X Mi?dzynarodowy Memoria? Karola Hibnera X Międzynarodowy Memoriał Karola Hibnera
Mazowsze Teresin (MAZ)
Teresin (POL), from 02-03-2019 to 3-03-2019
Lista Zawodników ustawiona wg wydarzenia
 
CMŁuki bloczkowe - Mężczyźni
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
5ZGPIĄTKA ZGIERZ
BOGUSŁAWSKI GrzegorzSes. 1
AMEUKS AMEOLI ŚWIEBODZICE
KOZŁOWSKI GabrielSes. 1
LEWLEW KRYNKI
GAŁKA PawełSes. 1
PILCICKI BogusławSes. 1
LUKSLUKS ORLIK GOLESZÓW
KONECKI PrzemysławSes. 1
MAZMAZOWSZE TERESIN
BOGUTA JuliuszSes. 1
CHOJNACKI MichałSes. 1
ŚWIĄTEK RobertSes. 1
MKŁMKŁ STRZAŁA
MIŁECKI MarcinSes. 1
RADZROKIS RADZYMIN
ANTOSIEWICZ MarcinSes. 1
JEZNACH ArkadiuszSes. 1
RASLZS SKS RASZÓWSKA
WALADA MariuszSes. 1
SŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZ
AFFEK MarcinSes. 1
SAŁATA TomaszSes. 1
ZABOROWSKI PawełSes. 1
UKRUKRAINA
SZKOLNYY KostjaSes. 1
X10X10 JAWORZE
HUZAR MirosławSes. 1
ŁKSŁKS RADOM
SOBEL DariuszSes. 1
CWŁuki bloczkowe - Kobiety
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
LUKSLUKS ORLIK GOLESZÓW
DADUN MarzenaSes. 1
STANIECZEK AnnaSes. 1
MKŁMKŁ STRZAŁA
NARBUTT JuliaSes. 1
RADZROKIS RADZYMIN
JEZNACH KlaudiaSes. 1
RCMŁuki klasyczne - Kadeci
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
DRUDRUKARZ WARSZAWA
MAJSTREWICZ TadeuszSes. 2
MICHALAK MaciejSes. 2
HUBHUBAL BIAŁYSTOK
KLEPACKI MichałSes. 2
MAZMAZOWSZE TERESIN
BŁASZCZYK SebastianSes. 2
GAWOR DawidSes. 2
KRYSZKIEWICZ KrystianSes. 2
NGUYEN MateuszSes. 2
OLCZAK MiłoszSes. 2
MEWAMEWA KOŁOBRZEG
BRYNDZA CyprianSes. 2
KUCHARCZYK MateuszSes. 2
OSAOŚ AZS SURMA POZNAŃ
KRYCH DawidSes. 2
RADZROKIS RADZYMIN
SIEKIERKO KarolSes. 3
ROBROBINHOOD WARSZAWA
RAK KrzysztofSes. 2
SŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZ
DANISZEWSKI FranciszekSes. 2
KRYŃSKI ErykSes. 2
SPUTO JerzySes. 2
UHMA PawełSes. 2
RCWŁuki klasyczne - Kadetki
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
DRUDRUKARZ WARSZAWA
BIEŻUŃSKA MariaSes. 1
GRZYBEK BarbaraSes. 1
KARASIEWICZ JuliaSes. 1
MIŁOŻĘBSKA MiraSes. 1
MAZMAZOWSZE TERESIN
DYLIK OliwiaSes. 1
MAŁOLEPSZA MariaSes. 1
MICHAŁOWSKA AgataSes. 1
RUTKOWSKA AleksandraSes. 1
WÓJCICKA KlaudiaSes. 1
WOŹNIAK IzabelaSes. 1
ZYGMUNCIAK AlicjaSes. 1
MKŁMKŁ STRZAŁA
KOPIŃSKA GabrielaSes. 1
ŚWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOK
SADOWSKA JuliaSes. 1
SŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZ
BĄCZYK ZuzannaSes. 1
HAPONIK JuliaSes. 1
LITWIN ElżbietaSes. 1
ZALHUBERTUS ZALESIE
SIŃSKA GabrielaSes. 1
RJMŁuki klasyczne - Juniorzy
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
DRUDRUKARZ WARSZAWA
MOLAS MichałSes. 2
MAZMAZOWSZE TERESIN
BUDNIK BartoszSes. 2
KOZŁOWSKI DominikSes. 2
MEWAMEWA KOŁOBRZEG
FORNAL MichałSes. 2
KOŚCIOŁEK BartoszSes. 2
USNARSKI MaciejSes. 2
ROBROBINHOOD WARSZAWA
CHABER AleksanderSes. 2
SŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZ
BYZDRA KarolSes. 2
KORCZEWSKI EmilianSes. 2
POWAŁA AntoniSes. 2
ŁKSŁKS RADOM
FRAK FilipSes. 2
STANKOWSKI MikołajSes. 2
RJWŁuki klasyczne - Juniorki
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
DRUDRUKARZ WARSZAWA
RETMAN MichalinaSes. 1
HUBHUBAL BIAŁYSTOK
WYSOCKA MagdalenaSes. 1
MAZMAZOWSZE TERESIN
GAJDA DominikaSes. 1
GUZIK KatarzynaSes. 1
SKROK NataliaSes. 1
ŚWIEŻEWSKA JoannaSes. 1
MEWAMEWA KOŁOBRZEG
MILCZAREK JuliaSes. 1
OSAOŚ AZS SURMA POZNAŃ
CZYŻ JuliaSes. 1
SŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZ
BOROWSKA OliwiaSes. 1
DULLAS LauraSes. 1
NAPŁOSZEK KamilaSes. 1
POKROPEK BarbaraSes. 1
RMŁuki klasyczne - Mężczyźni
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
5ZGPIĄTKA ZGIERZ
KOTWAS KrzysztofSes. 2
DRUDRUKARZ WARSZAWA
CHMIELAK TomaszSes. 2
HUSZCZ MaciejSes. 2
KUCOWSKI GawełSes. 2
RUTKOWSKI PawełSes. 2
SZYMAŃSKI JakubSes. 2
SZYMAŃSKI MarekSes. 2
TREJMAN AndrzejSes. 2
HUBHUBAL BIAŁYSTOK
DZIENIS MirosławSes. 2
MKŁMKŁ STRZAŁA
KOWALSKI RobertSes. 2
KRÓL PiotrSes. 2
WRZECIONEK MichałSes. 2
PUSPUSZCZA SUPRAŚL
JANKOWSKI JanSes. 2
JANKOWSKI JędrzejSes. 2
PERKOWSKI AdamSes. 2
SIEŃCZUK JacekSes. 2
RADZROKIS RADZYMIN
MARCINKIEWICZ RobertSes. 2
MICHALAK SławomirSes. 2
SIEMBIDA TomaszSes. 2
SOKOŁOWSKI ArturSes. 2
WYTRYKUS AdamSes. 2
ROBROBINHOOD WARSZAWA
GOLIŃSKI AdamSes. 2
JAWORSKI StanisławSes. 2
KUBAS TomaszSes. 2
TREMBIŃSKI DariuszSes. 2
TUREK BarnabaSes. 2
TUREK OfalSes. 2
ŻARNOWIECKI WiktorSes. 2
ŻEBROWSKI GrzegorzSes. 2
SŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZ
JUNCZYK StanisławSes. 1
PĘKALSKI RomanSes. 2
PIETRUSIŃSKI LudwikSes. 2
SAPIEJ MateuszSes. 2
SAWICKI PiotrSes. 2
STARZYCKI PiotrSes. 2
SUCHOŃSKI MichałSes. 2
UKRUKRAINA
KARPENKO SergeySes. 2
UKŁUKŁ LEŚNIK POZNAŃ
STASIK TomaszSes. 2
ŁKSŁKS RADOM
KLOCHOWICZ MikołajSes. 2
WÓJCIK MarekSes. 2
RWŁuki klasyczne - Kobiety
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
DRUDRUKARZ WARSZAWA
KRÓL JagienkaSes. 1
ŚWIECZAK AnnaSes. 1
HUBHUBAL BIAŁYSTOK
WYSOCKA MartaSes. 1
MAZMAZOWSZE TERESIN
GAJDA JuliaSes. 1
GRĄDZIK AgnieszkaSes. 2
MACIĄGOWSKA AlicjaSes. 1
MACIĄGOWSKA MałgorzataSes. 1
NARLOCH MartaSes. 1
MEWAMEWA KOŁOBRZEG
SYLDATK EwelinaSes. 1
WACŁAWEK SandraSes. 1
ROBROBINHOOD WARSZAWA
KRZYŻANEK KrystynaSes. 1
PISKOZUB MonikaSes. 1
SŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZ
PACZUSKA AnnaSes. 1
ZAJĄC MagdalenaSes. 1
ŁKSŁKS RADOM
GRZYB DagmaraSes. 1
KLOCHOWICZ MagdalenaSes. 1
RXMŁuki klasyczne Młodzicy
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
DRUDRUKARZ WARSZAWA
KACZYŃSKI PiotrSes. 3
MAZMAZOWSZE TERESIN
KRÓLICZAK SzymonSes. 3
MEWAMEWA KOŁOBRZEG
MIELNICZUK BartoszSes. 3
MKŁMKŁ STRZAŁA
BLOCH FranciszekSes. 3
JELENIEWSKI FilipSes. 3
ORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWA
TOMAKA MarceliSes. 3
ŚWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOK
BUKIERT MichałSes. 3
MILEWSKI KonradSes. 3
UKRUKRAINA
KARPENKO SvyatoslavSes. 3
RUSKINO YuriSes. 3
RXWŁuki klasyczne Młodziczki
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
DRUDRUKARZ WARSZAWA
MAMROWICZ NikolaSes. 3
RETMAN MagdalenaSes. 3
WŁODEK DominikaSes. 3
MAZMAZOWSZE TERESIN
KUŹMIŃSKA WiktoriaSes. 3
MEWAMEWA KOŁOBRZEG
BŁASZCZYK ZuzannaSes. 3
KOZIOŁKO AbigailSes. 3
STOMA WeronikaSes. 3
ORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWA
CZAPIEWSKA PolaSes. 3
DAMIĘCKA AleksandraSes. 3
KIESZCZYŃSKA JuliaSes. 3
KUCHARCZYK AmeliaSes. 3
LEŚNIEWSKA AnnaSes. 3
LISZEWSKA ZofiaSes. 3
WIRKOWSKA MariannaSes. 3
WOLSKA KamilaSes. 3
ZELENT HannaSes. 3
RADZROKIS RADZYMIN
ZosiaSes. 3
RYMŁuki klasyczne Młodzicy starsi
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
MEWAMEWA KOŁOBRZEG
GRZEBIELUCHA FilipSes. 3
GRZELAK KacperSes. 3
LATKOWSKI JakubSes. 3
PODBRZESKI PatrykSes. 3
ORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWA
DAMIĘCKI AntoniSes. 3
DYBCZYŃSKI MichałSes. 3
GOTKOWSKI KacperSes. 3
SŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZ
SPUTO JeremiSes. 3
ZALHUBERTUS ZALESIE
CIOPCIŃSKI WiktorSes. 3
KULTYS JakubSes. 3
STEMPLEWSKI JanSes. 3
RYWŁuki klasyczne Młodziczki starsze
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
DRUDRUKARZ WARSZAWA
NOWAK ElżbietaSes. 3
MEWAMEWA KOŁOBRZEG
SZÓSTAK AdriannaSes. 3