? ???? ????? ??????? ?? ???????? ? ???? І етап Кубка України зі стрільби з лука "Кубок м. Чернівці"
Федерація стрільби з лука України (ФСЛУ)
м. Чернівці, вул. Олги Гузар, 1, стадіон "Буковина", from 11-06-2019 to 14-06-2019
? ???? ????? ??????? ?? ???????? ? ????
Brackets
 
Класичний лук - чоловіки
1/32
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Іваницький ГеоргійЛЬВ1Львівська-1Bye
 
Іваницький Георгій7
Дущак Максим1
33Дущак МаксимЧРВ1Чернівецька-17
32Калабін ВолодимирОДСОдеська3
Іваницький Георгій6
Петришин Максим2
17Петришин МаксимЧРВ2Чернівецька-26
48Філіп ЮрійЧРВЧернівецька2
Петришин Максим6
Бойко Михайло4
49Немцов АндрійЧРВЧернівецька0
16Бойко МихайлоХАР2Харківська-26
Іваницький Георгій7
Шишкін Микита3
9Кожокарь ІванЧРВ1Чернівецька-16
56Тамазлікар АндрійЧРВЧернівецька2
Кожокарь Іван2
Каменський Володимир6
41Ткач АртемХАРХарківська0
24Каменський ВолодимирХАРХарківська6
Каменський Володимир4
Шишкін Микита6
25Костик СтефанЧРВ2Чернівецька-25
40Піцюга ВалерійКИЇм. Київ5*
Піцюга Валерій2
Шишкін Микита6
57Ткаченко ЄвгенЧРВЧернівецька0
8Шишкін МикитаСУМСумська6
Іваницький Георгій6
Дікань Леонід2
5Мелехов АртемХАР1Харківська-1Bye
 
Мелехов Артем0
Дікань Леонід6
37Олійник АртемЛЬВЛьвівська2
28Дікань ЛеонідХАР2Харківська-26
Дікань Леонід6
Косташ Михайло2
21Ємчик БогданЛЬВЛьвівська6
44Вербуховський МихайлоЛЬВЛьвівська2
Ємчик Богдан0
Косташ Михайло6
53Федорюк ОлександрЧРВЧернівецька4
12Косташ МихайлоЧРВ1Чернівецька-16
Дікань Леонід6
Сердюк Олександр2
13Ловчиков ДмитроХАРХарківська5
52Богатирець ВікторЧРВЧернівецька5*
Богатирець Віктор1
Смірнов Олексій7
45Дорошенко АндрійЧРВЧернівецька1
20Смірнов ОлексійЧРВ2Чернівецька-27
Смірнов Олексій58
Сердюк Олександр6*10
29Івасьов МиколаОДСОдеська4
36Трифанов ТарасХАРХарківська6
Трифанов Тарас0
Сердюк Олександр6
 Золото
4Сердюк ОлександрХАРХарківськаByeІваницький Георгій4
Івашко Маркіян6
Бронза
3Букатевич БорисЛЬВЛьвівськаByeДікань Леонід4
 Мокрицький Ярослав6
Букатевич Борис2
Бойко Олександр6
35Калінін ОлексійОДСОдеська4
30Бойко ОлександрЛЬВ2Львівська-26
Бойко Олександр6
Доля Владислав4
19Попович МаксимЛЬВ1Львівська-10
46Кіященко МихайлоЧРВЧернівецька6
Кіященко Михайло1
Доля Владислав7
51Петренко ЮрійЧРНЧернігівська2
14Доля ВладиславХАРХарківська6
Бойко Олександр1
Мокрицький Ярослав7
11Журило МаксимЛЬВЛьвівська6
54Федик АнтонЧРВЧернівецька4
Журило Максим3
Мокрицький Ярослав7
43Микитюк ОрестЧРВЧернівецька2
22Мокрицький ЯрославЛЬВ2Львівська-26
Мокрицький Ярослав6
Мамонтов Валерій4
27Панциру ОлександрЛЬВ2Львівська-26
38Ярмак ДмитроХАРХарківська4
Панциру Олександр2
Мамонтов Валерій6
 
6Мамонтов ВалерійХАР1Харківська-1Bye
Мокрицький Ярослав2
Івашко Маркіян6
7Кравчук МикитаХАР1Харківська-1Bye
 
Кравчук Микита4
Клиженко Микита6
39Семенов МаксимЧРВЧернівецька4
26Клиженко МикитаХАРХарківська6
Клиженко Микита2
Островський Михайло6
23Ракітін ТимофійСУМСумська6
42Гордей ЮрійЧРВЧернівецька0
Ракітін Тимофій3
Островський Михайло7
55Лесік ВіталійЧРВЧернівецька0
10Островський МихайлоЛЬВЛьвівська6
Островський Михайло2
Івашко Маркіян6
15Грекулов ОлександрХАР2Харківська-26
50Мунтян ВладиславОДСОдеська0
Грекулов Олександр59
Лісняк Владислав6*9*
47Свереда ЮрійЧРВЧернівецька0
18Лісняк ВладиславСУМСумська6
Лісняк Владислав1
Івашко Маркіян7
31Штаэр МаксимЛЬВЛьвівська2
34Карпенко СергійЛЬВЛьвівська6
Карпенко Сергій2
Івашко Маркіян6
 
2Івашко МаркіянЛЬВ1Львівська-1Bye