PERTANDINGAN SUKAN MEMANAH KARNIVAL BAKAT PELAPIS NEGERI SIRI 1/2019 PERTANDINGAN SUKAN MEMANAH KARNIVAL BAKAT PELAPIS NEGERI SIRI 1/2019
Persatuan Memanah Wilayah Persekutuan (WIRA)
Kuala Lumpur, from 09-07-2019 to 13-07-2019
PERTANDINGAN SUKAN MEMANAH KARNIVAL BAKAT PELAPIS NEGERI SIRI 1/2019
Entries by Country
 
JOHJOHOR
Name
Target
Event
Session
AMELIA NATASYA Hasanuddin3CRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
BATRISYIA BALQIS Saifulazlie1CRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
IRDINA SYAURAH Abdul Razak6CRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
JADID HARRAZAD Sallehin14ARecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MAIZATUL ARIFAH Md Tahir2CRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD AKMAL HAQEEM Mohd Nasir15ARecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD ANIQ SYAHIR Zulkarnain20ARecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD DANISH AMSYAR Nor Azlan31CRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD FARHANUDDIN Muhammad16ARecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD HAMIZAN Mohd Jaini17ARecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD HAZIQ SYAHIR Zulkarnain21ARecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD IKRAM IZAMI Muhammad Zaini29BRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD KHAIRY HAFIZ Osman19ARecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD NABIL IRSYAD Mazarudin30CRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD SYAHID ALBUKHARI Muahmmed Sham22ARecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR DINI Zamri5CRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR HUMAIRAH UZMA Zulkarnain5CRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR NASUHA Mohd Fadhli3CRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NURHIDAYAH Yahya1CRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NURIN IMAN Mohamed Sham4CRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NURUL AFIQAH Hushaini6CRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
RA'EES AHMAD Ridhauddin18ARecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
SARAH AQILAH Nor Azam Shah2CRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
SITI ZULAIKHA Mohd Fauzi4CRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
ASRIZAL HarisCoach
AZLAN ArisCoach
ESAH SulaimanManager
EZAIDIN NormanManager
MOHD KHALIL Coach
NORNASOHA IbrahimCoach
KEDKEDAH
Name
Target
Event
Session
AINA ATHIRAH Abdul Aziz5BRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AMAR ZAFRAN Zaidan20CRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
ANIS ZULAIKHA Khairul Rijal4BRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
ARIEF HAIKAL Mohd Hairudin17DRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
DANIAL HAIQAL Mohammad14DRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
DAYANA ARDINI Roazam6BRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
FARHANIS AISYA Mohamad Noris6BRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
HAMIZAH HASNA' Ishak3BRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
ILI NABIHAN Shafizan1DRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
MOHAMAD HAIKAL Md Kamal15DRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MOHD FAIZ QAIDE Abdul Latif18DRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MOHD IKMAL HAKIM Sudirman17CRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD AMIR IMAN Rozaidi19DRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD DANISH NAUFAL Shahrizal16CRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD FARHAN HAKIMI Abd Wahab16DRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHD IQRAM MUZZUDDIN Samsul Nizam19CRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR AIMAN AZIM Mohd Fauzi18CRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR ALIA SAJIDA Mohd Noor4BRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR DAMIA Ahmad Yazdi3BRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR IZZUDDIN Shahrul Nizam21CRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
NURUL KHOLIJAH Yusuf2BRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
PUTERI HANIS AQILAH Arinor2BRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
WAN NURUL IZZAH Zainuddin1BRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
ZETTI AMIRAH ZULAIKA Jorasmadi5BRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
AHMAD YAZDI KhiarCoach
KAMAL ARIFFIN HamidCoach
KHAIRUL RIJAL Coach
NADZRY HashimManager
KELKELANTAN
Name
Target
Event
Session
AHMAD SYAHMI Sukarno26BRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AMMAR ZHARIF MIKHAIL Abu Zuraidi30DRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MOHAMAD HARIF ISKANDAR Haryno28BRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD AQIF AKHAM Mat Adam29BRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD HARIZ Rosli31DRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
NOR AINI SYAFIQAH Rahim10BRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR AIN SYAHIRAH Norazizul12BRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR SYAMIMIE NADIA Saiful Safwan14DRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
SYED AHMAD DIMYAR Syed Mohd Aziz27BRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
WAN PUTRI NURBAHIYAH Che Kamari11BRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AZMIN HassanCoach
MOHD ZULADNAN Abd RahmanCoach
NORHISYAM IsmailManager
MAHAMAHA ARCHERY
Name
Target
Event
Session
AIDA RAHWANI Mohamad Ruzy8CRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AUNI SYAZANA Lokman Hakim7CRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD FATEH Sunardi30DRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD IZZUL ZIKRY Azrul Hanidzam31DRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR UMAIRAH Azmi9CRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MOHD NAZMI AZMIR MahamudManager
NSNEGERI SEMBILAN
Name
Target
Event
Session
ABDUL QAADIR Aminudin27CRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
DANIA BATRISYA IMAN Mohd Fauzi5DRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
MOHD ARIFF FAHMI Mohd Mahyudin15CRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MOHD FAKHRUL FIKRI Yusniza16BRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMAD ANWAR Norazman17CRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMAD NUR AIMIM Kemis20CRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMAD RAFIQ AMSYAR Ahmad Rafeein29CRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD SYARIF Shamsul Bahari28CRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHD BAZLI Zambri18CRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHD HARITH Ehsan14CRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NOORIZZANUDDIN Noorikhsan19CRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR AMINAH HESSA Mohd Ashik6DRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR AMIRAH Hasnul Afffendy12ARecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR BATRISYA Hanip4DRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR DAMIA FARZANA Hairi1BRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NURUL HUDA Ahmad Faizal3DRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NURUL WAFIQAH Juremi13ARecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
PUTRI AINA QISTINA Zulkiply2DRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
AMIRUL FAREEZ JefryCoach
MOHAD NANZERI Md KarimManager
PAHPAHANG
Name
Target
Event
Session
AHMAD AMARRUDDIN SABRI Ahmad Zaheruddin28DRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
AQIL HAYY Suhaimi22DRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
ATRISYA ZUYYIN Zamir Khan15ARecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
MOHAMAD AMIN MUSTAQIM Azhar20DRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD AMEERUL MUQRI Mohd Munzir21DRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD FARIS Hasmizol27DRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD IMAN DANISH Mohd Najid25DRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD SYAHMY Muhammad Sayuti23DRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NAZRIN HARIZ Shamsun Baharin24DRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR ALYA MAISARAH Ramli13ARecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR NAJLAA Nazarin14ARecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NURUL AINADILA Mahadi13CRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
QAYYUM ZAKWAN NAIM Mohd Zirahim29DRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
WAN ADAM MUZZAFARBIN Wan Marzuki26DRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MOHD RIZAINI Pandak MohdCoach
NOR HAZLIZA Mohd NorfiziManager
PERPERLIS
Name
Target
Event
Session
ABDUL SALAM Abdullah31BRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AHMAD IZZ IRFAN Ahmad Ghazali30ARecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MOHAMMAD ADIB Abdul Hakim29ARecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD AMIRUL ADAM Zaidaekmal30BRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD IZANY Mohd Nizzam27ARecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
NAUFAL ALIF Norhafizal28ARecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR AWANIS Herman Hidayat14CRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR ELLY NASUHA Jasmin15CRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NURUL HUDA Nawawi13CRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
ABDUL RASHID MatManager
FAUZUSSAID AhmadCoach
MOHD HUSYAIREE HusinManager
PRKPERAK
Name
Target
Event
Session
ADAM DANISH DARWISH Mohd Zaini22DRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
AINA KAZIMAH Mohd Idris8ARecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AZEEM ILMAM Ghazali25DRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
DAMIA WIRDANI Romizal Amir15BRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
FAIZIE Mohammad23DRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MOHAMAD NAZREEN Mohd Nasir24DRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MOHD AMIR Hj Shohor28CRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD AMAR Zulkifli27CRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD AMIR HAZIQ Zakaria29CRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD HAFIZUDDIN Ismail26CRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NOOR FARHANAH Ali9ARecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR HUSNA IZZANI Azhari7ARecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR KHAIRUNISA Ali13BRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NURUL HAZIQAH Nazmi14BRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
SITI ZULAIKHA M. SHARIF10ARecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NAZRIN AIZAD Mat NasirCoach
RAZLAN ShaariManager
PUTPUTRAJAYA
Name
Target
Event
Session
AHMAD AFHAM DANI Ahmad Syukri30BRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
AHMAD RUSYAIDI Ahmad Rezal30CRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
IZZAH KHADEEJA Shahaimi15DRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
MOHD DANIAL NU'AIM M Asyraf31BRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD ANAS Mahathir31CRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHD SAYYID IMRAN Iskandar28BRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
NURIN AFRINA Mohd Fazlee12DRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MOHD MAHFUZ IsaCoach
NURUL TIAH GudinManager
SAASMART ARCHERY ACADEMY
Name
Target
Event
Session
AIN FADZILA ALYA Aminuddin2ARecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
AKMA NIZAR Onn18ARecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD DANISH IRFAN Jasmin26DRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD HAZIM Mohd Hanif17ARecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD IZHAR HAFIFI Abdullah20ARecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHD AFFAN Salleh16ARecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
NIKESH Gunalan19ARecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR AMIRAH SYAHIRAH Royem6ARecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR BATRISYA DHAMIRAH Sufian5ARecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR SYAHMINA HANNAN Hairul Anuar1ARecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
QUBEHRAN Kumar29DRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
SYARAH NAQIBAH Mohs Shahril4ARecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
SYED MUHD AMIRUL Syed Hilmi27DRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
THANISYA Kannathasan3ARecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
UR IRFAN FADZLEY Ramli28DRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
YAASHVENTH Shankar21ARecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
AZAM BASTIAN AnuarCoach
ZAHARI ZAHAR YusofManager
SABSABAH
Name
Target
Event
Session
ARIEANNA ARABELLA 9CRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
AZHA NAZURAH Nor Azman10CRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
CLARABELLLE Shiu Xiao Lin9BRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
EVAN RICH Chong Qi Wei31ARecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
INTAN SAKINAH Haris12CRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
LAWSUEN Tius8CRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
LIM WEI SHENG 24BRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MOHAMAD ALIF AQIL Mohd Ariffin22BRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD KHAIRI RIZMAN Asri23BRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
NATHANIEL Tan Zhi We25BRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
NOOR AIN MARDHIYAH Mohd Azman11CRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR AIN SYAQIRIN Ismail7BRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NURUL MAISARAH Mohd Daud8BRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
QUIK CHERN XIN 26BRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
RABBIAHTUL ADAWIYAH Razali7CRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
AMRAN AtongManager
ARIFFIN Coach
MUHAMAD FARID Md ShukriCoach
SULAIMAN Coach
SEL 1SELANGOR 1
Name
Target
Event
Session
AIMAN ATHIRAH Mohd Nizam12DRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
AUNI BATRISYIA HUMAIRA Mohamad Hamiddun5ARecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
ELENA Enuu4ARecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
ISKANDAR ZULKARNAIN Bahasan25BRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
KHAIRUL AZIM Hamdan22BRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MOHAMMAD FARID HAKIM Mohammad Anuar24ARecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD DANIEL Md Isa21BRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD HAIQAL SAUFI Hairulhizzat20BRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD HAZIQ AIMAN Mohd Zolki26ARecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD SYAKIR AIMAN Muzaffar25ARecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
NABIL FARHAN Mohd Fadhil22ARecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR AIMAN HAKIMI Zamri23BRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR ALYA AYUNI Mohd Zol1ARecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR HUSNA Abdul Razak13DRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR INTAN ADIBAH Ismail6ARecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR IZZAH Abdul Razak3ARecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NURLISA MAIZURAH Kamarulnizam2ARecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NURUL AFRINA Abdullan11DRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
RUSHDI Yusoff24BRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
SHARRAN Paramesvaran23ARecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MOHD NIZAM IdrisCoach
SANBAGAVALI SubramaniamManager
SEL 2SELANGOR 2
Name
Target
Event
Session
AHMAD ANAS JAFNI Ahmad Fairus17DRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
AINUR FARHAN Abdul Rashid24CRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AISYAH ZUELAIKA Rosaini5DRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AYSHA HELENA Mohd Sufian Badri7ARecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
DINI DARNIA Hardi4DRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
FEDELIN Isam3DRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
HANNA MARYAM Mohd Faisal11ARecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
HARIS SAIFUDDIN Hairulazim23CRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
ILHAM Hafez22CRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MASSYAFINA Rosmaini2DRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MIRZA ABQARI Ashy Affendy25CRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD ARIF Mohd Azman19DRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD FARISH MIKHAIL Mohd Faisal21DRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD FIRAS MUQRI Md Rasul20DRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD NOOR ADAM Ainoor16DRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
NIQA ABYANA Mohd Zaimi9ARecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR DELPHINA Mohd Sufian Badri1DRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR IZZATIN NABILA Mohd Fahmi8ARecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
RAFHANA SYAQIRAH Rohaizad6DRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
RAJA AHMAD DANISH Raja Nor Azlan18DRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
SARAH ALYA QISTINA Mohd Faisal12ARecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
SHARIFAH AFIQAH Syed Mohd Redza10ARecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
WAN MUHD IZZUL AFFIF Mohd Syukri21CRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
DANIAL MisbanCoach
MUHAMMAD FIRDAUS IdrisManager
TERTERENGGANU
Name
Target
Event
Session
AHMAD ARIF AIMAN Omar20BRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
AHMAD WAFIE Rosdi24ARecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AMAL HAYATI Mohd Anuar8DRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
CHOO FANG YI 8DRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
DAMIA UZMA IMANI Ahmad Zamani7DRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
HARRIS IRFAN Mohd Zuhairi16BRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD ANIQ DANISH Khairol Azmi17BRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD ASYRAF Mohd Fadzir18BRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD DANISH ADAM Muhammad Azwan19BRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD IYAS NABIL Mohd Kamro26ARecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD KHAIRUDDIN Mohd Kamil21BRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD MUSLIM FAHMI Mohd Sufian25ARecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD ZUHAIRIL FAKHRI Muhammad Hadafi27ARecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NOR AISHAH SYAFIQAH Mohd Bustaman9DRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR DAMIA QISTINA Muhammad Fadhil7DRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR NAJIHAH Razuan10DRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NURNISA AMNI Md Jamal9DRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
SAYED SAHIDAN Sayed Salmin23ARecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MOHD FADZIL Coach
MOHD KAMRO Coach
OMAR ISMAIL Coach
WIPERSWIPERS
Name
Target
Event
Session
JOHARI Abu BakarChief of Judge
WPKLWP KUALA LUMPUR
Name
Target
Event
Session
AIMAN HAFIZ 18BRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AIN NURFAQIHAH Azhar10BRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
AMIERAH ZABIERAH Azhar10CRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
ANAS SAFIAN Ashraf17BRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
AQILAH BADIHAH Mohd Badaruddin9BRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
ATIQAH BAZILEEN Bakri12BRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
AZHARI Muhammad Aly19BRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
FAHD KANDIAS 25CRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
JOHAN SHAHMI YEAN Abdullah26CRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMAD IRVAN Hamka15BRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMAD RAYN Hamka16CRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD DAINEL ASYRAF Nor Azman14BRecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MUHAMMAD RIZQIN Mohd Rizal24CRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
MUHAMMAD SYARAFUDDIN NAZMI Mohd Azman22CRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
NOR IRDYNA ARISSA Zahri Affend11BRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR ALIESYA BALQIS Mohd Rashidi7BRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
NUR HUSNAA Azhar8BRecurve GirlRecurve Under 13 (RB & RG)
PUTERI BALQIS Abd Razak12CRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
RAIHANA Mohd Fahmi11CRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
RAJA KHILFI HADIF Raja Khairil Eddy23CRecruve BoyRecurve Under 13 (RB & RG)
ALIFF ADHA HassanCoach
ATIQ BAZIL BakriCoach
LIYANA Coach
NURUL Manager
WPLWP LABUAN
Name
Target
Event
Session
HANNIEL JEFFRI Chin29ARecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
HOSEA AIMEE Samson28ARecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
MOHAMMAD RUSYDI Rudy30ARecurve Cadet MenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NUR ANNISA Faroz Khan11DRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
ROSSDANISHA Roslee10DRecurve Cadet WomenRecurve Under 15 (RCM & RCW)
NORRUZIANAH JunaidiCoach