Finle Podtatranskej ligy 2019 Finále Podtatranskej ligy 2019
REFLEX Žilina (REF)
Lukostrelnica LK REFLEX Žilina, Teplička nad Váhom, from 18-08-2019 to 18-08-2019
Finle Podtatranskej ligy 2019
Zoznam Účastníkov podľa klubov
 
LBBLUKOSTRELEC BB
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
SZATMÁRIOVÁ Lýdia22COlympijský Luk Kadetky1.Skupina
LKSLUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
KUKLIŠ Ondrej19CKladkový Luk Muži1.Skupina
MATÚŠOVÁ Katarína8AKladkový Luk Mladšie Žiačky1.Skupina
LSLKLIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
JOZEFČEK Martin2BOlympijský Luk Chrobáci1.Skupina
KUSÁ Daniela15BOlympijský Luk Staršie Žiačky1.Skupina
LESÁKOVÁ Ema7COlympijský Luk Mladšie Žiačky1.Skupina
PIOVARČIOVÁ Adriana23BOlympijský Luk Kadetky1.Skupina
LSVLUKOSTRELECKÝ KLUB SVIT
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
KIŠŠIMON Michal20CKladkový Luk Muži1.Skupina
LVZLK VEĽKÉ ZÁLUŽIE
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
ŽIDEK Rastislav20BKladkový Luk Muži1.Skupina
ŽIDEKOVÁ Anna21BKladkový Luk Ženy1.Skupina
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
BADOVSKÝ Benjamín19AKladkový Luk Kadeti1.Skupina
BADOVSKÝ Nikolas1AKladkový Luk Minis1.Skupina
BADOVSKÝ Samuel10BHolý Luk Kadeti1.Skupina
BARČÁK Michal7AOlympijský Luk Mladší Žiaci1.Skupina
BESKYD Boris17BKladkový Luk Starší Žiaci1.Skupina
DINHOVÁ Simona16AOlympijský Luk Staršie Žiačky1.Skupina
HAZUCHA Oliver6AHolý Luk Mladší Žiaci1.Skupina
JUHÁSOVÁ Kristína6CHolý Luk Mladšie Žiačky1.Skupina
KOCÁN Filip5AHolý Luk Chrobáci1.Skupina
KRASUĽA Pavol Ján9AHolý Luk Starší Žiaci1.Skupina
KRASUĽOVÁ Sofia23AOlympijský Luk Kadetky1.Skupina
POLÁK Ľuboš4AKladkový Luk Chrobáci1.Skupina
POLÁK Radovan18AKladkový Luk Starší Žiaci1.Skupina
ŠILON Sebastián22AOlympijský Luk Kadeti1.Skupina
SLOVÍK Teodor Patrik2COlympijský Luk Chrobáci1.Skupina
VAĽOVÁ Sandra18BKladkový Luk Staršie Žiačky1.Skupina
ZAKOPJAN Juraj6BHolý Luk Mladší Žiaci1.Skupina
ZEMAN Samuel17AKladkový Luk Starší Žiaci1.Skupina
NERNEREGISTROVANÝ ČLEN
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
MASAROVIČ Stanislav11BHolý Luk Muži1.Skupina
RAPRED ARROWS POPRAD
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
DOBISOVÁ Daniela10CHolý Luk Kadetky1.Skupina
IVAN Dávid24BOlympijský Luk Juniori1.Skupina
IVAN Denis13BOlympijský Luk Starší Žiaci1.Skupina
SCHINDLEROVÁ Sarah16BOlympijský Luk Staršie Žiačky1.Skupina
ŠTEFAŇÁK Tomáš10AHolý Luk Juniori1.Skupina
ŽONDA Matúš9BHolý Luk Starší Žiaci1.Skupina
REFREFLEX ŽILINA
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
DRUSKOVÁ Kristína15AOlympijský Luk Staršie Žiačky1.Skupina
FIŤMOVÁ Ivana21AKladkový Luk Ženy1.Skupina
HANULIAK Ján24COlympijský Luk Muži1.Skupina
HANULIAKOVÁ Veronika3AOlympijský Luk Chrobáci1.Skupina
JAKUBOVÁ Magdaléna14COlympijský Luk Staršie Žiačky1.Skupina
KOČUTOVÁ Lucia18CKladkový Luk Staršie Žiačky1.Skupina
KOČUTOVÁ Petra21CKladkový Luk Ženy1.Skupina
KÚDELČÍK Ján12AOlympijský Luk Starší Žiaci1.Skupina
KÚDELČÍK Jozef11AHolý Luk Muži1.Skupina
LAZAROVÁ Tereza3BOlympijský Luk Chrobáci1.Skupina
PAGÁČIK Filip13COlympijský Luk Starší Žiaci1.Skupina
PETRÁŇOVÁ Alžbeta23COlympijský Luk Kadetky1.Skupina
ŠČERBÁKOVÁ Diana3COlympijský Luk Chrobáci1.Skupina
ŠIMANSKÝ Miroslav20AKladkový Luk Muži1.Skupina
ŠUTEK Adam12COlympijský Luk Starší Žiaci1.Skupina
TARJÁNYI Peter2AOlympijský Luk Chrobáci1.Skupina
ZAUŠKA David13AOlympijský Luk Starší Žiaci1.Skupina
SLKSPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
GETLÍK Jakub5BHolý Luk Chrobáci1.Skupina
KAKALEJČÍK Adam5CHolý Luk Chrobáci1.Skupina
KAMENICKÁ Karina8BKladkový Luk Mladšie Žiačky1.Skupina
MARTINKOVÁ Katarína24AOlympijský Luk Juniorky1.Skupina
ONDÍK Sebastián14AOlympijský Luk Starší Žiaci1.Skupina
PIKLA Leonard4BKladkový Luk Chrobáci1.Skupina
PROCHAZKA Peter17CKladkový Luk Starší Žiaci1.Skupina
TOPOLIOVÁ Monika16COlympijský Luk Staršie Žiačky1.Skupina
UHRINOVÁ Liliana8CKladkový Luk Mladšie Žiačky1.Skupina
ULVTJ SLÁVIA UVLF KOŠICE
Športovec
Terčovnica
Podujatie
Ses.
URBAN Dávid12BOlympijský Luk Starší Žiaci1.Skupina