Latvijas valsts jaunieu ?empion?ts telp?s 2019 Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2019
Latvijas loka šaušanas federācija (LLSF)
Ventspils, Sporta iela 7/9, from 02-03-2019 to 2-03-2019
Latvijas valsts jaunieu ?empion?ts telp?s 2019
Rezultāti pēc klases un divīzijas - Individuāli
 
Olimpiskais loks - Juniori vīrieši
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1SERGEJEVS RomansLAT-AMRAmazones / Rīga277/ 1282/ 15592921
2BLĀZE DāvisLAT-ODIOdisejs266/ 3278/ 25442521
3SIŅŅIKOVS NikolajsLAT-AIMAiM Archery264/ 4258/ 35221820
4KONONOVS GļebsLAT-AMRAmazones / Rīga267/ 2250/ 45171518
5DERBAKOVS AndrejsLAT-AIMAiM Archery230/ 5247/ 54771518
Olimpiskais loks - Juniori sievietes
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1TRINKŪNA Kintija LaimaLAT-LINLindales uguns251/ 1258/ 15091122
2JANVĀRE LauraLAT-ALArchery Liepāja191/ 3201/ 239257
3FROLOVA KarolinaLAT-FRMFram192/ 2185/ 3377211
4SAKNE LuīzeLAT-ODIOdisejs169/ 4182/ 4351413
Olimpiskais loks - Jaunieši zēni
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1VALDMANIS JānisLAT-AMRAmazones / Rīga250/ 1241/ 1491920
2KULTAEV NikitaLAT-AIMAiM Archery215/ 2208/ 2423618
3BABAŠS NikitaLAT-ODIOdisejs203/ 3177/ 3380610
4KLYASHTORNYY IvansLAT-AIMAiM Archery178/ 4149/ 632738
5VARKALAU PavelLAT-ODIOdisejs149/ 5177/ 432636
6DRUKAĻSKIS Dāvis RendijsLAT-AIMAiM Archery108/ 7168/ 527607
7AZANOVS KonstantinsLAT-ODIOdisejs121/ 6129/ 725004
Olimpiskais loks - Janieši meitenes
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1GĀRDE EmīlijaLAT-ALArchery Liepāja257/ 1255/ 15121516
2SPĀĢE MadaraLAT-LINLindales uguns251/ 2253/ 25041416
3SAMOVIČA LeldeLAT-ODIOdisejs234/ 3237/ 3471714
4SIKSNA EvijaLAT-AMAAmazones222/ 4226/ 4448715
5ŠAVŠAJEVA AnnaLAT-ODIOdisejs144/ 6192/ 533639
6PERCOVA NadeždaLAT-AIMAiM Archery150/ 5166/ 631623
Olimpiskais loks - Bērni puiši
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1BALABANOVS AndrejsLAT-ALArchery Liepāja241/ 1222/ 1463514
2VITKUS RainersLAT-ALArchery Liepāja212/ 2206/ 241877
3ANDERSONS HaraldsLAT-AMAAmazones177/ 3153/ 433018
4ANDERSONS RihardsLAT-AMAAmazones129/ 5163/ 329233
5SALNA ArtisLAT-LINLindales uguns133/ 484/ 621733
6KAMINSKIS BogdansLAT-ODIOdisejs51/ 689/ 514000
Olimpiskais loks - Bērni metienes
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1SPURGJAŠA EgitaLAT-ODIOdisejs222/ 1217/ 1439710
2GIŅKO AngelīnaLAT-ODIOdisejs209/ 2206/ 2415117
3OZOLIŅA Estere IlzeLAT-LINLindales uguns111/ 3107/ 321802
4LEITE LīvaLAT-ODIOdisejs93/ 448/ 414111
Kompaktloks - Juniori sievietes
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1GRĪNVALDE JanetaLAT-ODIOdisejs281/ 1279/ 15602335
Kompaktloks - Jaunieši zēni
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1ŠAVŠAJEVS TimursLAT-ODIOdisejs262/ 1266/ 15281230
Kompaktloks - Janieši meitenes
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1MEDNE VivaLAT-FWAFree Wind Archers274/ 1271/ 15451242
2RUBLE KristīneLAT-FWAFree Wind Archers171/ 2193/ 2364215
3LAPSIŅA LoretaLAT-FWAFree Wind Archers100/ 3168/ 326809
Kompaktloks - Bērni puiši
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1BURKEVICS AleksisLAT-CURCurland244/ 1226/ 1470612
2PŪĶIS ArtūrsLAT-ODIOdisejs172/ 2169/ 234147
Neaprīkots loks - Jaunieši zēni
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1MELVERIS KārlisLAT-ALArchery Liepāja177/ 1156/ 233327
2RUBLIS DāvidsLAT-FWAFree Wind Archers158/ 2159/ 131727
Neaprīkots loks - Janieši meitenes
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1UKSTIŅA EstereLAT-CURCurland235/ 1210/ 14451211
Neaprīkots loks - Bērni puiši
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1FREIBERGS KristiansLAT-ALArchery Liepāja151/ 190/ 124152
2KAPIŅŠ AdriansLAT-LINLindales uguns79/ 274/ 215303
Neaprīkots loks - Bērni metienes
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1JAUNZEMA PatrīcijaLAT-FWAFree Wind Archers72/ 184/ 115611
Tradicionālais loks - Juniori sievietes
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1IESALNIECE PaulaLAT-AMAAmazones102/ 196/ 119814
2KADIĶE Regīna ElizabeteLAT-AMAAmazones67/ 292/ 215903
Tradicionālais loks - Bērni puiši
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1VERINS DenissLAT-FRMFram50/ 148/ 19801