TAIF hösten 2
Timrå AIF (4080)
Timrå AIFs bågskyttehall, from 03-12-2019 to 3-12-2019
Deltagarlista grupperad på tavla
 
Omgång 1
Tavla
Skytt
Förening/Land
Klubb-/Landsnamn
Tävling
1BWALLIN Emil4080TIMRÅ AIFBarebow Cadet 13 Herrar
2AANDERSSON Freya7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 Damer
2BDECKER Emil2503IF KARLSVIKRecurve Cadet 13 Herrar
3AJOHANSSON Julia7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 Damer
3BDECKER Emma2503IF KARLSVIKRecurve Cadet 13 Damer
4ALARSSON Sanna7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 Damer
4BNILSSON Linnea4080TIMRÅ AIFRecurve Cadet 13 Damer
5AWAHLBERG Emma7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 Damer
5BZERROUKI Aicha2503IF KARLSVIKRecurve Cadet 13 Damer
6AHOLMQUIST Ida7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Knatte 10 Damer
6BSTEGEBY Olivia7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Knatte 10 Damer
7AWU Naima7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Knatte 10 Damer
7BSTRID KAENSRI Ricky4080TIMRÅ AIFRecurve Knatte 10 Herrar
Omgång 2
Tavla
Skytt
Förening/Land
Klubb-/Landsnamn
Tävling
1ACARLSSON Lennart7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKInstinctive Elit Herrar
1BEDFAST Stig7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKInstinctive Elit Herrar
1CSUNDBERG Liam33994BSK IGGESUNDLongbow Elit Herrar
1DHÖÖG Mattias4080TIMRÅ AIFLongbow Elit Herrar
2AJOHANSSON Per-Erik7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKInstinctive Elit Herrar
2CSVEDBERG Jan-olov33994BSK IGGESUNDLongbow Elit Herrar
2DHÄGGSTRÖM Mats2503IF KARLSVIKLongbow Elit Herrar
3ABÄCKMAN Christa2503IF KARLSVIKLongbow Elit Damer
3BHOLMGREN Susanne2503IF KARLSVIKLongbow Elit Damer
4AÖSTMAN Per4080TIMRÅ AIFCompound Elit Herrar
4CERIKSSON Kent7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKCompound Elit Herrar
4DÅKERLUND Gullimar4080TIMRÅ AIFCompound Elit Herrar
5AHÄNNESTRAND Krister33994BSK IGGESUNDRecurve Elit Herrar
5BNILSSON Stefan2503IF KARLSVIKRecurve Elit Herrar
5CSTEGEBY Joakim7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Elit Herrar
6ADECKER Emma2503IF KARLSVIKRecurve Junior 16 Damer
6CHÄGGQUIST Emma4080TIMRÅ AIFRecurve Junior 16 Damer
6DLIND Cecilia7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Junior 16 Damer
7AZERROUKI Aicha2503IF KARLSVIKRecurve Junior 16 Damer
7BWALLIN Emil4080TIMRÅ AIFBarebow Junior 16 Herrar
7DPEINERUD Elin4080TIMRÅ AIFRecurve Junior 16 Damer
8ADECKER Emil2503IF KARLSVIKRecurve Junior 16 Herrar
8BSTRID André4080TIMRÅ AIFRecurve Junior 16 Herrar
8CSUNDSTRÖM Albin4080TIMRÅ AIFRecurve Junior 16 Herrar
8DWESTLING Herman7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Junior 16 Herrar