NM Felt 2019, Sørmarka Oslo NM Felt 2019, Sørmarka Oslo
Sportsklubben Vidar og Lillestrøm & Omegn Bueskyttere (Vidar-LOB)
Sørmarka, Oslo, from 14-09-2019 to 15-09-2019
NM Felt 2019, Sørmarka Oslo
Deltakere sortert etter klasse
 
BDBarebow Damer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
BERGEBERGEN BUESKYTTERE
023DMOINICHEN BRANDTZAEG JanneKvalifiseringsrunde
LAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBB
021CSTANDERHOLEN Nina AndreaKvalifiseringsrunde
LILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE
022CMYRSTAD VeslemøyKvalifiseringsrunde
MOSSMOSS BUESKYTTERE
022BANGVIK CicilieKvalifiseringsrunde
SANDESANDEFJORD BUESKYTTERE
021BCSAKVARI OrsolyaKvalifiseringsrunde
BDiBarebow Damer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
HVALEHVALER IL - BUESKYTTERE
022DEDVARDSEN Inger FjelstadKvalifiseringsrunde
BHBarebow Herrer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
HAMARHAMAR OG OMEGN BUESKYTTERE
019COKON ZbigniewKvalifiseringsrunde
HEGILH.E.G. IL - BUESKYTTERGRUPPE
019DANDERSSON ChristianKvalifiseringsrunde
LAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBB
024CKLÃ…PBAKKEN OlaKvalifiseringsrunde
LILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE
023CSJØTUN Svein-OleKvalifiseringsrunde
MOSSMOSS BUESKYTTERE
024BSTORENGEN StianKvalifiseringsrunde
SANDESANDEFJORD BUESKYTTERE
021DBERGET Stig GøranKvalifiseringsrunde
023BBØE TerjeKvalifiseringsrunde
SOLORSOLØR BUESKYTTERE
019ASØRLIE Lars MariusKvalifiseringsrunde
BHiBarebow Herrer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
BERGEBERGEN BUESKYTTERE
020AHALVORSEN TomKvalifiseringsrunde
HVALEHVALER IL - BUESKYTTERE
024DEDVARDSEN RuneKvalifiseringsrunde
OSLOOSLO BUESKYTTERE
019BFATLAND Ragnar IngeKvalifiseringsrunde
020DKULA MesutKvalifiseringsrunde
BKBarebow Kadett
Skive
Plass
Skytter
Pulje
LILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE
012BMYRSTAD NikolaiKvalifiseringsrunde
CDCompound Damer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
DRAMMDRAMMEN BUESKYTTERE
004BTVEITEN Lene OrsteenKvalifiseringsrunde
LILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE
005CSVENSEN JuneKvalifiseringsrunde
VIDARVIDAR SPORTSKLUBBEN - BUESKYTT
002CHJELLE YlvaKvalifiseringsrunde
CHCompound Herrer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
DRAMMDRAMMEN BUESKYTTERE
006BTVEITEN Bjørn OrsteenKvalifiseringsrunde
HAMARHAMAR OG OMEGN BUESKYTTERE
007DAMENT MilosKvalifiseringsrunde
005DLIEN MortenKvalifiseringsrunde
KLEPPKLEPP BUESKYTTERE
007AFAUGSTAD AndersKvalifiseringsrunde
005ALIE EivindKvalifiseringsrunde
010BTJENTLAND OddmundKvalifiseringsrunde
009AÅMÅS NjålKvalifiseringsrunde
KONGSKONGSVINGER BUESKYTTERKLUBB
004DMELGÃ…RD Svein StianKvalifiseringsrunde
002DSYVERSEN BjørnKvalifiseringsrunde
LAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBB
010AØYEN Eddie AsgeirKvalifiseringsrunde
LILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE
009CJOHNSEN Jon WilliamKvalifiseringsrunde
007CSANDVIK Jan OlavKvalifiseringsrunde
010CSANNERUD StianKvalifiseringsrunde
SANDESANDEFJORD BUESKYTTERE
004ABØE MortenKvalifiseringsrunde
006ATOTH GaborKvalifiseringsrunde
SOLORSOLØR BUESKYTTERE
006DBERG LarsKvalifiseringsrunde
010DTHORKILDSEN ErnstKvalifiseringsrunde
TØNSBTØNSBERG & OMEGN BUESKYTTERE
007BISNES TrymKvalifiseringsrunde
VIDARVIDAR SPORTSKLUBBEN - BUESKYTT
004CHJELLE PetterKvalifiseringsrunde
006CTRETLI TorKvalifiseringsrunde
CHJCompound Herrer Junior
Skive
Plass
Skytter
Pulje
DRAMMDRAMMEN BUESKYTTERE
002BLINDE-NIELSEN ErikKvalifiseringsrunde
CRJCompound Rekrutt Jenter
Skive
Plass
Skytter
Pulje
LILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE
023AKJENSLI RebekkaKvalifiseringsrunde
IDInstinktiv Damer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
DRAMMDRAMMEN BUESKYTTERE
012DFYRUN Aud Mari BrimiKvalifiseringsrunde
HARØYHARØY BOGESKYTARLAG
011DHUSE IngunnKvalifiseringsrunde
HEGILH.E.G. IL - BUESKYTTERGRUPPE
011CNERGAARD MonichaKvalifiseringsrunde
013CVIKEN ElinKvalifiseringsrunde
LAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBB
016BHAGERUP KristinKvalifiseringsrunde
LILLHLILLEHAMMER BUESKYTTERKLUBB
011BSCHIELE LauraKvalifiseringsrunde
IHInstinktiv Herrer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
FREDRFREDRIKSTAD BUESKYTTERE
016DPETTERSEN Jon-ErikKvalifiseringsrunde
HAMARHAMAR OG OMEGN BUESKYTTERE
017DRUNDHAUG Ole JoarKvalifiseringsrunde
HARØYHARØY BOGESKYTARLAG
013DHUSE RikardKvalifiseringsrunde
HEGILH.E.G. IL - BUESKYTTERGRUPPE
017CAMUNDSEN Lars ErikKvalifiseringsrunde
KONGSKONGSVINGER BUESKYTTERKLUBB
017BAARSKOG Jon ArneKvalifiseringsrunde
LAUGELAUGEN BUESKYTTERKLUBB
018BHAGERUP TrondKvalifiseringsrunde
LILLHLILLEHAMMER BUESKYTTERKLUBB
013BMESSENLIEN PÃ¥lKvalifiseringsrunde
MOSSMOSS BUESKYTTERE
012AKVITNES TrondKvalifiseringsrunde
SOLORSOLØR BUESKYTTERE
013AFOSEID LeifKvalifiseringsrunde
011ALARSEN ØysteinKvalifiseringsrunde
017AOLUFSEN Bjørn IverKvalifiseringsrunde
015AUTGAARD RoyKvalifiseringsrunde
INHiInstinktiv Herrer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
HEGILH.E.G. IL - BUESKYTTERGRUPPE
015CSALVESEN Joachim AdrianKvalifiseringsrunde
LDLangbue Damer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
FINSTFINSTADBRU BUESKYTTERE
014CELLEVOLD Gun-HelenKvalifiseringsrunde
012CKRIBE Vera Wivi-AnnKvalifiseringsrunde
MOSSMOSS BUESKYTTERE
014ACHRISTIANSEN LineKvalifiseringsrunde
LHLangbue Herrer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
DRAMMDRAMMEN BUESKYTTERE
014DNEERGAARD KnutKvalifiseringsrunde
FINSTFINSTADBRU BUESKYTTERE
016CHVIDING RoyKvalifiseringsrunde
HARØYHARØY BOGESKYTARLAG
015DHUSE Kjell HÃ¥varKvalifiseringsrunde
KLEPPKLEPP BUESKYTTERE
018AANZJØN SteinKvalifiseringsrunde
LILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE
014BBØRRUD TorKvalifiseringsrunde
LILLHLILLEHAMMER BUESKYTTERKLUBB
015BJENSEN ArneKvalifiseringsrunde
MOSSMOSS BUESKYTTERE
016ALAURITSEN ANDREASSEN DanielKvalifiseringsrunde
SOLORSOLØR BUESKYTTERE
018CSELJEVOLD Bjørn IngeKvalifiseringsrunde
RDRecurve Damer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
KLEPPKLEPP BUESKYTTERE
001ARIDDERSTRÖM Line BloménKvalifiseringsrunde
LILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE
001CBAGINSKI Linda JKvalifiseringsrunde
MOSSMOSS BUESKYTTERE
009DVESTLUND Lin KristinKvalifiseringsrunde
ULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBB
001BØSTENGEN VIK-STRANDLI Hedvig MartineKvalifiseringsrunde
RHRecurve Herrer
Skive
Plass
Skytter
Pulje
EIDSVEIDSVOLL BUESKYTTERE
003DSØGNEN Bjørn ReinhardtKvalifiseringsrunde
ELVERELVERUM BUESKYTTERE
008BLINDBERGET SigmundKvalifiseringsrunde
HAMARHAMAR OG OMEGN BUESKYTTERE
001DGROSBERGHAUGEN Jon OlavKvalifiseringsrunde
LILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE
003CBURHOL Simen S.Kvalifiseringsrunde
OSLOOSLO BUESKYTTERE
009BPETTERSEN AndersKvalifiseringsrunde
SANDESANDEFJORD BUESKYTTERE
002AROTH SanderKvalifiseringsrunde
SARPSSARPSBORG BUESKYTTERE
008ARUSÃ…S Per-OlavKvalifiseringsrunde
SKUDESKUDENESHAVN BUESKYTTERKLUBB
008CHAAKONSEN Hans KristianKvalifiseringsrunde
ULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBB
003BJOHANNESSEN BirgerKvalifiseringsrunde
005BMOSBAKK KetilKvalifiseringsrunde
RKJRecurve Kadett Jenter
Skive
Plass
Skytter
Pulje
ULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBB
024AMOSBAKK GydaKvalifiseringsrunde
RRGRecurve Rekrutt Gutter
Skive
Plass
Skytter
Pulje
EIDSVEIDSVOLL BUESKYTTERE
020BNORDHAGEN-MARTINSEN FilipKvalifiseringsrunde
LILLELILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE
021AFLATEBY JoakimKvalifiseringsrunde
SARPSSARPSBORG BUESKYTTERE
020CBORGAAS EmilKvalifiseringsrunde
RRJRecurve Rekrutt Jenter
Skive
Plass
Skytter
Pulje
ULLENULLENSAKER BUESKYTTERKLUBB
022ABERGUNDHAUGEN BAKKEMO RebekkaKvalifiseringsrunde