Finle Podtatranskej ligy 2019 Finále Podtatranskej ligy 2019
REFLEX Žilina (REF)
Lukostrelnica LK REFLEX Žilina, Teplička nad Váhom, from 18-08-2019 to 18-08-2019
Finle Podtatranskej ligy 2019
Zoznam Účastníkov zoradených podľa Kategórie
 
HLCHHolý Luk Chrobáci
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
005AKOCÁN Filip1.Skupina
SLKSPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB
005BGETLÍK Jakub1.Skupina
005CKAKALEJČÍK Adam1.Skupina
HLJMHolý Luk Juniori
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
RAPRED ARROWS POPRAD
010AŠTEFAŇÁK Tomáš1.Skupina
HLKMHolý Luk Kadeti
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
010BBADOVSKÝ Samuel1.Skupina
HLKZHolý Luk Kadetky
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
RAPRED ARROWS POPRAD
010CDOBISOVÁ Daniela1.Skupina
HLMHolý Luk Muži
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
NERNEREGISTROVANÝ ČLEN
011BMASAROVIČ Stanislav1.Skupina
REFREFLEX ŽILINA
011AKÚDELČÍK Jozef1.Skupina
HLMMHolý Luk Mladší Žiaci
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
006AHAZUCHA Oliver1.Skupina
006BZAKOPJAN Juraj1.Skupina
HLMZHolý Luk Mladšie Žiačky
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
006CJUHÁSOVÁ Kristína1.Skupina
HLSMHolý Luk Starší Žiaci
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
009AKRASUĽA Pavol Ján1.Skupina
RAPRED ARROWS POPRAD
009BŽONDA Matúš1.Skupina
KLCHKladkový Luk Chrobáci
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
004APOLÁK Ľuboš1.Skupina
SLKSPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB
004BPIKLA Leonard1.Skupina
KLCmKladkový Luk Minis
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
001ABADOVSKÝ Nikolas1.Skupina
KLKMKladkový Luk Kadeti
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
019ABADOVSKÝ Benjamín1.Skupina
KLMKladkový Luk Muži
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
LKSLUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA
019CKUKLIŠ Ondrej1.Skupina
LSVLUKOSTRELECKÝ KLUB SVIT
020CKIŠŠIMON Michal1.Skupina
LVZLK VEĽKÉ ZÁLUŽIE
020BŽIDEK Rastislav1.Skupina
REFREFLEX ŽILINA
020AŠIMANSKÝ Miroslav1.Skupina
KLMZKladkový Luk Mladšie Žiačky
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
LKSLUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA
008AMATÚŠOVÁ Katarína1.Skupina
SLKSPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB
008BKAMENICKÁ Karina1.Skupina
008CUHRINOVÁ Liliana1.Skupina
KLSMKladkový Luk Starší Žiaci
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
017BBESKYD Boris1.Skupina
018APOLÁK Radovan1.Skupina
017AZEMAN Samuel1.Skupina
SLKSPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB
017CPROCHAZKA Peter1.Skupina
KLSZKladkový Luk Staršie Žiačky
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
018BVAĽOVÁ Sandra1.Skupina
REFREFLEX ŽILINA
018CKOČUTOVÁ Lucia1.Skupina
KLZKladkový Luk Ženy
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
LVZLK VEĽKÉ ZÁLUŽIE
021BŽIDEKOVÁ Anna1.Skupina
REFREFLEX ŽILINA
021AFIŤMOVÁ Ivana1.Skupina
021CKOČUTOVÁ Petra1.Skupina
OLCHOlympijský Luk Chrobáci
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
LSLKLIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK
002BJOZEFČEK Martin1.Skupina
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
002CSLOVÍK Teodor Patrik1.Skupina
REFREFLEX ŽILINA
003AHANULIAKOVÁ Veronika1.Skupina
003BLAZAROVÁ Tereza1.Skupina
003CŠČERBÁKOVÁ Diana1.Skupina
002ATARJÁNYI Peter1.Skupina
OLJMOlympijský Luk Juniori
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
RAPRED ARROWS POPRAD
024BIVAN Dávid1.Skupina
OLJZOlympijský Luk Juniorky
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
SLKSPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB
024AMARTINKOVÁ Katarína1.Skupina
OLKMOlympijský Luk Kadeti
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
022AŠILON Sebastián1.Skupina
OLKZOlympijský Luk Kadetky
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
LBBLUKOSTRELEC BB
022CSZATMÁRIOVÁ Lýdia1.Skupina
LSLKLIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK
023BPIOVARČIOVÁ Adriana1.Skupina
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
023AKRASUĽOVÁ Sofia1.Skupina
REFREFLEX ŽILINA
023CPETRÁŇOVÁ Alžbeta1.Skupina
OLMOlympijský Luk Muži
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
REFREFLEX ŽILINA
024CHANULIAK Ján1.Skupina
OLMMOlympijský Luk Mladší Žiaci
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
007ABARČÁK Michal1.Skupina
OLMZOlympijský Luk Mladšie Žiačky
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
LSLKLIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK
007CLESÁKOVÁ Ema1.Skupina
OLSMOlympijský Luk Starší Žiaci
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
RAPRED ARROWS POPRAD
013BIVAN Denis1.Skupina
REFREFLEX ŽILINA
012AKÚDELČÍK Ján1.Skupina
013CPAGÁČIK Filip1.Skupina
012CŠUTEK Adam1.Skupina
013AZAUŠKA David1.Skupina
SLKSPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB
014AONDÍK Sebastián1.Skupina
ULVTJ SLÁVIA UVLF KOŠICE
012BURBAN Dávid1.Skupina
OLSZOlympijský Luk Staršie Žiačky
Terčovnica
Umiestnenie
Športovec
Ses.
LSLKLIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK
015BKUSÁ Daniela1.Skupina
MSKMESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
016ADINHOVÁ Simona1.Skupina
RAPRED ARROWS POPRAD
016BSCHINDLEROVÁ Sarah1.Skupina
REFREFLEX ŽILINA
015ADRUSKOVÁ Kristína1.Skupina
014CJAKUBOVÁ Magdaléna1.Skupina
SLKSPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB
016CTOPOLIOVÁ Monika1.Skupina