TAIF hösten 2
Timrå AIF (4080)
Timrå AIFs bågskyttehall, from 03-12-2019 to 3-12-2019
Deltagarlista alfabetisk
 
A - B - C - D
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
ANDERSSON Freya2A7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
BÄCKMAN Christa3A2503IF KARLSVIKLongbow Elit DamerOmg. 2
CARLSSON Lennart1A7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKInstinctive Elit HerrarOmg. 2
DECKER Emil2B2503IF KARLSVIKRecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
DECKER Emil8A2503IF KARLSVIKRecurve Junior 16 HerrarOmg. 2
DECKER Emma3B2503IF KARLSVIKRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
DECKER Emma6A2503IF KARLSVIKRecurve Junior 16 DamerOmg. 2
E - H
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
EDFAST Stig1B7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKInstinctive Elit HerrarOmg. 2
ERIKSSON Kent4C7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKCompound Elit HerrarOmg. 2
HOLMGREN Susanne3B2503IF KARLSVIKLongbow Elit DamerOmg. 2
HOLMQUIST Ida6A7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Knatte 10 DamerOmg. 1
HÄGGQUIST Emma6C4080TIMRÅ AIFRecurve Junior 16 DamerOmg. 2
HÄGGSTRÖM Mats2D2503IF KARLSVIKLongbow Elit HerrarOmg. 2
HÄNNESTRAND Krister5A33994BSK IGGESUNDRecurve Elit HerrarOmg. 2
HÖÖG Mattias1D4080TIMRÅ AIFLongbow Elit HerrarOmg. 2
J - L - N - P
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
JOHANSSON Julia3A7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
JOHANSSON Per-Erik2A7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKInstinctive Elit HerrarOmg. 2
LARSSON Sanna4A7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
LIND Cecilia6D7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Junior 16 DamerOmg. 2
NILSSON Linnea4B4080TIMRÅ AIFRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
NILSSON Stefan5B2503IF KARLSVIKRecurve Elit HerrarOmg. 2
PEINERUD Elin7D4080TIMRÅ AIFRecurve Junior 16 DamerOmg. 2
S
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
STEGEBY Joakim5C7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Elit HerrarOmg. 2
STEGEBY Olivia6B7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Knatte 10 DamerOmg. 1
STRID André8B4080TIMRÅ AIFRecurve Junior 16 HerrarOmg. 2
STRID KAENSRI Ricky7B4080TIMRÅ AIFRecurve Knatte 10 HerrarOmg. 1
SUNDBERG Liam1C33994BSK IGGESUNDLongbow Elit HerrarOmg. 2
SUNDSTRÖM Albin8C4080TIMRÅ AIFRecurve Junior 16 HerrarOmg. 2
SVEDBERG Jan-olov2C33994BSK IGGESUNDLongbow Elit HerrarOmg. 2
W - Z
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
WAHLBERG Emma5A7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
WALLIN Emil1B4080TIMRÅ AIFBarebow Cadet 13 HerrarOmg. 1
WALLIN Emil7B4080TIMRÅ AIFBarebow Junior 16 HerrarOmg. 2
WESTLING Herman8D7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Junior 16 HerrarOmg. 2
WU Naima7A7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Knatte 10 DamerOmg. 1
ZERROUKI Aicha5B2503IF KARLSVIKRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
ZERROUKI Aicha7A2503IF KARLSVIKRecurve Junior 16 DamerOmg. 2
Å - Ö
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
ÅKERLUND Gullimar4D4080TIMRÅ AIFCompound Elit HerrarOmg. 2
ÖSTMAN Per4A4080TIMRÅ AIFCompound Elit HerrarOmg. 2