Latvijas valsts jaunieu ?empion?ts telp?s 2019 Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2019
Latvijas loka šaušanas federācija (LLSF)
Ventspils, Sporta iela 7/9, from 02-03-2019 to 2-03-2019
Latvijas valsts jaunieu ?empion?ts telp?s 2019
Dalībnieku saraksts pēc valstīm/klubiem
 
LAT-AIMAIM ARCHERY
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
DERBAKOVS Andrejs2AOlimpiskais loks Juniori vīriešiSes. 1
DRUKAĻSKIS Dāvis Rendijs7COlimpiskais loks Jaunieši zēniSes. 1
KLYASHTORNYY Ivans8COlimpiskais loks Jaunieši zēniSes. 1
KULTAEV Nikita3AOlimpiskais loks Jaunieši zēniSes. 1
PERCOVA Nadežda9COlimpiskais loks Janieši meitenesSes. 1
SIŅŅIKOVS Nikolajs1AOlimpiskais loks Juniori vīriešiSes. 1
LAT-ALARCHERY LIEPĀJA
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
BALABANOVS Andrejs6BOlimpiskais loks Jaunieši zēniSes. 1
FREIBERGS Kristians13CNeaprīkots loks Bērni puišiSes. 1
GĀRDE Emīlija9BOlimpiskais loks Janieši meitenesSes. 1
JANVĀRE Laura5BOlimpiskais loks Juniori sievietesSes. 1
MELVERIS Kārlis12BNeaprīkots loks Jaunieši zēniSes. 1
NIEDRA Ralfs12DNeaprīkots loks Bērni puišiSes. 1
VITKUS Rainers10BOlimpiskais loks Bērni puišiSes. 1
LAT-AMAAMAZONES
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
ANDERSONS Haralds6DOlimpiskais loks Bērni puišiSes. 1
ANDERSONS Rihards7DOlimpiskais loks Bērni puišiSes. 1
IESALNIECE Paula14ATradicionālais loks Juniori sievietesSes. 1
KADIĶE Regīna Elizabete14CTradicionālais loks Juniori sievietesSes. 1
SIKSNA Evija5DOlimpiskais loks Janieši meitenesSes. 1
LAT-AMRAMAZONES / RĪGA
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
KONONOVS Gļebs10COlimpiskais loks Juniori vīriešiSes. 1
SERGEJEVS Romans2DOlimpiskais loks Juniori vīriešiSes. 1
VALDMANIS Jānis11AOlimpiskais loks Jaunieši zēniSes. 1
LAT-CURCURLAND
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
BURKEVICS Aleksis12CKompaktloks Bērni puišiSes. 1
UKSTIŅA Estere11CNeaprīkots loks Janieši meitenesSes. 1
LAT-FRMFRAM
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
FROLOVA Karolina10DOlimpiskais loks Juniori sievietesSes. 1
VERINS Deniss14BTradicionālais loks Bērni puišiSes. 1
LAT-FWAFREE WIND ARCHERS
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
JAUNZEMA Patrīcija13DNeaprīkots loks Bērni metienesSes. 1
LAPSIŅA Loreta3CKompaktloks Janieši meitenesSes. 1
MEDNE Viva4CKompaktloks Janieši meitenesSes. 1
RUBLE Kristīne4BKompaktloks Janieši meitenesSes. 1
RUBLIS Dāvids13BNeaprīkots loks Jaunieši zēniSes. 1
LAT-LINLINDALES UGUNS
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
KAPIŅŠ Adrians13ANeaprīkots loks Bērni puišiSes. 1
OZOLIŅA Estere Ilze9DOlimpiskais loks Bērni metienesSes. 1
SALNA Artis8DOlimpiskais loks Bērni puišiSes. 1
SPĀĢE Madara2COlimpiskais loks Janieši meitenesSes. 1
TRINKŪNA Kintija Laima1COlimpiskais loks Juniori sievietesSes. 1
LAT-ODIODISEJS
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
AZANOVS Konstantins8AOlimpiskais loks Jaunieši zēniSes. 1
BABAŠS Nikita7AOlimpiskais loks Jaunieši zēniSes. 1
BLĀZE Dāvis1BOlimpiskais loks Juniori vīriešiSes. 1
GIŅKO Angelīna11BOlimpiskais loks Bērni metienesSes. 1
GRĪNVALDE Janeta4DKompaktloks Juniori sievietesSes. 1
KAMINSKIS Bogdans10AOlimpiskais loks Bērni puišiSes. 1
LEITE Līva5COlimpiskais loks Bērni metienesSes. 1
PŪĶIS Artūrs12AKompaktloks Bērni puišiSes. 1
SAKNE Luīze5AOlimpiskais loks Juniori sievietesSes. 1
SAMOVIČA Lelde9AOlimpiskais loks Janieši meitenesSes. 1
ŠAVŠAJEVA Anna2BOlimpiskais loks Janieši meitenesSes. 1
ŠAVŠAJEVS Timurs3BKompaktloks Jaunieši zēniSes. 1
SPURGJAŠA Egita11DOlimpiskais loks Bērni metienesSes. 1
VARKALAU Pavel6AOlimpiskais loks Jaunieši zēniSes. 1