Junior SM i Tavla 2019 Junior SM i Tavla 2019
Rejmyre BSK, Mjölby BS, Motala BSK (RMM)
Motala - Fålehagen, from 14-07-2019 to 14-07-2019
Junior SM i Tavla 2019
Deltagarlista grupperad på tavla
 
Individuellt kval
Tavla
Skytt
Förening/Land
Klubb-/Landsnamn
Tävling
1AANDERSSON Erik2797LINDOME BKBarebow Knatte 10 Herrar
1BJOHANSSON Ivar7826SANDVIKENS BSKBarebow Knatte 10 Herrar
1CEKLUND Alexander7925UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBBBarebow Knatte 10 Herrar
1DVARGA Emil40185NYKVARNS BSKBarebow Knatte 10 Herrar
2AMELLQVIST Benjamin7908BSK STURARNARecurve Knatte 10 Herrar
2BSVÄRD Hanna40185NYKVARNS BSKBarebow Knatte 10 Damer
2CANDERSSON Lina40680JÄRNVÄGENS BFBarebow Knatte 10 Damer
2DSEILIN Emilia7943FINSPÅNGS BSKBarebow Knatte 10 Damer
3AOHLZON Maja7908BSK STURARNABarebow Knatte 10 Damer
3BERIKSSON Elvira7948MJÖLBY BSRecurve Knatte 10 Damer
3CWAHLBERG Cornelia40185NYKVARNS BSKBarebow Knatte 10 Damer
3DHAMMARSTRÖM Elsa7948MJÖLBY BSRecurve Knatte 10 Damer
4ABERGLUND Tilda40185NYKVARNS BSKBarebow Knatte 10 Damer
4BVELIN Signe40680JÄRNVÄGENS BFBarebow Knatte 10 Damer
4CBERGMAN Maja2503IF KARLSVIKRecurve Knatte 10 Damer
5AÅSLUND Albin7908BSK STURARNACompound Cadet 13 Herrar
5BKARLSTRÖM MANNERHAGEN Simon3818STOCKHOLMS BKCompound Cadet 13 Herrar
5CBERGGREN Hannes2503IF KARLSVIKCompound Cadet 13 Herrar
6ATENGROTH Melker7865HELSINGBORGS BSKCompound Cadet 13 Herrar
6BPERSSON Elmer7869KRISTIANSTADS BKCompound Cadet 13 Herrar
6CTENVERT Noah7878HUSKVARNA BKCompound Cadet 13 Herrar
8AÅSLUND Oscar7908BSK STURARNACompound Cadet 13 Herrar
8BMOSÉN Simon7874TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBBCompound Cadet 13 Herrar
8CHOLMERTZ Emma7949MOTALA BSKCompound Cadet 13 Herrar
9ADELLRUP Elias53108KÄVLINGE BSKBarebow Cadet 13 Herrar
9BLUNDSTRÖM Adam4080TIMRÅ AIFBarebow Cadet 13 Herrar
9CDAHLBERG Tom7833KUNGÄLVS BSKBarebow Cadet 13 Herrar
10ABLOM Emil7908BSK STURARNALongbow Cadet 13 Herrar
10BJOHANSSON Sixten7826SANDVIKENS BSKBarebow Cadet 13 Herrar
10CWALLIN Emil4080TIMRÅ AIFBarebow Cadet 13 Herrar
11ALUDVIGSSON Cornelia7949MOTALA BSKBarebow Cadet 13 Damer
11BANDERSSON Anton53588LEKSANDS BSKBarebow Cadet 13 Herrar
11CHOLM Casper7908BSK STURARNALongbow Cadet 13 Herrar
12ANILSSON Axel7916KRISTINEHAMNS BSKBarebow Cadet 13 Herrar
12BLIND Alma7949MOTALA BSKBarebow Cadet 13 Damer
12CHERMANSSON Alfons7883TRANÅS BSKBarebow Cadet 13 Herrar
13ABJÖRKSTRAND Joline53588LEKSANDS BSKInstinctive Cadet 13 Damer
13BBLOM Maja7908BSK STURARNALongbow Cadet 13 Herrar
13CJANSSON Alissa7925UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBBBarebow Cadet 13 Damer
14AHOFER JAKOBSSON Inez7949MOTALA BSKBarebow Cadet 13 Damer
14BSTRÖMBÄCK Sara7887VÄSTERVIKS BSKBarebow Cadet 13 Damer
14CNILSSON Erik7915KARLSTADS BKBarebow Cadet 13 Herrar
15AWALL Emma7948MJÖLBY BSBarebow Cadet 13 Damer
15BJOHANSSON Viola7878HUSKVARNA BKBarebow Cadet 13 Damer
16ABURMAN Fredrik2503IF KARLSVIKRecurve Cadet 13 Herrar
16BENGELMARK Alfred7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 Herrar
16CNESS Elias7833KUNGÄLVS BSKRecurve Cadet 13 Herrar
17AHEDENVANG Kevin7874TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBBRecurve Cadet 13 Herrar
17BDECKER Emil2503IF KARLSVIKRecurve Cadet 13 Herrar
17CSVENSSON Ludvig7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 Herrar
18ASTJERNSTRÖM ERIKSSON David7833KUNGÄLVS BSKRecurve Cadet 13 Herrar
18BJOHANSSON Edvin2503IF KARLSVIKRecurve Cadet 13 Herrar
19ANILSSON Linnea4080TIMRÅ AIFRecurve Cadet 13 Damer
19BANDERSSON Freya7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 Damer
19CZERROUKI Aicha2503IF KARLSVIKRecurve Cadet 13 Damer
20BCWIRZEN Emily7853LULEÅ BSRecurve Cadet 13 Damer
20CO-NILS Elin7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 Damer
21ARÖNÉR Maja7865HELSINGBORGS BSKBarebow Junior 16 Damer
21BHAMMARSTRÖM Ebba7948MJÖLBY BSRecurve Cadet 13 Damer
21CPYLS-LU Meia7931BS GRÄSTORPRecurve Cadet 13 Damer
22ABIELIS Maja7878HUSKVARNA BKRecurve Cadet 13 Damer
22BWETTERGREN Tilde40185NYKVARNS BSKRecurve Cadet 13 Damer
22CSVENSSON Alva3410RUMSKULLA GOIFRecurve Cadet 13 Damer
23AMILLING Alva7848ÖSTERSUNDS BSKRecurve Cadet 13 Damer
23BHÖGFELDT Ivar40185NYKVARNS BSKRecurve Cadet 13 Herrar
23CMALMÉN NORDMARK Simon36531NORA BSKBarebow Junior 16 Herrar
24AKARLSSON Alva40680JÄRNVÄGENS BFRecurve Cadet 13 Damer
24BDENNIUS Niki7888BK DANAPILENRecurve Cadet 13 Damer
24CFRANK Linus40185NYKVARNS BSKRecurve Cadet 13 Herrar
25AFORSSELL Paulina3818STOCKHOLMS BKBarebow Junior 16 Damer
25BELAMSSON Olivia7885VETLANDA BSKBarebow Junior 16 Damer
25CORCI STARK Isa7949MOTALA BSKBarebow Junior 16 Damer
26AAXELSSON Viggo7883TRANÅS BSKBarebow Junior 16 Herrar
26BANDERSSON Oscar40680JÄRNVÄGENS BFBarebow Junior 16 Herrar
26CWILHELMSSON Julia3811STOCKAMÖLLANS IFBarebow Junior 16 Damer
27ALOVÉN Samuel40680JÄRNVÄGENS BFBarebow Junior 16 Herrar
27BJANSSON Sebastian7925UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBBBarebow Junior 16 Herrar
27CPETTERSSON Leo39815IF ULVARNA BSKBarebow Junior 16 Herrar
28ANILSSON Hanna7915KARLSTADS BKBarebow Junior 16 Damer
28BLINDGREN Johanna39828LINKÖPINGS SKFBarebow Junior 16 Damer
28CLINDBLOM Sandra7896UPPLANDS VÄSBY BSKBarebow Junior 16 Damer
29AWIK Albin7916KRISTINEHAMNS BSKCompound Junior 16 Herrar
29BTORSTENSSON Tage40680JÄRNVÄGENS BFCompound Junior 16 Herrar
29CJOHANSSON Viggo41659KALMAR BSCompound Junior 16 Herrar
30ASVAHN Oscar7939VÄNERSBORGS BKCompound Junior 16 Herrar
30BSCUKA Axel7908BSK STURARNACompound Junior 16 Herrar
30CHÄGGLUND Albin40680JÄRNVÄGENS BFCompound Junior 16 Herrar
31AMERVING Gustaf40680JÄRNVÄGENS BFCompound Junior 16 Herrar
31CFORSBERG Henrik7853LULEÅ BSCompound Junior 16 Herrar
32ABACKMAN Anna7853LULEÅ BSCompound Junior 16 Damer
32BKÄCK Caroline40680JÄRNVÄGENS BFCompound Junior 16 Damer
32CKULLBERG Alexander7880SKOGENS IF KORSVÄGENCompound Junior 16 Herrar
33ASALOVAARA Lova39828LINKÖPINGS SKFCompound Junior 16 Damer
33BBACKMAN Linnea7853LULEÅ BSCompound Junior 16 Damer
34AQVIRIST Adam7829BS GOTHIARecurve Junior 16 Herrar
34BHEDÉN Jakob2797LINDOME BKRecurve Junior 16 Herrar
34CKALLINI Isak3522SATSERUPS IDROTTS & BFRecurve Junior 16 Herrar
35ANORDSTRÖM Wille4080TIMRÅ AIFRecurve Junior 16 Herrar
35BSTÅLHJÄRTA Elias7833KUNGÄLVS BSKRecurve Junior 16 Herrar
35CWESTLING Herman7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Junior 16 Herrar
36ABERGMAN Alfons2503IF KARLSVIKRecurve Junior 16 Herrar
36BSUNDSTRÖM Albin4080TIMRÅ AIFRecurve Junior 16 Herrar
36CKUKKOLA Tobias7833KUNGÄLVS BSKRecurve Junior 16 Herrar
37AJACOBSSON Lukas2797LINDOME BKRecurve Junior 16 Herrar
37BOLSSON Elias39828LINKÖPINGS SKFRecurve Junior 16 Herrar
37CSTRID André4080TIMRÅ AIFRecurve Junior 16 Herrar
39AFREDRIKSSON David7948MJÖLBY BSRecurve Junior 16 Herrar
39BANDERSSON Linus3993SÖDERTÄLJE BFRecurve Junior 16 Herrar
39CKARLSTEDT Erik40479STENBRO BSRecurve Junior 16 Herrar
40AJOHNSSON Linn2797LINDOME BKRecurve Junior 16 Damer
40BGEORGSSON Anna7853LULEÅ BSRecurve Junior 16 Damer
40CÅNGMAN Sabina2503IF KARLSVIKRecurve Junior 16 Damer
41ALINDBERG Alva7948MJÖLBY BSRecurve Junior 16 Damer
41BLINDSJÖ Linn26335JÄMTLANDS BSKRecurve Junior 16 Damer
41CKARLSSON Anna7908BSK STURARNARecurve Junior 16 Damer
42AALLEN ÖHNSTRÖM Evelyn39828LINKÖPINGS SKFRecurve Junior 16 Damer
42CLIND Cecilia7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Junior 16 Damer
43AWENDEL Michaela7908BSK STURARNARecurve Junior 16 Damer
43BKRYHL Julia7874TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBBRecurve Junior 16 Damer
43CRYDÉN Ida7864BK GRIPENRecurve Junior 16 Damer