? ???? ????? ??????? ?? ???????? ? ???? І етап Кубка України зі стрільби з лука "Кубок м. Чернівці"
Федерація стрільби з лука України (ФСЛУ)
м. Чернівці, вул. Олги Гузар, 1, стадіон "Буковина", from 11-06-2019 to 14-06-2019
? ???? ????? ??????? ?? ???????? ? ????
Brackets
 
Класичний лук - жінки
1/32
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Трапезнікова СоломіяЛЬВ1Львівська-1Bye
 
Трапезнікова Соломія7
Пуль Діана1
33Костинюк Анна-МаріяЧРВЧернівецька4
32Пуль ДіанаХАР2Харківська-26
Трапезнікова Соломія6
Дідич Орися4
17Дідич ОрисяЛЬВ2Львівська-2Bye
 
Дідич Орися7
Степашко Іуліана1
 
16Степашко ІуліанаОДСОдеськаBye
Трапезнікова Соломія59
Соколенко Катерина6*9*
9Гнип СоломіяЛЬВ2Львівська-2Bye
 
Гнип Соломія6
Большова Юлія0
41Беня ВалеріяЧРВЧернівецька0
24Большова ЮліяОДСОдеська6
Гнип Соломія4
Соколенко Катерина6
25Альшаєва ТетянаХАРХарківська6
40Адрусенко КатеринаЧРВЧернівецька2
Альшаєва Тетяна2
Соколенко Катерина6
 
8Соколенко КатеринаЛЬВ1Львівська-1Bye
Соколенко Катерина6
Чибісова Євгенія4
5Чибісова ЄвгеніяСУМСумськаBye
 
Чибісова Євгенія6
Жук Тетяна0
37Жук ТетянаЧРВЧернівецька4
28Віхрова АннаСУМСумська2
Чибісова Євгенія6
Сусленська Євгенія0
21Онишкевич КатринЛЬВЛьвівськаBye
 
Онишкевич Катрин4
Сусленська Євгенія6
 
12Сусленська ЄвгеніяЧРВ1Чернівецька-1Bye
Чибісова Євгенія6*7
Павліченко Дар'я56
13Руснак ОлександраЧРВ1Чернівецька-1Bye
 
Руснак Олександра6
Нестерова Катерина0
 
20Нестерова КатеринаХАР2Харківська-2Bye
Руснак Олександра0
Павліченко Дар'я6
29Требенкова ОленаОДСОдеська2
36Садогурська АлінаЧРВЧернівецька6
Садогурська Аліна2
Павліченко Дар'я6
 Золото
4Павліченко Дар'яХАР1Харківська-1ByeСоколенко Катерина6*10
Бадуліна Євгенія58
Бронза
3Дубровіна КатеринаХАР1Харківська-1ByeЧибісова Євгенія1
 Кукурузяк Олександра7
Дубровіна Катерина6
Орлик Яна4
35Олесик АнжелаЧРВЧернівецька0
30Орлик ЯнаЧРВ2Чернівецька-26
Дубровіна Катерина4
Аріфова Людмила6
19Мінтянська ОлександраЧРВЧернівецькаBye
 
Мінтянська Олександра2
Аріфова Людмила6
 
14Аріфова ЛюдмилаЧРВ1Чернівецька-1Bye
Аріфова Людмила4
Кукурузяк Олександра6
11Сенюк ОльгаЛЬВ1Львівська-1Bye
 
Сенюк Ольга6
Сливинська Надія4
 
22Сливинська НадіяЛЬВЛьвівськаBye
Сенюк Ольга58
Кукурузяк Олександра6*8*
27Шубкіна ОльгаЧРВ2Чернівецька-26
38Усик Анна-МаріяЧРВЧернівецька0
Шубкіна Ольга0
Кукурузяк Олександра6
 
6Кукурузяк ОлександраЛЬВ2Львівська-2Bye
Кукурузяк Олександра3
Бадуліна Євгенія7
7Бадуліна ЄвгеніяСУМСумськаBye
 
Бадуліна Євгенія6
Марчук Катерина0
39Пастернак НаталіяОДСОдеська0
26Марчук КатеринаЧРВЧернівецька6
Бадуліна Євгенія610
Оніщук Валерія49
23Антонова КсеніяЛЬВЛьвівськаBye
 
Антонова Ксенія0
Оніщук Валерія6
 
10Оніщук ВалеріяХАР1Харківська-1Bye
Бадуліна Євгенія6
Хочина Ірина2
15Хочина ІринаСУМСумськаBye
 
Хочина Ірина7
Череп Юлія3
 
18Череп ЮліяЧРВ2Чернівецька-2Bye
Хочина Ірина6
Новіцька Софія2
31Вірста КарінаЧРВЧернівецька6
34Ігнатенко ТетянаХАР2Харківська-20
Вірста Каріна2
Новіцька Софія6
 
2Новіцька СофіяЧРКЧеркаськаBye