SUKAN SABAH - SABAH GAMES (SAGA) SUKAN SABAH - SABAH GAMES (SAGA)
MAJLIS SUKAN NEGERI SABAH (PERSATUAN MEMANAH NEGERI SABAH) (SAGA2019)
PADANG SMK GUNSANAD 2, KENINGAU, from 08-12-2019 to 11-12-2019
SUKAN SABAH - SABAH GAMES (SAGA)
Entries by Name
 
A - C
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
AHMAD YUSRY HAFEEZ Bin AdjranKMKOTA MARUDURecurve MenSession 1
AIMAN AIZAT Bin JacksonKMKOTA MARUDURecurve MenSession 1
AIMAN SYAFIE Bin AlidinPPGPENAMPANGRecurve MenSession 1
AKMAL DANISH Bin AmilinKMKOTA MARUDURecurve MenSession 1
AMIRA RAFA Binti SaidinSPTSIPITANGRecurve WomenSession 1
AMIRAH IRSALINA Binti AmilinKMKOTA MARUDURecurve WomenSession 1
AQIB LOQMAN BIN NESARUDIN@ NasaruddinRNURANAURecurve MenSession 1
ARIEANNA ArabellaPTSPITASRecurve WomenSession 1
ARNIS BINTI Abdul BatinKMKOTA MARUDURecurve WomenSession 1
AUNI FATHIYAH BINTI KADIR @ ImenisinRNURANAURecurve WomenSession 1
AWADAH SYARAFANA KamalLDLAHAD DATURecurve WomenSession 1
CHE NURUL NURAIEN BINTI Che Mohd SyukryTWUTAWAURecurve WomenSession 1
CHRIST CLESTER MichaelKGUKENINGAURecurve MenSession 1
CLARABELLE SHIU Xiao LinKKKOTA KINABALURecurve WomenSession 1
D - E - F - G - H - I - J
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
DARIEN ELMER JoliusRNURANAURecurve MenSession 1
DWEL OBED DasonRNURANAURecurve MenSession 1
EILY NURIZZAH Syamimi JuraiminLDLAHAD DATURecurve WomenSession 1
EKAPUTRI AQEELA BINTI AliPPGPENAMPANGRecurve WomenSession 1
EVAN RICH Chong Qi WeiKKKOTA KINABALURecurve MenSession 1
FEONELLA ALY WalterKKKOTA KINABALURecurve WomenSession 1
FITRI DASYIRAH BINTI Mohd AzfhalviKMKOTA MARUDURecurve WomenSession 1
GOH Chun ShenKKKOTA KINABALURecurve MenSession 1
HARIQ AIZAN Bin HamranLDLAHAD DATURecurve MenSession 1
INKACRISTIE StephenKGUKENINGAURecurve WomenSession 1
IVAN LEE Tze ShianKGUKENINGAURecurve MenSession 1
IYRFAN RAFYQYN Bin JumaatPTSPITASRecurve MenSession 1
IZZAN ZAIDAN Bin AndersonTWUTAWAURecurve MenSession 1
JASSEL LU Chun VuiKKKOTA KINABALURecurve MenSession 1
JEREMY DanielKGUKENINGAURecurve MenSession 1
K - L - M
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
KAITLYN HANNAH SernamKKKOTA KINABALURecurve WomenSession 1
LAILATUL SHAFIRAH Binti JacksonKMKOTA MARUDURecurve WomenSession 1
MARK DWAYNE SamsonRNURANAURecurve MenSession 1
MIKE KELVIN FrederickKKKOTA KINABALURecurve MenSession 1
MOHAMAD ALIF ANAS BIN Mohd AriffinLDLAHAD DATURecurve MenSession 1
MOHAMAD HAMIZAH Bin MarbekKMKOTA MARUDURecurve MenSession 1
MOHAMAD RASDAN Bin HamidPTSPITASRecurve MenSession 1
MOHAMMAD NABIL ARIFIN Bin SadudeTWUTAWAURecurve MenSession 1
MOHAMMAD RUSYAIDI Bin AbdullahPTSPITASRecurve MenSession 1
MOHAMMAD SAUFI HAIKAL Bin SaidinSPTSIPITANGRecurve MenSession 1
MOHD AZRUL Bin LansaniLDLAHAD DATURecurve MenSession 1
MOHD HAIKAL Bin FauzieTWUTAWAURecurve MenSession 1
MOHD IZZ SYAHMI Mohd AmsyariSPTSIPITANGRecurve MenSession 1
MOHD RIZWAN BIN Ahmad HussinLDLAHAD DATURecurve MenSession 1
MOHD SYAFIQ BIN HJ. BUSTAMINTWUTAWAURecurve MenSession 1
MUHAMAD ALI GANAFIAH BIN AbdulamitSPTSIPITANGRecurve MenSession 1
MUHAMMAD AZMI Bin BachoKALKALABAKANRecurve MenSession 1
MUHAMMAD DZULHELMI Bin DzulkarnainPPGPENAMPANGRecurve MenSession 1
MUHAMMAD DZULKIFLI Bin DzulkarnainPPGPENAMPANGRecurve MenSession 1
MUHAMMAD IZRAN Bin AndersonKALKALABAKANRecurve MenSession 1
MUHAMMAD QARIN BIN Solomen @ MazlanKALKALABAKANRecurve MenSession 1
MUHD QUSYAIRI BIN SOLOMEN @ MazlanKALKALABAKANRecurve MenSession 1
MUMANNAD SAH IRWAN Bin RasidPTSPITASRecurve MenSession 1
N
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
NADHRAH BATRISYIA BINTI Mohd AmsyariSPTSIPITANGRecurve WomenSession 1
NICOLE BINTIN @ NelsonPPGPENAMPANGRecurve WomenSession 1
NORQISTINA BINTI NorbertRNURANAURecurve WomenSession 1
NUR AIN SHAQIRIN Binti IsmailKALKALABAKANRecurve WomenSession 1
NUR ALEEYA AZIEKA Binti FauziKALKALABAKANRecurve WomenSession 1
NUR ARIFAH ALEEYA Binti Abd RahimSPTSIPITANGRecurve WomenSession 1
NUR FADLIN QISTINA BINTI Mohamad RidzuanKGUKENINGAURecurve WomenSession 1
NUR FAIQAH FIRZANAH BINTI Adbdul LatipSPTSIPITANGRecurve WomenSession 1
NUR SYAZRINAH BINTI Mohd ArifPPGPENAMPANGRecurve WomenSession 1
NUR WAZIRA IZZATI Binti JunaidiTWUTAWAURecurve WomenSession 1
NURHISMAWATIE Binti IbrahimLDLAHAD DATURecurve WomenSession 1
NURUL AKWA Binti MatrauzeyRNURANAURecurve WomenSession 1
NURUL AZRENA Binti TaufiqTWUTAWAURecurve WomenSession 1
NURUL MAISARAH BINTI Mohd DaudKKKOTA KINABALURecurve WomenSession 1
O - P - R - S - T
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
OZALINA KemmyKGUKENINGAURecurve WomenSession 1
PUTERA MOHAMAD FYIRDOUS Bin HaronPPGPENAMPANGRecurve MenSession 1
PUTRI NUR AQILAH RomeoLDLAHAD DATURecurve WomenSession 1
RUZAINI RAFIUDDIN Bin RasmetKGUKENINGAURecurve MenSession 1
SANDRA Joan AlbertKGUKENINGAURecurve WomenSession 1
SHARON CHUNG Yi WenTWUTAWAURecurve WomenSession 1
SITI ANIS SOPIA Binti EdiasmawiKALKALABAKANRecurve WomenSession 1
SITI FHAIZRAH NURSUMAIYA Binti PakriPTSPITASRecurve WomenSession 1
SITI NURHURIL AIN Binti JunaidiKALKALABAKANRecurve WomenSession 1
SUNITAH Binti DeramanPTSPITASRecurve WomenSession 1
SUWARDDI BIN AbdullahSPTSIPITANGRecurve MenSession 1
SYAZA AMIRAH Binti SaimonRNURANAURecurve WomenSession 1
TRINITY MANAVAI ChristinillusPPGPENAMPANGRecurve WomenSession 1