X Mi?dzynarodowy Memoria? Karola Hibnera X Międzynarodowy Memoriał Karola Hibnera
Mazowsze Teresin (MAZ)
Teresin (POL), from 02-03-2019 to 3-03-2019
Lista uczestników wg kraju/klubu
 
5ZGPIĄTKA ZGIERZ
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BOGUSŁAWSKI GrzegorzŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
KOTWAS KrzysztofŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
AMEUKS AMEOLI ŚWIEBODZICE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KOZŁOWSKI GabrielŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
DRUDRUKARZ WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BIEŻUŃSKA MariaŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
CHMIELAK TomaszŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
GRZYBEK BarbaraŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
HUSZCZ MaciejŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
KACZYŃSKI PiotrŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
KARASIEWICZ JuliaŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
KRÓL JagienkaŁuki klasyczne KobietySes. 1
KUCOWSKI GawełŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
MAJSTREWICZ TadeuszŁuki klasyczne KadeciSes. 2
MAMROWICZ NikolaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
MICHALAK MaciejŁuki klasyczne KadeciSes. 2
MIŁOŻĘBSKA MiraŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
MOLAS MichałŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
NOWAK ElżbietaŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 3
RETMAN MagdalenaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
RETMAN MichalinaŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
RUTKOWSKI PawełŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
ŚWIECZAK AnnaŁuki klasyczne KobietySes. 1
SZYMAŃSKI JakubŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
SZYMAŃSKI MarekŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
TREJMAN AndrzejŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
WŁODEK DominikaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
HUBHUBAL BIAŁYSTOK
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
DZIENIS MirosławŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
KLEPACKI MichałŁuki klasyczne KadeciSes. 2
WYSOCKA MagdalenaŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
WYSOCKA MartaŁuki klasyczne KobietySes. 1
LEWLEW KRYNKI
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
GAŁKA PawełŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
PILCICKI BogusławŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
LUKSLUKS ORLIK GOLESZÓW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
DADUN MarzenaŁuki bloczkowe KobietySes. 1
KONECKI PrzemysławŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
STANIECZEK AnnaŁuki bloczkowe KobietySes. 1
MAZMAZOWSZE TERESIN
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BOGUTA JuliuszŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
BUDNIK BartoszŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
BŁASZCZYK SebastianŁuki klasyczne KadeciSes. 2
CHOJNACKI MichałŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
DYLIK OliwiaŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
GAJDA DominikaŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
GAJDA JuliaŁuki klasyczne KobietySes. 1
GAWOR DawidŁuki klasyczne KadeciSes. 2
GRĄDZIK AgnieszkaŁuki klasyczne KobietySes. 2
GUZIK KatarzynaŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
KOZŁOWSKI DominikŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
KRÓLICZAK SzymonŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
KRYSZKIEWICZ KrystianŁuki klasyczne KadeciSes. 2
KUŹMIŃSKA WiktoriaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
MACIĄGOWSKA AlicjaŁuki klasyczne KobietySes. 1
MACIĄGOWSKA MałgorzataŁuki klasyczne KobietySes. 1
MAŁOLEPSZA MariaŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
MICHAŁOWSKA AgataŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
NARLOCH MartaŁuki klasyczne KobietySes. 1
NGUYEN MateuszŁuki klasyczne KadeciSes. 2
OLCZAK MiłoszŁuki klasyczne KadeciSes. 2
RUTKOWSKA AleksandraŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
SKROK NataliaŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
ŚWIĄTEK RobertŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
ŚWIEŻEWSKA JoannaŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
WÓJCICKA KlaudiaŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
WOŹNIAK IzabelaŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
ZYGMUNCIAK AlicjaŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
MEWAMEWA KOŁOBRZEG
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BRYNDZA CyprianŁuki klasyczne KadeciSes. 2
BŁASZCZYK ZuzannaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
FORNAL MichałŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
GRZEBIELUCHA FilipŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
GRZELAK KacperŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
KOŚCIOŁEK BartoszŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
KOZIOŁKO AbigailŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
KUCHARCZYK MateuszŁuki klasyczne KadeciSes. 2
LATKOWSKI JakubŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
MIELNICZUK BartoszŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
MILCZAREK JuliaŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
PODBRZESKI PatrykŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
STOMA WeronikaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
SYLDATK EwelinaŁuki klasyczne KobietySes. 1
SZÓSTAK AdriannaŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 3
USNARSKI MaciejŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
WACŁAWEK SandraŁuki klasyczne KobietySes. 1
MKŁMKŁ STRZAŁA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BLOCH FranciszekŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
JELENIEWSKI FilipŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
KOPIŃSKA GabrielaŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
KOWALSKI RobertŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
KRÓL PiotrŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
MIŁECKI MarcinŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
NARBUTT JuliaŁuki bloczkowe KobietySes. 1
WRZECIONEK MichałŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
ORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
CZAPIEWSKA PolaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
DAMIĘCKA AleksandraŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
DAMIĘCKI AntoniŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
DYBCZYŃSKI MichałŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
GOTKOWSKI KacperŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
KIESZCZYŃSKA JuliaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
KUCHARCZYK AmeliaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
LEŚNIEWSKA AnnaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
LISZEWSKA ZofiaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
TOMAKA MarceliŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
WIRKOWSKA MariannaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
WOLSKA KamilaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
ZELENT HannaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
OSAOŚ AZS SURMA POZNAŃ
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
CZYŻ JuliaŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
KRYCH DawidŁuki klasyczne KadeciSes. 2
PUSPUSZCZA SUPRAŚL
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
JANKOWSKI JanŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
JANKOWSKI JędrzejŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
PERKOWSKI AdamŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
SIEŃCZUK JacekŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
RADZROKIS RADZYMIN
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ZosiaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
ANTOSIEWICZ MarcinŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
JEZNACH ArkadiuszŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
JEZNACH KlaudiaŁuki bloczkowe KobietySes. 1
MARCINKIEWICZ RobertŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
MICHALAK SławomirŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
SIEKIERKO KarolŁuki klasyczne KadeciSes. 3
SIEMBIDA TomaszŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
SOKOŁOWSKI ArturŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
WYTRYKUS AdamŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
RASLZS SKS RASZÓWSKA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
WALADA MariuszŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
ROBROBINHOOD WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
CHABER AleksanderŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
GOLIŃSKI AdamŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
JAWORSKI StanisławŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
KRZYŻANEK KrystynaŁuki klasyczne KobietySes. 1
KUBAS TomaszŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
PISKOZUB MonikaŁuki klasyczne KobietySes. 1
RAK KrzysztofŁuki klasyczne KadeciSes. 2
TREMBIŃSKI DariuszŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
TUREK BarnabaŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
TUREK OfalŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
ŻARNOWIECKI WiktorŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
ŻEBROWSKI GrzegorzŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
SŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZ
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
AFFEK MarcinŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
BĄCZYK ZuzannaŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
BOROWSKA OliwiaŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
BYZDRA KarolŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
DANISZEWSKI FranciszekŁuki klasyczne KadeciSes. 2
DULLAS LauraŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
HAPONIK JuliaŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
JUNCZYK StanisławŁuki klasyczne MężczyźniSes. 1
KORCZEWSKI EmilianŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
KRYŃSKI ErykŁuki klasyczne KadeciSes. 2
LITWIN ElżbietaŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
NAPŁOSZEK KamilaŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
PACZUSKA AnnaŁuki klasyczne KobietySes. 1
PĘKALSKI RomanŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
PIETRUSIŃSKI LudwikŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
POKROPEK BarbaraŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
POWAŁA AntoniŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
SAPIEJ MateuszŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
SAWICKI PiotrŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
SAŁATA TomaszŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
SPUTO JeremiŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
SPUTO JerzyŁuki klasyczne KadeciSes. 2
STARZYCKI PiotrŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
SUCHOŃSKI MichałŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
UHMA PawełŁuki klasyczne KadeciSes. 2
ZABOROWSKI PawełŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
ZAJĄC MagdalenaŁuki klasyczne KobietySes. 1
UKRUKRAINA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KARPENKO SergeyŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
KARPENKO SvyatoslavŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
RUSKINO YuriŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
SZKOLNYY KostjaŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
UKŁUKŁ LEŚNIK POZNAŃ
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
STASIK TomaszŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
X10X10 JAWORZE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
HUZAR MirosławŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
ZALHUBERTUS ZALESIE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
CIOPCIŃSKI WiktorŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
KULTYS JakubŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
SIŃSKA GabrielaŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
STEMPLEWSKI JanŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 3
ŁKSŁKS RADOM
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
FRAK FilipŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
GRZYB DagmaraŁuki klasyczne KobietySes. 1
KLOCHOWICZ MagdalenaŁuki klasyczne KobietySes. 1
KLOCHOWICZ MikołajŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
SOBEL DariuszŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
STANKOWSKI MikołajŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
WÓJCIK MarekŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
ŚWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOK
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BUKIERT MichałŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
MILEWSKI KonradŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
SADOWSKA JuliaŁuki klasyczne KadetkiSes. 1