DM for masters 2019 - Indendørs DM for masters 2019 - Indendørs
Hillerød bueskyttelaug (HIL)
Frederiksborgcenteret, Milnersvej 39, 3400 Hillerød, from 17-03-2019 to 17-03-2019
DM for masters 2019 - Indendørs
Deltagerliste fordelt på klubber
 
ARCARCUS
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
JEREMIASSEN Henny10CRecurve Dame masterSes. 1
THORKILDSEN Steffen11DRecurve Herre masterSes. 1
BBJBUEKLUBBEN FOR BUEJÆGERE OG 3D
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
THORØE Kim19DCompound Herre masterSes. 1
BRBBROBY SG&I'S BUESKYTTEAFDELING
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
SCHMIDT Kenneth19BCompound Herre masterSes. 1
FRCFREDERICIA BUESKYTTEKLUB
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
LARSEN Annisette17CCompound Dame masterSes. 1
LARSEN Finn20CCompound Herre masterSes. 1
FRVFREDERIKSVÆRK BUESKYTTEFORENIN
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
EGESTAD Michael9BBarbue Herre masterSes. 1
HANSEN Tom5BLangbue Herre masterSes. 1
GLOGLOSTRUP BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
ENEVOLDSEN Carsten15CRecurve Herre masterSes. 1
HANSEN Gitte11ARecurve Dame masterSes. 1
HOLMBERG Marianne18ACompound Dame masterSes. 1
OLSEN Lykke18CCompound Dame masterSes. 1
OVERBY Bent15ARecurve Herre masterSes. 1
GONGØNGEN BUESKYTTEKLUB
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
GYLLENBORG Flemming7CBarbue Herre masterSes. 1
RYLUND Thorkild2DLangbue Herre masterSes. 1
SIGIL Jane1CLangbue Dame masterSes. 1
HILHILLERØD BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
CHRISTENSEN Svend13ARecurve Herre masterSes. 1
DAHL-PETERSEN Svend12CRecurve Herre masterSes. 1
GORMSEN Bent13CRecurve Herre masterSes. 1
HINSCH Kim3BLangbue Herre masterSes. 1
REERSLEV Sten4BLangbue Herre masterSes. 1
ROSSAU H.C.3ALangbue Herre masterSes. 1
RYTTER Jens12ARecurve Herre masterSes. 1
WEDDERKOPP Mads4ALangbue Herre masterSes. 1
HINHINNUM HUT
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
DALSGAARD Carsten13DRecurve Herre masterSes. 1
JØRGENSEN Brian14BRecurve Herre masterSes. 1
MADSEN Torben Hvid15DRecurve Herre masterSes. 1
HLLHVIDOVRE LANGBUE LAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
HASSELBALCH Stig4CLangbue Herre masterSes. 1
PEDERSEN Birgit1DLangbue Dame masterSes. 1
SKOURUP Bruno2CLangbue Herre masterSes. 1
KALKALUNDBORG BUESKYTTEFORENING
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
CHRISTENSEN Hanne18BCompound Dame masterSes. 1
KOGKØGE BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
JØRGENSEN Torben Julius2BLangbue Herre masterSes. 1
LAKLAVIA KØBENHAVN BUESKYTTEAFD
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
LARSEN Finn14CRecurve Herre masterSes. 1
LBKLOLLANDS BUESKYTTEKLUB AF 2010
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
JENSEN Hans Tofte6CBarbue Herre masterSes. 1
LUNDSGAARD Peter8CBarbue Herre masterSes. 1
LOBLAVIA ODENSE BUESKYTTER
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
BANG Jan19ACompound Herre masterSes. 1
BANG Margaret17ACompound Dame masterSes. 1
LADEGAARD Jørgen17DCompound Herre masterSes. 1
LYNLYNGBY BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
ANTAL Bela7ABarbue Herre masterSes. 1
LYSGÃ…RD Jes2ALangbue Herre masterSes. 1
ØRN Mette1ALangbue Dame masterSes. 1
MBLMIDDELFART BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
ANDERSEN Inger10ARecurve Dame masterSes. 1
FITZWILLIAMS Michael9CBarbue Herre masterSes. 1
LARSEN Pernille S.17BCompound Dame masterSes. 1
NORNORDKYSTENS BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
HVIDBERG Anders6BBarbue Herre masterSes. 1
IPSEN Rie1BLangbue Dame masterSes. 1
JØRGENSEN Knud D.12DRecurve Herre masterSes. 1
RASMUSSEN Henrik6DBarbue Herre masterSes. 1
ODEODENSE BUESKYTTE KLUB
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
NIELSEN Per8ABarbue Herre masterSes. 1
RANRANDERS BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
HERMANSEN Tage20DCompound Herre masterSes. 1
SONSØNDERBORG BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
LASSEN Hans13BRecurve Herre masterSes. 1
LASSEN Lis10BRecurve Dame masterSes. 1
SORSORØ BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
STREET Per6ABarbue Herre masterSes. 1
STBSTENSBALLE I K'S BUESKYTTEAFD
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
ADELHOLM Mai11BRecurve Dame masterSes. 1
TIKTIK BUESKYDNING
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
KILDENTOFT Flemming20ACompound Herre masterSes. 1
VETVETERANERNES BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
STRIPP Jan20BCompound Herre masterSes. 1
VORVORDINGBORG BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
JENSEN Tomas9DBarbue Herre masterSes. 1
Ã…BEAABENRAA BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
NISSEN Stephan B.11CRecurve Herre masterSes. 1
SKJEMSTAD Rune7BBarbue Herre masterSes. 1