Latvijas valsts jaunieu ?empion?ts telp?s 2019 Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2019
Latvijas loka šaušanas federācija (LLSF)
Ventspils, Sporta iela 7/9, from 02-03-2019 to 2-03-2019
Latvijas valsts jaunieu ?empion?ts telp?s 2019
Dalībnieku saraksts pēc vairogiem
 
Sesija 1
Vairogs
Sportists
Valsts
Valsts nosaukums
Sacensības
1ASIŅŅIKOVS NikolajsLAT-AIMAIM ARCHERYOlimpiskais loks Juniori vīrieši
1BBLĀZE DāvisLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Juniori vīrieši
1CTRINKŪNA Kintija LaimaLAT-LINLINDALES UGUNSOlimpiskais loks Juniori sievietes
2ADERBAKOVS AndrejsLAT-AIMAIM ARCHERYOlimpiskais loks Juniori vīrieši
2BŠAVŠAJEVA AnnaLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Janieši meitenes
2CSPĀĢE MadaraLAT-LINLINDALES UGUNSOlimpiskais loks Janieši meitenes
2DSERGEJEVS RomansLAT-AMRAMAZONES / RĪGAOlimpiskais loks Juniori vīrieši
3AKULTAEV NikitaLAT-AIMAIM ARCHERYOlimpiskais loks Jaunieši zēni
3BŠAVŠAJEVS TimursLAT-ODIODISEJSKompaktloks Jaunieši zēni
3CLAPSIŅA LoretaLAT-FWAFREE WIND ARCHERSKompaktloks Janieši meitenes
4BRUBLE KristīneLAT-FWAFREE WIND ARCHERSKompaktloks Janieši meitenes
4CMEDNE VivaLAT-FWAFREE WIND ARCHERSKompaktloks Janieši meitenes
4DGRĪNVALDE JanetaLAT-ODIODISEJSKompaktloks Juniori sievietes
5ASAKNE LuīzeLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Juniori sievietes
5BJANVĀRE LauraLAT-ALARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks Juniori sievietes
5CLEITE LīvaLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Bērni metienes
5DSIKSNA EvijaLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks Janieši meitenes
6AVARKALAU PavelLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Jaunieši zēni
6BBALABANOVS AndrejsLAT-ALARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks Jaunieši zēni
6DANDERSONS HaraldsLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks Bērni puiši
7ABABAŠS NikitaLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Jaunieši zēni
7CDRUKAĻSKIS Dāvis RendijsLAT-AIMAIM ARCHERYOlimpiskais loks Jaunieši zēni
7DANDERSONS RihardsLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks Bērni puiši
8AAZANOVS KonstantinsLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Jaunieši zēni
8CKLYASHTORNYY IvansLAT-AIMAIM ARCHERYOlimpiskais loks Jaunieši zēni
8DSALNA ArtisLAT-LINLINDALES UGUNSOlimpiskais loks Bērni puiši
9ASAMOVIČA LeldeLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Janieši meitenes
9BGĀRDE EmīlijaLAT-ALARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks Janieši meitenes
9CPERCOVA NadeždaLAT-AIMAIM ARCHERYOlimpiskais loks Janieši meitenes
9DOZOLIŅA Estere IlzeLAT-LINLINDALES UGUNSOlimpiskais loks Bērni metienes
10AKAMINSKIS BogdansLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Bērni puiši
10BVITKUS RainersLAT-ALARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks Bērni puiši
10CKONONOVS GļebsLAT-AMRAMAZONES / RĪGAOlimpiskais loks Juniori vīrieši
10DFROLOVA KarolinaLAT-FRMFRAMOlimpiskais loks Juniori sievietes
11AVALDMANIS JānisLAT-AMRAMAZONES / RĪGAOlimpiskais loks Jaunieši zēni
11BGIŅKO AngelīnaLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Bērni metienes
11CUKSTIŅA EstereLAT-CURCURLANDNeaprīkots loks Janieši meitenes
11DSPURGJAŠA EgitaLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Bērni metienes
12APŪĶIS ArtūrsLAT-ODIODISEJSKompaktloks Bērni puiši
12BMELVERIS KārlisLAT-ALARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Jaunieši zēni
12CBURKEVICS AleksisLAT-CURCURLANDKompaktloks Bērni puiši
12DNIEDRA RalfsLAT-ALARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Bērni puiši
13AKAPIŅŠ AdriansLAT-LINLINDALES UGUNSNeaprīkots loks Bērni puiši
13BRUBLIS DāvidsLAT-FWAFREE WIND ARCHERSNeaprīkots loks Jaunieši zēni
13CFREIBERGS KristiansLAT-ALARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Bērni puiši
13DJAUNZEMA PatrīcijaLAT-FWAFREE WIND ARCHERSNeaprīkots loks Bērni metienes
14AIESALNIECE PaulaLAT-AMAAMAZONESTradicionālais loks Juniori sievietes
14BVERINS DenissLAT-FRMFRAMTradicionālais loks Bērni puiši
14CKADIĶE Regīna ElizabeteLAT-AMAAMAZONESTradicionālais loks Juniori sievietes