JeugdFITA Goirle, Dag 2, 2019
Sint Sebastiaan, Goirle (SSG)
Goirle, from 12-05-2019 to 12-05-2019
klasse en divisie Resultaat - Individueel
 
Recurve - Junior Heren
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
70
50
30
Totale score
10+X
X
1ROSENBRAND Wessel1034Sint Sebastiaan296/ 1278/ 1334/ 1908235
2TILBORG Robin1034Sint Sebastiaan266/ 2242/ 3316/ 3824101
3EIJKEN VAN Guus1034Sint Sebastiaan241/ 3246/ 2329/ 2816145
Recurve - Cadet Heren
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
Totale score
10+X
X
1LAARHOVEN Kay1034Sint Sebastiaan316/ 1313/ 1346/ 19753914
2ANGEVARE Tobias1034Sint Sebastiaan298/ 2310/ 2327/ 3935237
3STEPHENS James1034Sint Sebastiaan287/ 4288/ 3330/ 2905218
4SCHWEIGER Jurre1034Sint Sebastiaan285/ 5285/ 5318/ 4888234
5COLLAS Arne1034Sint Sebastiaan290/ 3286/ 4310/ 6886134
6VRIES Sietse1034Sint Sebastiaan284/ 6269/ 6315/ 5868195
7CLEEF Tristan1034Sint Sebastiaan218/ 9244/ 7300/ 776272
8BIJKERK Gerben1034Sint Sebastiaan235/ 7221/ 9279/ 873572
9BUITENHUIS Richard1034Sint Sebastiaan228/ 8223/ 8247/ 969811
10BERK VAN DE Tristan1034Sint Sebastiaan195/10217/10242/1065431
11TIMMERMANS Nigel1034Sint Sebastiaan157/12149/12239/1154510
12GARCIA Ramiro1034Sint Sebastiaan178/11217/10039500
Recurve - Cadet Dames
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
Totale score
10+X
X
1POST Jasmijn1034Sint Sebastiaan294/ 2301/ 2319/ 4914265
2ROEFFEN Quinty1034Sint Sebastiaan281/ 5299/ 3330/ 1910225
3GRINSVEN VAN Marit1034Sint Sebastiaan291/ 3302/ 1316/ 6909197
4NANNE Prijt1034Sint Sebastiaan299/ 1273/ 6314/ 7886271
5LELIEVELD Cheyenne1034Sint Sebastiaan291/ 3273/ 6320/ 3884224
6GROOT DE Shakira1034Sint Sebastiaan247/ 7283/ 4327/ 2857176
7CLAASEN Ariana1034Sint Sebastiaan262/ 6276/ 5318/ 5856215
8GOEREE Aniek1034Sint Sebastiaan243/ 8226/ 8263/ 973291
9MAURIK VAN Iris1034Sint Sebastiaan217/ 9205/10248/1067092
10SANDERS Britt1034Sint Sebastiaan173/10215/ 9267/ 865540
11HENGST Serena1034Sint Sebastiaan160/11185/11207/1155230
Recurve - Aspirant Heren t/m 13 jaar
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
Totale score
10+X
X
1GORKUM Jarno1034Sint Sebastiaan310/ 1319/ 1320/ 19492210
2SMEDT DE Yorben1034Sint Sebastiaan281/ 2256/ 2312/ 2849196
3MELIS Tymo1034Sint Sebastiaan277/ 4248/ 4305/ 3830122
4KOENIS Jasper1034Sint Sebastiaan279/ 3249/ 3299/ 4827136
Recurve - Aspirant Dames t/m 13 jaar
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
Totale score
10+X
X
1STRUIJK Esmeralda1034Sint Sebastiaan308/ 2302/ 1339/ 19493511
2SIORA Porsius1034Sint Sebastiaan287/ 3289/ 2327/ 2903247
3AARLE Sophie1034Sint Sebastiaan312/ 1276/ 3304/ 3892244
4KOSTER Lisa1034Sint Sebastiaan251/ 4259/ 4302/ 481283
Recurve - Aspirant Heren t/m 11 jaar
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
20
20
20
Totale score
10+X
X
1BIJVELDS Joep1034Sint Sebastiaan284/ 1272/ 1260/ 1816120
Compound - Cadet Heren
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
Totale score
10+X
X
1TEMPELMAN Damian1034Sint Sebastiaan272/ 1293/ 1318/ 18832212
Compound - Cadet Dames
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
Totale score
10+X
X
1JANSSEN Aurora1034Sint Sebastiaan320/ 1326/ 1334/ 1980378
Compound - Aspirant Heren t/m 13 jaar
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
Totale score
10+X
X
1MORTEL VAN DE Rick1034Sint Sebastiaan295/ 1284/ 1323/ 1902228
Compound - Aspirant Heren t/m 11 jaar
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
20
20
20
Totale score
10+X
X
1OIJEN Lars1034Sint Sebastiaan324/ 1311/ 1302/ 1937230
Barebow - Aspirant Dames t/m 13 jaar
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
Totale score
10+X
X
1WIERSMA Jules1034Sint Sebastiaan297/ 1248/ 1247/ 1792150