Junior SM i Fält 2019 Junior SM i Fält 2019
Rejmyre BSK, Mjölby BS, Motala BSK (RMM)
Mjölby - Skogssjön, from 13-07-2019 to 13-07-2019
Junior SM i Fält 2019
Deltagarlista grupperad pĂĄ tavla
 
Barebow, LĂĄngbĂĄde
Tavla
Skytt
Förening/Land
Klubb-/Landsnamn
Tävling
1AANDERSSON Erik2797LINDOME BKBarebow Knatte 10 Herrar
1BJOHANSSON Ivar7826SANDVIKENS BSKBarebow Knatte 10 Herrar
1CWAHLBERG Cornelia40185NYKVARNS BSKBarebow Knatte 10 Damer
1DANDERSSON Lina40680JĂ„RNVĂ„GENS BFBarebow Knatte 10 Damer
2ADELLRUP Elias53108KĂ„VLINGE BSKBarebow Cadet 13 Herrar
2BNILSSON Erik7915KARLSTADS BKBarebow Cadet 13 Herrar
2CBLOM Maja7908BSK STURARNALongbow Cadet 13 Herrar
2DJOHANSSON Viola7878HUSKVARNA BKBarebow Cadet 13 Damer
4AHEDLUND Ida7823GĂ„VLE BKLongbow Junior 16 Damer
4BORCI STARK Isa7949MOTALA BSKLongbow Junior 16 Damer
4CRÖNÉR Maja7865HELSINGBORGS BSKLongbow Junior 16 Damer
5ABERGLUND Tilda40185NYKVARNS BSKBarebow Knatte 10 Damer
5BBRANDT Viktor7934SKĂ–VDE BSKBarebow Knatte 10 Herrar
5CSVĂ„RD Hanna40185NYKVARNS BSKBarebow Knatte 10 Damer
5DOHLZON Maja7908BSK STURARNABarebow Knatte 10 Damer
6AJOHANSSON Sixten7826SANDVIKENS BSKBarebow Cadet 13 Herrar
6BPETTERSSON Axel7949MOTALA BSKBarebow Cadet 13 Herrar
6CHALLBERG Patrik7908BSK STURARNABarebow Cadet 13 Herrar
6DJANSSON Alissa7925UMEĂ… BĂ…GSKYTTEKLUBBBarebow Cadet 13 Damer
7ABLOM Emil7908BSK STURARNALongbow Cadet 13 Herrar
7BWALLIN Emil4080TIMRĂ… AIFBarebow Cadet 13 Herrar
7CDAHLBERG Tom7833KUNGĂ„LVS BSKBarebow Cadet 13 Herrar
7DBRANDT Elvira7934SKĂ–VDE BSKBarebow Cadet 13 Damer
8AELAMSSON Olivia7885VETLANDA BSKBarebow Junior 16 Damer
8BFORSSELL Paulina3818STOCKHOLMS BKBarebow Junior 16 Damer
8CLINDBLOM Sandra7896UPPLANDS VĂ„SBY BSKBarebow Junior 16 Damer
8DWILHELMSSON Julia3811STOCKAMĂ–LLANS IFBarebow Junior 16 Damer
10ANILSSON Hanna7915KARLSTADS BKBarebow Junior 16 Damer
10BPETTERSSON Leo39815IF ULVARNA BSKBarebow Junior 16 Herrar
10CSUNDBAUM Saga7908BSK STURARNABarebow Junior 16 Damer
10DMALMÉN NORDMARK Simon36531NORA BSKBarebow Junior 16 Herrar
12ASELANDER Josef53108KĂ„VLINGE BSKBarebow Junior 16 Herrar
12BLOVÉN Samuel40680JÄRNVÄGENS BFBarebow Junior 16 Herrar
12CJANSSON Sebastian7925UMEĂ… BĂ…GSKYTTEKLUBBBarebow Junior 16 Herrar
Compound, Recurve
Tavla
Skytt
Förening/Land
Klubb-/Landsnamn
Tävling
1AĂ…SLUND Albin7908BSK STURARNACompound Cadet 13 Herrar
1BTENVERT Noah7878HUSKVARNA BKCompound Cadet 13 Herrar
1CSTJERNSTRĂ–M ERIKSSON David7833KUNGĂ„LVS BSKRecurve Cadet 13 Herrar
1DPERSSON Elmer7869KRISTIANSTADS BKCompound Cadet 13 Herrar
2AMERVING Gustaf40680JĂ„RNVĂ„GENS BFCompound Junior 16 Herrar
2BHEDÉN Jakob2797LINDOME BKRecurve Junior 16 Herrar
2CTENGROTH Melker7865HELSINGBORGS BSKCompound Cadet 13 Herrar
2DZERROUKI Aicha2503IF KARLSVIKRecurve Cadet 13 Damer
3AHĂ„GGLUND Albin40680JĂ„RNVĂ„GENS BFCompound Junior 16 Herrar
3BJOHNSSON Linn2797LINDOME BKRecurve Junior 16 Damer
3CNESS Elias7833KUNGĂ„LVS BSKRecurve Cadet 13 Herrar
3DCWIRZEN Emily7853LULEĂ… BSRecurve Cadet 13 Damer
4ASTĂ…LHJĂ„RTA Elias7833KUNGĂ„LVS BSKRecurve Junior 16 Herrar
5AKULLBERG Alexander7880SKOGENS IF KORSVĂ„GENCompound Junior 16 Herrar
5BSVAHN Oscar7939VĂ„NERSBORGS BKCompound Junior 16 Herrar
5CKARLSSON Anna7908BSK STURARNARecurve Junior 16 Damer
5DGEORGSSON Anna7853LULEĂ… BSRecurve Junior 16 Damer
6AKĂ„CK Caroline40680JĂ„RNVĂ„GENS BFCompound Junior 16 Damer
6BKALLINI Isak3522SATSERUPS IDROTTS & BFRecurve Junior 16 Herrar
6CFREDRIKSSON David7948MJĂ–LBY BSRecurve Junior 16 Herrar
6DSUNDSTRĂ–M Albin4080TIMRĂ… AIFRecurve Junior 16 Herrar
7AWENDEL Michaela7908BSK STURARNARecurve Junior 16 Damer
7BBACKMAN Linnea7853LULEĂ… BSCompound Junior 16 Damer
7CMOSÉN Simon7874TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBBCompound Cadet 13 Herrar
7DPYLS-LU Meia7931BS GRĂ„STORPRecurve Cadet 13 Damer
9ASCUKA Axel7908BSK STURARNACompound Junior 16 Herrar
9BBACKMAN Anna7853LULEĂ… BSCompound Junior 16 Damer
9CĂ…SLUND Oscar7908BSK STURARNACompound Cadet 13 Herrar
9DWETTERGREN Tilde40185NYKVARNS BSKRecurve Cadet 13 Damer
10ATORSTENSSON Tage40680JĂ„RNVĂ„GENS BFCompound Junior 16 Herrar
10BJACOBSSON Lukas2797LINDOME BKRecurve Junior 16 Herrar
10CJOHANSSON Viggo41659KALMAR BSCompound Junior 16 Herrar
10DSTRID André4080TIMRÅ AIFRecurve Junior 16 Herrar
11ALINDSJĂ– Linn26335JĂ„MTLANDS BSKRecurve Junior 16 Damer
11BKUKKOLA Tobias7833KUNGĂ„LVS BSKRecurve Junior 16 Herrar
11CQVIRIST Adam7829BS GOTHIARecurve Junior 16 Herrar
11DDENNIUS Niki7888BK DANAPILENRecurve Cadet 13 Damer