PERTANDINGAN SUKAN MEMANAH KARNIVAL BAKAT PELAPIS NEGERI SIRI 1/2019 PERTANDINGAN SUKAN MEMANAH KARNIVAL BAKAT PELAPIS NEGERI SIRI 1/2019
Persatuan Memanah Wilayah Persekutuan (WIRA)
Kuala Lumpur, from 09-07-2019 to 13-07-2019
PERTANDINGAN SUKAN MEMANAH KARNIVAL BAKAT PELAPIS NEGERI SIRI 1/2019
Start List by Target
 
Recurve Under 15 (RCM & RCW)
Target
Name
NOC
Country
Category
1ANUR ALYA AYUNI Mohd ZolSEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet Women
1BWAN NURUL IZZAH ZainuddinKEDKEDAHRecurve Cadet Women
1CNURHIDAYAH YahyaJOHJOHORRecurve Cadet Women
1DNUR DELPHINA Mohd Sufian BadriSEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet Women
2ANURLISA MAIZURAH KamarulnizamSEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet Women
2BNURUL KHOLIJAH YusufKEDKEDAHRecurve Cadet Women
2CMAIZATUL ARIFAH Md TahirJOHJOHORRecurve Cadet Women
2DMASSYAFINA RosmainiSEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet Women
3ANUR IZZAH Abdul RazakSEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet Women
3BHAMIZAH HASNA' IshakKEDKEDAHRecurve Cadet Women
3CAMELIA NATASYA HasanuddinJOHJOHORRecurve Cadet Women
3DFEDELIN IsamSEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet Women
4AELENA EnuuSEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet Women
4BNUR ALIA SAJIDA Mohd NoorKEDKEDAHRecurve Cadet Women
4CSITI ZULAIKHA Mohd FauziJOHJOHORRecurve Cadet Women
4DDINI DARNIA HardiSEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet Women
5AAUNI BATRISYIA HUMAIRA Mohamad HamiddunSEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet Women
5BAINA ATHIRAH Abdul AzizKEDKEDAHRecurve Cadet Women
5CNUR DINI ZamriJOHJOHORRecurve Cadet Women
5DAISYAH ZUELAIKA RosainiSEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet Women
6ANUR INTAN ADIBAH IsmailSEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet Women
6BFARHANIS AISYA Mohamad NorisKEDKEDAHRecurve Cadet Women
6CIRDINA SYAURAH Abdul RazakJOHJOHORRecurve Cadet Women
6DRAFHANA SYAQIRAH RohaizadSEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet Women
7ANUR HUSNA IZZANI AzhariPRKPERAKRecurve Cadet Women
7BNUR AIN SYAQIRIN IsmailSABSABAHRecurve Cadet Women
7CAUNI SYAZANA Lokman HakimMAHAMAHA ARCHERYRecurve Cadet Women
7DDAMIA UZMA IMANI Ahmad ZamaniTERTERENGGANURecurve Cadet Women
8AAINA KAZIMAH Mohd IdrisPRKPERAKRecurve Cadet Women
8BNURUL MAISARAH Mohd DaudSABSABAHRecurve Cadet Women
8CAIDA RAHWANI Mohamad RuzyMAHAMAHA ARCHERYRecurve Cadet Women
8DAMAL HAYATI Mohd AnuarTERTERENGGANURecurve Cadet Women
9ANOOR FARHANAH AliPRKPERAKRecurve Cadet Women
9BCLARABELLLE Shiu Xiao LinSABSABAHRecurve Cadet Women
9CNUR UMAIRAH AzmiMAHAMAHA ARCHERYRecurve Cadet Women
9DNOR AISHAH SYAFIQAH Mohd BustamanTERTERENGGANURecurve Cadet Women
10ASITI ZULAIKHA M. SHARIFPRKPERAKRecurve Cadet Women
10BNOR AINI SYAFIQAH RahimKELKELANTANRecurve Cadet Women
10CAMIERAH ZABIERAH AzharWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Cadet Women
10DROSSDANISHA RosleeWPLWP LABUANRecurve Cadet Women
11BWAN PUTRI NURBAHIYAH Che KamariKELKELANTANRecurve Cadet Women
11CRAIHANA Mohd FahmiWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Cadet Women
11DNUR ANNISA Faroz KhanWPLWP LABUANRecurve Cadet Women
12ANUR AMIRAH Hasnul AfffendyNSNEGERI SEMBILANRecurve Cadet Women
12BNUR AIN SYAHIRAH NorazizulKELKELANTANRecurve Cadet Women
12CPUTERI BALQIS Abd RazakWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Cadet Women
12DNURIN AFRINA Mohd FazleePUTPUTRAJAYARecurve Cadet Women
13ANURUL WAFIQAH JuremiNSNEGERI SEMBILANRecurve Cadet Women
13CNURUL AINADILA MahadiPAHPAHANGRecurve Cadet Women
14AJADID HARRAZAD SallehinJOHJOHORRecurve Cadet Men
14BMUHAMMAD DAINEL ASYRAF Nor AzmanWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Cadet Men
14CMUHD HARITH EhsanNSNEGERI SEMBILANRecurve Cadet Men
14DDANIAL HAIQAL MohammadKEDKEDAHRecurve Cadet Men
15AMUHAMMAD AKMAL HAQEEM Mohd NasirJOHJOHORRecurve Cadet Men
15BMUHAMAD IRVAN HamkaWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Cadet Men
15CMOHD ARIFF FAHMI Mohd MahyudinNSNEGERI SEMBILANRecurve Cadet Men
15DMOHAMAD HAIKAL Md KamalKEDKEDAHRecurve Cadet Men
16AMUHAMMAD FARHANUDDIN MuhammadJOHJOHORRecurve Cadet Men
16BMOHD FAKHRUL FIKRI YusnizaNSNEGERI SEMBILANRecurve Cadet Men
16CMUHAMAD RAYN HamkaWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Cadet Men
16DMUHAMMAD FARHAN HAKIMI Abd WahabKEDKEDAHRecurve Cadet Men
17AMUHAMMAD HAMIZAN Mohd JainiJOHJOHORRecurve Cadet Men
17BANAS SAFIAN AshrafWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Cadet Men
17CMUHAMAD ANWAR NorazmanNSNEGERI SEMBILANRecurve Cadet Men
17DARIEF HAIKAL Mohd HairudinKEDKEDAHRecurve Cadet Men
18ARA'EES AHMAD RidhauddinJOHJOHORRecurve Cadet Men
18BAIMAN HAFIZ WPKLWP KUALA LUMPURRecurve Cadet Men
18CMUHD BAZLI ZambriNSNEGERI SEMBILANRecurve Cadet Men
18DMOHD FAIZ QAIDE Abdul LatifKEDKEDAHRecurve Cadet Men
19AMUHAMMAD KHAIRY HAFIZ OsmanJOHJOHORRecurve Cadet Men
19BAZHARI Muhammad AlyWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Cadet Men
19CNOORIZZANUDDIN NoorikhsanNSNEGERI SEMBILANRecurve Cadet Men
19DMUHAMMAD AMIR IMAN RozaidiKEDKEDAHRecurve Cadet Men
20AMUHAMMAD ANIQ SYAHIR ZulkarnainJOHJOHORRecurve Cadet Men
20BMUHAMMAD HAIQAL SAUFI HairulhizzatSEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet Men
20CMUHAMAD NUR AIMIM KemisNSNEGERI SEMBILANRecurve Cadet Men
20DMOHAMAD AMIN MUSTAQIM AzharPAHPAHANGRecurve Cadet Men
21AMUHAMMAD HAZIQ SYAHIR ZulkarnainJOHJOHORRecurve Cadet Men
21BMUHAMMAD DANIEL Md IsaSEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet Men
21CWAN MUHD IZZUL AFFIF Mohd SyukriSEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet Men
21DMUHAMMAD AMEERUL MUQRI Mohd MunzirPAHPAHANGRecurve Cadet Men
22AMUHAMMAD SYAHID ALBUKHARI Muahmmed ShamJOHJOHORRecurve Cadet Men
22BKHAIRUL AZIM HamdanSEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet Men
22CILHAM HafezSEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet Men
22DAQIL HAYY SuhaimiPAHPAHANGRecurve Cadet Men
23ASAYED SAHIDAN Sayed SalminTERTERENGGANURecurve Cadet Men
23BNUR AIMAN HAKIMI ZamriSEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet Men
23CHARIS SAIFUDDIN HairulazimSEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet Men
23DMUHAMMAD SYAHMY Muhammad SayutiPAHPAHANGRecurve Cadet Men
24AAHMAD WAFIE RosdiTERTERENGGANURecurve Cadet Men
24BRUSHDI YusoffSEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet Men
24CAINUR FARHAN Abdul RashidSEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet Men
24DNAZRIN HARIZ Shamsun BaharinPAHPAHANGRecurve Cadet Men
25AMUHAMMAD MUSLIM FAHMI Mohd SufianTERTERENGGANURecurve Cadet Men
25BISKANDAR ZULKARNAIN BahasanSEL 1SELANGOR 1Recurve Cadet Men
25CMIRZA ABQARI Ashy AffendySEL 2SELANGOR 2Recurve Cadet Men
25DMUHAMMAD IMAN DANISH Mohd NajidPAHPAHANGRecurve Cadet Men
26AMUHAMMAD IYAS NABIL Mohd KamroTERTERENGGANURecurve Cadet Men
26BAHMAD SYAHMI SukarnoKELKELANTANRecurve Cadet Men
26CMUHAMMAD HAFIZUDDIN IsmailPRKPERAKRecurve Cadet Men
26DMUHAMMAD DANISH IRFAN JasminSAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve Cadet Men
27AMUHAMMAD ZUHAIRIL FAKHRI Muhammad HadafiTERTERENGGANURecurve Cadet Men
27BSYED AHMAD DIMYAR Syed Mohd AzizKELKELANTANRecurve Cadet Men
27CMUHAMMAD AMAR ZulkifliPRKPERAKRecurve Cadet Men
27DSYED MUHD AMIRUL Syed HilmiSAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve Cadet Men
28AHOSEA AIMEE SamsonWPLWP LABUANRecurve Cadet Men
28BMOHAMAD HARIF ISKANDAR HarynoKELKELANTANRecurve Cadet Men
28CMOHD AMIR Hj ShohorPRKPERAKRecurve Cadet Men
28DUR IRFAN FADZLEY RamliSAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve Cadet Men
29AHANNIEL JEFFRI ChinWPLWP LABUANRecurve Cadet Men
29BMUHAMMAD AQIF AKHAM Mat AdamKELKELANTANRecurve Cadet Men
29CMUHAMMAD AMIR HAZIQ ZakariaPRKPERAKRecurve Cadet Men
29DQUBEHRAN KumarSAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve Cadet Men
30AMOHAMMAD RUSYDI RudyWPLWP LABUANRecurve Cadet Men
30BMUHAMMAD AMIRUL ADAM ZaidaekmalPERPERLISRecurve Cadet Men
30CAHMAD RUSYAIDI Ahmad RezalPUTPUTRAJAYARecurve Cadet Men
30DMUHAMMAD FATEH SunardiMAHAMAHA ARCHERYRecurve Cadet Men
31AEVAN RICH Chong Qi WeiSABSABAHRecurve Cadet Men
31BABDUL SALAM AbdullahPERPERLISRecurve Cadet Men
31CMUHAMMAD ANAS MahathirPUTPUTRAJAYARecurve Cadet Men
31DMUHAMMAD IZZUL ZIKRY Azrul HanidzamMAHAMAHA ARCHERYRecurve Cadet Men
Recurve Under 13 (RB & RG)
Target
Name
NOC
Country
Category
1ANUR SYAHMINA HANNAN Hairul AnuarSAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve Girl
1BNUR DAMIA FARZANA HairiNSNEGERI SEMBILANRecurve Girl
1CBATRISYIA BALQIS SaifulazlieJOHJOHORRecurve Girl
1DILI NABIHAN ShafizanKEDKEDAHRecurve Girl
2AAIN FADZILA ALYA AminuddinSAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve Girl
2BPUTERI HANIS AQILAH ArinorKEDKEDAHRecurve Girl
2CSARAH AQILAH Nor Azam ShahJOHJOHORRecurve Girl
2DPUTRI AINA QISTINA ZulkiplyNSNEGERI SEMBILANRecurve Girl
3ATHANISYA KannathasanSAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve Girl
3BNUR DAMIA Ahmad YazdiKEDKEDAHRecurve Girl
3CNUR NASUHA Mohd FadhliJOHJOHORRecurve Girl
3DNURUL HUDA Ahmad FaizalNSNEGERI SEMBILANRecurve Girl
4ASYARAH NAQIBAH Mohs ShahrilSAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve Girl
4BANIS ZULAIKHA Khairul RijalKEDKEDAHRecurve Girl
4CNURIN IMAN Mohamed ShamJOHJOHORRecurve Girl
4DNUR BATRISYA HanipNSNEGERI SEMBILANRecurve Girl
5ANUR BATRISYA DHAMIRAH SufianSAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve Girl
5BZETTI AMIRAH ZULAIKA JorasmadiKEDKEDAHRecurve Girl
5CNUR HUMAIRAH UZMA ZulkarnainJOHJOHORRecurve Girl
5DDANIA BATRISYA IMAN Mohd FauziNSNEGERI SEMBILANRecurve Girl
6ANUR AMIRAH SYAHIRAH RoyemSAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve Girl
6BDAYANA ARDINI RoazamKEDKEDAHRecurve Girl
6CNURUL AFIQAH HushainiJOHJOHORRecurve Girl
6DNUR AMINAH HESSA Mohd AshikNSNEGERI SEMBILANRecurve Girl
7AAYSHA HELENA Mohd Sufian BadriSEL 2SELANGOR 2Recurve Girl
7BNUR ALIESYA BALQIS Mohd RashidiWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Girl
7CRABBIAHTUL ADAWIYAH RazaliSABSABAHRecurve Girl
7DNUR DAMIA QISTINA Muhammad FadhilTERTERENGGANURecurve Girl
8ANUR IZZATIN NABILA Mohd FahmiSEL 2SELANGOR 2Recurve Girl
8BNUR HUSNAA AzharWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Girl
8CLAWSUEN TiusSABSABAHRecurve Girl
8DCHOO FANG YI TERTERENGGANURecurve Girl
9ANIQA ABYANA Mohd ZaimiSEL 2SELANGOR 2Recurve Girl
9BAQILAH BADIHAH Mohd BadaruddinWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Girl
9CARIEANNA ARABELLA SABSABAHRecurve Girl
9DNURNISA AMNI Md JamalTERTERENGGANURecurve Girl
10ASHARIFAH AFIQAH Syed Mohd RedzaSEL 2SELANGOR 2Recurve Girl
10BAIN NURFAQIHAH AzharWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Girl
10CAZHA NAZURAH Nor AzmanSABSABAHRecurve Girl
10DNUR NAJIHAH RazuanTERTERENGGANURecurve Girl
11AHANNA MARYAM Mohd FaisalSEL 2SELANGOR 2Recurve Girl
11BNOR IRDYNA ARISSA Zahri AffendWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Girl
11CNOOR AIN MARDHIYAH Mohd AzmanSABSABAHRecurve Girl
11DNURUL AFRINA AbdullanSEL 1SELANGOR 1Recurve Girl
12ASARAH ALYA QISTINA Mohd FaisalSEL 2SELANGOR 2Recurve Girl
12BATIQAH BAZILEEN BakriWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Girl
12CINTAN SAKINAH HarisSABSABAHRecurve Girl
12DAIMAN ATHIRAH Mohd NizamSEL 1SELANGOR 1Recurve Girl
13ANUR ALYA MAISARAH RamliPAHPAHANGRecurve Girl
13BNUR KHAIRUNISA AliPRKPERAKRecurve Girl
13CNURUL HUDA NawawiPERPERLISRecurve Girl
13DNUR HUSNA Abdul RazakSEL 1SELANGOR 1Recurve Girl
14ANUR NAJLAA NazarinPAHPAHANGRecurve Girl
14BNURUL HAZIQAH NazmiPRKPERAKRecurve Girl
14CNUR AWANIS Herman HidayatPERPERLISRecurve Girl
14DNUR SYAMIMIE NADIA Saiful SafwanKELKELANTANRecurve Girl
15AATRISYA ZUYYIN Zamir KhanPAHPAHANGRecurve Girl
15BDAMIA WIRDANI Romizal AmirPRKPERAKRecurve Girl
15CNUR ELLY NASUHA JasminPERPERLISRecurve Girl
15DIZZAH KHADEEJA ShahaimiPUTPUTRAJAYARecurve Girl
16AMUHD AFFAN SallehSAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve Boy
16BHARRIS IRFAN Mohd ZuhairiTERTERENGGANURecurve Boy
16CMUHAMMAD DANISH NAUFAL ShahrizalKEDKEDAHRecurve Boy
16DMUHAMMAD NOOR ADAM AinoorSEL 2SELANGOR 2Recurve Boy
17AMUHAMMAD HAZIM Mohd HanifSAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve Boy
17BMUHAMMAD ANIQ DANISH Khairol AzmiTERTERENGGANURecurve Boy
17CMOHD IKMAL HAKIM SudirmanKEDKEDAHRecurve Boy
17DAHMAD ANAS JAFNI Ahmad FairusSEL 2SELANGOR 2Recurve Boy
18AAKMA NIZAR OnnSAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve Boy
18BMUHAMMAD ASYRAF Mohd FadzirTERTERENGGANURecurve Boy
18CNUR AIMAN AZIM Mohd FauziKEDKEDAHRecurve Boy
18DRAJA AHMAD DANISH Raja Nor AzlanSEL 2SELANGOR 2Recurve Boy
19ANIKESH GunalanSAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve Boy
19BMUHAMMAD DANISH ADAM Muhammad AzwanTERTERENGGANURecurve Boy
19CMUHD IQRAM MUZZUDDIN Samsul NizamKEDKEDAHRecurve Boy
19DMUHAMMAD ARIF Mohd AzmanSEL 2SELANGOR 2Recurve Boy
20AMUHAMMAD IZHAR HAFIFI AbdullahSAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve Boy
20BAHMAD ARIF AIMAN OmarTERTERENGGANURecurve Boy
20CAMAR ZAFRAN ZaidanKEDKEDAHRecurve Boy
20DMUHAMMAD FIRAS MUQRI Md RasulSEL 2SELANGOR 2Recurve Boy
21AYAASHVENTH ShankarSAASMART ARCHERY ACADEMYRecurve Boy
21BMUHAMMAD KHAIRUDDIN Mohd KamilTERTERENGGANURecurve Boy
21CNUR IZZUDDIN Shahrul NizamKEDKEDAHRecurve Boy
21DMUHAMMAD FARISH MIKHAIL Mohd FaisalSEL 2SELANGOR 2Recurve Boy
22ANABIL FARHAN Mohd FadhilSEL 1SELANGOR 1Recurve Boy
22BMOHAMAD ALIF AQIL Mohd AriffinSABSABAHRecurve Boy
22CMUHAMMAD SYARAFUDDIN NAZMI Mohd AzmanWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Boy
22DADAM DANISH DARWISH Mohd ZainiPRKPERAKRecurve Boy
23ASHARRAN ParamesvaranSEL 1SELANGOR 1Recurve Boy
23BMUHAMMAD KHAIRI RIZMAN AsriSABSABAHRecurve Boy
23CRAJA KHILFI HADIF Raja Khairil EddyWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Boy
23DFAIZIE MohammadPRKPERAKRecurve Boy
24AMOHAMMAD FARID HAKIM Mohammad AnuarSEL 1SELANGOR 1Recurve Boy
24BLIM WEI SHENG SABSABAHRecurve Boy
24CMUHAMMAD RIZQIN Mohd RizalWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Boy
24DMOHAMAD NAZREEN Mohd NasirPRKPERAKRecurve Boy
25AMUHAMMAD SYAKIR AIMAN MuzaffarSEL 1SELANGOR 1Recurve Boy
25BNATHANIEL Tan Zhi WeSABSABAHRecurve Boy
25CFAHD KANDIAS WPKLWP KUALA LUMPURRecurve Boy
25DAZEEM ILMAM GhazaliPRKPERAKRecurve Boy
26AMUHAMMAD HAZIQ AIMAN Mohd ZolkiSEL 1SELANGOR 1Recurve Boy
26BQUIK CHERN XIN SABSABAHRecurve Boy
26CJOHAN SHAHMI YEAN AbdullahWPKLWP KUALA LUMPURRecurve Boy
26DWAN ADAM MUZZAFARBIN Wan MarzukiPAHPAHANGRecurve Boy
27AMUHAMMAD IZANY Mohd NizzamPERPERLISRecurve Boy
27CABDUL QAADIR AminudinNSNEGERI SEMBILANRecurve Boy
27DMUHAMMAD FARIS HasmizolPAHPAHANGRecurve Boy
28ANAUFAL ALIF NorhafizalPERPERLISRecurve Boy
28BMUHD SAYYID IMRAN IskandarPUTPUTRAJAYARecurve Boy
28CMUHAMMAD SYARIF Shamsul BahariNSNEGERI SEMBILANRecurve Boy
28DAHMAD AMARRUDDIN SABRI Ahmad ZaheruddinPAHPAHANGRecurve Boy
29AMOHAMMAD ADIB Abdul HakimPERPERLISRecurve Boy
29BMUHAMMAD IKRAM IZAMI Muhammad ZainiJOHJOHORRecurve Boy
29CMUHAMAD RAFIQ AMSYAR Ahmad RafeeinNSNEGERI SEMBILANRecurve Boy
29DQAYYUM ZAKWAN NAIM Mohd ZirahimPAHPAHANGRecurve Boy
30AAHMAD IZZ IRFAN Ahmad GhazaliPERPERLISRecurve Boy
30BAHMAD AFHAM DANI Ahmad SyukriPUTPUTRAJAYARecurve Boy
30CMUHAMMAD NABIL IRSYAD MazarudinJOHJOHORRecurve Boy
30DAMMAR ZHARIF MIKHAIL Abu ZuraidiKELKELANTANRecurve Boy
31BMOHD DANIAL NU'AIM M AsyrafPUTPUTRAJAYARecurve Boy
31CMUHAMMAD DANISH AMSYAR Nor AzlanJOHJOHORRecurve Boy
31DMUHAMMAD HARIZ RosliKELKELANTANRecurve Boy