PERTANDINGAN SUKAN MEMANAH KARNIVAL BAKAT PELAPIS NEGERI SIRI 1/2019 PERTANDINGAN SUKAN MEMANAH KARNIVAL BAKAT PELAPIS NEGERI SIRI 1/2019
Persatuan Memanah Wilayah Persekutuan (WIRA)
Kuala Lumpur, from 09-07-2019 to 13-07-2019
PERTANDINGAN SUKAN MEMANAH KARNIVAL BAKAT PELAPIS NEGERI SIRI 1/2019
Brackets
 
Recurve Cadet Men
1/32
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Muhammad Akmal Haqeem Mohd NasirJOHJohor6
64Mohamad Haikal Md KamalKEDKedah0
Muhammad Akmal Haqeem Mohd Nasir6
Muhammad Hamizan Mohd Jaini0
33Muhammad Hamizan Mohd JainiJOHJohor6*10
32Muhamad Nur Aimim KemisNSNegeri Sembilan58
Muhammad Akmal Haqeem Mohd Nasir6
Ra'ees Ahmad Ridhauddin2
17Ra'ees Ahmad RidhauddinJOHJohor6
48Anas Safian AshrafWPKLWp Kuala Lumpur0
Ra'ees Ahmad Ridhauddin6
Noorizzanuddin Noorikhsan0
49Muhammad Izzul Zikry Azrul HanidzamMAHAMaha Archery4
16Noorizzanuddin NoorikhsanNSNegeri Sembilan6
Muhammad Akmal Haqeem Mohd Nasir7
Mirza Abqari Ashy Affendy1
9Muhammad Syahid Albukhari Muhammed ShamJOHJohor7
56Hanniel Jeffri ChinWPLWp Labuan1
Muhammad Syahid Albukhari Muhammed Sham6
Muhammad Farhanuddin Muhammad0
41Muhammad Farhanuddin MuhammadJOHJohor7
24Muhd Bazli ZambriNSNegeri Sembilan1
Muhammad Syahid Albukhari Muhammed Sham58
Mirza Abqari Ashy Affendy6*9
25Muhammad Amirul Adam ZaidaekmalPERPerlis0
40Mirza Abqari Ashy AffendySEL 2Selangor 26
Mirza Abqari Ashy Affendy6
Jadid Harrazad Sallehin4
57Muhammad Amir Iman RozaidiKEDKedah0
8Jadid Harrazad SallehinJOHJohor6
Muhammad Akmal Haqeem Mohd Nasir6
Evan Rich Chong Qi Wei2
5Muhammad Haiqal Saufi HairulhizzatSEL 1Selangor 1 
60Ainur Farhan Abdul RashidSEL 2Selangor 2Bye
Ainur Farhan Abdul Rashid3
Muhammad Amir Haziq Zakaria7
37Aqil Hayy SuhaimiPAHPahang2
28Muhammad Amir Haziq ZakariaPRKPerak6
Muhammad Amir Haziq Zakaria0
Muhammad Amar Zulkifli6
21Arief Haikal Mohd HairudinKEDKedah6
44Muhammad Farhan Hakimi Abd WahabKEDKedah0
Arief Haikal Mohd Hairudin0
Muhammad Amar Zulkifli6
53Muhammad Aqif Akham Mat AdamKELKelantan2
12Muhammad Amar ZulkifliPRKPerak6
Muhammad Amar Zulkifli4
Evan Rich Chong Qi Wei6
13Muhammad Ameerul Muqri Mohd MunzirPAHPahang6
52Rushdi YusoffSEL 1Selangor 10
Muhammad Ameerul Muqri Mohd Munzir4
Evan Rich Chong Qi Wei6
45Haris Saifuddin HairulazimSEL 2Selangor 20
20Evan Rich Chong Qi WeiSABSabah6
Evan Rich Chong Qi Wei7
Muhammad Haziq Syahir Zulkarnain3
29Muhammad Hafizuddin IsmailPRKPerak6
36Muhammad Aniq Syahir ZulkarnainJOHJohor2
Muhammad Hafizuddin Ismail0
Muhammad Haziq Syahir Zulkarnain6
61Ahmad Syahmi SukarnoKELKelantan0Gold
4Muhammad Haziq Syahir ZulkarnainJOHJohor6Muhammad Akmal Haqeem Mohd Nasir2
Mohd Faiz Qaide Abdul Latif6
Bronze
3Muhamad Rayn HamkaWPKLWp Kuala Lumpur6Evan Rich Chong Qi Wei6
62Aiman Hafiz WPKLWp Kuala Lumpur4Ur Irfan Fadzley Ramli4
Muhamad Rayn Hamka6
Muhammad Muslim Fahmi Mohd Sufian2
35Muhammad Muslim Fahmi Mohd SufianTERTerengganu6
30Danial Haiqal MohammadKEDKedah0
Muhamad Rayn Hamka6
Muhamad Irvan Hamka2
19Mohamad Amin Mustaqim AzharPAHPahang0
46Muhd Harith EhsanNSNegeri Sembilan6
Muhd Harith Ehsan1
Muhamad Irvan Hamka7
51Mohd Fakhrul Fikri YusnizaNSNegeri Sembilan0
14Muhamad Irvan HamkaWPKLWp Kuala Lumpur6
Muhamad Rayn Hamka3
Mohd Faiz Qaide Abdul Latif7
11Qubehran KumarSAASmart Archery Academy6
54Azhari Muhammad AlyWPKLWp Kuala Lumpur0
Qubehran Kumar6
Muhammad Iman Danish Mohd Najid0
43Muhammad Danish Irfan JasminSAASmart Archery Academy57
22Muhammad Iman Danish Mohd NajidPAHPahang6*7*
Qubehran Kumar0
Mohd Faiz Qaide Abdul Latif6
27Mohd Amir Hj ShohorPRKPerak6
38Muhammad Zuhairil Fakhri Muhammad HadafiTERTerengganu0
Mohd Amir Hj Shohor0
Mohd Faiz Qaide Abdul Latif6
59Nur Aiman Hakimi ZamriSEL 1Selangor 10
6Mohd Faiz Qaide Abdul LatifKEDKedah6
Mohd Faiz Qaide Abdul Latif6
Ur Irfan Fadzley Ramli0
7Ur Irfan Fadzley RamliSAASmart Archery Academy6
58Muhammad Iyas Nabil Mohd KamroTERTerengganu0
Ur Irfan Fadzley Ramli6
Mohd Ariff Fahmi Mohd Mahyudin4
39Muhammad Khairy Hafiz OsmanJOHJohor0
26Mohd Ariff Fahmi Mohd MahyudinNSNegeri Sembilan6
Ur Irfan Fadzley Ramli6
Muhammad Fateh Sunardi4
23Khairul Azim HamdanSEL 1Selangor 16
42Ilham HafezSEL 2Selangor 20
Khairul Azim Hamdan4
Muhammad Fateh Sunardi6
55Muhammad Daniel Md IsaSEL 1Selangor 10
10Muhammad Fateh SunardiMAHAMaha Archery6
Ur Irfan Fadzley Ramli6*9*
Mohamad Harif Iskandar Haryno59
15Syed Ahmad Dimyar Syed Mohd AzizKELKelantan6
50Wan Muhd Izzul Affif Mohd SyukriSEL 2Selangor 20
Syed Ahmad Dimyar Syed Mohd Aziz58
Nazrin Hariz Shamsun Baharin6*9
47Syed Muhd Amirul Syed HilmiSAASmart Archery Academy0
18Nazrin Hariz Shamsun BaharinPAHPahang6
Nazrin Hariz Shamsun Baharin2
Mohamad Harif Iskandar Haryno6
31Abdul Salam AbdullahPERPerlis2
34Muhammad Syahmy Muhammad SayutiPAHPahang6
Muhammad Syahmy Muhammad Sayuti3
Mohamad Harif Iskandar Haryno7
63Ahmad Rusyaidi Ahmad RezalPUTPutrajaya0
2Mohamad Harif Iskandar HarynoKELKelantan6