Latvijas valsts jaunieu ?empion?ts telp?s 2019 Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2019
Latvijas loka šaušanas federācija (LLSF)
Ventspils, Sporta iela 7/9, from 02-03-2019 to 2-03-2019
Latvijas valsts jaunieu ?empion?ts telp?s 2019
Dalībnieku saraksts alfabētiskā secībā
 
A - B - D
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
ANDERSONS Haralds6DLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks Bērni puišiSes. 1
ANDERSONS Rihards7DLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks Bērni puišiSes. 1
AZANOVS Konstantins8ALAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Jaunieši zēniSes. 1
BABAŠS Nikita7ALAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Jaunieši zēniSes. 1
BALABANOVS Andrejs6BLAT-ALARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks Jaunieši zēniSes. 1
BLĀZE Dāvis1BLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Juniori vīriešiSes. 1
BURKEVICS Aleksis12CLAT-CURCURLANDKompaktloks Bērni puišiSes. 1
DERBAKOVS Andrejs2ALAT-AIMAIM ARCHERYOlimpiskais loks Juniori vīriešiSes. 1
DRUKAĻSKIS Dāvis Rendijs7CLAT-AIMAIM ARCHERYOlimpiskais loks Jaunieši zēniSes. 1
F - G - I - J - K
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
FREIBERGS Kristians13CLAT-ALARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks bērni apvienotā grupaSes. 1
FROLOVA Karolina10DLAT-FRMFRAMOlimpiskais loks Juniori sievietesSes. 1
GĀRDE Emīlija9BLAT-ALARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks Janieši meitenesSes. 1
GIŅKO Angelīna11BLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Bērni metienesSes. 1
GRĪNVALDE Janeta4DLAT-ODIODISEJSKompaktloks Juniori sievietesSes. 1
IESALNIECE Paula14ALAT-AMAAMAZONESTradicionālais loks Juniori sievietesSes. 1
JANVĀRE Laura5BLAT-ALARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks Juniori sievietesSes. 1
JAUNZEMA Patrīcija13DLAT-FWAFREE WIND ARCHERSNeaprīkots loks bērni apvienotā grupaSes. 1
KADIĶE Regīna Elizabete14CLAT-AMAAMAZONESTradicionālais loks Juniori sievietesSes. 1
KAMINSKIS Bogdans10ALAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Bērni puišiSes. 1
KAPIŅŠ Adrians13ALAT-LINLINDALES UGUNSNeaprīkots loks bērni apvienotā grupaSes. 1
KLYASHTORNYY Ivans8CLAT-AIMAIM ARCHERYOlimpiskais loks Jaunieši zēniSes. 1
KONONOVS Gļebs10CLAT-AMRAMAZONES / RĪGAOlimpiskais loks Juniori vīriešiSes. 1
KULTAEV Nikita3ALAT-AIMAIM ARCHERYOlimpiskais loks Jaunieši zēniSes. 1
L - M - N - O - P - R
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
LAPSIŅA Loreta3CLAT-FWAFREE WIND ARCHERSKompaktloks jaunieši apvienotā grupaSes. 1
LEITE Līva5CLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Bērni metienesSes. 1
MEDNE Viva4CLAT-FWAFREE WIND ARCHERSKompaktloks jaunieši apvienotā grupaSes. 1
MELVERIS Kārlis12BLAT-ALARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks jaunieši apvienotā grupaSes. 1
NIEDRA Ralfs12DLAT-ALARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Bērni puišiSes. 1
OZOLIŅA Estere Ilze9DLAT-LINLINDALES UGUNSOlimpiskais loks Bērni metienesSes. 1
PERCOVA Nadežda9CLAT-AIMAIM ARCHERYOlimpiskais loks Janieši meitenesSes. 1
PŪĶIS Artūrs12ALAT-ODIODISEJSKompaktloks Bērni puišiSes. 1
RUBLE Kristīne4BLAT-FWAFREE WIND ARCHERSKompaktloks jaunieši apvienotā grupaSes. 1
RUBLIS Dāvids13BLAT-FWAFREE WIND ARCHERSNeaprīkots loks jaunieši apvienotā grupaSes. 1
S - Š
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
SAKNE Luīze5ALAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Juniori sievietesSes. 1
SALNA Artis8DLAT-LINLINDALES UGUNSOlimpiskais loks Bērni puišiSes. 1
SAMOVIČA Lelde9ALAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Janieši meitenesSes. 1
SERGEJEVS Romans2DLAT-AMRAMAZONES / RĪGAOlimpiskais loks Juniori vīriešiSes. 1
SIKSNA Evija5DLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks Janieši meitenesSes. 1
SIŅŅIKOVS Nikolajs1ALAT-AIMAIM ARCHERYOlimpiskais loks Juniori vīriešiSes. 1
SPĀĢE Madara2CLAT-LINLINDALES UGUNSOlimpiskais loks Janieši meitenesSes. 1
SPURGJAŠA Egita11DLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Bērni metienesSes. 1
ŠAVŠAJEVA Anna2BLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Janieši meitenesSes. 1
ŠAVŠAJEVS Timurs3BLAT-ODIODISEJSKompaktloks jaunieši apvienotā grupaSes. 1
T - U - V
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
TRINKŪNA Kintija Laima1CLAT-LINLINDALES UGUNSOlimpiskais loks Juniori sievietesSes. 1
UKSTIŅA Estere11CLAT-CURCURLANDNeaprīkots loks jaunieši apvienotā grupaSes. 1
VALDMANIS Jānis11ALAT-AMRAMAZONES / RĪGAOlimpiskais loks Jaunieši zēniSes. 1
VARKALAU Pavel6ALAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Jaunieši zēniSes. 1
VERINS Deniss14BLAT-FRMFRAMTradicionālais loks Bērni puišiSes. 1
VITKUS Rainers10BLAT-ALARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks Bērni puišiSes. 1