????????? ????????? ????????????? ??????? ? ?????????? ?? ???????? ? ???? Відкритий чемпіонат Чернігівської області в приміщенні зі стрільби з лука
Чернігівська обласна федерація стрільби з лука (ЧФСЛ)
м. Чернігів, пр. Перемоги 137-А (ФОК ЧНТУ), from 08-11-2019 to 10-11-2019
????????? ????????? ????????????? ??????? ? ?????????? ?? ???????? ? ????
Список учасників по мішеням
 
Зміна 1
Щит
Спортсмен
Область
Національність
Подія
1AПАРХОМЕНКО АннаКИЇМ. КИЇВБлочний лук Жінки
1BТКАЧЕНКО ОлегОДСОДЕСЬКАКласичний лук Чоловіки
2AРОМАНЮК СергійКИЇМ. КИЇВБлочний лук Чоловіки
2BІВАСЬОВ МиколаОДСОДЕСЬКАКласичний лук Чоловіки
3AКОРЯКОВА ПолінаКИЇМ. КИЇВБлочний лук Жінки
3BКУЦЕНКО ОксанаЧРНЧЕРНІГІВСЬКАБлочний лук Жінки
4AКАПЦОВ ЕдуардОДСОДЕСЬКАКласичний лук Чоловіки
4BАНДРУСИШЕН ДенисКИЇМ. КИЇВБлочний лук Чоловіки
6AЦИМБАЛЮК СергійОДСОДЕСЬКАКласичний лук Кадети
7AФЕДОРЕНКО СвятославОДСОДЕСЬКАКласичний лук Кадети
7BГУК ДанилоХРСХЕРСОНСЬКАКласичний лук Кадети
8AВАКЕРЯК ІринаОДСОДЕСЬКАКласичний лук Кадетки
8BТІТОВА НадіяХРСХЕРСОНСЬКАКласичний лук Кадетки
9AЄРЬОМЕНКО АнастасіяОДСОДЕСЬКАКласичний лук Кадетки
9BМОРОЗ АлінаОДСОДЕСЬКАКласичний лук Молодші кадетки
10AЦИМБАЛЮК СофіяОДСОДЕСЬКАКласичний лук Молодші кадетки
10BДОРОЖЕНКО КіраХРСХЕРСОНСЬКАКласичний лук Молодші кадетки
11AТКАЧЕНКО ПолінаОДСОДЕСЬКАКласичний лук Молодші кадетки
11BПЕРШИНА МаріяХРСХЕРСОНСЬКАКласичний лук Молодші кадетки
12AПУШКІН АртемОДСОДЕСЬКАКласичний лук Молодші кадети
12BКАЗАКУ ОлександрОДСОДЕСЬКАКласичний лук Молодші кадети
13AПОПОВ ГеоргійОДСОДЕСЬКАКласичний лук Молодші кадети
13BПРОЦЕНКО КирилоОДСОДЕСЬКАКласичний лук Молодші кадети
14AПРОЦЕНКО ІгорОДСОДЕСЬКАКласичний лук Молодші кадети
14BГИРЧЕНКО АндрійХРСХЕРСОНСЬКАКласичний лук Молодші кадети
15AКОЧЕНКО ВладиславОДСОДЕСЬКАКласичний лук Молодші кадети
15BБОЛГАРІН ЯрославХРСХЕРСОНСЬКАКласичний лук Молодші кадети
16AЗВЯГІНЦЕВ ОлександрОДСОДЕСЬКАКласичний лук Молодші кадети
16BАНІСІМОВ РоманХРСХЕРСОНСЬКАКласичний лук Молодші кадети
Зміна 2
Щит
Спортсмен
Область
Національність
Подія
1AЯРЕМЕНКО НадіяКИЇМ. КИЇВБлочний лук Жінки
1BВОРОБЙОВА ЄвгеніяКИЇМ. КИЇВБлочний лук Жінки
1CХОМУТОВСЬКА ОльгаЖИТЖИТОМИРСЬКАБлочний лук Жінки
1DШКЛЯР КсеніяКИЇМ. КИЇВБлочний лук Жінки
2AКУПЛЕНКО ДмитроКИЇМ. КИЇВБлочний лук Чоловіки
2BБІЛЬКО ДмитроЖИТЖИТОМИРСЬКАБлочний лук Чоловіки
2CВОЙТКО АнатолійКИЇМ. КИЇВБлочний лук Чоловіки
2DКУЦ ЯрославКИЇМ. КИЇВБлочний лук Чоловіки
3AВАНДІЛОВСЬКИЙ БорисКИЇМ. КИЇВБлочний лук Чоловіки
3BВОЛНЕНКО ТарасКИЇМ. КИЇВБлочний лук Чоловіки
3CПАРАЩЕНКО ЯрославКИЇМ. КИЇВБлочний лук Чоловіки
3DЯРЕМЕНКО ОлександрКИЇМ. КИЇВБлочний лук Чоловіки
4AЛЬВОВСЬКИЙ ДмитроКИЇМ. КИЇВБлочний лук Чоловіки
4BАРХІПСЬКИЙ ОлександрКИЇМ. КИЇВБлочний лук Чоловіки
4CМАКАРКІН МиколаКИЇМ. КИЇВБлочний лук Чоловіки
4DШЕЛУДЬКО СергійКИЇМ. КИЇВБлочний лук Чоловіки
5AДАНИЛЮК МихайлоКИЇМ. КИЇВБлочний лук Чоловіки
5BДУШИН МиколаЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Чоловіки
5CБОРИСЕНКО ІлляЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Чоловіки
6AМОЙСІЄНКО МиколаЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Чоловіки
6BПЕТРИЩЕ ДмитроКИЇМ. КИЇВКласичний лук Чоловіки
6CПЕТРЕНКО ЮрійЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Чоловіки
6DЗАЇКА ОлександрЧРНЧЕРНІГІВСЬКАБлочний лук Чоловіки
7AКРИВОРУЧКО ОлександрЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Кадети
7BГАРКАВЕНКО ЄгорЖИТЖИТОМИРСЬКАКласичний лук Кадети
7CАНДРУШКЕВИЧ ДенисЖИТЖИТОМИРСЬКАКласичний лук Кадети
7DКАРПЕНКО ОлександрЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Кадети
8AГАЛАЙКО ВіталійЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Кадети
8BКОЛІБАБЧУК ДенисЖИТЖИТОМИРСЬКАКласичний лук Кадети
8CМИКОЛАЙЧУК МаксимЖИТЖИТОМИРСЬКАКласичний лук Кадети
8DБОНДАР МихайлоЖИТЖИТОМИРСЬКАКласичний лук Кадети
9AЖУК ПолінаЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Кадетки
9BХАРИТОНЧИК ТетянаЖИТЖИТОМИРСЬКАКласичний лук Кадетки
9CСАВЕНЕЦЬ АннаЖИТЖИТОМИРСЬКАКласичний лук Кадетки
10AОВЕРЧЕНКО ЯрославЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Молодші кадети
10BДУШИН АнтонЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Молодші кадети
11BОВЕРЧЕНКО АндрійЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Молодші кадети
11CДАВИДЕНКО ГлібЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Молодші кадети
11DНИЧИПОРЕНКО РоманЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Молодші кадети
12AДРОМЕНКО ОленаЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Молодші кадетки
12BКРАВЧЕНКО АлінаЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Молодші кадетки
12CБІЛОВА КсеніяЖИТЖИТОМИРСЬКАКласичний лук Молодші кадетки
12DЄРШОВА АннаЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Молодші кадетки
13AГУК ЄвгенХРСХЕРСОНСЬКАКласичний лук Молодші кадети 2008р.н. та мол.
13BПЯТКОВСЬКИЙ ЮрійЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Молодші кадети 2008р.н. та мол.
13CПОПРАВКО МаріяХРСХЕРСОНСЬКАКласичний лук Молодші кадетки 2008 р.н. та мол
14AДУРАНДІН ІванХРСХЕРСОНСЬКАКласичний лук Молодші кадети 2008р.н. та мол.
14BЄРКО БогданЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Молодші кадети 2008р.н. та мол.
14CГМИРЯНСЬКА КатеринаЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Молодші кадетки 2008 р.н. та мол
15AКУРАС СофіяХРСХЕРСОНСЬКАКласичний лук Молодші кадетки 2008 р.н. та мол
15BГРЕБЕЛЬНА ОлександраЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Молодші кадетки 2008 р.н. та мол
15CДОНЕЦЬ ЯрославаЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Молодші кадетки 2008 р.н. та мол
16AАНІСІМОВА АннаХРСХЕРСОНСЬКАКласичний лук Молодші кадетки 2008 р.н. та мол
16BЗАРОВНАЯ ЄлізаветаЧРНЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Молодші кадетки 2008 р.н. та мол
16CВИГІВСЬКА ОленаЖИТЖИТОМИРСЬКАКласичний лук Молодші кадетки 2008 р.н. та мол