Zolota Osin '2019 Zolota Osin '2019
Lviv Archery Federation (LVIV)
Lviv (UKR), from 09-09-2019 to 14-09-2019
Zolota Osin '2019
Brackets
 
Recurve Cadet Men
1/32
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Kleiner ShaharISR1Maccabi 21st Century Archery6
64Sapozhnykov OleksijUKR-5LVIV - Dynamo0
Kleiner Shahar6
Svereda Yuriy2
33Roziner EyalISR1Maccabi 21st Century Archery2
32Svereda YuriyUKR-1Chernivtsi - Kbu Dyussh6
Kleiner Shahar7
Sergiienko Andrii1
17Sergiienko AndriiUKR-22Kharkiv - KZ "KHMSDUSSHOR "KOM6
48Perkov IvanUKR-4LVIV - Electron0
Sergiienko Andrii6
Krauchanka Daniil4
49Radiuk YuriiUKR-2LVIV - Olimpia0
16Krauchanka DaniilBLR5Gomel6
Kleiner Shahar7
Slipets Ostap3
9Kostyk StefanUKR-28Chernivtsi - Shvsm6
56Bohatyrov DanyloUKR-5LVIV - Dynamo0
Kostyk Stefan6
Horyk Yaroslav2
41Horyk YaroslavUKR-4LVIV - Electron6
24Kuchkovskii NazarUKR-10Rivne - Blisp0
Kostyk Stefan2
Slipets Ostap6
25Litvin PavelBLR1Brest SDUSHOR6
40Tsarehorodtsev DenysUKR-22Kharkiv - KZ "KHMSDUSSHOR "KOM4
Litvin Pavel2
Slipets Ostap6
57Bulashev VladyslavUKR-5LVIV - Dynamo3
8Slipets OstapUKR-4LVIV - Electron7
Kleiner Shahar7
Ustinov Artem3
5Ustinov ArtemUKR-4LVIV - Electron6
60Zbaragskiy KonstyantynUKR-17Kiev - School №2750
Ustinov Artem7
Starichek Ruslan3
37Gulich OlehUKR-22Kharkiv - KZ "KHMSDUSSHOR "KOM4
28Starichek RuslanUKR-2LVIV - Olimpia6
Ustinov Artem6
Chepik Oleksiy0
21Chepik OleksiyUKR-4LVIV - Electron6
44Fedoryuk OleksandrUKR-27Chernivtsi - Sdyushor4
Chepik Oleksiy7
Makievi Temuri3
53Talimonchyk VolodymurUKR-4LVIV - Electron1
12Makievi TemuriGEO1Makgi7
Ustinov Artem6
Honcharuk Dmytro4
13Honcharuk DmytroUKR-27Chernivtsi - Sdyushor6
52Yakovenko PavloUKR-19Kiev - Csk Zsu0
Honcharuk Dmytro6*10
Husak Danylo57
45Michalak MaciejPOLPoland1
20Husak DanyloUKR-1Chernivtsi - Kbu Dyussh7
Honcharuk Dmytro6
Barliuhou Stanislau2
29Khylchenko MykhailoUKR-16LVIV - Kolos6
36Tabaka IhorUKR-4LVIV - Electron4
Khylchenko Mykhailo0
Barliuhou Stanislau6
61Karpenko SvyatoslavUKR-5LVIV - Dynamo1Gold
4Barliuhou StanislauBLR4Mg Uor7Kleiner Shahar6
Smolski Yauheni2
Bronze
3Smolski YauheniBLR5Gomel6Ustinov Artem1
62Talyzin DanyloUKR-5LVIV - Dynamo0Smirnov Oleksiy7
Smolski Yauheni6
Guk Danilo0
35Kurlenka FilipBLR5Gomel2
30Guk DaniloUKR-8NOVA-KAHOVKA - Tavria6
Smolski Yauheni7
Artemovych Volodymyr1
19Artemovych VolodymyrUKR-2LVIV - Olimpia7
46Zanko OlegUKR-16LVIV - Kolos1
Artemovych Volodymyr6
Antonenko Danylo0
51Anisimov RomanUKR-8NOVA-KAHOVKA - Tavria0
14Antonenko DanyloUKR-26CHERKASY - Cherkasy6
Smolski Yauheni7
Hordey Yuriy3
11Hordey YuriyUKR-28Chernivtsi - Shvsm6
54Bondarenko ArtemUKR-19Kiev - Csk Zsu0
Hordey Yuriy7
Mastich Artsiom1
43Motyka RostyslavUKR-5LVIV - Dynamo1
22Mastich ArtsiomBLR4Mg Uor7
Hordey Yuriy6
Zavatski Andrei4
27Mirek DaliylUKR-7Lviv - Ska6
38Isalskyi LyubomyrUKR-2LVIV - Olimpia0
Mirek Daliyl2
Zavatski Andrei6
59Datskevich RamanBLR6Brest UOR0
6Zavatski AndreiBLR2Rcop6
Smolski Yauheni6
Smirnov Oleksiy4
7Boryk MaksumUKR-16LVIV - Kolos7
58Vaksman KonstyantynUKR-4LVIV - Electron1
Boryk Maksum2
Heley Danylo6
39Heley DanyloUKR-7Lviv - Ska6*9*
26Frenkel NivISR1Maccabi 21st Century Archery59
Heley Danylo58
Leononko Ehor6*10
23Semenov MaksymUKR-1Chernivtsi - Kbu Dyussh0
42Levchuk VitaliiUKR-10Rivne - Blisp6
Levchuk Vitalii2
Leononko Ehor6
55Sorokin IllyaUKR-19Kiev - Csk Zsu0
10Leononko EhorUKR-12Sumy - Djussh 'spartakivets'6
Leononko Ehor3
Smirnov Oleksiy7
15Malayeu ArtsiomBLR5Gomel6
50Oglashennyy OleksandrUKR-4LVIV - Electron0
Malayeu Artsiom2
Yarmak Dmytro6
47Kordunskiy MarkoUKR-4LVIV - Electron2
18Yarmak DmytroUKR-23Kharkiv - KHDVUFK № 16
Yarmak Dmytro0
Smirnov Oleksiy6
31Tryfanov TarasUKR-22Kharkiv - KZ "KHMSDUSSHOR "KOM3
34Marozau AlehBLR1Brest SDUSHOR7
Marozau Aleh4
Smirnov Oleksiy6
63Galayko VitaliyUKR-31Chernihiv1
2Smirnov OleksiyUKR-28Chernivtsi - Shvsm7