PERTANDINGAN SUKAN MEMANAH KARNIVAL BAKAT PELAPIS NEGERI SIRI 1/2019 PERTANDINGAN SUKAN MEMANAH KARNIVAL BAKAT PELAPIS NEGERI SIRI 1/2019
Persatuan Memanah Wilayah Persekutuan (WIRA)
Kuala Lumpur, from 09-07-2019 to 13-07-2019
PERTANDINGAN SUKAN MEMANAH KARNIVAL BAKAT PELAPIS NEGERI SIRI 1/2019
Recurve Girl [After 72 Arrows]
 
Recurve Girl [After 72 Arrows]
Pos.
Athlete
Country Code
Country
30m-1
30m-2
Tot.
10+X
X
1SARAH AQILAH Nor Azam ShahJOHJohor33513471682369
2DAMIA WIRDANI Romizal AmirPRKPerak3292343267200
3NUR NASUHA Mohd FadhliJOHJohor32353305653196
4BATRISYIA BALQIS SaifulazlieJOHJohor3198332465100
5NUR ALIESYA BALQIS Mohd RashidiWPKLWp Kuala Lumpur3244325664900
6NURUL HAZIQAH NazmiPRKPerak32433247648238
7NUR BATRISYA DHAMIRAH SufianSAASmart Archery Academy31293228634103
8THANISYA KannathasanSAASmart Archery Academy301173323633166
9NUR ALYA MAISARAH RamliPAHPahang319731311632193
10ILI NABIHAN ShafizanKEDKedah30911320962900
11NURUL AFIQAH HushainiJOHJohor321630713628144
12NUR HUMAIRAH UZMA ZulkarnainJOHJohor3051431610621101
13NURIN IMAN Mohamed ShamJOHJohor3071230912616135
14NURUL HUDA NawawiPERPerlis304163011560595
15ARIEANNA ARABELLA SABSabah297223031460000
16HANNA MARYAM Mohd FaisalSEL 2Selangor 2305142931859884
17PUTERI HANIS AQILAH ArinorKEDKedah3051328722592133
18NUR AMIRAH SYAHIRAH RoyemSAASmart Archery Academy2972129417591102
19NURNISA AMNI Md JamalTERTerengganu301182872358800
20ATRISYA ZUYYIN Zamir KhanPAHPahang31292753058700
21NUR KHAIRUNISA AliPRKPerak298192882158672
22RABBIAHTUL ADAWIYAH RazaliSABSabah295232872458200
23DANIA BATRISYA IMAN Mohd FauziNSNegeri Sembilan287252901957741
24NOOR AIN MARDHIYAH Mohd AzmanSABSabah298202723257041
25NUR NAJLAA NazarinPAHPahang2912427231563102
26NUR SYAMIMIE NADIA Saiful SafwanKELKelantan261333001656195
27AIN FADZILA ALYA AminuddinSAASmart Archery Academy266292882055474
28DAYANA ARDINI RoazamKEDKedah285262653355031
29NUR AWANIS Herman HidayatPERPerlis261322862554774
30INTAN SAKINAH HarisSABSabah279272653454431
31ATIQAH BAZILEEN BakriWPKLWp Kuala Lumpur259342772953652
32NUR DAMIA Ahmad YazdiKEDKedah257352782753584
33AYSHA HELENA Mohd Sufian BadriSEL 2Selangor 2256362792653500
34NUR HUSNAA AzharWPKLWp Kuala Lumpur270282573852700
35ANIS ZULAIKHA Khairul RijalKEDKedah263302633552640
36NUR AMINAH HESSA Mohd AshikNSNegeri Sembilan241422772851872
37SYARAH NAQIBAH Mohs ShahrilSAASmart Archery Academy254382583651251
38NUR HUSNA Abdul RazakSEL 1Selangor 1255372564051131
39AZHA NAZURAH Nor AzmanSABSabah262312494151130
40NUR DAMIA QISTINA Muhammad FadhilTERTerengganu254392573851100
41AIN NURFAQIHAH AzharWPKLWp Kuala Lumpur253402394449210
42NUR ELLY NASUHA JasminPERPerlis234462573749100
43NUR NAJIHAH RazuanTERTerengganu234452444247810
44CHOO FANG YI TERTerengganu252412154946700
45NUR SYAHMINA HANNAN Hairul AnuarSAASmart Archery Academy236442244746000
46SHARIFAH AFIQAH Syed Mohd RedzaSEL 2Selangor 2240432045144420
47PUTRI AINA QISTINA ZulkiplyNSNegeri Sembilan204522364544031
48NURUL HUDA Ahmad FaizalNSNegeri Sembilan199532404343962
49AQILAH BADIHAH Mohd BadaruddinWPKLWp Kuala Lumpur212492254643700
50NUR BATRISYA HanipNSNegeri Sembilan217482184843530
51NURUL AFRINA AbdullanSEL 1Selangor 1221472095043020
52LAWSUEN TiusSABSabah212492015241300
53ZETTI AMIRAH ZULAIKA JorasmadiKEDKedah199541745437331
54NUR DAMIA FARZANA HairiNSNegeri Sembilan184561685535200
55NUR IZZATIN NABILA Mohd FahmiSEL 2Selangor 2205511445634900
56IZZAH KHADEEJA ShahaimiPUTPutrajaya137581925332900
57SARAH ALYA QISTINA Mohd FaisalSEL 2Selangor 2192550019200
58AIMAN ATHIRAH Mohd NizamSEL 1Selangor 1139570013900