NM Felt 2019, Sørmarka Oslo NM Felt 2019, Sørmarka Oslo
Sportsklubben Vidar og Lillestrøm & Omegn Bueskyttere (Vidar-LOB)
Sørmarka, Oslo, from 14-09-2019 to 15-09-2019
NM Felt 2019, Sørmarka Oslo
Deltakere i alfabetisk rekkefølge
 
A - B - C
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
AMENT Milos7DHAMARHAMAR OG OMEGN BUESKYTTERECompound HerrerKvalifiseringsrunde
AMUNDSEN Lars Erik17CHEGILH.E.G. IL - BUESKYTTERGRUPPEInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
ANDERSSON Christian19DHEGILH.E.G. IL - BUESKYTTERGRUPPEBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
ANGVIK Cicilie22BMOSSMOSS BUESKYTTEREBarebow DamerKvalifiseringsrunde
ANZJØN Stein18AKLEPPKLEPP BUESKYTTERELangbue HerrerKvalifiseringsrunde
AARSKOG Jon Arne17BKONGSKONGSVINGER BUESKYTTERKLUBBInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
BAGINSKI Linda J1CLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERERecurve DamerKvalifiseringsrunde
BERG Lars6DSOLORSOLØR BUESKYTTERECompound HerrerKvalifiseringsrunde
BERGET Stig Gøran21DSANDESANDEFJORD BUESKYTTEREBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
BERGUNDHAUGEN BAKKEMO Rebekka22AULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBBRecurve Rekrutt JenterKvalifiseringsrunde
BORGAAS Emil20CSARPSSARPSBORG BUESKYTTERERecurve Rekrutt GutterKvalifiseringsrunde
BURHOL Simen S.3CLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifiseringsrunde
BØE Morten4ASANDESANDEFJORD BUESKYTTERECompound HerrerKvalifiseringsrunde
BØE Terje23BSANDESANDEFJORD BUESKYTTEREBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
BØRRUD Tor14BLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERELangbue HerrerKvalifiseringsrunde
CHRISTIANSEN Line14AMOSSMOSS BUESKYTTERELangbue DamerKvalifiseringsrunde
CSAKVARI Orsolya21BSANDESANDEFJORD BUESKYTTEREBarebow DamerKvalifiseringsrunde
E - F - G - H
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
EDVARDSEN Inger Fjelstad22DHVALEHVALER IL - BUESKYTTEREBarebow DamerKvalifiseringsrunde
EDVARDSEN Rune24DHVALEHVALER IL - BUESKYTTEREBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
ELLEVOLD Gun-Helen14CFINSTFINSTADBRU BUESKYTTERELangbue DamerKvalifiseringsrunde
FATLAND Ragnar Inge19BOSLOOSLO BUESKYTTEREBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
FAUGSTAD Anders7AKLEPPKLEPP BUESKYTTERECompound HerrerKvalifiseringsrunde
FLATEBY Joakim21ALILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERERecurve Rekrutt GutterKvalifiseringsrunde
FOSEID Leif13ASOLORSOLØR BUESKYTTEREInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
FYRUN Aud Mari Brimi12DDRAMMDRAMMEN BUESKYTTEREInstinktiv DamerKvalifiseringsrunde
GROSBERGHAUGEN Jon Olav1DHAMARHAMAR OG OMEGN BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifiseringsrunde
HAGERUP Kristin16BLAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBBInstinktiv DamerKvalifiseringsrunde
HAGERUP Trond18BLAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBBInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
HALVORSEN Tom20ABERGEBERGEN BUESKYTTEREBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
HJELLE Petter4CVIDARVIDAR SPORTSKLUBBEN - BUESKYTTCompound HerrerKvalifiseringsrunde
HJELLE Ylva2CVIDARVIDAR SPORTSKLUBBEN - BUESKYTTCompound DamerKvalifiseringsrunde
HUSE Ingunn11DHARØYHARØY BOGESKYTARLAGInstinktiv DamerKvalifiseringsrunde
HUSE Kjell Håvar15DHARØYHARØY BOGESKYTARLAGLangbue HerrerKvalifiseringsrunde
HUSE Rikard13DHARØYHARØY BOGESKYTARLAGInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
HVIDING Roy16CFINSTFINSTADBRU BUESKYTTERELangbue HerrerKvalifiseringsrunde
HAAKONSEN Hans Kristian8CSKUDESKUDENESHAVN BUESKYTTERKLUBBRecurve HerrerKvalifiseringsrunde
I - J - K - L - M
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
ISNES Trym7BTØNSBTØNSBERG & OMEGN BUESKYTTERECompound HerrerKvalifiseringsrunde
JENSEN Arne15BLILLHLILLEHAMMER BUESKYTTERKLUBBLangbue HerrerKvalifiseringsrunde
JOHANNESSEN Birger3BULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBBRecurve HerrerKvalifiseringsrunde
JOHNSEN Jon William9CLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERECompound HerrerKvalifiseringsrunde
KJENSLI Rebekka23ALILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERECompound Rekrutt JenterKvalifiseringsrunde
KLÃ…PBAKKEN Ola24CLAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBBBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
KRIBE Vera Wivi-Ann12CFINSTFINSTADBRU BUESKYTTERELangbue DamerKvalifiseringsrunde
KULA Mesut20DOSLOOSLO BUESKYTTEREBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
KVITNES Trond12AMOSSMOSS BUESKYTTEREInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
LARSEN Øystein11ASOLORSOLØR BUESKYTTEREInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
LAURITSEN ANDREASSEN Daniel16AMOSSMOSS BUESKYTTERELangbue HerrerKvalifiseringsrunde
LIE Eivind5AKLEPPKLEPP BUESKYTTERECompound HerrerKvalifiseringsrunde
LIEN Morten5DHAMARHAMAR OG OMEGN BUESKYTTERECompound HerrerKvalifiseringsrunde
LINDBERGET Sigmund8BELVERELVERUM BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifiseringsrunde
LINDE-NIELSEN Erik2BDRAMMDRAMMEN BUESKYTTERECompound Herrer JuniorKvalifiseringsrunde
MELGÃ…RD Svein Stian4DKONGSKONGSVINGER BUESKYTTERKLUBBCompound HerrerKvalifiseringsrunde
MESSENLIEN PÃ¥l13BLILLHLILLEHAMMER BUESKYTTERKLUBBInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
MOINICHEN BRANDTZAEG Janne23DBERGEBERGEN BUESKYTTEREBarebow DamerKvalifiseringsrunde
MOSBAKK Gyda24AULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBBRecurve Kadett JenterKvalifiseringsrunde
MOSBAKK Ketil5BULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBBRecurve HerrerKvalifiseringsrunde
MYRSTAD Nikolai12BLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTEREBarebow KadettKvalifiseringsrunde
MYRSTAD Veslemøy22CLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTEREBarebow DamerKvalifiseringsrunde
N - O - P - R - S
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
NEERGAARD Knut14DDRAMMDRAMMEN BUESKYTTERELangbue HerrerKvalifiseringsrunde
NERGAARD Monicha11CHEGILH.E.G. IL - BUESKYTTERGRUPPEInstinktiv DamerKvalifiseringsrunde
NORDHAGEN-MARTINSEN Filip20BEIDSVEIDSVOLL BUESKYTTERERecurve Rekrutt GutterKvalifiseringsrunde
OKON Zbigniew19CHAMARHAMAR OG OMEGN BUESKYTTEREBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
OLUFSEN Bjørn Iver17ASOLORSOLØR BUESKYTTEREInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
PETTERSEN Anders9BOSLOOSLO BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifiseringsrunde
PETTERSEN Jon-Erik16DFREDRFREDRIKSTAD BUESKYTTEREInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
RIDDERSTRÖM Line Blomén1AKLEPPKLEPP BUESKYTTERERecurve DamerKvalifiseringsrunde
ROTH Sander2ASANDESANDEFJORD BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifiseringsrunde
RUNDHAUG Ole Joar17DHAMARHAMAR OG OMEGN BUESKYTTEREInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
RUSÃ…S Per-Olav8ASARPSSARPSBORG BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifiseringsrunde
SALVESEN Joachim Adrian15CHEGILH.E.G. IL - BUESKYTTERGRUPPEInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
SANDVIK Jan Olav7CLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERECompound HerrerKvalifiseringsrunde
SANNERUD Stian10CLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERECompound HerrerKvalifiseringsrunde
SCHIELE Laura11BLILLHLILLEHAMMER BUESKYTTERKLUBBInstinktiv DamerKvalifiseringsrunde
SELJEVOLD Bjørn Inge18CSOLORSOLØR BUESKYTTERELangbue HerrerKvalifiseringsrunde
SJØTUN Svein-Ole23CLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTEREBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
STANDERHOLEN Nina Andrea21CLAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBBBarebow DamerKvalifiseringsrunde
STORENGEN Stian24BMOSSMOSS BUESKYTTEREBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
SVENSEN June5CLILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERECompound DamerKvalifiseringsrunde
SYVERSEN Bjørn2DKONGSKONGSVINGER BUESKYTTERKLUBBCompound HerrerKvalifiseringsrunde
SØGNEN Bjørn Reinhardt3DEIDSVEIDSVOLL BUESKYTTERERecurve HerrerKvalifiseringsrunde
SØRLIE Lars Marius19ASOLORSOLØR BUESKYTTEREBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
T - U - V - Ø - Å
Skytter
Skive
Klubb
Klubb
Klasse
Pulje
THORKILDSEN Ernst10DSOLORSOLØR BUESKYTTERECompound HerrerKvalifiseringsrunde
TJENTLAND Oddmund10BKLEPPKLEPP BUESKYTTERECompound HerrerKvalifiseringsrunde
TOTH Gabor6ASANDESANDEFJORD BUESKYTTERECompound HerrerKvalifiseringsrunde
TRETLI Tor6CVIDARVIDAR SPORTSKLUBBEN - BUESKYTTCompound HerrerKvalifiseringsrunde
TVEITEN Bjørn Orsteen6BDRAMMDRAMMEN BUESKYTTERECompound HerrerKvalifiseringsrunde
TVEITEN Lene Orsteen4BDRAMMDRAMMEN BUESKYTTERECompound DamerKvalifiseringsrunde
UTGAARD Roy15ASOLORSOLØR BUESKYTTEREInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
VESTLUND Lin Kristin9DMOSSMOSS BUESKYTTERERecurve DamerKvalifiseringsrunde
VIKEN Elin13CHEGILH.E.G. IL - BUESKYTTERGRUPPEInstinktiv DamerKvalifiseringsrunde
ØSTENGEN VIK-STRANDLI Hedvig Martine1BULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBBRecurve DamerKvalifiseringsrunde
ØYEN Eddie Asgeir10ALAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBBCompound HerrerKvalifiseringsrunde
ÅMÅS Njål9AKLEPPKLEPP BUESKYTTERECompound HerrerKvalifiseringsrunde