PERTANDINGAN SUKAN MEMANAH KARNIVAL BAKAT PELAPIS NEGERI SIRI 1/2019 PERTANDINGAN SUKAN MEMANAH KARNIVAL BAKAT PELAPIS NEGERI SIRI 1/2019
Persatuan Memanah Wilayah Persekutuan (WIRA)
Kuala Lumpur, from 09-07-2019 to 13-07-2019
PERTANDINGAN SUKAN MEMANAH KARNIVAL BAKAT PELAPIS NEGERI SIRI 1/2019
Entries by Name
 
A - B
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
ABDUL QAADIR Aminudin27CNSNEGERI SEMBILANRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
ABDUL SALAM Abdullah31BPERPERLISRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
ADAM DANISH DARWISH Mohd Zaini22DPRKPERAKRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
AHMAD AFHAM DANI Ahmad Syukri30BPUTPUTRAJAYARecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
AHMAD AMARRUDDIN SABRI Ahmad Zaheruddin28DPAHPAHANGRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
AHMAD ANAS JAFNI Ahmad Fairus17DSEL 2SELANGOR 2Recruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
AHMAD ARIF AIMAN Omar20BTERTERENGGANURecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
AHMAD IZZ IRFAN Ahmad Ghazali30APERPERLISRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
AHMAD RUSYAIDI Ahmad Rezal30CPUTPUTRAJAYARecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AHMAD SYAHMI Sukarno26BKELKELANTANRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AHMAD WAFIE Rosdi24ATERTERENGGANURecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AIDA RAHWANI Mohamad Ruzy8CMAHAMAHA ARCHERYRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AIMAN ATHIRAH Mohd Nizam12DSEL 1SELANGOR 1Recurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
AIMAN HAFIZ 18BWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AIN FADZILA ALYA Aminuddin2ASAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
AIN NURFAQIHAH Azhar10BWPKLWP KUALA LUMPURRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
AINA ATHIRAH Abdul Aziz5BKEDKEDAHRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AINA KAZIMAH Mohd Idris8APRKPERAKRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AINUR FARHAN Abdul Rashid24CSEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AISYAH ZUELAIKA Rosaini5DSEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AKMA NIZAR Onn18ASAASMART ARCHERY ACADEMYRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
AMAL HAYATI Mohd Anuar8DTERTERENGGANURecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AMAR ZAFRAN Zaidan20CKEDKEDAHRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
AMELIA NATASYA Hasanuddin3CJOHJOHORRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AMIERAH ZABIERAH Azhar10CWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AMMAR ZHARIF MIKHAIL Abu Zuraidi30DKELKELANTANRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
ANAS SAFIAN Ashraf17BWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
ANIS ZULAIKHA Khairul Rijal4BKEDKEDAHRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
AQIL HAYY Suhaimi22DPAHPAHANGRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AQILAH BADIHAH Mohd Badaruddin9BWPKLWP KUALA LUMPURRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
ARIEANNA ARABELLA 9CSABSABAHRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
ARIEF HAIKAL Mohd Hairudin17DKEDKEDAHRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
ATIQAH BAZILEEN Bakri12BWPKLWP KUALA LUMPURRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
ATRISYA ZUYYIN Zamir Khan15APAHPAHANGRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
AUNI BATRISYIA HUMAIRA Mohamad Hamiddun5ASEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AUNI SYAZANA Lokman Hakim7CMAHAMAHA ARCHERYRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AYSHA HELENA Mohd Sufian Badri7ASEL 2SELANGOR 2Recurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
AZEEM ILMAM Ghazali25DPRKPERAKRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
AZHA NAZURAH Nor Azman10CSABSABAHRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
AZHARI Muhammad Aly19BWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
BATRISYIA BALQIS Saifulazlie1CJOHJOHORRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
C - D - E - F - H - I - J - K - L - M
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
CHOO FANG YI 8DTERTERENGGANURecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
CLARABELLLE Shiu Xiao Lin9BSABSABAHRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
DAMIA UZMA IMANI Ahmad Zamani7DTERTERENGGANURecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
DAMIA WIRDANI Romizal Amir15BPRKPERAKRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
DANIA BATRISYA IMAN Mohd Fauzi5DNSNEGERI SEMBILANRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
DANIAL HAIQAL Mohammad14DKEDKEDAHRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
DAYANA ARDINI Roazam6BKEDKEDAHRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
DINI DARNIA Hardi4DSEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
ELENA Enuu4ASEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
EVAN RICH Chong Qi Wei31ASABSABAHRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
FAHD KANDIAS 25CWPKLWP KUALA LUMPURRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
FAIZIE Mohammad23DPRKPERAKRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
FARHANIS AISYA Mohamad Noris6BKEDKEDAHRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
FEDELIN Isam3DSEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
HAMIZAH HASNA' Ishak3BKEDKEDAHRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
HANNA MARYAM Mohd Faisal11ASEL 2SELANGOR 2Recurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
HANNIEL JEFFRI Chin29AWPLWP LABUANRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
HARIS SAIFUDDIN Hairulazim23CSEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
HARRIS IRFAN Mohd Zuhairi16BTERTERENGGANURecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
HOSEA AIMEE Samson28AWPLWP LABUANRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
ILHAM Hafez22CSEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
ILI NABIHAN Shafizan1DKEDKEDAHRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
INTAN SAKINAH Haris12CSABSABAHRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
IRDINA SYAURAH Abdul Razak6CJOHJOHORRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
ISKANDAR ZULKARNAIN Bahasan25BSEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
IZZAH KHADEEJA Shahaimi15DPUTPUTRAJAYARecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
JADID HARRAZAD Sallehin14AJOHJOHORRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
JOHAN SHAHMI YEAN Abdullah26CWPKLWP KUALA LUMPURRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
KHAIRUL AZIM Hamdan22BSEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
LAWSUEN Tius8CSABSABAHRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
LIM WEI SHENG 24BSABSABAHRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MAIZATUL ARIFAH Md Tahir2CJOHJOHORRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MASSYAFINA Rosmaini2DSEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MIRZA ABQARI Ashy Affendy25CSEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MOHAMAD ALIF AQIL Mohd Ariffin22BSABSABAHRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MOHAMAD AMIN MUSTAQIM Azhar20DPAHPAHANGRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MOHAMAD HAIKAL Md Kamal15DKEDKEDAHRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MOHAMAD HARIF ISKANDAR Haryno28BKELKELANTANRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MOHAMAD NAZREEN Mohd Nasir24DPRKPERAKRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MOHAMMAD ADIB Abdul Hakim29APERPERLISRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MOHAMMAD FARID HAKIM Mohammad Anuar24ASEL 1SELANGOR 1Recruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MOHAMMAD RUSYDI Rudy30AWPLWP LABUANRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MOHD AMIR Hj Shohor28CPRKPERAKRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MOHD ARIFF FAHMI Mohd Mahyudin15CNSNEGERI SEMBILANRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MOHD DANIAL NU'AIM M Asyraf31BPUTPUTRAJAYARecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MOHD FAIZ QAIDE Abdul Latif18DKEDKEDAHRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MOHD FAKHRUL FIKRI Yusniza16BNSNEGERI SEMBILANRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MOHD IKMAL HAKIM Sudirman17CKEDKEDAHRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMAD ANWAR Norazman17CNSNEGERI SEMBILANRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMAD IRVAN Hamka15BWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMAD NUR AIMIM Kemis20CNSNEGERI SEMBILANRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMAD RAFIQ AMSYAR Ahmad Rafeein29CNSNEGERI SEMBILANRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMAD RAYN Hamka16CWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD AKMAL HAQEEM Mohd Nasir15AJOHJOHORRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD AMAR Zulkifli27CPRKPERAKRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD AMEERUL MUQRI Mohd Munzir21DPAHPAHANGRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD AMIR HAZIQ Zakaria29CPRKPERAKRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD AMIR IMAN Rozaidi19DKEDKEDAHRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD AMIRUL ADAM Zaidaekmal30BPERPERLISRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD ANAS Mahathir31CPUTPUTRAJAYARecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD ANIQ DANISH Khairol Azmi17BTERTERENGGANURecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD ANIQ SYAHIR Zulkarnain20AJOHJOHORRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD AQIF AKHAM Mat Adam29BKELKELANTANRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD ARIF Mohd Azman19DSEL 2SELANGOR 2Recruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD ASYRAF Mohd Fadzir18BTERTERENGGANURecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD DAINEL ASYRAF Nor Azman14BWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD DANIEL Md Isa21BSEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD DANISH ADAM Muhammad Azwan19BTERTERENGGANURecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD DANISH AMSYAR Nor Azlan31CJOHJOHORRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD DANISH IRFAN Jasmin26DSAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD DANISH NAUFAL Shahrizal16CKEDKEDAHRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD FARHAN HAKIMI Abd Wahab16DKEDKEDAHRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD FARHANUDDIN Muhammad16AJOHJOHORRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD FARIS Hasmizol27DPAHPAHANGRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD FARISH MIKHAIL Mohd Faisal21DSEL 2SELANGOR 2Recruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD FATEH Sunardi30DMAHAMAHA ARCHERYRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD FIRAS MUQRI Md Rasul20DSEL 2SELANGOR 2Recruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD HAFIZUDDIN Ismail26CPRKPERAKRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD HAIQAL SAUFI Hairulhizzat20BSEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD HAMIZAN Mohd Jaini17AJOHJOHORRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD HARIZ Rosli31DKELKELANTANRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD HAZIM Mohd Hanif17ASAASMART ARCHERY ACADEMYRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD HAZIQ AIMAN Mohd Zolki26ASEL 1SELANGOR 1Recruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD HAZIQ SYAHIR Zulkarnain21AJOHJOHORRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD IKRAM IZAMI Muhammad Zaini29BJOHJOHORRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD IMAN DANISH Mohd Najid25DPAHPAHANGRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD IYAS NABIL Mohd Kamro26ATERTERENGGANURecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD IZANY Mohd Nizzam27APERPERLISRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD IZHAR HAFIFI Abdullah20ASAASMART ARCHERY ACADEMYRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD IZZUL ZIKRY Azrul Hanidzam31DMAHAMAHA ARCHERYRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD KHAIRI RIZMAN Asri23BSABSABAHRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD KHAIRUDDIN Mohd Kamil21BTERTERENGGANURecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD KHAIRY HAFIZ Osman19AJOHJOHORRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD MUSLIM FAHMI Mohd Sufian25ATERTERENGGANURecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD NABIL IRSYAD Mazarudin30CJOHJOHORRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD NOOR ADAM Ainoor16DSEL 2SELANGOR 2Recruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD RIZQIN Mohd Rizal24CWPKLWP KUALA LUMPURRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD SYAHID ALBUKHARI Muahmmed Sham22AJOHJOHORRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD SYAHMY Muhammad Sayuti23DPAHPAHANGRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD SYAKIR AIMAN Muzaffar25ASEL 1SELANGOR 1Recruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD SYARAFUDDIN NAZMI Mohd Azman22CWPKLWP KUALA LUMPURRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD SYARIF Shamsul Bahari28CNSNEGERI SEMBILANRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD ZUHAIRIL FAKHRI Muhammad Hadafi27ATERTERENGGANURecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHD AFFAN Salleh16ASAASMART ARCHERY ACADEMYRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHD BAZLI Zambri18CNSNEGERI SEMBILANRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHD HARITH Ehsan14CNSNEGERI SEMBILANRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHD IQRAM MUZZUDDIN Samsul Nizam19CKEDKEDAHRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHD SAYYID IMRAN Iskandar28BPUTPUTRAJAYARecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
N
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
NABIL FARHAN Mohd Fadhil22ASEL 1SELANGOR 1Recruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
NATHANIEL Tan Zhi We25BSABSABAHRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
NAUFAL ALIF Norhafizal28APERPERLISRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
NAZRIN HARIZ Shamsun Baharin24DPAHPAHANGRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NIKESH Gunalan19ASAASMART ARCHERY ACADEMYRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
NIQA ABYANA Mohd Zaimi9ASEL 2SELANGOR 2Recurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NOOR AIN MARDHIYAH Mohd Azman11CSABSABAHRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NOOR FARHANAH Ali9APRKPERAKRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NOORIZZANUDDIN Noorikhsan19CNSNEGERI SEMBILANRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NOR AINI SYAFIQAH Rahim10BKELKELANTANRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NOR AISHAH SYAFIQAH Mohd Bustaman9DTERTERENGGANURecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NOR IRDYNA ARISSA Zahri Affend11BWPKLWP KUALA LUMPURRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR AIMAN AZIM Mohd Fauzi18CKEDKEDAHRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR AIMAN HAKIMI Zamri23BSEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR AIN SYAHIRAH Norazizul12BKELKELANTANRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR AIN SYAQIRIN Ismail7BSABSABAHRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR ALIA SAJIDA Mohd Noor4BKEDKEDAHRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR ALIESYA BALQIS Mohd Rashidi7BWPKLWP KUALA LUMPURRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR ALYA AYUNI Mohd Zol1ASEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR ALYA MAISARAH Ramli13APAHPAHANGRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR AMINAH HESSA Mohd Ashik6DNSNEGERI SEMBILANRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR AMIRAH Hasnul Afffendy12ANSNEGERI SEMBILANRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR AMIRAH SYAHIRAH Royem6ASAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR ANNISA Faroz Khan11DWPLWP LABUANRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR AWANIS Herman Hidayat14CPERPERLISRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR BATRISYA DHAMIRAH Sufian5ASAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR BATRISYA Hanip4DNSNEGERI SEMBILANRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR DAMIA Ahmad Yazdi3BKEDKEDAHRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR DAMIA FARZANA Hairi1BNSNEGERI SEMBILANRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR DAMIA QISTINA Muhammad Fadhil7DTERTERENGGANURecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR DELPHINA Mohd Sufian Badri1DSEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR DINI Zamri5CJOHJOHORRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR ELLY NASUHA Jasmin15CPERPERLISRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR HUMAIRAH UZMA Zulkarnain5CJOHJOHORRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR HUSNA Abdul Razak13DSEL 1SELANGOR 1Recurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR HUSNA IZZANI Azhari7APRKPERAKRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR HUSNAA Azhar8BWPKLWP KUALA LUMPURRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR INTAN ADIBAH Ismail6ASEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR IZZAH Abdul Razak3ASEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR IZZATIN NABILA Mohd Fahmi8ASEL 2SELANGOR 2Recurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR IZZUDDIN Shahrul Nizam21CKEDKEDAHRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR KHAIRUNISA Ali13BPRKPERAKRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR NAJIHAH Razuan10DTERTERENGGANURecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR NAJLAA Nazarin14APAHPAHANGRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR NASUHA Mohd Fadhli3CJOHJOHORRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR SYAHMINA HANNAN Hairul Anuar1ASAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR SYAMIMIE NADIA Saiful Safwan14DKELKELANTANRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR UMAIRAH Azmi9CMAHAMAHA ARCHERYRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NURHIDAYAH Yahya1CJOHJOHORRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NURIN AFRINA Mohd Fazlee12DPUTPUTRAJAYARecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NURIN IMAN Mohamed Sham4CJOHJOHORRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NURLISA MAIZURAH Kamarulnizam2ASEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NURNISA AMNI Md Jamal9DTERTERENGGANURecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NURUL AFIQAH Hushaini6CJOHJOHORRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NURUL AFRINA Abdullan11DSEL 1SELANGOR 1Recurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NURUL AINADILA Mahadi13CPAHPAHANGRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NURUL HAZIQAH Nazmi14BPRKPERAKRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NURUL HUDA Ahmad Faizal3DNSNEGERI SEMBILANRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NURUL HUDA Nawawi13CPERPERLISRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NURUL KHOLIJAH Yusuf2BKEDKEDAHRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NURUL MAISARAH Mohd Daud8BSABSABAHRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NURUL WAFIQAH Juremi13ANSNEGERI SEMBILANRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
P - Q - R - S - T - U - W - Y - Z
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
PUTERI BALQIS Abd Razak12CWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
PUTERI HANIS AQILAH Arinor2BKEDKEDAHRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
PUTRI AINA QISTINA Zulkiply2DNSNEGERI SEMBILANRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
QAYYUM ZAKWAN NAIM Mohd Zirahim29DPAHPAHANGRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
QUBEHRAN Kumar29DSAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
QUIK CHERN XIN 26BSABSABAHRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
RA'EES AHMAD Ridhauddin18AJOHJOHORRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
RABBIAHTUL ADAWIYAH Razali7CSABSABAHRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
RAFHANA SYAQIRAH Rohaizad6DSEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
RAIHANA Mohd Fahmi11CWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
RAJA AHMAD DANISH Raja Nor Azlan18DSEL 2SELANGOR 2Recruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
RAJA KHILFI HADIF Raja Khairil Eddy23CWPKLWP KUALA LUMPURRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
ROSSDANISHA Roslee10DWPLWP LABUANRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
RUSHDI Yusoff24BSEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
SARAH ALYA QISTINA Mohd Faisal12ASEL 2SELANGOR 2Recurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
SARAH AQILAH Nor Azam Shah2CJOHJOHORRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
SAYED SAHIDAN Sayed Salmin23ATERTERENGGANURecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
SHARIFAH AFIQAH Syed Mohd Redza10ASEL 2SELANGOR 2Recurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
SHARRAN Paramesvaran23ASEL 1SELANGOR 1Recruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
SITI ZULAIKHA M. SHARIF10APRKPERAKRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
SITI ZULAIKHA Mohd Fauzi4CJOHJOHORRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
SYARAH NAQIBAH Mohs Shahril4ASAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
SYED AHMAD DIMYAR Syed Mohd Aziz27BKELKELANTANRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
SYED MUHD AMIRUL Syed Hilmi27DSAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
THANISYA Kannathasan3ASAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
UR IRFAN FADZLEY Ramli28DSAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
WAN ADAM MUZZAFARBIN Wan Marzuki26DPAHPAHANGRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
WAN MUHD IZZUL AFFIF Mohd Syukri21CSEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
WAN NURUL IZZAH Zainuddin1BKEDKEDAHRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
WAN PUTRI NURBAHIYAH Che Kamari11BKELKELANTANRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
YAASHVENTH Shankar21ASAASMART ARCHERY ACADEMYRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
ZETTI AMIRAH ZULAIKA Jorasmadi5BKEDKEDAHRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)