PEMBANGUNAN MEMANAH MSSPP 2019 PEMBANGUNAN MEMANAH MSSPP 2019
MAJLIS SUKAN SEKOLAH PULAU PINANG (MSSPP)
SK METHODIST, from 06-11-2019 to 8-11-2019
PEMBANGUNAN MEMANAH MSSPP 2019
Participant List in Alphabetical Order
 
A - B - C - D - F - G - H
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
ABDUL MALIK B. MD. ISA 9CSMKMGSMK MENGKUANGRecurve Junior MenSes. 2
ADHWAAZHARIAH BINTI NORHISHAM 15BSKSRSK SUNGAI RUSARecurve Cadet WomenSes. 1
AHMAD SHAHIR ZAKWAN B. UMAR 8CSMKMGSMK MENGKUANGRecurve MenSes. 3
AHMAD SYAHIR BIN ABDUSHAKUR 2CSMSKBSM SAINS KEPALA BATASRecurve MenSes. 3
AIMAN HAKIMIE BIN MOHD HAIRI 5BSMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve MenSes. 3
AIMAN IRFAN BIN AZZAIM 7ASMATSMA TARBIAH ISLAMIAHRecurve Junior MenSes. 2
AIMAN ZAQWAN BIN MOHD ROSYIDI 1CSKBISEKOLAH KEBANGSAAN BETAM INDAHRecurve Cadet MenSes. 1
AINUL MARDIAH BINTI NA'EME 12BSRIADSEKOLAH RENDAH ISLAM AD DINIAHRecurve Cadet WomenSes. 1
AISHA IQLEEMA BINTI MOHAMAD QA 15CSKJISK SAUJANA INDAHRecurve Junior WomenSes. 2
AJWA SAIHATI BINTI AMIR REDZUA 13ASKSISK SAUJANA INDAHRecurve Cadet WomenSes. 1
ALYA ZAHWA BT AZLIN 14ASMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Junior WomenSes. 2
AMARDEEP KAUR A/P SURINDER SIN 18BSMKSNSMK SERI NIBONGRecurve WomenSes. 3
AMIERAH KHADIJAH BINTI ZAINUDD 16ASMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Junior WomenSes. 2
AMMAR HAIQAL BIN JABIDI 3CSKSKSK SUNGAI KECHILRecurve Junior MenSes. 2
ARIF AQASHA BIN ANUAR 1ASMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Junior MenSes. 2
AYDIN MIKA’IL B. MAHADZIR 10ASMKMGSMK MENGKUANGRecurve Junior MenSes. 2
BERNICE GOH ROU PEI 16CSMJKUSMJK UNIONRecurve Junior WomenSes. 2
CARMEN LEE ROU XUAN 19BSMJKMCSMJK PEREMPUAN CHINARecurve WomenSes. 3
CHUAH MING WEN 8BSMKVSMK VALDORRecurve MenSes. 3
DANISH AIZAT B. FADZIL 6CSMKMGSMK MENGKUANGRecurve MenSes. 3
DARWISH BIN AZWAN 1ASMKSNSMK SERI NIBONGRecurve MenSes. 3
DHIA MUKHALISAH WAFIN BINTI MO 17BSMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve WomenSes. 3
DHIYA AINISYA BT ZOLKEFLI 21BSMKMGSMK MENGKUANGRecurve Junior WomenSes. 2
DURANI NASUHA BINTI TARMIZI 16CSKSPSK SUNGAI PUYURecurve Cadet WomenSes. 1
FATHIMAH AZZAHRA’ BINTI FARIDZ 18CSKBBSEKOLAH KEBANGSAAN BAYAN BARURecurve Cadet WomenSes. 1
FATHIYATILHANI BT AHMAD FISOL 19BSJKCLKSJK(C) LAY KEOWRecurve Cadet WomenSes. 1
GOH TZE YOUNG 8CSJKPCSJKC PEREMPUAN CHINARecurve Cadet MenSes. 1
HABIB ABDULLAH AZZAM BIN HABIB 5ASMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Junior MenSes. 2
HANIE NATASYA BINTI IRWAN 12ASMKRTUSMK RAJA TUN UDARecurve Junior WomenSes. 2
HARIS BIN NORIZHAM 4ASKSISK SAUJANA INDAHRecurve Cadet MenSes. 1
HARRIESHA PARHAR BINTI AMAR PR 20BSMKSNSMK SERI NIBONGRecurve Junior WomenSes. 2
HENG EE KUN 10BSMKSNSMK SERI NIBONGRecurve WomenSes. 3
HENG PEI ZENG 9BSMKVSMK VALDORRecurve MenSes. 3
HUSNA BINTI SUHAIRI 16BSMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve WomenSes. 3
H’NG MAO QUAN 7BSMKVSMK VALDORRecurve MenSes. 3
I - J - K - L - M
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
IFFA AFRINA NADIA BT MOHAMAD I 17CSMKMGSMK MENGKUANGRecurve WomenSes. 3
JEROME LIM JAY SHEN 7CSJKPCSJKC PEREMPUAN CHINARecurve Cadet MenSes. 1
KASEH NURALLEANA ZULAIQA BINTI 12BSMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve WomenSes. 3
KHIRITIGAA A/P MAHADEVAN 17CSKJRSEKOLAH KEBANGSAAN JALAN RESIDRecurve Cadet WomenSes. 1
KRISTEN LEE KHANG WEN 21ASMKPMSMK (P) METHODISTRecurve Junior WomenSes. 2
KRIZEL LIM PEI YEE 15CSMKVSMK VALDORRecurve WomenSes. 3
LIM MEI RU 13CSMKVSMK VALDORRecurve WomenSes. 3
LUQMAN HAIKAL BIN KAMARUDDIN 7BSKSPSK SUNGAI PUYURecurve Cadet MenSes. 1
MARISSA BINTI MAHAZIR 15CSKSPSK SUNGAI PUYURecurve Cadet WomenSes. 1
MEVNESH RETHINAKUMAR 10BSKBLSK BATU LANCHANGRecurve Cadet MenSes. 1
MHAMMAD ADAM DANIAL BIN KAMARU 21BSKSKSK SUNGAI KECHILRecurve Cadet MenSes. 1
MIA TIFAL BINTI NOOR AFENDI 11ASMKRTUSMK RAJA TUN UDARecurve Junior WomenSes. 2
MOHAMAD IFTIDAL FAIZ BIN ABDUL 6ASKASSK ASSUMTIONRecurve Cadet MenSes. 1
MOHAMAD LUKMAN HAKIM BIN MOHD 10ASMKGPISMK GUAR PERAHU INDAHRecurve MenSes. 3
MOHAMMAD FARISH ADLAN B. ABDUL 7CSMKMGSMK MENGKUANGRecurve MenSes. 3
MOHAMMAD HARITH MUAZ BIN MOHAM 9ASKSBSK SERI BAYURecurve Cadet MenSes. 1
MOHAMMAD MALIK HELMI BIN MOHD 2ASMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve MenSes. 3
MOHD IKHWAN HAKIM B SAYUTI 6BSMKMISMK MUTIARA IMPIANRecurve Junior MenSes. 2
MOHD SAIFULLAH B MUAMMAR GADDA 5BSMKMISMK MUTIARA IMPIANRecurve Junior MenSes. 2
MOHD SHAFIQ BIN MOHD 9ASMATSMA TARBIAH ISLAMIAHRecurve MenSes. 3
MOHD SYAZWI SADIQ B RAFDZI 8ASMKMISMK MUTIARA IMPIANRecurve MenSes. 3
MUAZ SOLIHIN BIN MD ZAINI 7BSRIMSR ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMAD AQIF FURQAAAN BIN MOHD 11ASKSRSK SUNGAI RUSARecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMAD IZZUL HAQEEMI BIN MOHA 9ASRIADSEKOLAH RENDAH ISLAM AD DINIAHRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD ADIB ZULQARNAIN BIN A 5CSKJSK JAWIRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD AFIF ZAFWAN BIN MOHD 8ASKJISK SAUJANA INDAHRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD AFIFI IMRAN BIN AZMI 4ASMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve MenSes. 3
MUHAMMAD AFIQ BIN ABDUL RAHMAN 5ASKASSK ASSUMTIONRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD AFIQ HAKIMI BIN MOHD 7CSMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD AHMADINEJAD BIN MOHD 11CSKPJ: SK PAUH JAYARecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD AKRAM BIN MOHAMAD SOP 7ASKASSK ASSUMTIONRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD AL-AMIN ZAFRI BIN MUH 4ASMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD ALIF FITRI BIN MUNAMM 10ASKKSSK KAMPUNG SELAMATRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD AM'MAR BIN MA'ARUF 2BSRIMSR ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD AMIRUL AQIL BIN AHMAD 2ASKSISK SAUJANA INDAHRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD AMMAR BIN MD SOLEH 2ASMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD AMMAR SAUFI BIN AHMAD 4BSMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve MenSes. 3
MUHAMMAD AMMAR SHAUQI BIN AZHA 11ASMKSNSMK SERI NIBONGRecurve MenSes. 3
MUHAMMAD ANAS AN-NAUFAL BIN N 1CSMIMSM ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD ANIQ AQIL NIZAM BIN M 11BSKPTSK PINANG TUNGGALRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD AQEEL NAZHEEF BIN KHO 8CSMKSNSMK SERI NIBONGRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD AQEEL ZAFRAN BIN MOHD 1ASKSISK SAUJANA INDAHRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD AQIL AKHTAR BIN MOHD 6CSKJSK JAWIRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD AZFAR BIN MUHAMMAD BU 10BSMKMGSMK MENGKUANGRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD DAVUD BIN MOHAMAD RAZ 4BSMKSNSMK SERI NIBONGRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD DAYYAN BIN FAZLI 9CSKMHSK MINDEN HEIGHTRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD FARIS BIN MOHAMAD FIR 4CSKSKSK SUNGAI KECHILRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD FARIZ BIN MOHD FAUZI 4CSMSKBSM SAINS KEPALA BATASRecurve MenSes. 3
MUHAMMAD FATEH BIN MUHAMMAD SY 5BSRIADSEKOLAH RENDAH ISLAM AD DINIAHRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD HAFIY BIN MOHD FAISOL 8ASKSBSK SERI BAYURecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD HAFIZ BIN MOHAMAD YUS 3ASMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve MenSes. 3
MUHAMMAD HAIKAL HAKIMI BIN MOH 9CSMKBPSMK BERTAM PERDANARecurve MenSes. 3
MUHAMMAD HAKIMI BIN AZMAN 1BSMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve MenSes. 3
MUHAMMAD HAMIZ AKHTAR BIN MOHD 3BSMKSNSMK SERI NIBONGRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD HARIS B. SYFULL HAFEZ 10CSMKMGSMK MENGKUANGRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD HAZIM BIN MOHAMAD SUA 2BSMKSNSMK SERI NIBONGRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD HIDAYAT BIN HELMI 3CSKBISEKOLAH KEBANGSAAN BETAM INDAHRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD IKHWAN BIN MOHAMAD AL 5ASMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve MenSes. 3
MUHAMMAD IMADUDDIN BIN AHMAD S 10CSKMHSK MINDEN HEIGHTRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD ISSAC HAMSYARI BIN MU 2CSKBISEKOLAH KEBANGSAAN BETAM INDAHRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD IZZUL HAZIQ BIN MOHAM 6BSRIADSEKOLAH RENDAH ISLAM AD DINIAHRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD LUQMAN HAKIM BIN SHAH 8BSKSPSK SUNGAI PUYURecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD NABIL IMAN BIN AZMI 3BSMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve MenSes. 3
MUHAMMAD NAIM ISKANDAR BIN ABD 6ASMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve MenSes. 3
MUHAMMAD NUR AFIQ BIN AZIZ 3ASMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD RAYYAN NAUFAL BIN MAL 4BSRIADSEKOLAH RENDAH ISLAM AD DINIAHRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD SYAHMI BIN MOHD ZAINI 4CSKJSK JAWIRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD SYUHAIZAM BIN SAMSUDD 1CSMSKBSM SAINS KEPALA BATASRecurve MenSes. 3
MUHAMMAD ZAFRAN BIN MOHD RAZNA 9BSMKPISMK PERMAI INDAHRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD ZAIM RIDHWAN BIN MOHD 3CSMSKBSM SAINS KEPALA BATASRecurve MenSes. 3
MUHD FADZLI B IBRAHIM 7ASMKMISMK MUTIARA IMPIANRecurve MenSes. 3
MUHD HAZIQ B. MUHD NASIR 5CSMKMGSMK MENGKUANGRecurve MenSes. 3
N
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
NAIM ZAINUDIN BIN NAZIRAN 2CSMIMSM ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Junior MenSes. 2
NAJIHAH BINTI MOHAMAD AZHAR 17BSMKGPISMK GUAR PERAHU INDAHRecurve Junior WomenSes. 2
NAJWA BINTI MOHD NAWAWI 16ASMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve WomenSes. 3
NG HUI QING 12CSMKVSMK VALDORRecurve WomenSes. 3
NOR ALYA SYAUQINA BINTI AZMI 16ASKSISK SAUJANA INDAHRecurve Cadet WomenSes. 1
NOR ATHIYYAH QAIREENSHAH BINTI 18BSKBISEKOLAH KEBANGSAAN BETAM INDAHRecurve Cadet WomenSes. 1
NOR FARHANIM BT MOHD SALEH 16CSMKMGSMK MENGKUANGRecurve WomenSes. 3
NOR SYAMIMI BINTI MD ROKIB 19CSMKPSMK PERAIRecurve Junior WomenSes. 2
NORAZLISHAH BINTI MD SAAD 18ASMKPSMK PERAIRecurve Junior WomenSes. 2
NU'MAN YAMIN BIN NAZIRAN KHALI 1BSRIMSR ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Cadet MenSes. 1
NUR ADRIANA AMALIA BT ROSMIZAL 13BSMKMISMK MUTIARA IMPIANRecurve Junior WomenSes. 2
NUR AIN IMAN BINTI MOHD RAZNAN 20CSKPISK PERMAI INDAHRecurve Cadet WomenSes. 1
NUR AISYAH MAISARAH BT ZENOL 19CSMKMSMK METHODISTRecurve WomenSes. 3
NUR AISYAH SYAHIRAH BT ANUAR 12ASMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve WomenSes. 3
NUR ALYA ATIQAH BT ZULKIFLEE 13ASMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve WomenSes. 3
NUR ARFA QISTINA BINTI MUHAMMA 18CSMKRTUSMK RAJA TUN UDARecurve Junior WomenSes. 2
NUR ATHIRAH BINTI MOHAMAD FAZI 16BSKSRSK SUNGAI RUSARecurve Cadet WomenSes. 1
NUR ATIQAH BT NORISHAM 19ASMKMISMK MUTIARA IMPIANRecurve WomenSes. 3
NUR AUNI IRDINA BT.ROSLI 21CSMKMGSMK MENGKUANGRecurve Junior WomenSes. 2
NUR BALQIS UMAIRAH BINTI MAD Z 20BSKSKSK SUNGAI KECHILRecurve Cadet WomenSes. 1
NUR FARWIZAH BINTI MOHD SOFIAN 14BSRIADSEKOLAH RENDAH ISLAM AD DINIAHRecurve Cadet WomenSes. 1
NUR FATIN NADHIRAH BINTI BADLI 15ASMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Junior WomenSes. 2
NUR HAMIZAH BINTI SAIFUL NIZAM 15BSMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve WomenSes. 3
NUR HIDAYAH BINTI ZULKEFLI 19BSMKSNSMK SERI NIBONGRecurve Junior WomenSes. 2
NUR HUSNA HUMAIRAH BT AHMAD ZA 22BSMKMGSMK MENGKUANGRecurve Junior WomenSes. 2
NUR INSYIRAH BINTI MOHAMMAD NA 12ASKSISK SAUJANA INDAHRecurve Cadet WomenSes. 1
NUR IZZAH IMANI BINTI ANNUAR F 14ASKSISK SAUJANA INDAHRecurve Cadet WomenSes. 1
NUR MELLYSSA SYAHIRA BINTI SYA 19ASMKRTUSMK RAJA TUN UDARecurve Junior WomenSes. 2
NUR MUHAMMAD RAIHAN BIN ROSLI 2BSMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve MenSes. 3
NUR NAJWA BINTI BADROL HISHAM 18ASKSBSK SERI BAYURecurve Cadet WomenSes. 1
NUR QALEESYA YUSRA BINTI MOHAM 13BSRIADSEKOLAH RENDAH ISLAM AD DINIAHRecurve Cadet WomenSes. 1
NUR RAFIZAH AMEERA BT ROSIDI 18CSMKMGSMK MENGKUANGRecurve WomenSes. 3
NUR SYAHIRAH ELLYANA BINTI MOH 13ASMKRTUSMK RAJA TUN UDARecurve Junior WomenSes. 2
NUR SYAZLEEN AISYA BT MOHD AKM 22ASMKMGSMK MENGKUANGRecurve Junior WomenSes. 2
NUR ZAHRAA ALISYA BINTI KHOZAL 15ASKSISK SAUJANA INDAHRecurve Cadet WomenSes. 1
NUR ‘AIN FAZLIANA BT MOHD RIZA 12BSMKMISMK MUTIARA IMPIANRecurve Junior WomenSes. 2
NUR'AINA BINTI MD REZZUAN 17ASKSBSK SERI BAYURecurve Cadet WomenSes. 1
NURHANI SUAMAIYAH BT MOHD MARZ 14CSRIMSR ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Cadet WomenSes. 1
NURIN NADHIRAH BT MOHD HUSAINI 18ASMKMISMK MUTIARA IMPIANRecurve WomenSes. 3
NURINA INSYIRAH BT ABDULLAH 12CSRIMSR ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Cadet WomenSes. 1
NURUL AIN SAKINAH BT NAZIRAN 13CSRIMSR ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Cadet WomenSes. 1
NURUL ASHIKIN BINTI MAT RASHID 15ASMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve WomenSes. 3
NURUL IZZAWANI BINTI MOHMAD 14CSMIMSM ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Junior WomenSes. 2
NURULLIYANA BINTI AZHAR 17BSKSRSK SUNGAI RUSARecurve Cadet WomenSes. 1
O - P - R - S - T - U - W - Z -  
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
ONG YEE NEE 14CSMKVSMK VALDORRecurve WomenSes. 3
PUTERI ANIS NABILAH BINTI NA 13CSMIMSM ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Junior WomenSes. 2
RANVEER SINGH 21ASKMSK METHODISTRecurve Cadet MenSes. 1
RYAN LEE 8BWMSPIWESLEY METHODIST SCHOOL PENANGRecurve Junior MenSes. 2
SAFWAH BT AHMAD RIZAM 14ASMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve WomenSes. 3
SALWA BT MOHAMMAD FADZIL 17ASMATSMA TARBIAH ISLAMIAHRecurve Junior WomenSes. 2
SHAFIYAH BT MD. ZAINI 12CSMIMSM ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Junior WomenSes. 2
SHAHIRAH BINTI MUHAMAD SOBR 20ASMKRTUSMK RAJA TUN UDARecurve Junior WomenSes. 2
SITI AMINAH AL ADAWIYAH BINTI 19CSKPJ: SK PAUH JAYARecurve Cadet WomenSes. 1
SITI NADIRA SYED SAHAL NAZLI A 13BSMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve WomenSes. 3
SITI NUR FARZANA BINTI FAZLI 20ASKCGLSEKOLAH KEBANGSAAN CONVENT GRERecurve Cadet WomenSes. 1
SITI NUR IRDINA BT SHAHRUL AFD 15BSMKMISMK MUTIARA IMPIANRecurve Junior WomenSes. 2
SITI NUR JANNAH BT ALI 14BSMKMISMK MUTIARA IMPIANRecurve Junior WomenSes. 2
SITI SARAH BINTI MOHD SHARIF 11CSMKPSMK PERAIRecurve Junior WomenSes. 2
SOFEA NAJIHA BINTI JABIDI 17ASMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve WomenSes. 3
SYAHMIE AZHAD BIN SHAHARUDIN 5CSKJISK SAUJANA INDAHRecurve Junior MenSes. 2
SYAMIELREZA AIDIL BIN ZAINOL A 1BSMKSNSMK SERI NIBONGRecurve Junior MenSes. 2
SYAMSUL MUADZAMSYAH BIN SYAMSU 9BSKSPSK SUNGAI PUYURecurve Cadet MenSes. 1
TAN JUN FU 6BSMKVSMK VALDORRecurve MenSes. 3
TAN LE QIN 6ASMKVSMK VALDORRecurve Junior MenSes. 2
TAN SHANG ZHI 6CSMKPSMK PERAIRecurve Junior MenSes. 2
TASHARINI A/P NAGARAJAN 11BSMKSNSMK SERI NIBONGRecurve Junior WomenSes. 2
THIVAPRIYA A/P CHANDRA 14BSMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve WomenSes. 3
UMI NURSAKINAH BT RUZAIMI 18BSMATSMA TARBIAH ISLAMIAHRecurve Junior WomenSes. 2
UWAIS SAFWAN BIN MD ZAINI 3BSRIMSR ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Cadet MenSes. 1
WAN MUHAMMAD FAIZAL BIN WAN FA 11CSMKSNSMK SERI NIBONGRecurve MenSes. 3
WINNIE TEOH JIA QI 20CSMKPSMK PERAIRecurve Junior WomenSes. 2
ZAWAWI BIN SUHAIRI 3ASKSISK SAUJANA INDAHRecurve Cadet MenSes. 1
 WARDAH SUMAYYAH BT MUHAMMAD I 19ASRIKSRI AL IKRAMRecurve Cadet WomenSes. 1