DM for masters 2019 - Udendűrs DM for masters 2019 - Udendørs
HIL - Hillerød Bueskyttelaug (HIL)
Hillerød Bueskyttelaugs udendørsbaner, Frederiksborgcenteret
Milnersvej 39, 3400 Hillerød, from 18-08-2019 to 18-08-2019
DM for masters 2019 - Udendűrs
Deltagerliste fordelt pÄ klubber
 
ARCARCUS
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
JEREMIASSEN Henny12CRecurve Dame MasterSes. 1
THORKILDSEN Steffen12DRecurve Herre MasterSes. 1
ARHAARHUS BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
RASMUSSEN Jesper10ACompound Herre MasterSes. 1
THOMSEN Kirsten12ARecurve Dame MasterSes. 1
BBJBUEKLUBBEN FOR BUEJÆGERE OG 3D
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
THORØE Kim9CCompound Herre MasterSes. 1
FRBFREDERIKSBERG BUESKYDNING
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
BAK DRAGSTED Ulrik3ALangbue Herre MasterSes. 1
HELDTBERG Marianne1BLangbue Dame MasterSes. 1
HOLM Christian5CBarbue Herre MasterSes. 1
KLINK Hanne4BBarbue Dame MasterSes. 1
SCHULTZ Henrik6BBarbue Herre MasterSes. 1
ZIEMELIS Finn5DBarbue Herre MasterSes. 1
FRVFREDERIKSVÆRK BUESKYTTEFORENIN
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
HANSEN Tom2ALangbue Herre MasterSes. 1
GLOGLOSTRUP BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
ENEVOLDSEN Carsten13DRecurve Herre MasterSes. 1
HOLMBERG Marianne8DCompound Dame MasterSes. 1
OLESEN Lykke8CCompound Dame MasterSes. 1
GONGØNGEN BUESKYTTEKLUB
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
GYLLENBORG Flemming7ABarbue Herre MasterSes. 1
SIGIL Jane1DLangbue Dame MasterSes. 1
HILHILLERØD BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
CHRISTENSEN Svend13ARecurve Herre MasterSes. 1
DAHL-PETERSEN Svend15ARecurve Herre MasterSes. 1
GORMSEN Bent14BRecurve Herre MasterSes. 1
GORMSEN Erik16ARecurve Herre MasterSes. 1
ROSSAU Hc2CLangbue Herre MasterSes. 1
RYTTER Jens14ARecurve Herre MasterSes. 1
SØLVHØJ Peter11BCompound Herre MasterSes. 1
WEDDERKOP Mads3DLangbue Herre MasterSes. 1
HINHINNUM HUT
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
DALSGAARD Carsten15CRecurve Herre MasterSes. 1
HVIID MADSEN Torben16BRecurve Herre MasterSes. 1
HLLHVIDOVRE LANGBUE LAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
HASSELBALCH Stig2BLangbue Herre MasterSes. 1
PETERSEN Birgit1ALangbue Dame MasterSes. 1
HOLHOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
NIELSEN Villy15DRecurve Herre MasterSes. 1
KALKALUNDBORG BUESKYTTEFORENING
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
CHRISTENSEN Hanne9ACompound Dame MasterSes. 1
KBLKØBENHAVNS BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
LÜTZEN Peter7CBarbue Herre MasterSes. 1
KOGKØGE BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
NORDKAMP Jesper13BRecurve Herre MasterSes. 1
LAKLAVIA KØBENHAVN BUESKYTTEAFD
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
LARSEN Finn14CRecurve Herre MasterSes. 1
LBKLOLLANDS BUESKYTTEKLUB AF 2010
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
BECH Berit4ABarbue Dame MasterSes. 1
LUNDSGAARD Peter6CBarbue Herre MasterSes. 1
LOBLAVIA ODENSE BUESKYTTER
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
BANG Jan10BCompound Herre MasterSes. 1
BANG Margaret8BCompound Dame MasterSes. 1
LYNLYNGBY BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
ANTAL Bela6ABarbue Herre MasterSes. 1
LYSGAARD Jes3CLangbue Herre MasterSes. 1
ØRN Mette1CLangbue Dame MasterSes. 1
MBLMIDDELFART BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
ANDERSEN Inger12BRecurve Dame MasterSes. 1
FITZWILIAMS Michael5BBarbue Herre MasterSes. 1
SKOVGÅRD Pernille8ACompound Dame MasterSes. 1
NORNORDKYSTENS BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
RASMUSSEN Henrik10CCompound Herre MasterSes. 1
ODEODENSE BUESKYTTE KLUB
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
NIELSEN Per4CBarbue Herre MasterSes. 1
RANRANDERS BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
HERMANSEN Tage11ACompound Herre MasterSes. 1
SILSILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELI
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
HAANING Kent7BBarbue Herre MasterSes. 1
SONSØNDERBORG BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
DALL Lars9DCompound Herre MasterSes. 1
LASSEN Hans13CRecurve Herre MasterSes. 1
SORSORØ BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
STREET Per5ABarbue Herre MasterSes. 1
VETVETERANERNES BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
STRIPP Jan9BCompound Herre MasterSes. 1
VORVORDINGBORG BUESKYTTELAUG
Skytte
Skive
Gruppe
Ses.
JENSEN Tomas4DBarbue Herre MasterSes. 1