Junior SM i Tavla 2019 Junior SM i Tavla 2019
Rejmyre BSK, Mjölby BS, Motala BSK (RMM)
Motala - Fålehagen, from 14-07-2019 to 14-07-2019
Junior SM i Tavla 2019
Deltagarlista alfabetisk
 
A - B - C - D
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
ALLEN ÖHNSTRÖM Evelyn42A39828LINKÖPINGS SKFRecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
ANDERSSON Anton11B53588LEKSANDS BSKBarebow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
ANDERSSON Erik1A2797LINDOME BKBarebow Knatte 10 HerrarIndividuellt kval
ANDERSSON Freya19B7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
ANDERSSON Lina2C40680JÄRNVÄGENS BFBarebow Knatte 10 DamerIndividuellt kval
ANDERSSON Linus39B3993SÖDERTÄLJE BFRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
ANDERSSON Oscar26B40680JÄRNVÄGENS BFBarebow Junior 16 HerrarIndividuellt kval
AXELSSON Viggo26A7883TRANÅS BSKBarebow Junior 16 HerrarIndividuellt kval
BACKMAN Anna32A7853LULEÅ BSCompound Junior 16 DamerIndividuellt kval
BACKMAN Linnea33B7853LULEÅ BSCompound Junior 16 DamerIndividuellt kval
BERGGREN Hannes5C2503IF KARLSVIKCompound Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
BERGLUND Tilda4A40185NYKVARNS BSKBarebow Knatte 10 DamerIndividuellt kval
BERGMAN Alfons36A2503IF KARLSVIKRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
BERGMAN Maja4C2503IF KARLSVIKRecurve Knatte 10 DamerIndividuellt kval
BIELIS Maja22A7878HUSKVARNA BKRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
BJÖRKSTRAND Joline13A53588LEKSANDS BSKInstinctive Cadet 13 DamerIndividuellt kval
BLOM Emil10A7908BSK STURARNALongbow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
BLOM Maja13B7908BSK STURARNALongbow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
BURMAN Fredrik16A2503IF KARLSVIKRecurve Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
CWIRZEN Emily20B7853LULEÅ BSRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
DAHLBERG Tom9C7833KUNGÄLVS BSKBarebow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
DECKER Emil17B2503IF KARLSVIKRecurve Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
DELLRUP Elias9A53108KÄVLINGE BSKBarebow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
DENNIUS Niki24B7888BK DANAPILENRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
E - F - G - H - J
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
EKLUND Alexander1C7925UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBBBarebow Knatte 10 HerrarIndividuellt kval
ELAMSSON Olivia25B7885VETLANDA BSKBarebow Junior 16 DamerIndividuellt kval
ENGELMARK Alfred16B7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
ERIKSSON Elvira3B7948MJÖLBY BSRecurve Knatte 10 DamerIndividuellt kval
FORSBERG Henrik31C7853LULEÅ BSCompound Junior 16 HerrarIndividuellt kval
FORSSELL Paulina25A3818STOCKHOLMS BKBarebow Junior 16 DamerIndividuellt kval
FRANK Linus24C40185NYKVARNS BSKRecurve Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
FREDRIKSSON David39A7948MJÖLBY BSRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
GEORGSSON Anna40B7853LULEÅ BSRecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
HAMMARSTRÖM Ebba21B7948MJÖLBY BSRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
HAMMARSTRÖM Elsa3D7948MJÖLBY BSRecurve Knatte 10 DamerIndividuellt kval
HEDÉN Jakob34B2797LINDOME BKRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
HEDENVANG Kevin17A7874TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBBRecurve Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
HERMANSSON Alfons12C7883TRANÅS BSKBarebow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
HOFER JAKOBSSON Inez14A7949MOTALA BSKBarebow Cadet 13 DamerIndividuellt kval
HOLM Casper11C7908BSK STURARNALongbow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
HOLMERTZ Emma8C7949MOTALA BSKCompound Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
HÄGGLUND Albin30C40680JÄRNVÄGENS BFCompound Junior 16 HerrarIndividuellt kval
HÖGFELDT Ivar23B40185NYKVARNS BSKRecurve Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
JACOBSSON Lukas37A2797LINDOME BKRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
JANSSON Alissa13C7925UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBBBarebow Cadet 13 DamerIndividuellt kval
JANSSON Sebastian27B7925UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBBBarebow Junior 16 HerrarIndividuellt kval
JOHANSSON Edvin18B2503IF KARLSVIKRecurve Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
JOHANSSON Ivar1B7826SANDVIKENS BSKBarebow Knatte 10 HerrarIndividuellt kval
JOHANSSON Sixten10B7826SANDVIKENS BSKBarebow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
JOHANSSON Viggo29C41659KALMAR BSCompound Junior 16 HerrarIndividuellt kval
JOHANSSON Viola15B7878HUSKVARNA BKBarebow Cadet 13 DamerIndividuellt kval
JOHNSSON Linn40A2797LINDOME BKRecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
K - L - M
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
KALLINI Isak34C3522SATSERUPS IDROTTS & BFRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
KARLSSON Alva24A40680JÄRNVÄGENS BFRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
KARLSSON Anna41C7908BSK STURARNARecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
KARLSTEDT Erik39C40479STENBRO BSRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
KARLSTRÖM MANNERHAGEN Simon5B3818STOCKHOLMS BKCompound Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
KRYHL Julia43B7874TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBBRecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
KUKKOLA Tobias36C7833KUNGÄLVS BSKRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
KULLBERG Alexander32C7880SKOGENS IF KORSVÄGENCompound Junior 16 HerrarIndividuellt kval
KÄCK Caroline32B40680JÄRNVÄGENS BFCompound Junior 16 DamerIndividuellt kval
LIND Alma12B7949MOTALA BSKBarebow Cadet 13 DamerIndividuellt kval
LIND Cecilia42C7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
LINDBERG Alva41A7948MJÖLBY BSRecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
LINDBLOM Sandra28C7896UPPLANDS VÄSBY BSKBarebow Junior 16 DamerIndividuellt kval
LINDGREN Johanna28B39828LINKÖPINGS SKFBarebow Junior 16 DamerIndividuellt kval
LINDSJÖ Linn41B26335JÄMTLANDS BSKRecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
LOVÉN Samuel27A40680JÄRNVÄGENS BFBarebow Junior 16 HerrarIndividuellt kval
LUDVIGSSON Cornelia11A7949MOTALA BSKBarebow Cadet 13 DamerIndividuellt kval
LUNDSTRÖM Adam9B4080TIMRÅ AIFBarebow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
MALMÉN NORDMARK Simon23C36531NORA BSKBarebow Junior 16 HerrarIndividuellt kval
MELLQVIST Benjamin2A7908BSK STURARNARecurve Knatte 10 HerrarIndividuellt kval
MERVING Gustaf31A40680JÄRNVÄGENS BFCompound Junior 16 HerrarIndividuellt kval
MILLING Alva23A7848ÖSTERSUNDS BSKRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
MOSÉN Simon8B7874TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBBCompound Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
N - O - P - Q - R - S
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
NESS Elias16C7833KUNGÄLVS BSKRecurve Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
NILSSON Axel12A7916KRISTINEHAMNS BSKBarebow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
NILSSON Erik14C7915KARLSTADS BKBarebow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
NILSSON Hanna28A7915KARLSTADS BKBarebow Junior 16 DamerIndividuellt kval
NILSSON Linnea19A4080TIMRÅ AIFRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
NORDSTRÖM Wille35A4080TIMRÅ AIFRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
O-NILS Elin20C7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
OHLZON Maja3A7908BSK STURARNABarebow Knatte 10 DamerIndividuellt kval
OLSSON Elias37B39828LINKÖPINGS SKFRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
ORCI STARK Isa25C7949MOTALA BSKBarebow Junior 16 DamerIndividuellt kval
PERSSON Elmer6B7869KRISTIANSTADS BKCompound Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
PETTERSSON Leo27C39815IF ULVARNA BSKBarebow Junior 16 HerrarIndividuellt kval
PYLS-LU Meia21C7931BS GRÄSTORPRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
QVIRIST Adam34A7829BS GOTHIARecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
RYDÉN Ida43C7864BK GRIPENRecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
RÖNÉR Maja21A7865HELSINGBORGS BSKBarebow Junior 16 DamerIndividuellt kval
SALOVAARA Lova33A39828LINKÖPINGS SKFCompound Junior 16 DamerIndividuellt kval
SCUKA Axel30B7908BSK STURARNACompound Junior 16 HerrarIndividuellt kval
SEILIN Emilia2D7943FINSPÅNGS BSKBarebow Knatte 10 DamerIndividuellt kval
STJERNSTRÖM ERIKSSON David18A7833KUNGÄLVS BSKRecurve Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
STRID André37C4080TIMRÅ AIFRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
STRÖMBÄCK Sara14B7887VÄSTERVIKS BSKBarebow Cadet 13 DamerIndividuellt kval
STÅLHJÄRTA Elias35B7833KUNGÄLVS BSKRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
SUNDSTRÖM Albin36B4080TIMRÅ AIFRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
SVAHN Oscar30A7939VÄNERSBORGS BKCompound Junior 16 HerrarIndividuellt kval
SVENSSON Alva22C3410RUMSKULLA GOIFRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
SVENSSON Ludvig17C7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
SVÄRD Hanna2B40185NYKVARNS BSKBarebow Knatte 10 DamerIndividuellt kval
T - V - W - Z - Å
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
TENGROTH Melker6A7865HELSINGBORGS BSKCompound Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
TENVERT Noah6C7878HUSKVARNA BKCompound Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
TORSTENSSON Tage29B40680JÄRNVÄGENS BFCompound Junior 16 HerrarIndividuellt kval
VARGA Emil1D40185NYKVARNS BSKBarebow Knatte 10 HerrarIndividuellt kval
VELIN Signe4B40680JÄRNVÄGENS BFBarebow Knatte 10 DamerIndividuellt kval
WAHLBERG Cornelia3C40185NYKVARNS BSKBarebow Knatte 10 DamerIndividuellt kval
WALL Emma15A7948MJÖLBY BSBarebow Cadet 13 DamerIndividuellt kval
WALLIN Emil10C4080TIMRÅ AIFBarebow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
WENDEL Michaela43A7908BSK STURARNARecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
WESTLING Herman35C7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
WETTERGREN Tilde22B40185NYKVARNS BSKRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
WIK Albin29A7916KRISTINEHAMNS BSKCompound Junior 16 HerrarIndividuellt kval
WILHELMSSON Julia26C3811STOCKAMÖLLANS IFBarebow Junior 16 DamerIndividuellt kval
ZERROUKI Aicha19C2503IF KARLSVIKRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
ÅNGMAN Sabina40C2503IF KARLSVIKRecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
ÅSLUND Albin5A7908BSK STURARNACompound Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
ÅSLUND Oscar8A7908BSK STURARNACompound Cadet 13 HerrarIndividuellt kval