PEMBANGUNAN MEMANAH MSSPP 2019 PEMBANGUNAN MEMANAH MSSPP 2019
MAJLIS SUKAN SEKOLAH PULAU PINANG (MSSPP)
SK METHODIST, from 06-11-2019 to 8-11-2019
PEMBANGUNAN MEMANAH MSSPP 2019
Participant List ordered by Target
 
Session 1
Target
Athlete
Country
Country Name
Event
1AMUHAMMAD AQEEL ZAFRAN BIN MOHD SKSISK SAUJANA INDAHRecurve Cadet Men
1BNU'MAN YAMIN BIN NAZIRAN KHALI SRIMSR ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Cadet Men
1CAIMAN ZAQWAN BIN MOHD ROSYIDI SKBISEKOLAH KEBANGSAAN BETAM INDAHRecurve Cadet Men
2AMUHAMMAD AMIRUL AQIL BIN AHMAD SKSISK SAUJANA INDAHRecurve Cadet Men
2BMUHAMMAD AM'MAR BIN MA'ARUF SRIMSR ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Cadet Men
2CMUHAMMAD ISSAC HAMSYARI BIN MU SKBISEKOLAH KEBANGSAAN BETAM INDAHRecurve Cadet Men
3AZAWAWI BIN SUHAIRI SKSISK SAUJANA INDAHRecurve Cadet Men
3BUWAIS SAFWAN BIN MD ZAINI SRIMSR ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Cadet Men
3CMUHAMMAD HIDAYAT BIN HELMI SKBISEKOLAH KEBANGSAAN BETAM INDAHRecurve Cadet Men
4AHARIS BIN NORIZHAM SKSISK SAUJANA INDAHRecurve Cadet Men
4BMUHAMMAD RAYYAN NAUFAL BIN MAL SRIADSEKOLAH RENDAH ISLAM AD DINIAHRecurve Cadet Men
4CMUHAMMAD SYAHMI BIN MOHD ZAINI SKJSK JAWIRecurve Cadet Men
5AMUHAMMAD AFIQ BIN ABDUL RAHMAN SKASSK ASSUMTIONRecurve Cadet Men
5BMUHAMMAD FATEH BIN MUHAMMAD SY SRIADSEKOLAH RENDAH ISLAM AD DINIAHRecurve Cadet Men
5CMUHAMMAD ADIB ZULQARNAIN BIN A SKJSK JAWIRecurve Cadet Men
6AMOHAMAD IFTIDAL FAIZ BIN ABDUL SKASSK ASSUMTIONRecurve Cadet Men
6BMUHAMMAD IZZUL HAZIQ BIN MOHAM SRIADSEKOLAH RENDAH ISLAM AD DINIAHRecurve Cadet Men
6CMUHAMMAD AQIL AKHTAR BIN MOHD SKJSK JAWIRecurve Cadet Men
7AMUHAMMAD AKRAM BIN MOHAMAD SOP SKASSK ASSUMTIONRecurve Cadet Men
7BLUQMAN HAIKAL BIN KAMARUDDIN SKSPSK SUNGAI PUYURecurve Cadet Men
7CJEROME LIM JAY SHEN SJKPCSJKC PEREMPUAN CHINARecurve Cadet Men
8AMUHAMMAD HAFIY BIN MOHD FAISOL SKSBSK SERI BAYURecurve Cadet Men
8BMUHAMMAD LUQMAN HAKIM BIN SHAH SKSPSK SUNGAI PUYURecurve Cadet Men
8CGOH TZE YOUNG SJKPCSJKC PEREMPUAN CHINARecurve Cadet Men
9AMOHAMMAD HARITH MUAZ BIN MOHAM SKSBSK SERI BAYURecurve Cadet Men
9BSYAMSUL MUADZAMSYAH BIN SYAMSU SKSPSK SUNGAI PUYURecurve Cadet Men
9CMUHAMMAD DAYYAN BIN FAZLI SKMHSK MINDEN HEIGHTRecurve Cadet Men
10AMUHAMMAD ALIF FITRI BIN MUNAMM SKKSSK KAMPUNG SELAMATRecurve Cadet Men
10BMEVNESH RETHINAKUMAR SKBLSK BATU LANCHANGRecurve Cadet Men
10CMUHAMMAD IMADUDDIN BIN AHMAD S SKMHSK MINDEN HEIGHTRecurve Cadet Men
11AMUHAMAD AQIF FURQAAAN BIN MOHD SKSRSK SUNGAI RUSARecurve Cadet Men
11BMUHAMMAD ANIQ AQIL NIZAM BIN M SKPTSK PINANG TUNGGALRecurve Cadet Men
11CMUHAMMAD AHMADINEJAD BIN MOHD SKPJ: SK PAUH JAYARecurve Cadet Men
12ANUR INSYIRAH BINTI MOHAMMAD NA SKSISK SAUJANA INDAHRecurve Cadet Women
12BAINUL MARDIAH BINTI NA'EME SRIADSEKOLAH RENDAH ISLAM AD DINIAHRecurve Cadet Women
12CNURINA INSYIRAH BT ABDULLAH SRIMSR ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Cadet Women
13AAJWA SAIHATI BINTI AMIR REDZUA SKSISK SAUJANA INDAHRecurve Cadet Women
13BNUR QALEESYA YUSRA BINTI MOHAM SRIADSEKOLAH RENDAH ISLAM AD DINIAHRecurve Cadet Women
13CNURUL AIN SAKINAH BT NAZIRAN SRIMSR ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Cadet Women
14ANUR IZZAH IMANI BINTI ANNUAR F SKSISK SAUJANA INDAHRecurve Cadet Women
14BNUR FARWIZAH BINTI MOHD SOFIAN SRIADSEKOLAH RENDAH ISLAM AD DINIAHRecurve Cadet Women
14CNURHANI SUAMAIYAH BT MOHD MARZ SRIMSR ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Cadet Women
15ANUR ZAHRAA ALISYA BINTI KHOZAL SKSISK SAUJANA INDAHRecurve Cadet Women
15BADHWAAZHARIAH BINTI NORHISHAM SKSRSK SUNGAI RUSARecurve Cadet Women
15CMARISSA BINTI MAHAZIR SKSPSK SUNGAI PUYURecurve Cadet Women
16ANOR ALYA SYAUQINA BINTI AZMI SKSISK SAUJANA INDAHRecurve Cadet Women
16BNUR ATHIRAH BINTI MOHAMAD FAZI SKSRSK SUNGAI RUSARecurve Cadet Women
16CDURANI NASUHA BINTI TARMIZI SKSPSK SUNGAI PUYURecurve Cadet Women
17ANUR'AINA BINTI MD REZZUAN SKSBSK SERI BAYURecurve Cadet Women
17BNURULLIYANA BINTI AZHAR SKSRSK SUNGAI RUSARecurve Cadet Women
17CKHIRITIGAA A/P MAHADEVAN SKJRSEKOLAH KEBANGSAAN JALAN RESIDRecurve Cadet Women
18ANUR NAJWA BINTI BADROL HISHAM SKSBSK SERI BAYURecurve Cadet Women
18BNOR ATHIYYAH QAIREENSHAH BINTI SKBISEKOLAH KEBANGSAAN BETAM INDAHRecurve Cadet Women
18CFATHIMAH AZZAHRA’ BINTI FARIDZ SKBBSEKOLAH KEBANGSAAN BAYAN BARURecurve Cadet Women
19A WARDAH SUMAYYAH BT MUHAMMAD I SRIKSRI AL IKRAMRecurve Cadet Women
19BFATHIYATILHANI BT AHMAD FISOL SJKCLKSJK(C) LAY KEOWRecurve Cadet Women
19CSITI AMINAH AL ADAWIYAH BINTI SKPJ: SK PAUH JAYARecurve Cadet Women
20ASITI NUR FARZANA BINTI FAZLI SKCGLSEKOLAH KEBANGSAAN CONVENT GRERecurve Cadet Women
20BNUR BALQIS UMAIRAH BINTI MAD Z SKSKSK SUNGAI KECHILRecurve Cadet Women
20CNUR AIN IMAN BINTI MOHD RAZNAN SKPISK PERMAI INDAHRecurve Cadet Women
21ARANVEER SINGH SKMSK METHODISTRecurve Cadet Men
21BMHAMMAD ADAM DANIAL BIN KAMARU SKSKSK SUNGAI KECHILRecurve Cadet Men
Session 2
Target
Athlete
Country
Country Name
Event
1AARIF AQASHA BIN ANUAR SMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Junior Men
1BSYAMIELREZA AIDIL BIN ZAINOL A SMKSNSMK SERI NIBONGRecurve Junior Men
1CMUHAMMAD ANAS AN-NAUFAL BIN N SMIMSM ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Junior Men
2AMUHAMMAD AMMAR BIN MD SOLEH SMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Junior Men
2BMUHAMMAD HAZIM BIN MOHAMAD SUA SMKSNSMK SERI NIBONGRecurve Junior Men
2CNAIM ZAINUDIN BIN NAZIRAN SMIMSM ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Junior Men
3AMUHAMMAD NUR AFIQ BIN AZIZ SMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Junior Men
3BMUHAMMAD HAMIZ AKHTAR BIN MOHD SMKSNSMK SERI NIBONGRecurve Junior Men
3CAMMAR HAIQAL BIN JABIDI SKSKSK SUNGAI KECHILRecurve Junior Men
4AMUHAMMAD AL-AMIN ZAFRI BIN MUH SMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Junior Men
4BMUHAMMAD DAVUD BIN MOHAMAD RAZ SMKSNSMK SERI NIBONGRecurve Junior Men
4CMUHAMMAD FARIS BIN MOHAMAD FIR SKSKSK SUNGAI KECHILRecurve Junior Men
5AHABIB ABDULLAH AZZAM BIN HABIB SMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Junior Men
5BMOHD SAIFULLAH B MUAMMAR GADDA SMKMISMK MUTIARA IMPIANRecurve Junior Men
5CSYAHMIE AZHAD BIN SHAHARUDIN SKJISK SAUJANA INDAHRecurve Junior Men
6ATAN LE QIN SMKVSMK VALDORRecurve Junior Men
6BMOHD IKHWAN HAKIM B SAYUTI SMKMISMK MUTIARA IMPIANRecurve Junior Men
6CTAN SHANG ZHI SMKPSMK PERAIRecurve Junior Men
7AAIMAN IRFAN BIN AZZAIM SMATSMA TARBIAH ISLAMIAHRecurve Junior Men
7BMUAZ SOLIHIN BIN MD ZAINI SRIMSR ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Junior Men
7CMUHAMMAD AFIQ HAKIMI BIN MOHD SMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve Junior Men
8AMUHAMMAD AFIF ZAFWAN BIN MOHD SKJISK SAUJANA INDAHRecurve Junior Men
8BRYAN LEE WMSPIWESLEY METHODIST SCHOOL PENANGRecurve Junior Men
8CMUHAMMAD AQEEL NAZHEEF BIN KHO SMKSNSMK SERI NIBONGRecurve Junior Men
9AMUHAMAD IZZUL HAQEEMI BIN MOHA SRIADSEKOLAH RENDAH ISLAM AD DINIAHRecurve Junior Men
9BMUHAMMAD ZAFRAN BIN MOHD RAZNA SMKPISMK PERMAI INDAHRecurve Junior Men
9CABDUL MALIK B. MD. ISA SMKMGSMK MENGKUANGRecurve Junior Men
10AAYDIN MIKA’IL B. MAHADZIR SMKMGSMK MENGKUANGRecurve Junior Men
10BMUHAMMAD AZFAR BIN MUHAMMAD BU SMKMGSMK MENGKUANGRecurve Junior Men
10CMUHAMMAD HARIS B. SYFULL HAFEZ SMKMGSMK MENGKUANGRecurve Junior Men
11AMIA TIFAL BINTI NOOR AFENDI SMKRTUSMK RAJA TUN UDARecurve Junior Women
11BTASHARINI A/P NAGARAJAN SMKSNSMK SERI NIBONGRecurve Junior Women
11CSITI SARAH BINTI MOHD SHARIF SMKPSMK PERAIRecurve Junior Women
12AHANIE NATASYA BINTI IRWAN SMKRTUSMK RAJA TUN UDARecurve Junior Women
12BNUR ‘AIN FAZLIANA BT MOHD RIZA SMKMISMK MUTIARA IMPIANRecurve Junior Women
12CSHAFIYAH BT MD. ZAINI SMIMSM ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Junior Women
13ANUR SYAHIRAH ELLYANA BINTI MOH SMKRTUSMK RAJA TUN UDARecurve Junior Women
13BNUR ADRIANA AMALIA BT ROSMIZAL SMKMISMK MUTIARA IMPIANRecurve Junior Women
13CPUTERI ANIS NABILAH BINTI NA SMIMSM ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Junior Women
14AALYA ZAHWA BT AZLIN SMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Junior Women
14BSITI NUR JANNAH BT ALI SMKMISMK MUTIARA IMPIANRecurve Junior Women
14CNURUL IZZAWANI BINTI MOHMAD SMIMSM ISLAM AL-MASRIYAHRecurve Junior Women
15ANUR FATIN NADHIRAH BINTI BADLI SMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Junior Women
15BSITI NUR IRDINA BT SHAHRUL AFD SMKMISMK MUTIARA IMPIANRecurve Junior Women
15CAISHA IQLEEMA BINTI MOHAMAD QA SKJISK SAUJANA INDAHRecurve Junior Women
16AAMIERAH KHADIJAH BINTI ZAINUDD SMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Junior Women
16CBERNICE GOH ROU PEI SMJKUSMJK UNIONRecurve Junior Women
17ASALWA BT MOHAMMAD FADZIL SMATSMA TARBIAH ISLAMIAHRecurve Junior Women
17BNAJIHAH BINTI MOHAMAD AZHAR SMKGPISMK GUAR PERAHU INDAHRecurve Junior Women
18ANORAZLISHAH BINTI MD SAAD SMKPSMK PERAIRecurve Junior Women
18BUMI NURSAKINAH BT RUZAIMI SMATSMA TARBIAH ISLAMIAHRecurve Junior Women
18CNUR ARFA QISTINA BINTI MUHAMMA SMKRTUSMK RAJA TUN UDARecurve Junior Women
19ANUR MELLYSSA SYAHIRA BINTI SYA SMKRTUSMK RAJA TUN UDARecurve Junior Women
19BNUR HIDAYAH BINTI ZULKEFLI SMKSNSMK SERI NIBONGRecurve Junior Women
19CNOR SYAMIMI BINTI MD ROKIB SMKPSMK PERAIRecurve Junior Women
20ASHAHIRAH BINTI MUHAMAD SOBR SMKRTUSMK RAJA TUN UDARecurve Junior Women
20BHARRIESHA PARHAR BINTI AMAR PR SMKSNSMK SERI NIBONGRecurve Junior Women
20CWINNIE TEOH JIA QI SMKPSMK PERAIRecurve Junior Women
21AKRISTEN LEE KHANG WEN SMKPMSMK (P) METHODISTRecurve Junior Women
21BDHIYA AINISYA BT ZOLKEFLI SMKMGSMK MENGKUANGRecurve Junior Women
21CNUR AUNI IRDINA BT.ROSLI SMKMGSMK MENGKUANGRecurve Junior Women
22ANUR SYAZLEEN AISYA BT MOHD AKM SMKMGSMK MENGKUANGRecurve Junior Women
22BNUR HUSNA HUMAIRAH BT AHMAD ZA SMKMGSMK MENGKUANGRecurve Junior Women
Session 3
Target
Athlete
Country
Country Name
Event
1ADARWISH BIN AZWAN SMKSNSMK SERI NIBONGRecurve Men
1BMUHAMMAD HAKIMI BIN AZMAN SMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve Men
1CMUHAMMAD SYUHAIZAM BIN SAMSUDD SMSKBSM SAINS KEPALA BATASRecurve Men
2AMOHAMMAD MALIK HELMI BIN MOHD SMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Men
2BNUR MUHAMMAD RAIHAN BIN ROSLI SMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve Men
2CAHMAD SYAHIR BIN ABDUSHAKUR SMSKBSM SAINS KEPALA BATASRecurve Men
3AMUHAMMAD HAFIZ BIN MOHAMAD YUS SMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Men
3BMUHAMMAD NABIL IMAN BIN AZMI SMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve Men
3CMUHAMMAD ZAIM RIDHWAN BIN MOHD SMSKBSM SAINS KEPALA BATASRecurve Men
4AMUHAMMAD AFIFI IMRAN BIN AZMI SMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Men
4BMUHAMMAD AMMAR SAUFI BIN AHMAD SMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve Men
4CMUHAMMAD FARIZ BIN MOHD FAUZI SMSKBSM SAINS KEPALA BATASRecurve Men
5AMUHAMMAD IKHWAN BIN MOHAMAD AL SMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Men
5BAIMAN HAKIMIE BIN MOHD HAIRI SMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve Men
5CMUHD HAZIQ B. MUHD NASIR SMKMGSMK MENGKUANGRecurve Men
6AMUHAMMAD NAIM ISKANDAR BIN ABD SMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Men
6BTAN JUN FU SMKVSMK VALDORRecurve Men
6CDANISH AIZAT B. FADZIL SMKMGSMK MENGKUANGRecurve Men
7AMUHD FADZLI B IBRAHIM SMKMISMK MUTIARA IMPIANRecurve Men
7BH’NG MAO QUAN SMKVSMK VALDORRecurve Men
7CMOHAMMAD FARISH ADLAN B. ABDUL SMKMGSMK MENGKUANGRecurve Men
8AMOHD SYAZWI SADIQ B RAFDZI SMKMISMK MUTIARA IMPIANRecurve Men
8BCHUAH MING WEN SMKVSMK VALDORRecurve Men
8CAHMAD SHAHIR ZAKWAN B. UMAR SMKMGSMK MENGKUANGRecurve Men
9AMOHD SHAFIQ BIN MOHD SMATSMA TARBIAH ISLAMIAHRecurve Men
9BHENG PEI ZENG SMKVSMK VALDORRecurve Men
9CMUHAMMAD HAIKAL HAKIMI BIN MOH SMKBPSMK BERTAM PERDANARecurve Men
10AMOHAMAD LUKMAN HAKIM BIN MOHD SMKGPISMK GUAR PERAHU INDAHRecurve Men
10BHENG EE KUN SMKSNSMK SERI NIBONGRecurve Women
11AMUHAMMAD AMMAR SHAUQI BIN AZHA SMKSNSMK SERI NIBONGRecurve Men
11CWAN MUHAMMAD FAIZAL BIN WAN FA SMKSNSMK SERI NIBONGRecurve Men
12ANUR AISYAH SYAHIRAH BT ANUAR SMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Women
12BKASEH NURALLEANA ZULAIQA BINTI SMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve Women
12CNG HUI QING SMKVSMK VALDORRecurve Women
13ANUR ALYA ATIQAH BT ZULKIFLEE SMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Women
13BSITI NADIRA SYED SAHAL NAZLI A SMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve Women
13CLIM MEI RU SMKVSMK VALDORRecurve Women
14ASAFWAH BT AHMAD RIZAM SMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Women
14BTHIVAPRIYA A/P CHANDRA SMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve Women
14CONG YEE NEE SMKVSMK VALDORRecurve Women
15ANURUL ASHIKIN BINTI MAT RASHID SMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Women
15BNUR HAMIZAH BINTI SAIFUL NIZAM SMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve Women
15CKRIZEL LIM PEI YEE SMKVSMK VALDORRecurve Women
16ANAJWA BINTI MOHD NAWAWI SMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Women
16BHUSNA BINTI SUHAIRI SMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve Women
16CNOR FARHANIM BT MOHD SALEH SMKMGSMK MENGKUANGRecurve Women
17ASOFEA NAJIHA BINTI JABIDI SMKAFSMKA ABDULLAH FAHIMRecurve Women
17BDHIA MUKHALISAH WAFIN BINTI MO SMKSISMK SAUJANA INDAHRecurve Women
17CIFFA AFRINA NADIA BT MOHAMAD I SMKMGSMK MENGKUANGRecurve Women
18ANURIN NADHIRAH BT MOHD HUSAINI SMKMISMK MUTIARA IMPIANRecurve Women
18BAMARDEEP KAUR A/P SURINDER SIN SMKSNSMK SERI NIBONGRecurve Women
18CNUR RAFIZAH AMEERA BT ROSIDI SMKMGSMK MENGKUANGRecurve Women
19ANUR ATIQAH BT NORISHAM SMKMISMK MUTIARA IMPIANRecurve Women
19BCARMEN LEE ROU XUAN SMJKMCSMJK PEREMPUAN CHINARecurve Women
19CNUR AISYAH MAISARAH BT ZENOL SMKMSMK METHODISTRecurve Women