XIV Mi?dzynarodowy Memoria? Mieczys?awa Nowakowskiego XIV Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego
Stowarzyszenie Łuczniczy Marymont (SŁM)
Warszawa (POL), from 25-05-2019 to 26-05-2019
Lista wyników w kategoriach - indywidualne
 
Łuki klasyczne - Mężczyźni [Po 144 strzałach (Sesja: 2) - Po 72 strzałach (Sesja: 1)]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
70m-1
70m-2
70m-3
70m-4
Razem
10+X
X
1NAPŁOSZEK SławomirSŁMSt. Łuczniczy Marymont331/ 1320/ 3327/ 1319/ 212974514
2KAPUSTA IreneuszKIEStart Kielce320/ 2308/ 7316/ 4318/ 412624012
3BASIURAS MichałSPOSpołem Łódź310/ 7328/ 1315/ 5306/ 812593615
4HUSZCZ MaciejKSDKS Drukarz Warszawa318/ 3321/ 2313/ 8302/131254399
5BANASZAK JakubBKSBKS Bydgoszcz310/ 6306/ 8321/ 2313/ 512503510
6MALAK MateuszAZSOś Azs Surma305/11319/ 4314/ 6311/ 612493512
7JAROSZ MarcinMRKSMrks Gdańsk306/10316/ 5317/ 3304/121243329
8STARZYCKI PiotrSŁMSt. Łuczniczy Marymont307/ 9304/11303/15323/ 11237328
9FAŁDZIŃSKI MaciejSTEStella Kielce311/ 5301/13313/ 7304/1112293315
10PĘKALSKI RomanSŁMSt. Łuczniczy Marymont313/ 4303/12308/11305/ 912293214
11MICHALAK SławomirROKROKIS Radzymin300/13311/ 6305/12311/ 71227326
12MARCINKIEWICZ RobertROKROKIS Radzymin297/16306/ 9301/17305/1012092912
13ZALEWSKI MichałSŁMSt. Łuczniczy Marymont309/ 8295/19304/14293/191201274
14KRÓL PiotrMKŁMKŁ Strzała Warszawa301/12296/18303/16298/151198202
15BĄTOR SebastianSTEStella Kielce293/21296/16305/13289/201183254
16TUREK OlafROBRobin Hood Warszawa280/27300/14290/21296/161166259
17SAPIEJ MateuszSŁMSt. Łuczniczy Marymont284/23286/25295/20299/141164184
18KUDROŃ RomanJED"ŁUKS" Jedlicze282/26296/17297/18288/221163237
19KARPENKO SerhiyUKR4Lviv Ukraine280/28289/22297/19295/181161245
20SAWICKI PiotrSŁMSt. Łuczniczy Marymont300/14278/29284/25269/261131103
21PIETRUSIŃSKI LudwikSŁMSt. Łuczniczy Marymont296/19277/30276/27278/241127133
22WIĄCEK AndrzejRESRESOVIA Rzeszów271/32273/32282/26288/211114141
23ŚCICHOWSKI PawełOŻAKS Ożarowianka283/25281/27286/23260/281110102
24JUNCZYK StanisławSŁMSt. Łuczniczy Marymont289/22272/33289/22258/291108153
25SIWOŃ JakubTRAMPUKS "TRAMP" Jarosław258/35262/38285/24283/231088157
26KUCOWSKI GawełKSDKS Drukarz Warszawa262/34252/40273/28295/171082105
27SUCHOŃSKI MichałSŁMSt. Łuczniczy Marymont276/29265/36265/29276/25108291
28GOŁĘBIEWSKI PawełROKROKIS Radzymin255/37299/15258/31229/321041195
29WARDECKI WiktorSŁMSt. Łuczniczy Marymont253/39260/39247/32262/271022144
30KOTWAS Krzysztof5ZGUKS Piątka Zgierz254/38248/43234/34242/3197871
31ŻEBROWSKI GrzegorzROBRobin Hood Warszawa236/45249/42237/33244/30966126
32STACHYRA PatrykROKROKIS Radzymin228/46266/35264/30193/3395194
33SZYMAŃSKI MarekKSDKS Drukarz Warszawa294/20281/28309/100884154
34TREMBIŃSKI DariuszROBRobin Hood Warszawa193/47205/47215/35192/34805102
35SIERAKOWSKI KacperSŁMSt. Łuczniczy Marymont00313/ 9318/ 3631183
36KOTLARZ KajetanTALUKS Talent Wrocław299/15305/1000604113
37SAWICKI PiotrPOLPolska296/18294/2000590155
38DALESZYŃSKI PawełPOLPolska297/17282/260057993
39CISZEK ŁukaszKIEStart Kielce284/24286/230057093
40LIS RafałBKSBKS Bydgoszcz271/31293/210056471
41DZIENIS MirosławHUBUKS Hubal Białystok275/30286/240056162
42MIKOS BartoszSŁMSt. Łuczniczy Marymont256/36274/310053062
43SŁOWIK NorbertSŁMSt. Łuczniczy Marymont250/40262/370051282
44KĘDZIO PiotrHUBUKS Hubal Białystok238/44271/340050970
45BYJOŚ RobertSILKlub Sportowy "Silesia" Miecho246/43252/410049811
46CHMIELAK TomaszKSDKS Drukarz Warszawa269/33225/450049471
47MARKIEWICZ KrzysztofMKŁMKŁ Strzała Warszawa248/42230/440047841
48CHMIELEWSKI MarcinPOLPolska248/41222/460047072
Łuki klasyczne - Kobiety [Po 144 strzałach (Sesja: 2) - Po 72 strzałach (Sesja: 0) - Po 72 strzałach (Sesja: 1)]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
70m-1
70m-2
70m-3
70m-4
Razem
10+X
X
1SOBIERAJ MałgorzataPTGPTG Sokół308/ 2316/ 2299/ 2316/ 112393010
2ŚMIAŁKOWSKA MagdalenaSPOSpołem Łódź312/ 1312/ 3302/ 1291/ 412172816
3GÓRAL MałgorzataSTEStella Kielce307/ 3308/ 4290/ 7289/ 51194258
4MACIĄGOWSKA AlicjaMAZMazowsze Teresin297/ 6292/ 8291/ 4296/ 21176212
5KALWINEK MartynaSPOSpołem Łódź276/11306/ 5292/ 3276/ 81150214
6ZAJĄC MagdalenaSŁMSt. Łuczniczy Marymont283/ 8266/13290/ 5291/ 31130187
7PISKOZUB MonikaROBRobin Hood Warszawa285/ 7287/10274/11279/ 71125165
8GÓRSKA Hanna5ZGUKS Piątka Zgierz280/10290/ 9283/ 8269/101122146
9SOBIERAJ EwaSŁMSt. Łuczniczy Marymont280/ 9276/12278/10284/ 61118186
10PYZOWSKA PaulinaMRKSMrks Gdańsk273/14294/ 7290/ 6257/141114144
11KWIECIEŃ AleksandraSŁMSt. Łuczniczy Marymont275/12277/11278/ 9258/131088145
12MACIĄGOWSKA MałgorzataMAZMazowsze Teresin268/15258/15270/13275/ 91071135
13PACZUSKA AnnaSŁMSt. Łuczniczy Marymont240/20242/19253/14261/12996106
14SŁAWIŃSKA Magdalena5ZGUKS Piątka Zgierz266/16247/18238/15233/1798494
15KRÓL JagienkaKSDKS Drukarz Warszawa256/18251/17225/17244/1597650
16GAJDA JuliaMAZMazowsze Teresin214/21215/21272/12265/1196642
17TOŁKACZ SandraMKŁMKŁ Strzała Warszawa264/17224/20230/16237/1695592
18OLSZEWSKA MilenaPOLPolska300/ 4318/ 100618164
19MYSZOR WioletaŻYWŁucznik Żywiec300/ 5305/ 60060571
20ŚWIECZAK AnnaKSDKS Drukarz Warszawa163/2282/22177/18168/1859031
21GRZYMEK ZuzannaŻYWŁucznik Żywiec274/13266/140054030
22WYSOCKA MartaHUBUKS Hubal Białystok247/19257/1600/1950460
Łuki klasyczne - Juniorzy [Po 144 strzałach (Sesja: 2) - Po 72 strzałach (Sesja: 1)]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
70m-1
70m-2
70m-3
70m-4
Razem
10+X
X
1SZYMAŃSKI JakubKSDKS Drukarz Warszawa289/ 4300/ 2296/ 1282/ 31167209
2TOPOLNICKI RyszardTRAMPUKS "TRAMP" Jarosław285/ 5275/ 6286/ 2307/ 11153184
3KOZŁOWSKI DominikMAZMazowsze Teresin297/ 1307/ 1253/10259/ 81116185
4SZYSZKO MichałSŁMSt. Łuczniczy Marymont295/ 2272/ 8273/ 5262/ 61102133
5KRYSZKIEWICZ KrystianMAZMazowsze Teresin279/ 6280/ 3270/ 6259/ 91088137
6BYZDRA KarolSŁMSt. Łuczniczy Marymont263/11265/ 9277/ 4268/ 41073174
7JAŁOWSKI KrystianPTGPTG Sokół268/ 9265/10268/ 7261/ 71062156
8URBANIAK MakaryAZSOś Azs Surma266/10263/11258/ 8258/101045152
9KIJ KonradSAGŁKS Sagit Humniska276/ 7248/13253/ 9262/ 51039165
10CHABER AleksanderROBRobin Hood Warszawa253/12279/ 4238/11227/12997151
11MOLAS MichałKSDKS Drukarz Warszawa250/13250/12224/12232/1195653
12CZERWIŃSKI KrzysztofMKŁMKŁ Strzała Warszawa185/16154/15184/13179/1370294
13SPUTO JerzySŁMSt. Łuczniczy Marymont00282/ 3302/ 258452
14GRABOWSKI JędrzejTALUKS Talent Wrocław294/ 3277/ 50057181
15CACAK PatrykŻYWŁucznik Żywiec276/ 8275/ 70055171
16STOLARZ Marcin5ZGUKS Piątka Zgierz214/15191/140040520
17WINDAK WiktorNIENiestowarzyszony232/1449/160028142
Łuki klasyczne - Juniorki [Po 144 strzałach (Sesja: 2) - Po 72 strzałach (Sesja: 1)]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
70m-1
70m-2
70m-3
70m-4
Razem
10+X
X
1NAPŁOSZEK KamilaSŁMSt. Łuczniczy Marymont311/ 1312/ 1305/ 1300/ 21228319
2CZYŻ JuliaAZSOś Azs Surma292/ 2310/ 2297/ 2304/ 112033311
3DULLAS LauraSŁMSt. Łuczniczy Marymont289/ 3262/ 4282/ 5283/ 51116226
4OSUCH AgataTRAMPUKS "TRAMP" Jarosław256/ 6261/ 5269/ 6267/ 61053131
5GILOWSKA JoannaTRAMPUKS "TRAMP" Jarosław257/ 5250/ 8247/ 9251/ 81005123
6HETMAN AnnaJARLKS Jar Kielnarowa254/ 7253/ 7259/ 7211/11977101
7POKROPEK BarbaraSŁMSt. Łuczniczy Marymont209/10271/ 3248/ 8248/ 9976102
8BOROWSKA OliwiaSŁMSt. Łuczniczy Marymont236/ 8233/ 9239/10265/ 797391
9GAJDA DominikaMAZMazowsze Teresin216/ 9217/10126/12226/1078562
10KOZAK UrszulaJARLKS Jar Kielnarowa171/11164/11190/11184/1270972
11ZAJĄC SylwiaTRAMPUKS "TRAMP" Jarosław00293/ 3291/ 4584166
12BĄCZYK ZuzannaSŁMSt. Łuczniczy Marymont00286/ 4297/ 3583134
13SMOLAK MartaTALUKS Talent Wrocław258/ 4255/ 60051341
Łuki klasyczne - Juniorzy młodsi [Po 72 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
60m-1
60m-2
-
-
Razem
10+X
X
1DANISZEWSKI FranciszekSŁMSt. Łuczniczy Marymont288/ 3310/ 100598175
2MAJSTREWICZ TadeuszKSDKS Drukarz Warszawa298/ 1288/ 500586101
3KRYŃSKI ErykSŁMSt. Łuczniczy Marymont281/ 5301/ 20058281
4KRYSZKIEWICZ KrystianMAZMazowsze Teresin280/ 6301/ 30058171
5MAJKA MichałSKSSKS Piast 25 Rzeszów279/ 7294/ 400573101
6SZAFRAN WojciechJED"ŁUKS" Jedlicze285/ 4278/ 60056392
7RAK KrzysztofKSDKS Drukarz Warszawa290/ 2258/110054890
8PRZYBYLSKI Mateusz5ZGUKS Piątka Zgierz274/ 9265/ 70053952
9BŁASZCZYK SebastianMAZMazowsze Teresin269/10264/ 80053362
10UHMA PawełSŁMSt. Łuczniczy Marymont274/ 8253/120052740
11STEMPNIEWSKI JanZALEHubertus Zalesie Górne266/11259/100052563
12NOWAK DawidTRAMPUKS "TRAMP" Jarosław255/14261/ 90051661
13BARTOSZEK KarolKSDKS Drukarz Warszawa258/13245/130050331
14STACH MichałJED"ŁUKS" Jedlicze262/1200026261
15CIOPCIŃSKI WiktorZALEHubertus Zalesie Górne136/1534/140017010
Łuki klasyczne - Juniorki młodsze [Po 72 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
60m-1
60m-2
-
-
Razem
10+X
X
1ZAJĄC SylwiaTRAMPUKS "TRAMP" Jarosław324/ 1316/ 1006402210
2BĄCZYK ZuzannaSŁMSt. Łuczniczy Marymont302/ 2303/ 200605114
3BABIAK NataliaTRAMPUKS "TRAMP" Jarosław289/ 6298/ 500587113
4KOBIAŁKA MartynaSŁMSt. Łuczniczy Marymont291/ 5292/ 60058371
5KOZIOŁ KatarzynaJED"ŁUKS" Jedlicze284/ 9298/ 400582132
6PASTERNAK MartynaJARLKS Jar Kielnarowa284/ 8290/ 700574102
7MAŁOLEPSZA MariaMAZMazowsze Teresin295/ 4277/110057284
8LISIECKA EwelinaOŻAKS Ożarowianka299/ 3270/1500569135
9MIŚKIEWICZ Roksana5ZGUKS Piątka Zgierz286/ 7283/100056971
10GRZYBEK BarbaraKSDKS Drukarz Warszawa273/12286/ 90055930
11SADOWSKA JuliaSWIUKS ,, Świstrzały ,, Białystok268/16288/ 80055672
12WIECZOREK Martyna5ZGUKS Piątka Zgierz273/13272/130054531
13MACINA WeronikaTRAMPUKS "TRAMP" Jarosław272/14265/170053772
14RUTKOWSKA AleksandraMAZMazowsze Teresin271/15266/160053752
15HAPONIK JuliaSŁMSt. Łuczniczy Marymont263/18272/120053550
16JANOCHA EwaSAGŁKS Sagit Humniska277/11258/180053522
17FILIPCZAK Gabriela5ZGUKS Piątka Zgierz235/20299/ 30053494
18SAŁEK IdaOSŁOSŁ Strzelec Legnica263/17271/140053441
19ŚWITALSKA MagdatelaTRAMPUKS "TRAMP" Jarosław278/10239/210051774
20SIŃSKA GabrielaZALEHubertus Zalesie Górne250/19252/200050273
21LITWIN ElżbietaSŁMSt. Łuczniczy Marymont232/22256/190048841
22SUS AnnaTRAMPUKS "TRAMP" Jarosław235/20236/220047121
23GORYCKA IdaliaGDYUKS Morświn Gdynia224/23175/230039942
Łuki bloczkowe - Mężczyźni [Po 144 strzałach (Sesja: 2) - Po 72 strzałach (Sesja: 1)]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
50m-1
50m-2
50m-3
50m-4
Razem
10+X
X
1ATAMANENKO SergeyUKR1Caf339/ 5346/ 1352/ 1344/ 113819337
2WOJTAS JanOSŁOSŁ Strzelec Legnica337/ 6339/ 2342/ 2343/ 213617634
3PIWEN OlegUKR5Medin350/ 1333/ 6338/ 5339/ 513607836
4KOZŁOWSKI GabrielAMEUKS Ameoli Świebodzice341/ 3332/ 7340/ 4341/ 313547228
5SHKOLNYY KostjaUKR2Dynamo340/ 4334/ 5333/10336/ 913436525
6SZELĄG FilipA3DKlub Łuczniczy A3D TOSZEK345/ 2330/ 9338/ 6327/1413406626
7LVOVSKI DimaUKR1Caf334/10337/ 4331/14338/ 813406325
8ŻUK WłodzimierzOŻAKS Ożarowianka335/ 9330/ 8333/11338/ 713366429
9TERLEGA TomaszOSŁOSŁ Strzelec Legnica330/12337/ 3332/12334/1113336424
10STANIEWICZ RobertX10X-10 Jaworze336/ 7321/18341/ 3334/1213326518
11JARIOMENKO OlexandrUKR3Kyiv329/13323/15334/ 8339/ 613255718
12DUDKA AdamPOLPolska327/16322/17335/ 7340/ 413246315
13AFFEK MarcinSŁMSt. Łuczniczy Marymont336/ 8328/11334/ 9318/2013164217
14SIEŃCZAK BartoszPLAPłaszowianka Kraków323/19329/10325/18329/1313064711
15NAZAR PawloUKR1Caf331/11323/14325/17325/1513044818
16KONECKI PrzemysławLUKSLUKS "ORLIK" Goleszów328/15327/12332/13310/2412974613
17GAWRYŚ DariuszSŁMSt. Łuczniczy Marymont318/23320/20323/20335/1012964113
18SAŁATA TomaszSŁMSt. Łuczniczy Marymont324/18318/22328/15318/1712884713
19WALADA MariuszLZSLZS Raszówka328/14317/25320/21321/1612864413
20ZABOROWSKI PawełSŁMSt. Łuczniczy Marymont322/20320/19327/16313/2212824511
21CHOJNACKI MichałMAZMazowsze Teresin320/21319/21323/19318/1912804311
22GOŁYGOWSKI MarcinSVSv Querum312/24317/24315/22314/2112583311
23BOGUSŁAWSKI Grzegorz5ZGUKS Piątka Zgierz319/22310/27307/23318/1812543614
24BILOOCHENKO SerhiiUKR1Caf306/27309/28303/24312/231230286
25SZELĄG MarcinA3DKlub Łuczniczy A3D TOSZEK290/28324/13282/25297/251193216
26ZIELIŃSKI SebastianBRZUKS Sokół Brzoza278/29241/29259/26269/261047147
27PIOTROWSKI WojciechPOLPolska326/17315/2600641188
28KORNATOWSKI KrzysztofPOLPolska311/25322/1600633167
29ANTOSIEWICZ MarcinROKROKIS Radzymin307/26317/2300624248
Łuki bloczkowe - Kobiety [Po 144 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
50m-1
50m-2
50m-3
50m-4
Razem
10+X
X
1STANIECZEK AnnaLUKSLUKS "ORLIK" Goleszów329/ 3337/ 1339/ 1332/ 113376220
2POCHAPINSKAYA TatianaODIOdissey331/ 2335/ 2328/ 2326/ 313205921
3KAPUSTA MałgorzataPLAPłaszowianka Kraków329/ 4331/ 3327/ 3326/ 413134713
4PALEKHA KaterynaUKR4Lviv Ukraine316/ 5326/ 4326/ 4327/ 212954421
5JARIOMENKO NadiaUKR3Kyiv333/ 1323/ 5318/ 6311/ 512854311
6AUSTYN-GAWRYŚ JoannaSŁMSt. Łuczniczy Marymont315/ 6310/ 6319/ 5307/ 612512714
7NOWICKA AnitaBRZUKS Sokół Brzoza253/ 8245/ 8262/ 7244/ 71004155
8BARTUZI DorotaPOLPolska285/ 7295/ 700580155