X Mi?dzynarodowy Memoria? Karola Hibnera X Międzynarodowy Memoriał Karola Hibnera
Mazowsze Teresin (MAZ)
Teresin (POL), from 02-03-2019 to 3-03-2019
Lista uczestników wg stanowiska
 
Sesja 1
Stanowisko
Zawodnik
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
7AMACIĄGOWSKA MałgorzataMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kobiety
7BPISKOZUB MonikaROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Kobiety
7CPACZUSKA AnnaSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Kobiety
8BKRZYŻANEK KrystynaROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Kobiety
8CZAJĄC MagdalenaSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Kobiety
8DŚWIECZAK AnnaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Kobiety
9AMACIĄGOWSKA AlicjaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kobiety
9BWACŁAWEK SandraMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Juniorki
9CKLOCHOWICZ MagdalenaŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne Kobiety
9DWYSOCKA MartaHUBHUBAL BIAŁYSTOKŁuki klasyczne Kobiety
10CGRZYB DagmaraŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne Juniorki
11AGAJDA JuliaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kobiety
11CJUNCZYK StanisławSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Mężczyźni
12APOKROPEK BarbaraSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Juniorki
12BRETMAN MichalinaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorki
12CŚWIEŻEWSKA JoannaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki
12DMILCZAREK JuliaMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Juniorki
13ABOROWSKA OliwiaSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Juniorki
13BCZYŻ JuliaOSAOŚ AZS SURMA POZNAŃŁuki klasyczne Juniorki
13CSKROK NataliaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki
13DWYSOCKA MagdalenaHUBHUBAL BIAŁYSTOKŁuki klasyczne Juniorki
14ANAPŁOSZEK KamilaSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Kobiety
14BNARLOCH MartaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki
14CGUZIK KatarzynaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki
15ADULLAS LauraSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Juniorki
15CGAJDA DominikaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki
16AMUSIAŁ AlicjaOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZOWIECKIŁuki klasyczne Kadetki
16CWOŹNIAK IzabelaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadetki
16DLITWIN ElżbietaSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Kadetki
17AZYGMUNCIAK MagdalenaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadetki
17BBIEŻUŃSKA MariaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Kadetki
17DHAPONIK JuliaSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Kadetki
18AWÓJCICKA KlaudiaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadetki
18BMIŻOŁĘBSKA MiraDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Kadetki
18CSIŃSKA GabrielaZALHUBERTUS ZALESIEŁuki klasyczne Kadetki
18DBĄCZYK ZuzannaSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Kadetki
19ARUTKOWSKA AleksandraMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadetki
19BKARASIEWICZ JuliaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Kadetki
19CKOPIŃSKA GabrielaMKŁMKŁ STRZAŁAŁuki klasyczne Kadetki
20AMAŁOLEPSZA MariaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadetki
20CSADOWSKA JuliaŚWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKŁuki klasyczne Kadetki
26AŚWIĄTEK RobertMAZMAZOWSZE TERESINŁuki bloczkowe Mężczyźni
26CJEZNACH KlaudiaRADZROKIS RADZYMINŁuki bloczkowe Kobiety
27ASAŁATA TomaszSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki bloczkowe Mężczyźni
27DPILCICKI BogusławLEWLEW KRYNKIŁuki bloczkowe Mężczyźni
28AZABOROWSKI PawełSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki bloczkowe Mężczyźni
28CCHOJNACKI MichałMAZMAZOWSZE TERESINŁuki bloczkowe Mężczyźni
28DGAŁKA PawełLEWLEW KRYNKIŁuki bloczkowe Mężczyźni
29AAFFEK MarcinSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki bloczkowe Mężczyźni
29CCHOJNACKI DanielMAZMAZOWSZE TERESINŁuki bloczkowe Mężczyźni
30AANTOSIEWICZ MarcinRADZROKIS RADZYMINŁuki bloczkowe Mężczyźni
30BŻUK WłodzimierzOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZOWIECKIŁuki bloczkowe Mężczyźni
30CSZKOLNYY KostjaUKRUKRAINAŁuki bloczkowe Mężczyźni
31AMIŁECKI MarcinMKŁMKŁ STRZAŁAŁuki bloczkowe Mężczyźni
31BJEZNACH ArkadiuszRADZROKIS RADZYMINŁuki bloczkowe Mężczyźni
31CBOGUSŁAWSKI Grzegorz5ZGPIĄTKA ZGIERZŁuki bloczkowe Mężczyźni
Sesja 2
Stanowisko
Zawodnik
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
6CSZYMAŃSKI JakubDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorzy
7AGOLIŃSKI AdamROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
7BSUCHOŃSKI MichałSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Mężczyźni
7DMARCINKIEWICZ RobertRADZROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Mężczyźni
8ATUREK BarnabaROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
8BSTARZYCKI PiotrSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Mężczyźni
8DSIEMBIDA TomaszRADZROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Mężczyźni
9AŻARNOWIECKI WiktorROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
9BPĘKALSKI RomanSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Mężczyźni
9CHUSZCZ MaciejDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
9DWYTRYKUS AdamRADZROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Mężczyźni
10ATREMBIŃSKI DariuszROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
10BSAPIEJ MateuszSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Mężczyźni
10DSOKOŁOWSKI ArturRADZROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Mężczyźni
11BSAWICKI PiotrSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Mężczyźni
11CKUCOWSKI GawełDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
12AŻEBROWSKI GrzegorzROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
12BPIETRUSIŃSKI LudwikSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Mężczyźni
12CTREJMAN AndrzejDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
12DJANKOWSKI JędrzejPUSPUSZCZA SUPRAŚLŁuki klasyczne Mężczyźni
13BWÓJCIK MarekŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne Mężczyźni
13CCHMIELAK TomaszDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
13DSIEŃCZUK JacekPUSPUSZCZA SUPRAŚLŁuki klasyczne Mężczyźni
14DJANKOWSKI JanPUSPUSZCZA SUPRAŚLŁuki klasyczne Mężczyźni
15AKARPENKO SergeyUKRUKRAINAŁuki klasyczne Mężczyźni
15BKLOCHOWICZ MikołajŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne Mężczyźni
15CKRÓL PiotrMKŁMKŁ STRZAŁAŁuki klasyczne Mężczyźni
15DŚCICHOWSKI PawełOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZOWIECKIŁuki klasyczne Mężczyźni
16ASTASIK TomaszUKŁUKŁ LEŚNIK POZNAŃŁuki klasyczne Mężczyźni
16BKOTWAS Krzysztof5ZGPIĄTKA ZGIERZŁuki klasyczne Mężczyźni
16CWRZECIONEK MichałMKŁMKŁ STRZAŁAŁuki klasyczne Mężczyźni
16DDZIENIS MirosławHUBHUBAL BIAŁYSTOKŁuki klasyczne Mężczyźni
17AUSNARSKI MaciejMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Juniorzy
17BKOZŁOWSKI DominikMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorzy
17CBYZDRA KarolSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Juniorzy
17DFRAK FilipŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne Juniorzy
18AKOŚCIOŁEK BartoszMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Juniorzy
18BBUDNIK BartoszMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorzy
18CPOWAŁA AntoniSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Juniorzy
18DSTANKOWSKI MikołajŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne Juniorzy
19AFORNAL MichałMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Juniorzy
19BCHABER AleksanderROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorzy
19CKORCZEWSKI EmilianSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Juniorzy
19DMOLAS MichałDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorzy
20AGRĄDZIK AgnieszkaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kobiety
24ABŁASZCZYK SebastianMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadeci
24BKUCHARCZYK MateuszMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Kadeci
24CSPUTO JerzySŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Kadeci
24DMICHALAK MaciejDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Kadeci
25AKRYSZKIEWICZ KrystianMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadeci
25BBRYNDZA CyprianMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Kadeci
25CUHMA PawełSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Kadeci
25DMAJSTREWICZ TadeuszDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Kadeci
26AGAWOR DawidMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadeci
26BRAK KrzysztofROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Kadeci
26CDANISZEWSKI FranciszekSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Kadeci
26DKLEPACKI MichałHUBHUBAL BIAŁYSTOKŁuki klasyczne Kadeci
27ANGUYEN MateuszMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadeci
27BKOPIEC ArdrianMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadeci
27CKRYŃSKI ErykSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Kadeci
27DMRÓZ BartoszMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadeci
28AOLCZAK MiłoszMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadeci
28BSIEKIERKO KarolRADZROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Kadeci
28CKRYCH DawidOSAOŚ AZS SURMA POZNAŃŁuki klasyczne Kadeci
Sesja 3
Stanowisko
Zawodnik
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
7ATOMAKA MarceliORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
8AZELENT HannaORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodziczki
8BRETMAN MagdalenaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodziczki
9ALEŚNIEWSKA AnnaORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodziczki
9BWŁODEK DominikaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodziczki
10AKUŹMIŃSKA WiktoriaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodziczki
11ADAMIĘCKA AleksandraORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodziczki
11BMIELNICZUK BartoszMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Młodzicy
12AKUCHARCZYK AmeliaORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodziczki
12BBŁASZCZYK ZuzannaMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Młodziczki
13ALISZEWSKA ZofiaORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodziczki
13BSTOMA WeronikaMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Młodziczki
14AWIRKOWSKA MariannaORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodziczki
14BKOZIOŁKO AbigailMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Młodziczki
15AKIESZCZYŃSKA JuliaORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodziczki
15BKARPENKO SvyatoslavUKRUKRAINAŁuki klasyczne Młodzicy
16AWOLSKA KamilaORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodziczki
16BRUSKINO YuriUKRUKRAINAŁuki klasyczne Młodzicy
17AMILEWSKI KonradŚWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKŁuki klasyczne Młodzicy
18ABUKIERT MichałŚWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKŁuki klasyczne Młodzicy
18BJELENIEWSKI FilipMKŁMKŁ STRZAŁAŁuki klasyczne Młodzicy
19AKRÓLICZAK SzymonMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodzicy
20BSPUTO JeremiSŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZŁuki klasyczne Młodzicy
21AKAWECKA JuliaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodziczki
21BJAGIELSKA UrszulaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodziczki
24ALATKOWSKI JakubMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Młodzicy starsi
24BSTEMPNIEWSKI JanZALHUBERTUS ZALESIEŁuki klasyczne Młodzicy starsi
25AGRZEBIELUCHA FilipMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Młodzicy starsi
25BKULTYS JakubZALHUBERTUS ZALESIEŁuki klasyczne Młodzicy starsi
26AGRZELAK KacperMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Młodzicy starsi
27APODBRZESKI PatrykMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Młodzicy starsi
27BDYBCZYŃSKI MichałORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy starsi
28ASZÓSTAK AdriannaMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Młodziczki starsze
28BGOTKOWSKI KacperORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy starsi
29ADYLIK OliwiaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodziczki starsze
29BDAMIĘCKI AntoniORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy starsi
30AMICHAŁOWSKA AgataMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodziczki starsze
31AZYGMUNCIAK AlicjaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodziczki starsze
31BLISIECKA EwelinaOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZOWIECKIŁuki klasyczne Młodziczki starsze
32AGRZYBEK BarbaraDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodziczki starsze
32BWOŹNIAK ZofiaRADZROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Młodziczki starsze