Junior SM i Tavla 2019 Junior SM i Tavla 2019
Rejmyre BSK, Mjölby BS, Motala BSK (RMM)
Motala - Fålehagen, from 14-07-2019 to 14-07-2019
Junior SM i Tavla 2019
Deltagarlista grupperad på land/förening
 
2503IF KARLSVIK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ÅNGMAN Sabina40CRecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
BERGGREN Hannes5CCompound Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
BERGMAN Alfons36ARecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
BERGMAN Maja4CRecurve Knatte 10 DamerIndividuellt kval
BURMAN Fredrik16ARecurve Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
DECKER Emil17BRecurve Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
JOHANSSON Edvin18BRecurve Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
ZERROUKI Aicha19CRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
2797LINDOME BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ANDERSSON Erik1ABarebow Knatte 10 HerrarIndividuellt kval
HEDÉN Jakob34BRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
JACOBSSON Lukas37ARecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
JOHNSSON Linn40ARecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
3410RUMSKULLA GOIF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
SVENSSON Alva22CRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
3522SATSERUPS IDROTTS & BF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
KALLINI Isak34CRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
3811STOCKAMÖLLANS IF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
WILHELMSSON Julia26CBarebow Junior 16 DamerIndividuellt kval
3818STOCKHOLMS BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
FORSSELL Paulina25ABarebow Junior 16 DamerIndividuellt kval
KARLSTRÖM MANNERHAGEN Simon5BCompound Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
3993SÖDERTÄLJE BF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ANDERSSON Linus39BRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
4080TIMRÅ AIF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
LUNDSTRÖM Adam9BBarebow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
NILSSON Linnea19ARecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
NORDSTRÖM Wille35ARecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
STRID André37CRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
SUNDSTRÖM Albin36BRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
WALLIN Emil10CBarebow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
7826SANDVIKENS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
JOHANSSON Ivar1BBarebow Knatte 10 HerrarIndividuellt kval
JOHANSSON Sixten10BBarebow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
7829BS GOTHIA
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
QVIRIST Adam34ARecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
7833KUNGÄLVS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
DAHLBERG Tom9CBarebow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
KUKKOLA Tobias36CRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
NESS Elias16CRecurve Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
STÅLHJÄRTA Elias35BRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
STJERNSTRÖM ERIKSSON David18ARecurve Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
7848ÖSTERSUNDS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
MILLING Alva23ARecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ANDERSSON Freya19BRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
ENGELMARK Alfred16BRecurve Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
LIND Cecilia42CRecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
O-NILS Elin20CRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
SVENSSON Ludvig17CRecurve Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
WESTLING Herman35CRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
7853LULEÅ BS
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
BACKMAN Anna32ACompound Junior 16 DamerIndividuellt kval
BACKMAN Linnea33BCompound Junior 16 DamerIndividuellt kval
CWIRZEN Emily20BRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
FORSBERG Henrik31CCompound Junior 16 HerrarIndividuellt kval
GEORGSSON Anna40BRecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
7864BK GRIPEN
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
RYDÉN Ida43CRecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
7865HELSINGBORGS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
RÖNÉR Maja21ABarebow Junior 16 DamerIndividuellt kval
TENGROTH Melker6ACompound Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
7869KRISTIANSTADS BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
PERSSON Elmer6BCompound Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
7874TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
HEDENVANG Kevin17ARecurve Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
KRYHL Julia43BRecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
MOSÉN Simon8BCompound Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
7878HUSKVARNA BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
BIELIS Maja22ARecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
JOHANSSON Viola15BBarebow Cadet 13 DamerIndividuellt kval
TENVERT Noah6CCompound Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
7880SKOGENS IF KORSVÄGEN
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
KULLBERG Alexander32CCompound Junior 16 HerrarIndividuellt kval
7883TRANÅS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
AXELSSON Viggo26ABarebow Junior 16 HerrarIndividuellt kval
HERMANSSON Alfons12CBarebow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
7885VETLANDA BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ELAMSSON Olivia25BBarebow Junior 16 DamerIndividuellt kval
7887VÄSTERVIKS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
STRÖMBÄCK Sara14BBarebow Cadet 13 DamerIndividuellt kval
7888BK DANAPILEN
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
DENNIUS Niki24BRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
7896UPPLANDS VÄSBY BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
LINDBLOM Sandra28CBarebow Junior 16 DamerIndividuellt kval
7908BSK STURARNA
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ÅSLUND Albin5ACompound Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
ÅSLUND Oscar8ACompound Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
BLOM Emil10ALongbow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
BLOM Maja13BLongbow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
HOLM Casper11CLongbow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
KARLSSON Anna41CRecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
MELLQVIST Benjamin2ARecurve Knatte 10 HerrarIndividuellt kval
OHLZON Maja3ABarebow Knatte 10 DamerIndividuellt kval
SCUKA Axel30BCompound Junior 16 HerrarIndividuellt kval
WENDEL Michaela43ARecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
7915KARLSTADS BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
NILSSON Erik14CBarebow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
NILSSON Hanna28ABarebow Junior 16 DamerIndividuellt kval
7916KRISTINEHAMNS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
NILSSON Axel12ABarebow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
WIK Albin29ACompound Junior 16 HerrarIndividuellt kval
7925UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBB
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
EKLUND Alexander1CBarebow Knatte 10 HerrarIndividuellt kval
JANSSON Alissa13CBarebow Cadet 13 DamerIndividuellt kval
JANSSON Sebastian27BBarebow Junior 16 HerrarIndividuellt kval
7931BS GRÄSTORP
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
PYLS-LU Meia21CRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
7939VÄNERSBORGS BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
SVAHN Oscar30ACompound Junior 16 HerrarIndividuellt kval
7943FINSPÅNGS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
SEILIN Emilia2DBarebow Knatte 10 DamerIndividuellt kval
7948MJÖLBY BS
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ERIKSSON Elvira3BRecurve Knatte 10 DamerIndividuellt kval
FREDRIKSSON David39ARecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
HAMMARSTRÖM Ebba21BRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
HAMMARSTRÖM Elsa3DRecurve Knatte 10 DamerIndividuellt kval
LINDBERG Alva41ARecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
WALL Emma15ABarebow Cadet 13 DamerIndividuellt kval
7949MOTALA BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
HOFER JAKOBSSON Inez14ABarebow Cadet 13 DamerIndividuellt kval
HOLMERTZ Emma8CCompound Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
LIND Alma12BBarebow Cadet 13 DamerIndividuellt kval
LUDVIGSSON Cornelia11ABarebow Cadet 13 DamerIndividuellt kval
ORCI STARK Isa25CBarebow Junior 16 DamerIndividuellt kval
26335JÄMTLANDS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
LINDSJÖ Linn41BRecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
36531NORA BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
MALMÉN NORDMARK Simon23CBarebow Junior 16 HerrarIndividuellt kval
39815IF ULVARNA BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
PETTERSSON Leo27CBarebow Junior 16 HerrarIndividuellt kval
39828LINKÖPINGS SKF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ALLEN ÖHNSTRÖM Evelyn42ARecurve Junior 16 DamerIndividuellt kval
LINDGREN Johanna28BBarebow Junior 16 DamerIndividuellt kval
OLSSON Elias37BRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
SALOVAARA Lova33ACompound Junior 16 DamerIndividuellt kval
40185NYKVARNS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
BERGLUND Tilda4ABarebow Knatte 10 DamerIndividuellt kval
FRANK Linus24CRecurve Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
HÖGFELDT Ivar23BRecurve Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
SVÄRD Hanna2BBarebow Knatte 10 DamerIndividuellt kval
VARGA Emil1DBarebow Knatte 10 HerrarIndividuellt kval
WAHLBERG Cornelia3CBarebow Knatte 10 DamerIndividuellt kval
WETTERGREN Tilde22BRecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
40479STENBRO BS
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
KARLSTEDT Erik39CRecurve Junior 16 HerrarIndividuellt kval
40680JÄRNVÄGENS BF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ANDERSSON Lina2CBarebow Knatte 10 DamerIndividuellt kval
ANDERSSON Oscar26BBarebow Junior 16 HerrarIndividuellt kval
HÄGGLUND Albin30CCompound Junior 16 HerrarIndividuellt kval
KÄCK Caroline32BCompound Junior 16 DamerIndividuellt kval
KARLSSON Alva24ARecurve Cadet 13 DamerIndividuellt kval
LOVÉN Samuel27ABarebow Junior 16 HerrarIndividuellt kval
MERVING Gustaf31ACompound Junior 16 HerrarIndividuellt kval
TORSTENSSON Tage29BCompound Junior 16 HerrarIndividuellt kval
VELIN Signe4BBarebow Knatte 10 DamerIndividuellt kval
41659KALMAR BS
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
JOHANSSON Viggo29CCompound Junior 16 HerrarIndividuellt kval
53108KÄVLINGE BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
DELLRUP Elias9ABarebow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
53588LEKSANDS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ANDERSSON Anton11BBarebow Cadet 13 HerrarIndividuellt kval
BJÖRKSTRAND Joline13AInstinctive Cadet 13 DamerIndividuellt kval