PEMBANGUNAN MEMANAH MSSPP 2019 PEMBANGUNAN MEMANAH MSSPP 2019
MAJLIS SUKAN SEKOLAH PULAU PINANG (MSSPP)
SK METHODIST, from 06-11-2019 to 8-11-2019
PEMBANGUNAN MEMANAH MSSPP 2019
Participant List group by Country
 
SJKCLKSJK(C) LAY KEOW
Athlete
Target
Event
Ses.
FATHIYATILHANI BT AHMAD FISOL 19BRecurve Cadet WomenSes. 1
SJKPCSJKC PEREMPUAN CHINA
Athlete
Target
Event
Ses.
GOH TZE YOUNG 8CRecurve Cadet MenSes. 1
JEROME LIM JAY SHEN 7CRecurve Cadet MenSes. 1
SKASSK ASSUMTION
Athlete
Target
Event
Ses.
MOHAMAD IFTIDAL FAIZ BIN ABDUL 6ARecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD AFIQ BIN ABDUL RAHMAN 5ARecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD AKRAM BIN MOHAMAD SOP 7ARecurve Cadet MenSes. 1
SKBBSEKOLAH KEBANGSAAN BAYAN BARU
Athlete
Target
Event
Ses.
FATHIMAH AZZAHRA’ BINTI FARIDZ 18CRecurve Cadet WomenSes. 1
SKBISEKOLAH KEBANGSAAN BETAM INDAH
Athlete
Target
Event
Ses.
AIMAN ZAQWAN BIN MOHD ROSYIDI 1CRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD HIDAYAT BIN HELMI 3CRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD ISSAC HAMSYARI BIN MU 2CRecurve Cadet MenSes. 1
NOR ATHIYYAH QAIREENSHAH BINTI 18BRecurve Cadet WomenSes. 1
SKBLSK BATU LANCHANG
Athlete
Target
Event
Ses.
MEVNESH RETHINAKUMAR 10BRecurve Cadet MenSes. 1
SKCGLSEKOLAH KEBANGSAAN CONVENT GRE
Athlete
Target
Event
Ses.
SITI NUR FARZANA BINTI FAZLI 20ARecurve Cadet WomenSes. 1
SKJSK JAWI
Athlete
Target
Event
Ses.
MUHAMMAD ADIB ZULQARNAIN BIN A 5CRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD AQIL AKHTAR BIN MOHD 6CRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD SYAHMI BIN MOHD ZAINI 4CRecurve Cadet MenSes. 1
SKJISK SAUJANA INDAH
Athlete
Target
Event
Ses.
AISHA IQLEEMA BINTI MOHAMAD QA 15CRecurve Junior WomenSes. 2
MUHAMMAD AFIF ZAFWAN BIN MOHD 8ARecurve Junior MenSes. 2
SYAHMIE AZHAD BIN SHAHARUDIN 5CRecurve Junior MenSes. 2
SKJRSEKOLAH KEBANGSAAN JALAN RESID
Athlete
Target
Event
Ses.
KHIRITIGAA A/P MAHADEVAN 17CRecurve Cadet WomenSes. 1
SKKSSK KAMPUNG SELAMAT
Athlete
Target
Event
Ses.
MUHAMMAD ALIF FITRI BIN MUNAMM 10ARecurve Cadet MenSes. 1
SKMSK METHODIST
Athlete
Target
Event
Ses.
RANVEER SINGH 21ARecurve Cadet MenSes. 1
SKMHSK MINDEN HEIGHT
Athlete
Target
Event
Ses.
MUHAMMAD DAYYAN BIN FAZLI 9CRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD IMADUDDIN BIN AHMAD S 10CRecurve Cadet MenSes. 1
SKPISK PERMAI INDAH
Athlete
Target
Event
Ses.
NUR AIN IMAN BINTI MOHD RAZNAN 20CRecurve Cadet WomenSes. 1
SKPJ: SK PAUH JAYA
Athlete
Target
Event
Ses.
MUHAMMAD AHMADINEJAD BIN MOHD 11CRecurve Cadet MenSes. 1
SITI AMINAH AL ADAWIYAH BINTI 19CRecurve Cadet WomenSes. 1
SKPTSK PINANG TUNGGAL
Athlete
Target
Event
Ses.
MUHAMMAD ANIQ AQIL NIZAM BIN M 11BRecurve Cadet MenSes. 1
SKSBSK SERI BAYU
Athlete
Target
Event
Ses.
MOHAMMAD HARITH MUAZ BIN MOHAM 9ARecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD HAFIY BIN MOHD FAISOL 8ARecurve Cadet MenSes. 1
NUR NAJWA BINTI BADROL HISHAM 18ARecurve Cadet WomenSes. 1
NUR'AINA BINTI MD REZZUAN 17ARecurve Cadet WomenSes. 1
SKSISK SAUJANA INDAH
Athlete
Target
Event
Ses.
AJWA SAIHATI BINTI AMIR REDZUA 13ARecurve Cadet WomenSes. 1
HARIS BIN NORIZHAM 4ARecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD AMIRUL AQIL BIN AHMAD 2ARecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD AQEEL ZAFRAN BIN MOHD 1ARecurve Cadet MenSes. 1
NOR ALYA SYAUQINA BINTI AZMI 16ARecurve Cadet WomenSes. 1
NUR INSYIRAH BINTI MOHAMMAD NA 12ARecurve Cadet WomenSes. 1
NUR IZZAH IMANI BINTI ANNUAR F 14ARecurve Cadet WomenSes. 1
NUR ZAHRAA ALISYA BINTI KHOZAL 15ARecurve Cadet WomenSes. 1
ZAWAWI BIN SUHAIRI 3ARecurve Cadet MenSes. 1
SKSKSK SUNGAI KECHIL
Athlete
Target
Event
Ses.
AMMAR HAIQAL BIN JABIDI 3CRecurve Junior MenSes. 2
MHAMMAD ADAM DANIAL BIN KAMARU 21BRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD FARIS BIN MOHAMAD FIR 4CRecurve Junior MenSes. 2
NUR BALQIS UMAIRAH BINTI MAD Z 20BRecurve Cadet WomenSes. 1
SKSPSK SUNGAI PUYU
Athlete
Target
Event
Ses.
DURANI NASUHA BINTI TARMIZI 16CRecurve Cadet WomenSes. 1
LUQMAN HAIKAL BIN KAMARUDDIN 7BRecurve Cadet MenSes. 1
MARISSA BINTI MAHAZIR 15CRecurve Cadet WomenSes. 1
MUHAMMAD LUQMAN HAKIM BIN SHAH 8BRecurve Cadet MenSes. 1
SYAMSUL MUADZAMSYAH BIN SYAMSU 9BRecurve Cadet MenSes. 1
SKSRSK SUNGAI RUSA
Athlete
Target
Event
Ses.
ADHWAAZHARIAH BINTI NORHISHAM 15BRecurve Cadet WomenSes. 1
MUHAMAD AQIF FURQAAAN BIN MOHD 11ARecurve Cadet MenSes. 1
NUR ATHIRAH BINTI MOHAMAD FAZI 16BRecurve Cadet WomenSes. 1
NURULLIYANA BINTI AZHAR 17BRecurve Cadet WomenSes. 1
SMATSMA TARBIAH ISLAMIAH
Athlete
Target
Event
Ses.
AIMAN IRFAN BIN AZZAIM 7ARecurve Junior MenSes. 2
MOHD SHAFIQ BIN MOHD 9ARecurve MenSes. 3
SALWA BT MOHAMMAD FADZIL 17ARecurve Junior WomenSes. 2
UMI NURSAKINAH BT RUZAIMI 18BRecurve Junior WomenSes. 2
SMIMSM ISLAM AL-MASRIYAH
Athlete
Target
Event
Ses.
MUHAMMAD ANAS AN-NAUFAL BIN N 1CRecurve Junior MenSes. 2
NAIM ZAINUDIN BIN NAZIRAN 2CRecurve Junior MenSes. 2
NURUL IZZAWANI BINTI MOHMAD 14CRecurve Junior WomenSes. 2
PUTERI ANIS NABILAH BINTI NA 13CRecurve Junior WomenSes. 2
SHAFIYAH BT MD. ZAINI 12CRecurve Junior WomenSes. 2
SMJKMCSMJK PEREMPUAN CHINA
Athlete
Target
Event
Ses.
CARMEN LEE ROU XUAN 19BRecurve WomenSes. 3
SMJKUSMJK UNION
Athlete
Target
Event
Ses.
BERNICE GOH ROU PEI 16CRecurve Junior WomenSes. 2
SMKAFSMKA ABDULLAH FAHIM
Athlete
Target
Event
Ses.
ALYA ZAHWA BT AZLIN 14ARecurve Junior WomenSes. 2
AMIERAH KHADIJAH BINTI ZAINUDD 16ARecurve Junior WomenSes. 2
ARIF AQASHA BIN ANUAR 1ARecurve Junior MenSes. 2
HABIB ABDULLAH AZZAM BIN HABIB 5ARecurve Junior MenSes. 2
MOHAMMAD MALIK HELMI BIN MOHD 2ARecurve MenSes. 3
MUHAMMAD AFIFI IMRAN BIN AZMI 4ARecurve MenSes. 3
MUHAMMAD AL-AMIN ZAFRI BIN MUH 4ARecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD AMMAR BIN MD SOLEH 2ARecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD HAFIZ BIN MOHAMAD YUS 3ARecurve MenSes. 3
MUHAMMAD IKHWAN BIN MOHAMAD AL 5ARecurve MenSes. 3
MUHAMMAD NAIM ISKANDAR BIN ABD 6ARecurve MenSes. 3
MUHAMMAD NUR AFIQ BIN AZIZ 3ARecurve Junior MenSes. 2
NAJWA BINTI MOHD NAWAWI 16ARecurve WomenSes. 3
NUR AISYAH SYAHIRAH BT ANUAR 12ARecurve WomenSes. 3
NUR ALYA ATIQAH BT ZULKIFLEE 13ARecurve WomenSes. 3
NUR FATIN NADHIRAH BINTI BADLI 15ARecurve Junior WomenSes. 2
NURUL ASHIKIN BINTI MAT RASHID 15ARecurve WomenSes. 3
SAFWAH BT AHMAD RIZAM 14ARecurve WomenSes. 3
SOFEA NAJIHA BINTI JABIDI 17ARecurve WomenSes. 3
SMKBPSMK BERTAM PERDANA
Athlete
Target
Event
Ses.
MUHAMMAD HAIKAL HAKIMI BIN MOH 9CRecurve MenSes. 3
SMKGPISMK GUAR PERAHU INDAH
Athlete
Target
Event
Ses.
MOHAMAD LUKMAN HAKIM BIN MOHD 10ARecurve MenSes. 3
NAJIHAH BINTI MOHAMAD AZHAR 17BRecurve Junior WomenSes. 2
SMKMSMK METHODIST
Athlete
Target
Event
Ses.
NUR AISYAH MAISARAH BT ZENOL 19CRecurve WomenSes. 3
SMKMGSMK MENGKUANG
Athlete
Target
Event
Ses.
ABDUL MALIK B. MD. ISA 9CRecurve Junior MenSes. 2
AHMAD SHAHIR ZAKWAN B. UMAR 8CRecurve MenSes. 3
AYDIN MIKA’IL B. MAHADZIR 10ARecurve Junior MenSes. 2
DANISH AIZAT B. FADZIL 6CRecurve MenSes. 3
DHIYA AINISYA BT ZOLKEFLI 21BRecurve Junior WomenSes. 2
IFFA AFRINA NADIA BT MOHAMAD I 17CRecurve WomenSes. 3
MOHAMMAD FARISH ADLAN B. ABDUL 7CRecurve MenSes. 3
MUHAMMAD AZFAR BIN MUHAMMAD BU 10BRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD HARIS B. SYFULL HAFEZ 10CRecurve Junior MenSes. 2
MUHD HAZIQ B. MUHD NASIR 5CRecurve MenSes. 3
NOR FARHANIM BT MOHD SALEH 16CRecurve WomenSes. 3
NUR AUNI IRDINA BT.ROSLI 21CRecurve Junior WomenSes. 2
NUR HUSNA HUMAIRAH BT AHMAD ZA 22BRecurve Junior WomenSes. 2
NUR RAFIZAH AMEERA BT ROSIDI 18CRecurve WomenSes. 3
NUR SYAZLEEN AISYA BT MOHD AKM 22ARecurve Junior WomenSes. 2
SMKMISMK MUTIARA IMPIAN
Athlete
Target
Event
Ses.
MOHD IKHWAN HAKIM B SAYUTI 6BRecurve Junior MenSes. 2
MOHD SAIFULLAH B MUAMMAR GADDA 5BRecurve Junior MenSes. 2
MOHD SYAZWI SADIQ B RAFDZI 8ARecurve MenSes. 3
MUHD FADZLI B IBRAHIM 7ARecurve MenSes. 3
NUR ADRIANA AMALIA BT ROSMIZAL 13BRecurve Junior WomenSes. 2
NUR ATIQAH BT NORISHAM 19ARecurve WomenSes. 3
NUR ‘AIN FAZLIANA BT MOHD RIZA 12BRecurve Junior WomenSes. 2
NURIN NADHIRAH BT MOHD HUSAINI 18ARecurve WomenSes. 3
SITI NUR IRDINA BT SHAHRUL AFD 15BRecurve Junior WomenSes. 2
SITI NUR JANNAH BT ALI 14BRecurve Junior WomenSes. 2
SMKPSMK PERAI
Athlete
Target
Event
Ses.
NOR SYAMIMI BINTI MD ROKIB 19CRecurve Junior WomenSes. 2
NORAZLISHAH BINTI MD SAAD 18ARecurve Junior WomenSes. 2
SITI SARAH BINTI MOHD SHARIF 11CRecurve Junior WomenSes. 2
TAN SHANG ZHI 6CRecurve Junior MenSes. 2
WINNIE TEOH JIA QI 20CRecurve Junior WomenSes. 2
SMKPISMK PERMAI INDAH
Athlete
Target
Event
Ses.
MUHAMMAD ZAFRAN BIN MOHD RAZNA 9BRecurve Junior MenSes. 2
SMKPMSMK (P) METHODIST
Athlete
Target
Event
Ses.
KRISTEN LEE KHANG WEN 21ARecurve Junior WomenSes. 2
SMKRTUSMK RAJA TUN UDA
Athlete
Target
Event
Ses.
HANIE NATASYA BINTI IRWAN 12ARecurve Junior WomenSes. 2
MIA TIFAL BINTI NOOR AFENDI 11ARecurve Junior WomenSes. 2
NUR ARFA QISTINA BINTI MUHAMMA 18CRecurve Junior WomenSes. 2
NUR MELLYSSA SYAHIRA BINTI SYA 19ARecurve Junior WomenSes. 2
NUR SYAHIRAH ELLYANA BINTI MOH 13ARecurve Junior WomenSes. 2
SHAHIRAH BINTI MUHAMAD SOBR 20ARecurve Junior WomenSes. 2
SMKSISMK SAUJANA INDAH
Athlete
Target
Event
Ses.
AIMAN HAKIMIE BIN MOHD HAIRI 5BRecurve MenSes. 3
DHIA MUKHALISAH WAFIN BINTI MO 17BRecurve WomenSes. 3
HUSNA BINTI SUHAIRI 16BRecurve WomenSes. 3
KASEH NURALLEANA ZULAIQA BINTI 12BRecurve WomenSes. 3
MUHAMMAD AFIQ HAKIMI BIN MOHD 7CRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD AMMAR SAUFI BIN AHMAD 4BRecurve MenSes. 3
MUHAMMAD HAKIMI BIN AZMAN 1BRecurve MenSes. 3
MUHAMMAD NABIL IMAN BIN AZMI 3BRecurve MenSes. 3
NUR HAMIZAH BINTI SAIFUL NIZAM 15BRecurve WomenSes. 3
NUR MUHAMMAD RAIHAN BIN ROSLI 2BRecurve MenSes. 3
SITI NADIRA SYED SAHAL NAZLI A 13BRecurve WomenSes. 3
THIVAPRIYA A/P CHANDRA 14BRecurve WomenSes. 3
SMKSNSMK SERI NIBONG
Athlete
Target
Event
Ses.
AMARDEEP KAUR A/P SURINDER SIN 18BRecurve WomenSes. 3
DARWISH BIN AZWAN 1ARecurve MenSes. 3
HARRIESHA PARHAR BINTI AMAR PR 20BRecurve Junior WomenSes. 2
HENG EE KUN 10BRecurve WomenSes. 3
MUHAMMAD AMMAR SHAUQI BIN AZHA 11ARecurve MenSes. 3
MUHAMMAD AQEEL NAZHEEF BIN KHO 8CRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD DAVUD BIN MOHAMAD RAZ 4BRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD HAMIZ AKHTAR BIN MOHD 3BRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD HAZIM BIN MOHAMAD SUA 2BRecurve Junior MenSes. 2
NUR HIDAYAH BINTI ZULKEFLI 19BRecurve Junior WomenSes. 2
SYAMIELREZA AIDIL BIN ZAINOL A 1BRecurve Junior MenSes. 2
TASHARINI A/P NAGARAJAN 11BRecurve Junior WomenSes. 2
WAN MUHAMMAD FAIZAL BIN WAN FA 11CRecurve MenSes. 3
SMKVSMK VALDOR
Athlete
Target
Event
Ses.
CHUAH MING WEN 8BRecurve MenSes. 3
HENG PEI ZENG 9BRecurve MenSes. 3
H’NG MAO QUAN 7BRecurve MenSes. 3
KRIZEL LIM PEI YEE 15CRecurve WomenSes. 3
LIM MEI RU 13CRecurve WomenSes. 3
NG HUI QING 12CRecurve WomenSes. 3
ONG YEE NEE 14CRecurve WomenSes. 3
TAN JUN FU 6BRecurve MenSes. 3
TAN LE QIN 6ARecurve Junior MenSes. 2
SMSKBSM SAINS KEPALA BATAS
Athlete
Target
Event
Ses.
AHMAD SYAHIR BIN ABDUSHAKUR 2CRecurve MenSes. 3
MUHAMMAD FARIZ BIN MOHD FAUZI 4CRecurve MenSes. 3
MUHAMMAD SYUHAIZAM BIN SAMSUDD 1CRecurve MenSes. 3
MUHAMMAD ZAIM RIDHWAN BIN MOHD 3CRecurve MenSes. 3
SRIADSEKOLAH RENDAH ISLAM AD DINIAH
Athlete
Target
Event
Ses.
AINUL MARDIAH BINTI NA'EME 12BRecurve Cadet WomenSes. 1
MUHAMAD IZZUL HAQEEMI BIN MOHA 9ARecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD FATEH BIN MUHAMMAD SY 5BRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD IZZUL HAZIQ BIN MOHAM 6BRecurve Cadet MenSes. 1
MUHAMMAD RAYYAN NAUFAL BIN MAL 4BRecurve Cadet MenSes. 1
NUR FARWIZAH BINTI MOHD SOFIAN 14BRecurve Cadet WomenSes. 1
NUR QALEESYA YUSRA BINTI MOHAM 13BRecurve Cadet WomenSes. 1
SRIKSRI AL IKRAM
Athlete
Target
Event
Ses.
 WARDAH SUMAYYAH BT MUHAMMAD I 19ARecurve Cadet WomenSes. 1
SRIMSR ISLAM AL-MASRIYAH
Athlete
Target
Event
Ses.
MUAZ SOLIHIN BIN MD ZAINI 7BRecurve Junior MenSes. 2
MUHAMMAD AM'MAR BIN MA'ARUF 2BRecurve Cadet MenSes. 1
NU'MAN YAMIN BIN NAZIRAN KHALI 1BRecurve Cadet MenSes. 1
NURHANI SUAMAIYAH BT MOHD MARZ 14CRecurve Cadet WomenSes. 1
NURINA INSYIRAH BT ABDULLAH 12CRecurve Cadet WomenSes. 1
NURUL AIN SAKINAH BT NAZIRAN 13CRecurve Cadet WomenSes. 1
UWAIS SAFWAN BIN MD ZAINI 3BRecurve Cadet MenSes. 1
WMSPIWESLEY METHODIST SCHOOL PENANG
Athlete
Target
Event
Ses.
RYAN LEE 8BRecurve Junior MenSes. 2