X Mi?dzynarodowy Memoria? Karola Hibnera X Międzynarodowy Memoriał Karola Hibnera
Mazowsze Teresin (MAZ)
Teresin (POL), from 02-03-2019 to 3-03-2019
Lista uczestników w porządku alabetycznym
 
- A - B - C - D - F
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
ZosiaRADZROKIS RADZYMINŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
AFFEK MarcinSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 1
ANTOSIEWICZ MarcinRADZROKIS RADZYMINŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 1
BĄCZYK ZuzannaSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
BIEŻUŃSKA MariaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
BLOCH FranciszekMKŁMKŁ STRZAŁAŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
BOGUSŁAWSKI Grzegorz5ZGPIĄTKA ZGIERZŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 1
BOGUTA JuliuszMAZMAZOWSZE TERESINŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 1
BOROWSKA OliwiaSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
BRYNDZA CyprianMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne - KadeciSes. 2
BUDNIK BartoszMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - JuniorzySes. 2
BUKIERT MichałŚWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
BYZDRA KarolSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - JuniorzySes. 2
BŁASZCZYK SebastianMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KadeciSes. 2
BŁASZCZYK ZuzannaMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
CHABER AleksanderROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne - JuniorzySes. 2
CHMIELAK TomaszDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
CHOJNACKI MichałMAZMAZOWSZE TERESINŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 1
CIOPCIŃSKI WiktorZALHUBERTUS ZALESIEŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
CZAPIEWSKA PolaORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
CZYŻ JuliaOSAOŚ AZS SURMA POZNAŃŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
DADUN MarzenaLUKSLUKS ORLIK GOLESZÓWŁuki bloczkowe - KobietySes. 1
DAMIĘCKA AleksandraORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
DAMIĘCKI AntoniORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
DANISZEWSKI FranciszekSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - KadeciSes. 2
DULLAS LauraSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
DYBCZYŃSKI MichałORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
DYLIK OliwiaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
DZIENIS MirosławHUBHUBAL BIAŁYSTOKŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
FORNAL MichałMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne - JuniorzySes. 2
FRAK FilipŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne - JuniorzySes. 2
G - H - J - K
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
GAJDA DominikaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
GAJDA JuliaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KobietySes. 1
GAWOR DawidMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KadeciSes. 2
GAŁKA PawełLEWLEW KRYNKIŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 1
GOLIŃSKI AdamROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
GOTKOWSKI KacperORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
GRĄDZIK AgnieszkaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KobietySes. 2
GRZEBIELUCHA FilipMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
GRZELAK KacperMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
GRZYB DagmaraŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne - KobietySes. 1
GRZYBEK BarbaraDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
GUZIK KatarzynaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
HAPONIK JuliaSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
HUSZCZ MaciejDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
HUZAR MirosławX10X10 JAWORZEŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 1
JANKOWSKI JanPUSPUSZCZA SUPRAŚLŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
JANKOWSKI JędrzejPUSPUSZCZA SUPRAŚLŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
JAWORSKI StanisławROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
JELENIEWSKI FilipMKŁMKŁ STRZAŁAŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
JEZNACH ArkadiuszRADZROKIS RADZYMINŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 1
JEZNACH KlaudiaRADZROKIS RADZYMINŁuki bloczkowe - KobietySes. 1
JUNCZYK StanisławSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 1
KACZYŃSKI PiotrDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
KARASIEWICZ JuliaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
KARPENKO SergeyUKRUKRAINAŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
KARPENKO SvyatoslavUKRUKRAINAŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
KIESZCZYŃSKA JuliaORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
KLEPACKI MichałHUBHUBAL BIAŁYSTOKŁuki klasyczne - KadeciSes. 2
KLOCHOWICZ MagdalenaŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne - KobietySes. 1
KLOCHOWICZ MikołajŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
KONECKI PrzemysławLUKSLUKS ORLIK GOLESZÓWŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 1
KOPIŃSKA GabrielaMKŁMKŁ STRZAŁAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
KORCZEWSKI EmilianSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - JuniorzySes. 2
KOŚCIOŁEK BartoszMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne - JuniorzySes. 2
KOTWAS Krzysztof5ZGPIĄTKA ZGIERZŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
KOWALSKI RobertMKŁMKŁ STRZAŁAŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
KOZIOŁKO AbigailMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
KOZŁOWSKI DominikMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - JuniorzySes. 2
KOZŁOWSKI GabrielAMEUKS AMEOLI ŚWIEBODZICEŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 1
KRÓL JagienkaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - KobietySes. 1
KRÓL PiotrMKŁMKŁ STRZAŁAŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
KRÓLICZAK SzymonMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
KRYCH DawidOSAOŚ AZS SURMA POZNAŃŁuki klasyczne - KadeciSes. 2
KRYŃSKI ErykSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - KadeciSes. 2
KRYSZKIEWICZ KrystianMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KadeciSes. 2
KRZYŻANEK KrystynaROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne - KobietySes. 1
KUBAS TomaszROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
KUCHARCZYK AmeliaORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
KUCHARCZYK MateuszMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne - KadeciSes. 2
KUCOWSKI GawełDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
KULTYS JakubZALHUBERTUS ZALESIEŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
KUŹMIŃSKA WiktoriaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
L - M - N - O - P
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
LATKOWSKI JakubMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
LEŚNIEWSKA AnnaORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
LISZEWSKA ZofiaORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
LITWIN ElżbietaSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
MACIĄGOWSKA AlicjaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KobietySes. 1
MACIĄGOWSKA MałgorzataMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KobietySes. 1
MAJSTREWICZ TadeuszDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - KadeciSes. 2
MAMROWICZ NikolaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
MARCINKIEWICZ RobertRADZROKIS RADZYMINŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
MAŁOLEPSZA MariaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
MICHALAK MaciejDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - KadeciSes. 2
MICHALAK SławomirRADZROKIS RADZYMINŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
MICHAŁOWSKA AgataMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
MIELNICZUK BartoszMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
MILCZAREK JuliaMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
MILEWSKI KonradŚWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
MIŁECKI MarcinMKŁMKŁ STRZAŁAŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 1
MIŁOŻĘBSKA MiraDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
MOLAS MichałDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - JuniorzySes. 2
NAPŁOSZEK KamilaSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
NARBUTT JuliaMKŁMKŁ STRZAŁAŁuki bloczkowe - KobietySes. 1
NARLOCH MartaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KobietySes. 1
NGUYEN MateuszMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KadeciSes. 2
NOWAK ElżbietaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 3
OLCZAK MiłoszMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KadeciSes. 2
PACZUSKA AnnaSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - KobietySes. 1
PĘKALSKI RomanSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
PERKOWSKI AdamPUSPUSZCZA SUPRAŚLŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
PIETRUSIŃSKI LudwikSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
PILCICKI BogusławLEWLEW KRYNKIŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 1
PISKOZUB MonikaROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne - KobietySes. 1
PODBRZESKI PatrykMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
POKROPEK BarbaraSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
POWAŁA AntoniSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - JuniorzySes. 2
R - S
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
RAK KrzysztofROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne - KadeciSes. 2
RETMAN MagdalenaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
RETMAN MichalinaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
RUSKINO YuriUKRUKRAINAŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
RUTKOWSKA AleksandraMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
RUTKOWSKI PawełDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
SADOWSKA JuliaŚWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
SAPIEJ MateuszSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
SAWICKI PiotrSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
SAŁATA TomaszSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 1
SIEKIERKO KarolRADZROKIS RADZYMINŁuki klasyczne - KadeciSes. 3
SIEMBIDA TomaszRADZROKIS RADZYMINŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
SIEŃCZUK JacekPUSPUSZCZA SUPRAŚLŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
SIŃSKA GabrielaZALHUBERTUS ZALESIEŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
SKROK NataliaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
SOBEL DariuszŁKSŁKS RADOMŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 1
SOKOŁOWSKI ArturRADZROKIS RADZYMINŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
SPUTO JeremiSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
SPUTO JerzySŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - KadeciSes. 2
STANIECZEK AnnaLUKSLUKS ORLIK GOLESZÓWŁuki bloczkowe - KobietySes. 1
STANKOWSKI MikołajŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne - JuniorzySes. 2
STARZYCKI PiotrSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
STASIK TomaszUKŁUKŁ LEŚNIK POZNAŃŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
STEMPLEWSKI JanZALHUBERTUS ZALESIEŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
STOMA WeronikaMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
SUCHOŃSKI MichałSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
SYLDATK EwelinaMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne - KobietySes. 1
SZKOLNYY KostjaUKRUKRAINAŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 1
SZÓSTAK AdriannaMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 3
SZYMAŃSKI JakubDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
SZYMAŃSKI MarekDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
Ś - T - U - W - Z - Ż
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
ŚWIĄTEK RobertMAZMAZOWSZE TERESINŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 1
ŚWIECZAK AnnaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - KobietySes. 1
ŚWIEŻEWSKA JoannaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
TOMAKA MarceliORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
TREJMAN AndrzejDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
TREMBIŃSKI DariuszROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
TUREK BarnabaROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
TUREK OfalROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
UHMA PawełSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - KadeciSes. 2
USNARSKI MaciejMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne - JuniorzySes. 2
WACŁAWEK SandraMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne - KobietySes. 1
WALADA MariuszRASLZS SKS RASZÓWSKAŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 1
WIRKOWSKA MariannaORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
WÓJCICKA KlaudiaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
WÓJCIK MarekŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
WOLSKA KamilaORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
WOŹNIAK IzabelaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
WRZECIONEK MichałMKŁMKŁ STRZAŁAŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
WYSOCKA MagdalenaHUBHUBAL BIAŁYSTOKŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
WYSOCKA MartaHUBHUBAL BIAŁYSTOKŁuki klasyczne - KobietySes. 1
WYTRYKUS AdamRADZROKIS RADZYMINŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
WŁODEK DominikaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
ZABOROWSKI PawełSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 1
ZAJĄC MagdalenaSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne - KobietySes. 1
ZELENT HannaORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
ZYGMUNCIAK AlicjaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
ŻARNOWIECKI WiktorROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2
ŻEBROWSKI GrzegorzROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne - MężczyźniSes. 2