Junior SM i 3D 2019 Junior SM i 3D 2019
Rejmyre BSK, Mjölby BS, Motala BSK (RMM)
Mjölby - Skogsjö Gård, from 12-07-2019 to 12-07-2019
Junior SM i 3D 2019
Deltagarlista grupperad på tävlingsmoment
 
BCDBarebow Cadet 13 Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
32927VÄSTBO BSK
001DGARHEDEN EmmaOmg. 1
7878HUSKVARNA BK
006BJOHANSSON ViolaOmg. 1
7934SKÖVDE BSK
024DBRANDT ElviraOmg. 1
7953ÅTVIDABERGS BSK
021DDELTÉN EmiliaOmg. 1
BCHBarebow Cadet 13 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
4080TIMRÅ AIF
010CWALLIN EmilOmg. 1
53108KÄVLINGE BSK
007BDELLRUP EliasOmg. 1
005BSVENNING TimOmg. 1
7826SANDVIKENS BSK
014BJOHANSSON SixtenOmg. 1
7833KUNGÄLVS BSK
009ADAHLBERG TomOmg. 1
7908BSK STURARNA
017AHALLBERG PatrikOmg. 1
7915KARLSTADS BK
011DNILSSON ErikOmg. 1
7949MOTALA BSK
001CPETTERSSON AxelOmg. 1
7951REJMYRE BSK
024CRAMÄNG NORDLÖF OlliverOmg. 1
BJDBarebow Junior 16 Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
3811STOCKAMÖLLANS IF
017DWILHELMSSON JuliaOmg. 1
3818STOCKHOLMS BK
017CFORSSELL PaulinaOmg. 1
7885VETLANDA BSK
019BELAMSSON OliviaOmg. 1
7896UPPLANDS VÄSBY BSK
010BLINDBLOM SandraOmg. 1
7908BSK STURARNA
002DSUNDBAUM SagaOmg. 1
7915KARLSTADS BK
015CNILSSON HannaOmg. 1
BJHBarebow Junior 16 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
39815IF ULVARNA BSK
009DPETTERSSON LeoOmg. 1
40680JÄRNVÄGENS BF
009CLOVÉN SamuelOmg. 1
53108KÄVLINGE BSK
021ASELANDER JosefOmg. 1
7925UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBB
006CJANSSON SebastianOmg. 1
7951REJMYRE BSK
013DKARLSSON AlbinOmg. 1
BKDBarebow Knatte 10 Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
40185NYKVARNS BSK
016BBERGLUND TildaOmg. 1
018ASVÄRD HannaOmg. 1
018CWAHLBERG CorneliaOmg. 1
40680JÄRNVÄGENS BF
016AANDERSSON LinaOmg. 1
7951REJMYRE BSK
018DBIVALL AmandaOmg. 1
016ESKÖLD LovisOmg. 1
BKHBarebow Knatte 10 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
2797LINDOME BK
016DANDERSSON ErikOmg. 1
7826SANDVIKENS BSK
016CJOHANSSON IvarOmg. 1
7934SKÖVDE BSK
018BBRANDT ViktorOmg. 1
CCDCompound Cadet 13 Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
7880SKOGENS IF KORSVÄGEN
022DRINGSTRÖM JaquelineOmg. 1
7949MOTALA BSK
021CHOLMERTZ EmmaOmg. 1
CCHCompound Cadet 13 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
2503IF KARLSVIK
024ABERGGREN HannesOmg. 1
7865HELSINGBORGS BSK
020DTENGROTH MelkerOmg. 1
7869KRISTIANSTADS BK
022CPERSSON ElmerOmg. 1
7874TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB
009BMOSÉN SimonOmg. 1
7878HUSKVARNA BK
008BTENVERT NoahOmg. 1
7908BSK STURARNA
008AÅSLUND AlbinOmg. 1
006AÅSLUND OscarOmg. 1
CJDCompound Junior 16 Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
40680JÄRNVÄGENS BF
019CKÄCK CarolineOmg. 1
7853LULEÅ BS
013BBACKMAN AnnaOmg. 1
011BBACKMAN LinneaOmg. 1
CJHCompound Junior 16 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
40680JÄRNVÄGENS BF
014DHÄGGLUND AlbinOmg. 1
011AKÄCK MathiasOmg. 1
013AMERVING GustafOmg. 1
41659KALMAR BS
019DJOHANSSON ViggoOmg. 1
7880SKOGENS IF KORSVÄGEN
004BKULLBERG AlexanderOmg. 1
7908BSK STURARNA
014CSCUKA AxelOmg. 1
7939VÄNERSBORGS BK
004ASVAHN OscarOmg. 1
LCHLongbow Cadet 13 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
7908BSK STURARNA
014ABLOM EmilOmg. 1
002ABLOM MajaOmg. 1
LJDLongbow Junior 16 Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
7823GÄVLE BK
020BHEDLUND IdaOmg. 1
7865HELSINGBORGS BSK
015DRÖNÉR MajaOmg. 1
7949MOTALA BSK
005DORCI STARK IsaOmg. 1
RCDRecurve Cadet 13 Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
2503IF KARLSVIK
020CZERROUKI AichaOmg. 1
3410RUMSKULLA GOIF
015BSVENSSON AlvaOmg. 1
40185NYKVARNS BSK
011CWETTERGREN TildeOmg. 1
7853LULEÅ BS
015ACWIRZEN EmilyOmg. 1
7888BK DANAPILEN
010DDENNIUS NikiOmg. 1
7931BS GRÄSTORP
002CPYLS-LU MeiaOmg. 1
RCHRecurve Cadet 13 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
2503IF KARLSVIK
004CDECKER EmilOmg. 1
7833KUNGÄLVS BSK
007ANESS EliasOmg. 1
005ASTJERNSTRÖM ERIKSSON DavidOmg. 1
7865HELSINGBORGS BSK
004DCARLSSON WictorOmg. 1
7878HUSKVARNA BK
017BJESTIN NoahOmg. 1
RJDRecurve Junior 16 Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
26335JÄMTLANDS BSK
005CLINDSJÖ LinnOmg. 1
2797LINDOME BK
020AJOHNSSON LinnOmg. 1
7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BK
021BLIND CeciliaOmg. 1
7853LULEÅ BS
007DGEORGSSON AnnaOmg. 1
7908BSK STURARNA
001BKARLSSON AnnaOmg. 1
RJHRecurve Junior 16 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
2503IF KARLSVIK
008CBERGMAN AlfonsOmg. 1
2797LINDOME BK
001AHEDÉN JakobOmg. 1
002BJACOBSSON LukasOmg. 1
3522SATSERUPS IDROTTS & BF
022AKALLINI IsakOmg. 1
4080TIMRÅ AIF
006DSUNDSTRÖM AlbinOmg. 1
7829BS GOTHIA
007CQVIRIST AdamOmg. 1
7833KUNGÄLVS BSK
010AKUKKOLA TobiasOmg. 1
019ASTÅLHJÄRTA EliasOmg. 1
7948MJÖLBY BS
008DFREDRIKSSON DavidOmg. 1