????????? ??????? ? ?????????? ????? ??????? 2002-2004?.?.?. ?? ???????? ??????? 2005 ?.?. ?? ???????? Чемпіонат України в приміщенні серед кадетів 2002-2004р.р.н. та молодших кадетів 2005 р.н. та молодших
Федерація стрільби з лука України (ФСЛУ)
м. Черкаси, from 09-02-2019 to 12-02-2019
????????? ??????? ? ?????????? ????? ??????? 2002-2004?.?.?. ?? ???????? ??????? 2005 ?.?. ?? ????????
Brackets
 
Класичний лук - команда кадети
1/8
1/4
1/2
Finals
1ЧРВ2Чернівецька-2ГОРДЕЙ Юрій
КОСТИК Стефан
СМІРНОВ Олексій
Bye                    
                     
       ЧРВ2Чернівецька-26             
        ХАР2Харківська-20             
9ХАР2Харківська-2ГУЛІЧ Олег
ДЮНЯШЕВ Микита
ЦАРЕГОРОДЦЕВ Денис
6                   
8ОДСОдеськаКАЛІНІН Олексій
КОСТРОМІТІН Олександр
МУНТЯН Владислав
0                   
              ЧРВ2Чернівецька-25      
               ХАР1Харківська-11      
5ЧРК1Черкаська-1АНТОНЕНКО Данило
КОСТЕНКО Вадим
ЧУМАК Руслан
Bye                  
                   
       ЧРК1Черкаська-10            
        ХАР1Харківська-16            
                 Gold  
4ХАР1Харківська-1СЕРГІЕНКО Андрій
ТРИФАНОВ Тарас
ЯРМАК Дмитро
Bye             ЧРВ2Чернівецька-25
                      ЧРВ1Чернівецька-11
                        Бронза  
3ЧРВ1Чернівецька-1КІЯЩЕНКО Михайло
ПЕТРИШИН Максим
ПЕТРЮК Даниїл
Bye             ХАР1Харківська-10
               ЛЬВ1Львівська-16
       ЧРВ1Чернівецька-16            
        ЛЬВ2Львівська-20            
11ЧРК2Черкаська-2ОЛЬХОВСЬКИЙ Владислав
ПІСКУН Даніл
ШЕКІР Владислав
0                  
6ЛЬВ2Львівська-2ЗАНЬКО Олег
МОТИКА Ростислав
ОЛІЙНИК Артем
6                  
              ЧРВ1Чернівецька-15      
               ЛЬВ1Львівська-11      
7КИЇм. КиївБОНДАРЕНКО Артем
КАЛЮЖА Ростислав
ЯКОВЕНКО Павло
4                   
10СУМСумськаБАСОВ Сергій
ЛЯННОЙ Іван
ХАРЧЕНКО Дмитро
5                   
       СУМСумська0             
        ЛЬВ1Львівська-16             
                     
2ЛЬВ1Львівська-1БОРИК Максим
СЛІПЕЦЬ Остап
УСТІНОВ Артем
Bye