Latvijas valsts jaunieu ?empion?ts telp?s 2019 Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2019
Latvijas loka šaušanas federācija (LLSF)
Ventspils, Sporta iela 7/9, from 02-03-2019 to 2-03-2019
Latvijas valsts jaunieu ?empion?ts telp?s 2019
Dalībnieku saraksts pēc sacensību veida
 
BANeaprīkots loks jaunieši apvienotā grupa
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-ALARCHERY LIEPĀJA
012BMELVERIS KārlisSes. 1
LAT-CURCURLAND
011CUKSTIŅA EstereSes. 1
LAT-FWAFREE WIND ARCHERS
013BRUBLIS DāvidsSes. 1
BCNeaprīkots loks bērni apvienotā grupa
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-ALARCHERY LIEPĀJA
013CFREIBERGS KristiansSes. 1
LAT-FWAFREE WIND ARCHERS
013DJAUNZEMA PatrīcijaSes. 1
LAT-LINLINDALES UGUNS
013AKAPIŅŠ AdriansSes. 1
BCMNeaprīkots loks Bērni puiši
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-ALARCHERY LIEPĀJA
012DNIEDRA RalfsSes. 1
CAKompaktloks jaunieši apvienotā grupa
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-FWAFREE WIND ARCHERS
003CLAPSIŅA LoretaSes. 1
004CMEDNE VivaSes. 1
004BRUBLE KristīneSes. 1
LAT-ODIODISEJS
003BŠAVŠAJEVS TimursSes. 1
CCMKompaktloks Bērni puiši
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-CURCURLAND
012CBURKEVICS AleksisSes. 1
LAT-ODIODISEJS
012APŪĶIS ArtūrsSes. 1
CJWKompaktloks Juniori sievietes
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-ODIODISEJS
004DGRĪNVALDE JanetaSes. 1
LCMTradicionālais loks Bērni puiši
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-FRMFRAM
014BVERINS DenissSes. 1
LJWTradicionālais loks Juniori sievietes
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-AMAAMAZONES
014AIESALNIECE PaulaSes. 1
014CKADIĶE Regīna ElizabeteSes. 1
RAMOlimpiskais loks Jaunieši zēni
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-AIMAIM ARCHERY
007CDRUKAĻSKIS Dāvis RendijsSes. 1
008CKLYASHTORNYY IvansSes. 1
003AKULTAEV NikitaSes. 1
LAT-ALARCHERY LIEPĀJA
006BBALABANOVS AndrejsSes. 1
LAT-AMRAMAZONES / RĪGA
011AVALDMANIS JānisSes. 1
LAT-ODIODISEJS
008AAZANOVS KonstantinsSes. 1
007ABABAŠS NikitaSes. 1
006AVARKALAU PavelSes. 1
RAWOlimpiskais loks Janieši meitenes
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-AIMAIM ARCHERY
009CPERCOVA NadeždaSes. 1
LAT-ALARCHERY LIEPĀJA
009BGĀRDE EmīlijaSes. 1
LAT-AMAAMAZONES
005DSIKSNA EvijaSes. 1
LAT-LINLINDALES UGUNS
002CSPĀĢE MadaraSes. 1
LAT-ODIODISEJS
009ASAMOVIČA LeldeSes. 1
002BŠAVŠAJEVA AnnaSes. 1
RCMOlimpiskais loks Bērni puiši
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-ALARCHERY LIEPĀJA
010BVITKUS RainersSes. 1
LAT-AMAAMAZONES
006DANDERSONS HaraldsSes. 1
007DANDERSONS RihardsSes. 1
LAT-LINLINDALES UGUNS
008DSALNA ArtisSes. 1
LAT-ODIODISEJS
010AKAMINSKIS BogdansSes. 1
RCWOlimpiskais loks Bērni metienes
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-LINLINDALES UGUNS
009DOZOLIŅA Estere IlzeSes. 1
LAT-ODIODISEJS
011BGIŅKO AngelīnaSes. 1
005CLEITE LīvaSes. 1
011DSPURGJAŠA EgitaSes. 1
RJMOlimpiskais loks Juniori vīrieši
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-AIMAIM ARCHERY
002ADERBAKOVS AndrejsSes. 1
001ASIŅŅIKOVS NikolajsSes. 1
LAT-AMRAMAZONES / RĪGA
010CKONONOVS GļebsSes. 1
002DSERGEJEVS RomansSes. 1
LAT-ODIODISEJS
001BBLĀZE DāvisSes. 1
RJWOlimpiskais loks Juniori sievietes
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-ALARCHERY LIEPĀJA
005BJANVĀRE LauraSes. 1
LAT-FRMFRAM
010DFROLOVA KarolinaSes. 1
LAT-LINLINDALES UGUNS
001CTRINKŪNA Kintija LaimaSes. 1
LAT-ODIODISEJS
005ASAKNE LuīzeSes. 1