XXXVI Memoria? Ireny Szyd?owskiej XXXVI Memoriał Ireny Szydłowskiej
KS Drukarz Warszawa (DRU)
Warszawa, from 22-06-2019 to 23-06-2019
XXXVI Memoria? Ireny Szyd?owskiej
Łuki klasyczne - Mężczyźni [Po 72 strzałach]
 
Łuki klasyczne - Mężczyźni [Po 72 strzałach]
m.
Zawodnik
Kod
Kraj/Klub
70m-1
70m-2
Razem
10+X
X
1SZAFRAN MarekPOLPolska32523214646186
2BANASZAK JakubPOLPolska31463252639156
3KASPROWSKI OskarPOLPolska31833205638187
4NAPŁOSZEK SławomirPOL-7St. Łuczniczy Marymont Warszaw325131310638183
5BUCKI MateuszPOL-25Stella Kielce31743186635196
6MARZEC PawełPOL-2Talent Wrocław31173223633225
7FAŁDZIŃSKI MaciejPOL-25Stella Kielce30893251633184
8MICHALAK SławomirPOL-32ROKIS Radzymin315530614621176
9SCHATURSUNOW RichardGER-1Blankenfelder BS306143149620132
10HUSZCZ MaciejPOL-29Drukarz Warszawa305163147619155
11BASIURAS MichałPOL-17Społem Łódź3071131111618155
12STARZYCKI PiotrPOL-7St. Łuczniczy Marymont Warszaw3061330912615143
13SZYMAŃSKI MarekPOL-29Drukarz Warszawa3081029822606148
14BĄTOR SebastianPOL-25Stella Kielce309829723606134
15KAPUSTA IreneuszPOL-12ZSiR Start Kielce3031730118604138
16MALAK MateuszPOL-26Surma Poznań290233148604113
17SZKUTA DanielPOL-25Stella Kielce3051529921604106
18SMOLIŃSKI ArkadiuszPOL-11ULKS Zryw Dobrcz2981930416602123
19KOTLARZ KajetanPOL-2Talent Wrocław2912230415595158
20OGRODOWCZYK MateuszPOLPolska299182952459461
21KRÓL PiotrPOL-3MKŁ Strzała Warszawa2852730813593123
22JAROSZ MarcinPOL-24MRKS Gdańsk3061228629592124
23ZALEWSKI MichałPOL-7St. Łuczniczy Marymont Warszaw2872630317590115
24KARPENKO SerhiyUKR-1Ukraina2892529920588123
25PRZEPIÓRA TomaszPOL-25Stella Kielce2852829919584103
26PĘKALSKI RomanPOL-7St. Łuczniczy Marymont Warszaw295212872858270
27SAPIEJ MateuszPOL-7St. Łuczniczy Marymont Warszaw2892428826577132
28DZIENIS MirosławPOL-10UKS Hubal Białystok2972028031577102
29KUCOWSKI GawełPOL-29Drukarz Warszawa2823028925571102
30WIĄCEK AndrzejPOL-5Resovia Rzeszów281322833056451
31JUNCZYK StanisławPOL-7St. Łuczniczy Marymont Warszaw271362882755984
32SWĘDRAK RadosławPOL-18UKS Piątka Zgierz274352783255270
33SIEŃCZUK JacekPOL-9"Puszcza" Supraśl279332693654870
34SUCHOŃSKI MichałPOL-7St. Łuczniczy Marymont Warszaw261412763353795
35TUREK MateuszPOL-21MLKS Czarna Strzała Bytom283292514353492
36TUREK OlafPOL-8Robin Hood Warszawa274342603853472
37CICHY-CHORONIEWSKI RafałPOL-6Płaszowianka Kraków262402703553261
38KĘDZIO PiotrPOL-10UKS Hubal Białystok258422703452873
39KOWALSKI RobertPOL-3MKŁ Strzała Warszawa281312424552351
40CHMIELAK TomaszPOL-29Drukarz Warszawa263392593952230
41KOTWAS KrzysztofPOL-18UKS Piątka Zgierz263382534151652
42GAWOR WojciechGER-2USC Viadrina Frankfurt253432623751593
43CISZEK ŁukaszPOL-12ZSiR Start Kielce263372524251543
44JEZNACH ArkadiuszPOL-32ROKIS Radzymin249442434449230
45SIEMBIDA TomaszPOL-32ROKIS Radzymin235462564049162
46PYTLAK TomaszPOL-22MGOKIS Dobczyce224472174644130
47ONISK PawełPOL-29Drukarz Warszawa239451824842120
48JANKOWSKI JanPOL-9"Puszcza" Supraśl214481934740741