KEJOHANAN MEMANAH SIRKIT SABAH SIRI 2/2019 KEJOHANAN MEMANAH SIRKIT SABAH SIRI 2/2019
PERSATUAN MEMANAH NEGERI SABAH (SSAA)
SEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAH, from 13-11-2019 to 16-11-2019
KEJOHANAN MEMANAH SIRKIT SABAH SIRI 2/2019
Participant List ordered by Event
 
CJMCompound Junior Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
ALPHAALPHA ARCHERY ACADEMY
MUHAMMAD KHALID KalbinSESSION 2
PAPAR APMD PAPAR A
DANIAL SaidunSESSION 2
SAIA-ASABAH INDEPENDENT ARCHERS - A
KAMARUL ARIFFIN Mohd AliSESSION 2
CMCompound Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
ALPHAALPHA ARCHERY ACADEMY
IVAN Lee Tze ShianSESSION 1
MOHD HAZIQ DIN AmidinSESSION 1
MUHAMMAD IRFAN ELAHEE Mohd Illzam ElaheeSESSION 1
PMDKK APMD KOTA KINABALU A
CHIN Shi YiSESSION 1
SEW CHEE SHIUNG @ StanleySESSION 1
WONG Co WanSESSION 1
PMDKK BPMD KOTA KINABALU B
ALOYSIUS Gabriel LiewSESSION 1
DEREK Ho Joon VernSESSION 1
MOHD SHUKRI Bin AkuminSESSION 1
PMDKK CPMD KOTA KINABALU C
BONIVENTURE ChenSESSION 1
JASPER Lu Chun KetSESSION 1
RYAN Chong Chuoan HauSESSION 1
SAIA-ASABAH INDEPENDENT ARCHERS - A
KHAIRI SHAH KaderanSESSION 1
MUHAMMAD AZLAN Awang LadisSESSION 1
SYED MUHD DANIAL Syed LotSESSION 1
SAIA-BSABAH INDEPENDENT ARCHERS - B
ALEX HUNG TEE KohSESSION 1
NELSON ENZO PeterSESSION 1
ZAMRI M. BAHAMSESSION 1
TAWAUPMD TAWAU
SYAFIQ ZULHISYAM Ahmad Faizal HisyamSESSION 1
CWCompound Women
Target
Rank
Athlete
Ses.
PMDKK APMD KOTA KINABALU A
EMILY Lo Ching YeeSESSION 1
NAEEMA SAFFA AlexandriaSESSION 1
RENEE Sew Pei XuanSESSION 1
SSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAH
ARDINA BanadusSESSION 1
MADELINE Ong Xue LiSESSION 1
NUR KHALIDA KalbinSESSION 1
TRINITY MANAVAI ChristinillusSESSION 1
RCMRecurve Cadet Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
LADARC APMD LAHAD DATU A
MOHD AQEEF IMAN SESSION 2
MUHAMMAD NAUFAL Mohd AzmanSESSION 2
NIK AZFAR ABQARI SESSION 2
LADARC BPMD LAHAD DATU B
IQBAL HAKIM Ismail JaySESSION 2
MUHAMMAD DANISH Ling Chuan LenSESSION 2
TAN ZACK SESSION 2
PAPAR APMD PAPAR A
NIZHOM SESSION 2
RAYYAN SESSION 2
PMDKK APMD KOTA KINABALU A
AMER IZZ WATHIQ Ngu Woo DungSESSION 2
EWYN RICH CHONG Qi YanSESSION 2
JOSHUA LEX H. CUTFIELDSESSION 2
PMDKK BPMD KOTA KINABALU B
LUCAS VUN Jia HaoSESSION 2
QUIK Chern EeSESSION 2
SPTSIPITANG ARCHERY
AWANGKU AMIRUL AZMI AG.KU JUNAIDISESSION 2
MUHAMMAD ASYRAF FIRAS Mohd AmsyariSESSION 2
TAWAUPMD TAWAU
IMET IZZLAN AndersonSESSION 2
MUHAMMAD ANIQ DANISH Muhammad NurSESSION 2
RYU ZABIR MUBARAK Rahim MubarakSESSION 2
TELUPIDTELUPID ARCHERY
JAVIER DANIEL JamestonSESSION 2
RCWRecurve Cadet Women
Target
Rank
Athlete
Ses.
LADARC APMD LAHAD DATU A
DURRATUL NASUHA Syamsul BahriSESSION 2
NOOR AIN QISTINA Mohd AzmanSESSION 2
RADIYAH SESSION 2
SITI ADIRA AZZAHRA Mohd AriffinSESSION 2
LADARC BPMD LAHAD DATU B
NORSHILAH BASIRUN SESSION 2
NUR IZZAH INSYIRAH RizaliSESSION 2
NUR NATHALIA SAFIYYA Mohammad HamdanSESSION 2
PAPAR APMD PAPAR A
AINUL BATRISYIA Ahmad NasriSESSION 2
PUTERI ISABELLA IrfanSESSION 2
SABRINA SetemenSESSION 2
PMDKK APMD KOTA KINABALU A
HASSYA QISTINA Muhammad FaridSESSION 2
KOEY LO Koh YeeSESSION 2
NOEL NG En YiSESSION 2
ZOEY LEE Jia YinSESSION 2
TELUPIDTELUPID ARCHERY
CLORINA INE LonimSESSION 2
RJMRecurve Junior Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
LADARC APMD LAHAD DATU A
AHMAD HAIQAL SESSION 2
AMIRUL AZIQ AZLAN SESSION 2
MOHAMAD ALIF AQIL Mohd AriffinSESSION 2
MOHAMMAD AFNAN HAMIMI Shukran HakimiSESSION 2
PAPAR APMD PAPAR A
ADAM HAIQAL RamlanSESSION 2
AKMAL HAZIEQ AmirSESSION 2
AZHAR AzlinSESSION 2
MUHAMMAD AZFAR HYZAL Muhd AyudiSESSION 2
PAPAR BPMD PAPAR B
AZFAR AzlinSESSION 2
DANISH SESSION 2
IRFAN SOBRUN SESSION 2
MIKAIL SESSION 2
PMDKK APMD KOTA KINABALU A
JAYDEN VUN Jia RungSESSION 2
NATHANIEL TAN Zhi WeSESSION 2
QUIK Chern XinSESSION 2
PMDKK BPMD KOTA KINABALU B
AWANG MOHAMED ZAHIRUDIN ZairudinSESSION 2
KEITH IAN ClarenceSESSION 2
NAJMI No'manSESSION 2
PMDKK CPMD KOTA KINABALU C
CHOW Yi MinSESSION 2
IVAN MU Jenn FengSESSION 2
MUHAMMAD AKMAL HAFIZ Muhammad FaridSESSION 2
PMDKK DPMD KOTA KINABALU D
BRYAN CHONG Rong XuanSESSION 2
DANIAL EDRIN RoslanSESSION 2
IZAAC BENJAMIN JamesSESSION 2
PHIL MEYER PRESLEY W. SIMBAKUSESSION 2
SPTSIPITANG ARCHERY
AG.KU AMIRUL AZWA AG.KU JUNAIDISESSION 2
MOHD IZZ SYAHMI Mohd AmsyariSESSION 2
MUHAMMAD ISA HADIEF IdrisSESSION 2
MUNIR ADHAM Mohd AriefSESSION 2
TAWAUPMD TAWAU
MUHAMAD SYAZWAN HamkaSESSION 2
SYARIN ZULHISYAM Ahmad Faizal HisyamSESSION 2
WEI SHENG LimSESSION 2
TELUPIDTELUPID ARCHERY
MAX HAREL IVAN MasSESSION 2
RJWRecurve Junior Women
Target
Rank
Athlete
Ses.
ALPHAALPHA ARCHERY ACADEMY
DYLIA BATRISYIA DarwinSESSION 2
NADYA BATRIESYA SafrizalSESSION 2
LADARC APMD LAHAD DATU A
AREANNA ARABELLA SESSION 2
NOOR AIN MARDHIYAH Mohd AzmanSESSION 2
RABBIAHTUL ADAWIYAH RizaliSESSION 2
TAN FION SESSION 2
LADARC BPMD LAHAD DATU B
NUR HANI AFFANDY SESSION 2
PAPAR APMD PAPAR A
AZWA Ridwan @ RibowSESSION 2
DARIN SofriSESSION 2
SUMAIYAH SESSION 2
PMDKK APMD KOTA KINABALU A
CAROLYN CHYE Hui YinSESSION 2
CHRISTY ANN DavidSESSION 2
RACHAEL Boniventure ChenSESSION 2
PMDKK BPMD KOTA KINABALU B
BERNICE CHU Yan YiSESSION 2
EDREA HUI Hoi KuinSESSION 2
OLIVETTE NOAMI StephenSESSION 2
SPTSIPITANG ARCHERY
NADHRAH BATRISYIA Mohd AmsyariSESSION 2
TAWAUPMD TAWAU
NUR DAMIA MAISARAH EzwanSESSION 2
NUR SYAHIRAH JaafarSESSION 2
RMRecurve Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
PAPAR APMD PAPAR A
DARIZ SofriSESSION 1
PMDKK APMD KOTA KINABALU A
EVAN RICH CHONG Qi WeiSESSION 1
GOH Chun ShenSESSION 1
JASSEL LU Chun VuiSESSION 1
SSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAH
AIMAN SYAFIE AlidinSESSION 1
MOHAMAD RASDAN Abdul HamidSESSION 1
MUHAMAD DZULKIFLI DzulkarnainSESSION 1
TAWAUPMD TAWAU
MOHAMAD KHAIRIL RIZMAN AsriSESSION 1
MUHAMMAD AFIQ HAKIMI SabaruddinSESSION 1
MUHAMMAD AZMI BachoSESSION 1
MUHAMMAD NABIL ARIFIN SadudeSESSION 1
TELUPIDTELUPID ARCHERY
AIMAN SYAFIQ JUNIOR SanimSESSION 1
RMMRecurve Master Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
BRUBRUNEI
KHAIRUL ARIFFIN BahaSESSION 1
LADARC APMD LAHAD DATU A
MOHAMMAD RUSYAIDI AbdullahSESSION 1
MOHD AZRUL LANSANI SESSION 1
PMDKK APMD KOTA KINABALU A
CHARLIE JikulisSESSION 1
FREDOLINE ModiusSESSION 1
GORDON HO Jun HongSESSION 1
STEPHEN AugustineSESSION 1
SSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAH
MOHAMAD ALIF ANAS Mohd AriffinSESSION 1
MUHAMMAD DZULHELMI DzulkarnainSESSION 1
PUTRA MOHAMAD FYIRDOUS HaronSESSION 1
RUZAINI RAFIUDDIN RasmetSESSION 1
TAWAUPMD TAWAU
IZZAN ZAIDAN AndersonSESSION 1
MOHD IZZRAN AndersonSESSION 1
MOHD QUSYAIRI SolomenSESSION 1
MOHD. SYAFIQ BusthaminSESSION 1
RMWRecurve Master Women
Target
Rank
Athlete
Ses.
ALPHAALPHA ARCHERY ACADEMY
EKAPUTRI AQEELA AliSESSION 1
PMDKK APMD KOTA KINABALU A
FEONELLA ALY WalterSESSION 1
KAITLYN HANNAH SernamSESSION 1
SSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAH
INKACRISTIE StephenSESSION 1
NUR SOUTUN NAQIBAH Abdul AzizSESSION 1
SANDRA JOAN AlbertSESSION 1
TAWAUPMD TAWAU
NUR WAZIRA IZZATI JunaidiSESSION 1
NURUL AZRENA Muhamad TaufikSESSION 1
TELUPIDTELUPID ARCHERY
YASMIN RekySESSION 1
RWRecurve Women
Target
Rank
Athlete
Ses.
LADARC APMD LAHAD DATU A
AWADDAH SYARAFANNA SESSION 1
PMDKK APMD KOTA KINABALU A
CLARABELLE ShiuSESSION 1
FAITH Fedora ShiuSESSION 1
NURUL MAISARAH Binti Mohd DaudSESSION 1
PMDKK BPMD KOTA KINABALU B
NICOLE Bintin@nelsonSESSION 1
SHAYNA JacqueleineSESSION 1
SITI NURHURIL AIN JohariSESSION 1
SSMS ASEKOLAH SUKAN MALAYSIA SABAH
OZALINA KemmySESSION 1
TAWAUPMD TAWAU
NUR AIN SHAQIRIN IsmailSESSION 1
SITI ANIS SOPIA EdiasmawiSESSION 1