DCAS / Exmouth Double 1440 Day 2 DCAS / Exmouth Double 1440 Day 2
Exmouth Archers (EXA)
Withycombe Raleigh Common, Exmouth, Devon UK, from 14-07-2019 to 14-07-2019
DCAS / Exmouth Double 1440 Day 2
Participant List in Alphabetical Order
 
A - B - C
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
APLIN Antony7B654REDRUTH ARecurve MenSes. 1
BARKER Zena15C654REDRUTH ARecurve WomenSes. 1
BARRETT Jane19D662EXETER C OF ALongbow WomenSes. 1
BROOM Matthew12C645LACETOWN AWAITING LISTSes. 1
BROOM Wendy16A645LACETOWN AWAITING LISTSes. 1
BURFITT Pauline13D603CHIPPENHAM ACompound WomenSes. 1
CARDY Ben16B645LACETOWN AWAITING LISTSes. 1
CARDY Mark1B645LACETOWN AWAITING LISTSes. 1
CHAUDHRY Saira14A662EXETER C OF ARecurve WomenSes. 1
CHOPPING Chris1A660EXMOUTH ALongbow MenSes. 1
CONISBEE Peter4B654REDRUTH AHorsebow MenSes. 1
CONISBEE Sarah2D654REDRUTH AHorsebow Women Shooting the Mens RoundSes. 1
CRICH Ray12B692REDHILL ACompound MenSes. 1
CROOK Claire18C537SOUTH WANSDYKE ACRecurve WomenSes. 1
CROOK Harriet24A537SOUTH WANSDYKE ACAll JuniorsSes. 1
CROOK Lily22B537SOUTH WANSDYKE ACAll JuniorsSes. 1
CUSACK Shelagh20B2220JUNCTION ABarebow WomenSes. 1
D - G - H
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
DANCE Lucas24B660EXMOUTH AAll JuniorsSes. 1
DANCE Trevor11A660EXMOUTH ARecurve MenSes. 1
DARLING Ray6C667BRIXHAM ARecurve MenSes. 1
DESAI Surabhi15A1380UNI OF EXETER ACRecurve WomenSes. 1
GLOVER Ben5B272OXFORD ACompound MenSes. 1
GLOVER Steve12D660EXMOUTH ACompound MenSes. 1
GOODES Hayley16C544BURNHAM C OF ACompound WomenSes. 1
GOODES Liam5A544BURNHAM C OF ACompound MenSes. 1
GRACE Lee5D402WIGHT B ACCompound MenSes. 1
GRACE Tina20A402WIGHT B ACBarebow WomenSes. 1
GRASSIE Karen20D662EXETER C OF ABarebow WomenSes. 1
HART Claire14C654REDRUTH ARecurve WomenSes. 1
HAYDEN Alan8C620BOURNEMOUTH ACCompound MenSes. 1
HILL Sharon16D667BRIXHAM AWAITING LISTSes. 1
HINGSTON Keith3C660EXMOUTH ALongbow MenSes. 1
HINGSTON Myra3D660EXMOUTH ALongbow Women Shooting the Mens RoundSes. 1
HOSEGOOD Kenny4D654REDRUTH ALongbow MenSes. 1
HOYLE Andrew9B660EXMOUTH ARecurve MenSes. 1
HUGHES Catherine13C1380UNI OF EXETER ACCompound WomenSes. 1
J - L - M - N - O
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
JONES Bob10D654REDRUTH ARecurve MenSes. 1
LANGDON-WARD Nicola13A667BRIXHAM ACompound WomenSes. 1
LEDGERWOOD Thomas10C1380UNI OF EXETER ACRecurve MenSes. 1
MAHER Jonathan11B5000SILVER CLOUD ACompound MenSes. 1
MARKS Kerry17B1077UNI OF PLYMOUTHRecurve WomenSes. 1
MARTYN Emma19A668B OF THE TORSLongbow WomenSes. 1
MARTYN Sophie22A668B OF THE TORSAll JuniorsSes. 1
MELROSE Alan5C667BRIXHAM ARecurve MenSes. 1
MEMORY Libby22C537SOUTH WANSDYKE ACAll JuniorsSes. 1
MOORHOUSE Gaynor19C871ROCHDALE C OF ALongbow WomenSes. 1
NEILL Seth4C654REDRUTH ALongbow MenSes. 1
NICHOLAS David7D2220JUNCTION ARecurve MenSes. 1
NICHOLAS Lucy15D2220JUNCTION ARecurve WomenSes. 1
NILSEN Tony8D69PENTREF BRecurve MenSes. 1
OKE Stephanie18A654REDRUTH ARecurve WomenSes. 1
OLLIFF Mark6D4ARCHERY GBRecurve MenSes. 1
OSMAN Rachel18B1380UNI OF EXETER ACBarebow WomenSes. 1
OTTERY Hannah22D645LACETOWN AAll JuniorsSes. 1
P - Q - R
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
PARSONS Lee6A545B OF INARecurve MenSes. 1
PARSONS Peter8B403WATERSIDE ARecurve MenSes. 1
PEARCE Michael10B620BOURNEMOUTH ACCompound MenSes. 1
PENGELLY George7A541WELLS CITY ACompound MenSes. 1
PIPER Julian9C427ANDOVER ARecurve MenSes. 1
PRATT Tim9A660EXMOUTH ARecurve MenSes. 1
PRICE Alan7C259GUILDFORD ACCompound MenSes. 1
QUINN Chris1D662EXETER C OF ALongbow MenSes. 1
REES Phillip2A662EXETER C OF ABarebow MenSes. 1
REYNOLDS Dave8A2229SAGITTARIIRecurve MenSes. 1
REYNOLDS Janice14B2229SAGITTARIIRecurve WomenSes. 1
RICHARDS Andrew12A654REDRUTH ARecurve MenSes. 1
ROBERTS Amy17A1077UNI OF PLYMOUTHRecurve WomenSes. 1
ROBINSON Alan6B575B OF MINCHINHAMPTONCompound MenSes. 1
ROWE Alex11D1077UNI OF PLYMOUTHRecurve MenSes. 1
S - T - W - Y
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
SANDOE Jimmy9D654REDRUTH ARecurve MenSes. 1
SANDOE Sally14D654REDRUTH ARecurve WomenSes. 1
STAPLETON Michaela20C650PAIGNTON ALongbow WomenSes. 1
TWIGG Rob2C660EXMOUTH ALongbow MenSes. 1
TWIGG Sophie19B660EXMOUTH ALongbow WomenSes. 1
WELLS Hannah23B645LACETOWN AAll JuniorsSes. 1
WELLS Oliver23A645LACETOWN AAll JuniorsSes. 1
WILDE Gary10A650PAIGNTON ARecurve MenSes. 1
WILLIAMS Karen13B660EXMOUTH ARecurve WomenSes. 1
WILLIAMS Rob11C637B OF WADEBRIDGEWAITING LISTSes. 1
WILLIAMS Scott2B660EXMOUTH ALongbow MenSes. 1
WIX Mollie17C662EXETER C OF ACompound WomenSes. 1
WOOD Jack21A660EXMOUTH AAll JuniorsSes. 1
YEATES Michael3B605B OF LYTCHETTLongbow MenSes. 1
YOUNG Heidi25A637B OF WADEBRIDGEWAITING LISTSes. 1
YOUNG Triston17D637B OF WADEBRIDGEWAITING LISTSes. 1