Junior SM i 3D 2019 Junior SM i 3D 2019
Rejmyre BSK, Mjölby BS, Motala BSK (RMM)
Mjölby - Skogsjö Gård, from 12-07-2019 to 12-07-2019
Junior SM i 3D 2019
Deltagarlista alfabetisk
 
A - B - C
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
ANDERSSON Erik16D2797LINDOME BKBarebow Knatte 10 HerrarOmg. 1
ANDERSSON Lina16A40680JÄRNVÄGENS BFBarebow Knatte 10 DamerOmg. 1
BACKMAN Anna13B7853LULEÅ BSCompound Junior 16 DamerOmg. 1
BACKMAN Linnea11B7853LULEÅ BSCompound Junior 16 DamerOmg. 1
BERGGREN Hannes24A2503IF KARLSVIKCompound Cadet 13 HerrarOmg. 1
BERGLUND Tilda16B40185NYKVARNS BSKBarebow Knatte 10 DamerOmg. 1
BERGMAN Alfons8C2503IF KARLSVIKRecurve Junior 16 HerrarOmg. 1
BIVALL Amanda18D7951REJMYRE BSKBarebow Knatte 10 DamerOmg. 1
BLOM Emil14A7908BSK STURARNALongbow Cadet 13 HerrarOmg. 1
BLOM Maja2A7908BSK STURARNALongbow Cadet 13 HerrarOmg. 1
BRANDT Elvira24D7934SKÖVDE BSKBarebow Cadet 13 DamerOmg. 1
BRANDT Viktor18B7934SKÖVDE BSKBarebow Knatte 10 HerrarOmg. 1
CARLSSON Wictor4D7865HELSINGBORGS BSKRecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
CWIRZEN Emily15A7853LULEÅ BSRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
D - E - F - G - H
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
DAHLBERG Tom9A7833KUNGÄLVS BSKBarebow Cadet 13 HerrarOmg. 1
DECKER Emil4C2503IF KARLSVIKRecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
DELLRUP Elias7B53108KÄVLINGE BSKBarebow Cadet 13 HerrarOmg. 1
DELTÉN Emilia21D7953ÅTVIDABERGS BSKBarebow Cadet 13 DamerOmg. 1
DENNIUS Niki10D7888BK DANAPILENRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
ELAMSSON Olivia19B7885VETLANDA BSKBarebow Junior 16 DamerOmg. 1
FORSSELL Paulina17C3818STOCKHOLMS BKBarebow Junior 16 DamerOmg. 1
FREDRIKSSON David8D7948MJÖLBY BSRecurve Junior 16 HerrarOmg. 1
GARHEDEN Emma1D32927VÄSTBO BSKBarebow Cadet 13 DamerOmg. 1
GEORGSSON Anna7D7853LULEÅ BSRecurve Junior 16 DamerOmg. 1
HALLBERG Patrik17A7908BSK STURARNABarebow Cadet 13 HerrarOmg. 1
HEDÉN Jakob1A2797LINDOME BKRecurve Junior 16 HerrarOmg. 1
HEDLUND Ida20B7823GÄVLE BKLongbow Junior 16 DamerOmg. 1
HOLMERTZ Emma21C7949MOTALA BSKCompound Cadet 13 DamerOmg. 1
HÄGGLUND Albin14D40680JÄRNVÄGENS BFCompound Junior 16 HerrarOmg. 1
J - K
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
JACOBSSON Lukas2B2797LINDOME BKRecurve Junior 16 HerrarOmg. 1
JANSSON Sebastian6C7925UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBBBarebow Junior 16 HerrarOmg. 1
JESTIN Noah17B7878HUSKVARNA BKRecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
JOHANSSON Ivar16C7826SANDVIKENS BSKBarebow Knatte 10 HerrarOmg. 1
JOHANSSON Sixten14B7826SANDVIKENS BSKBarebow Cadet 13 HerrarOmg. 1
JOHANSSON Viggo19D41659KALMAR BSCompound Junior 16 HerrarOmg. 1
JOHANSSON Viola6B7878HUSKVARNA BKBarebow Cadet 13 DamerOmg. 1
JOHNSSON Linn20A2797LINDOME BKRecurve Junior 16 DamerOmg. 1
KALLINI Isak22A3522SATSERUPS IDROTTS & BFRecurve Junior 16 HerrarOmg. 1
KARLSSON Albin13D7951REJMYRE BSKBarebow Junior 16 HerrarOmg. 1
KARLSSON Anna1B7908BSK STURARNARecurve Junior 16 DamerOmg. 1
KUKKOLA Tobias10A7833KUNGÄLVS BSKRecurve Junior 16 HerrarOmg. 1
KULLBERG Alexander4B7880SKOGENS IF KORSVÄGENCompound Junior 16 HerrarOmg. 1
KÄCK Caroline19C40680JÄRNVÄGENS BFCompound Junior 16 DamerOmg. 1
KÄCK Mathias11A40680JÄRNVÄGENS BFCompound Junior 16 HerrarOmg. 1
L - M - N - O - P
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
LIND Cecilia21B7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Junior 16 DamerOmg. 1
LINDBLOM Sandra10B7896UPPLANDS VÄSBY BSKBarebow Junior 16 DamerOmg. 1
LINDSJÖ Linn5C26335JÄMTLANDS BSKRecurve Junior 16 DamerOmg. 1
LOVÉN Samuel9C40680JÄRNVÄGENS BFBarebow Junior 16 HerrarOmg. 1
MERVING Gustaf13A40680JÄRNVÄGENS BFCompound Junior 16 HerrarOmg. 1
MOSÉN Simon9B7874TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBBCompound Cadet 13 HerrarOmg. 1
NESS Elias7A7833KUNGÄLVS BSKRecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
NILSSON Erik11D7915KARLSTADS BKBarebow Cadet 13 HerrarOmg. 1
NILSSON Hanna15C7915KARLSTADS BKBarebow Junior 16 DamerOmg. 1
ORCI STARK Isa5D7949MOTALA BSKLongbow Junior 16 DamerOmg. 1
PERSSON Elmer22C7869KRISTIANSTADS BKCompound Cadet 13 HerrarOmg. 1
PETTERSSON Axel1C7949MOTALA BSKBarebow Cadet 13 HerrarOmg. 1
PETTERSSON Leo9D39815IF ULVARNA BSKBarebow Junior 16 HerrarOmg. 1
PYLS-LU Meia2C7931BS GRÄSTORPRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
Q - R - S
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
QVIRIST Adam7C7829BS GOTHIARecurve Junior 16 HerrarOmg. 1
RAMÄNG NORDLÖF Olliver24C7951REJMYRE BSKBarebow Cadet 13 HerrarOmg. 1
RINGSTRÖM Jaqueline22D7880SKOGENS IF KORSVÄGENCompound Cadet 13 DamerOmg. 1
RÖNÉR Maja15D7865HELSINGBORGS BSKLongbow Junior 16 DamerOmg. 1
SCUKA Axel14C7908BSK STURARNACompound Junior 16 HerrarOmg. 1
SELANDER Josef21A53108KÄVLINGE BSKBarebow Junior 16 HerrarOmg. 1
SKÖLD Lovis16E7951REJMYRE BSKBarebow Knatte 10 DamerOmg. 1
STJERNSTRÖM ERIKSSON David5A7833KUNGÄLVS BSKRecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
STÅLHJÄRTA Elias19A7833KUNGÄLVS BSKRecurve Junior 16 HerrarOmg. 1
SUNDBAUM Saga2D7908BSK STURARNABarebow Junior 16 DamerOmg. 1
SUNDSTRÖM Albin6D4080TIMRÅ AIFRecurve Junior 16 HerrarOmg. 1
SVAHN Oscar4A7939VÄNERSBORGS BKCompound Junior 16 HerrarOmg. 1
SVENNING Tim5B53108KÄVLINGE BSKBarebow Cadet 13 HerrarOmg. 1
SVENSSON Alva15B3410RUMSKULLA GOIFRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
SVÄRD Hanna18A40185NYKVARNS BSKBarebow Knatte 10 DamerOmg. 1
T - W - Z - Å
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
TENGROTH Melker20D7865HELSINGBORGS BSKCompound Cadet 13 HerrarOmg. 1
TENVERT Noah8B7878HUSKVARNA BKCompound Cadet 13 HerrarOmg. 1
WAHLBERG Cornelia18C40185NYKVARNS BSKBarebow Knatte 10 DamerOmg. 1
WALLIN Emil10C4080TIMRÅ AIFBarebow Cadet 13 HerrarOmg. 1
WETTERGREN Tilde11C40185NYKVARNS BSKRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
WILHELMSSON Julia17D3811STOCKAMÖLLANS IFBarebow Junior 16 DamerOmg. 1
ZERROUKI Aicha20C2503IF KARLSVIKRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
ÅSLUND Albin8A7908BSK STURARNACompound Cadet 13 HerrarOmg. 1
ÅSLUND Oscar6A7908BSK STURARNACompound Cadet 13 HerrarOmg. 1