NM Felt 2019, Srmarka Oslo NM Felt 2019, Sørmarka Oslo
Sportsklubben Vidar og Lillestrøm & Omegn Bueskyttere (Vidar-LOB)
Sørmarka, Oslo, from 14-09-2019 to 15-09-2019
NM Felt 2019, Srmarka Oslo
Deltakere gruppert etter klubb
 
BERGEBERGEN BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
HALVORSEN Tom20ABarebow HerrerKvalifiseringsrunde
MOINICHEN BRANDTZAEG Janne23DBarebow DamerKvalifiseringsrunde
DRAMMDRAMMEN BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
FYRUN Aud Mari Brimi12DInstinktiv DamerKvalifiseringsrunde
LINDE-NIELSEN Erik2BCompound Herrer JuniorKvalifiseringsrunde
NEERGAARD Knut14DLangbue HerrerKvalifiseringsrunde
TVEITEN Bjørn Orsteen6BCompound HerrerKvalifiseringsrunde
TVEITEN Lene Orsteen4BCompound DamerKvalifiseringsrunde
EIDSVEIDSVOLL BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
NORDHAGEN-MARTINSEN Filip20BRecurve Rekrutt GutterKvalifiseringsrunde
SØGNEN Bjørn Reinhardt3DRecurve HerrerKvalifiseringsrunde
ELVERELVERUM BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
LINDBERGET Sigmund8BRecurve HerrerKvalifiseringsrunde
FINSTFINSTADBRU BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ELLEVOLD Gun-Helen14CLangbue DamerKvalifiseringsrunde
HVIDING Roy16CLangbue HerrerKvalifiseringsrunde
KRIBE Vera Wivi-Ann12CLangbue DamerKvalifiseringsrunde
FREDRFREDRIKSTAD BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
PETTERSEN Jon-Erik16DInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
HAMARHAMAR OG OMEGN BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
AMENT Milos7DCompound HerrerKvalifiseringsrunde
GROSBERGHAUGEN Jon Olav1DRecurve HerrerKvalifiseringsrunde
LIEN Morten5DCompound HerrerKvalifiseringsrunde
OKON Zbigniew19CBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
RUNDHAUG Ole Joar17DInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
HARØYHARØY BOGESKYTARLAG
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
HUSE Ingunn11DInstinktiv DamerKvalifiseringsrunde
HUSE Kjell Håvar15DLangbue HerrerKvalifiseringsrunde
HUSE Rikard13DInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
HEGILH.E.G. IL - BUESKYTTERGRUPPE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
AMUNDSEN Lars Erik17CInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
ANDERSSON Christian19DBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
NERGAARD Monicha11CInstinktiv DamerKvalifiseringsrunde
SALVESEN Joachim Adrian15CInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
VIKEN Elin13CInstinktiv DamerKvalifiseringsrunde
HVALEHVALER IL - BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
EDVARDSEN Inger Fjelstad22DBarebow DamerKvalifiseringsrunde
EDVARDSEN Rune24DBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
KLEPPKLEPP BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ÅMÅS Njål9ACompound HerrerKvalifiseringsrunde
ANZJØN Stein18ALangbue HerrerKvalifiseringsrunde
FAUGSTAD Anders7ACompound HerrerKvalifiseringsrunde
LIE Eivind5ACompound HerrerKvalifiseringsrunde
RIDDERSTRÖM Line Blomén1ARecurve DamerKvalifiseringsrunde
TJENTLAND Oddmund10BCompound HerrerKvalifiseringsrunde
KONGSKONGSVINGER BUESKYTTERKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
AARSKOG Jon Arne17BInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
MELGÅRD Svein Stian4DCompound HerrerKvalifiseringsrunde
SYVERSEN Bjørn2DCompound HerrerKvalifiseringsrunde
LAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
HAGERUP Kristin16BInstinktiv DamerKvalifiseringsrunde
HAGERUP Trond18BInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
KLÅPBAKKEN Ola24CBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
STANDERHOLEN Nina Andrea21CBarebow DamerKvalifiseringsrunde
ØYEN Eddie Asgeir10ACompound HerrerKvalifiseringsrunde
LILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
BAGINSKI Linda J1CRecurve DamerKvalifiseringsrunde
BURHOL Simen S.3CRecurve HerrerKvalifiseringsrunde
BØRRUD Tor14BLangbue HerrerKvalifiseringsrunde
FLATEBY Joakim21ARecurve Rekrutt GutterKvalifiseringsrunde
JOHNSEN Jon William9CCompound HerrerKvalifiseringsrunde
KJENSLI Rebekka23ACompound Rekrutt JenterKvalifiseringsrunde
MYRSTAD Nikolai12BBarebow KadettKvalifiseringsrunde
MYRSTAD Veslemøy22CBarebow DamerKvalifiseringsrunde
SANDVIK Jan Olav7CCompound HerrerKvalifiseringsrunde
SANNERUD Stian10CCompound HerrerKvalifiseringsrunde
SJØTUN Svein-Ole23CBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
SVENSEN June5CCompound DamerKvalifiseringsrunde
LILLHLILLEHAMMER BUESKYTTERKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
JENSEN Arne15BLangbue HerrerKvalifiseringsrunde
MESSENLIEN Pål13BInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
SCHIELE Laura11BInstinktiv DamerKvalifiseringsrunde
MOSSMOSS BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ANGVIK Cicilie22BBarebow DamerKvalifiseringsrunde
CHRISTIANSEN Line14ALangbue DamerKvalifiseringsrunde
KVITNES Trond12AInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
LAURITSEN ANDREASSEN Daniel16ALangbue HerrerKvalifiseringsrunde
STORENGEN Stian24BBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
VESTLUND Lin Kristin9DRecurve DamerKvalifiseringsrunde
OSLOOSLO BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
FATLAND Ragnar Inge19BBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
KULA Mesut20DBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
PETTERSEN Anders9BRecurve HerrerKvalifiseringsrunde
SANDESANDEFJORD BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
BERGET Stig Gøran21DBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
BØE Morten4ACompound HerrerKvalifiseringsrunde
BØE Terje23BBarebow HerrerKvalifiseringsrunde
CSAKVARI Orsolya21BBarebow DamerKvalifiseringsrunde
ROTH Sander2ARecurve HerrerKvalifiseringsrunde
TOTH Gabor6ACompound HerrerKvalifiseringsrunde
SARPSSARPSBORG BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
BORGAAS Emil20CRecurve Rekrutt GutterKvalifiseringsrunde
RUSÅS Per-Olav8ARecurve HerrerKvalifiseringsrunde
SKUDESKUDENESHAVN BUESKYTTERKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
HAAKONSEN Hans Kristian8CRecurve HerrerKvalifiseringsrunde
SOLORSOLØR BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
BERG Lars6DCompound HerrerKvalifiseringsrunde
FOSEID Leif13AInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
LARSEN Øystein11AInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
OLUFSEN Bjørn Iver17AInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
SELJEVOLD Bjørn Inge18CLangbue HerrerKvalifiseringsrunde
SØRLIE Lars Marius19ABarebow HerrerKvalifiseringsrunde
THORKILDSEN Ernst10DCompound HerrerKvalifiseringsrunde
UTGAARD Roy15AInstinktiv HerrerKvalifiseringsrunde
TØNSBTØNSBERG & OMEGN BUESKYTTERE
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
ISNES Trym7BCompound HerrerKvalifiseringsrunde
ULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBB
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
BERGUNDHAUGEN BAKKEMO Rebekka22ARecurve Rekrutt JenterKvalifiseringsrunde
JOHANNESSEN Birger3BRecurve HerrerKvalifiseringsrunde
MOSBAKK Gyda24ARecurve Kadett JenterKvalifiseringsrunde
MOSBAKK Ketil5BRecurve HerrerKvalifiseringsrunde
ØSTENGEN VIK-STRANDLI Hedvig Martine1BRecurve DamerKvalifiseringsrunde
VIDARVIDAR SPORTSKLUBBEN - BUESKYTT
Skytter
Skive
Klasse
Pulje
HJELLE Petter4CCompound HerrerKvalifiseringsrunde
HJELLE Ylva2CCompound DamerKvalifiseringsrunde
TRETLI Tor6CCompound HerrerKvalifiseringsrunde