SUKAN SABAH - SABAH GAMES (SAGA) SUKAN SABAH - SABAH GAMES (SAGA)
MAJLIS SUKAN NEGERI SABAH (PERSATUAN MEMANAH NEGERI SABAH) (SAGA2019)
PADANG SMK GUNSANAD 2, KENINGAU, from 08-12-2019 to 11-12-2019
SUKAN SABAH - SABAH GAMES (SAGA)
Entries by Country
 
KALKALABAKAN
Name
Target
Event
Session
MUHAMMAD AZMI Bin BachoRecurve MenSession 1
MUHAMMAD IZRAN Bin AndersonRecurve MenSession 1
MUHAMMAD QARIN BIN Solomen @ MazlanRecurve MenSession 1
MUHD QUSYAIRI BIN SOLOMEN @ MazlanRecurve MenSession 1
NUR AIN SHAQIRIN Binti IsmailRecurve WomenSession 1
NUR ALEEYA AZIEKA Binti FauziRecurve WomenSession 1
SITI ANIS SOPIA Binti EdiasmawiRecurve WomenSession 1
SITI NURHURIL AIN Binti JunaidiRecurve WomenSession 1
INTAN KHADAITUL ASRI Binti SaadCOACH
MAFARALO BIN TahpaCOACH
MOHD ERWAN BIN SiddekCOACH
MULYANTI BINTI MIKIL @ MohamedOFFICIAL
ROSLAN BIN SaparOFFICIAL
SULAIMAN BIN SadudeCOACH
KGUKENINGAU
Name
Target
Event
Session
CHRIST CLESTER MichaelRecurve MenSession 1
INKACRISTIE StephenRecurve WomenSession 1
IVAN LEE Tze ShianRecurve MenSession 1
JEREMY DanielRecurve MenSession 1
NUR FADLIN QISTINA BINTI Mohamad RidzuanRecurve WomenSession 1
OZALINA KemmyRecurve WomenSession 1
RUZAINI RAFIUDDIN Bin RasmetRecurve MenSession 1
SANDRA Joan AlbertRecurve WomenSession 1
CHONG Yew KimCOACH
RASMET Bin GeorgeCOACH
SYAZWANI SHAFIRAH BINTI Wilson FohCOACH
WILSON FOH SU KUANG @ Wilson ManjinOFFICIAL
KKKOTA KINABALU
Name
Target
Event
Session
CLARABELLE SHIU Xiao LinRecurve WomenSession 1
EVAN RICH Chong Qi WeiRecurve MenSession 1
FEONELLA ALY WalterRecurve WomenSession 1
GOH Chun ShenRecurve MenSession 1
JASSEL LU Chun VuiRecurve MenSession 1
KAITLYN HANNAH SernamRecurve WomenSession 1
MIKE KELVIN FrederickRecurve MenSession 1
NURUL MAISARAH BINTI Mohd DaudRecurve WomenSession 1
ANTHONY WONG Tzu VuiOFFICIAL
CHOW CHEN KONG@ KennethCOACH
DIANA TSEN Mei FungCOACH
GABRIEL LIEW @ Ching TungCOACH
KMKOTA MARUDU
Name
Target
Event
Session
AHMAD YUSRY HAFEEZ Bin AdjranRecurve MenSession 1
AIMAN AIZAT Bin JacksonRecurve MenSession 1
AKMAL DANISH Bin AmilinRecurve MenSession 1
AMIRAH IRSALINA Binti AmilinRecurve WomenSession 1
ARNIS BINTI Abdul BatinRecurve WomenSession 1
FITRI DASYIRAH BINTI Mohd AzfhalviRecurve WomenSession 1
LAILATUL SHAFIRAH Binti JacksonRecurve WomenSession 1
MOHAMAD HAMIZAH Bin MarbekRecurve MenSession 1
AMILIN Bin JaparsidiCOACH
IRWAN HUZEN MATUSIN BIN Ahmad SapawiCOACH
JACKSON BIN MangudanchaiCOACH
MOHD ZAID ABDULLAH @ Dinggu AmborangangCOACH
PRISCILLA DavidCOACH
RIZAL Bin OthmanOFFICIAL
LDLAHAD DATU
Name
Target
Event
Session
AWADAH SYARAFANA KamalRecurve WomenSession 1
EILY NURIZZAH Syamimi JuraiminRecurve WomenSession 1
HARIQ AIZAN Bin HamranRecurve MenSession 1
MOHAMAD ALIF ANAS BIN Mohd AriffinRecurve MenSession 1
MOHD AZRUL Bin LansaniRecurve MenSession 1
MOHD RIZWAN BIN Ahmad HussinRecurve MenSession 1
NURHISMAWATIE Binti IbrahimRecurve WomenSession 1
PUTRI NUR AQILAH RomeoRecurve WomenSession 1
AMIR Bin MuharamCOACH
AMRAN Bin AtongCOACH
ROMEO BarailCOACH
SHARIL Bin BolongOFFICIAL
PPGPENAMPANG
Name
Target
Event
Session
AIMAN SYAFIE Bin AlidinRecurve MenSession 1
EKAPUTRI AQEELA BINTI AliRecurve WomenSession 1
MUHAMMAD DZULHELMI Bin DzulkarnainRecurve MenSession 1
MUHAMMAD DZULKIFLI Bin DzulkarnainRecurve MenSession 1
NICOLE BINTIN @ NelsonRecurve WomenSession 1
NUR SYAZRINAH BINTI Mohd ArifRecurve WomenSession 1
PUTERA MOHAMAD FYIRDOUS Bin HaronRecurve MenSession 1
TRINITY MANAVAI ChristinillusRecurve WomenSession 1
FRANKIE DavidCOACH
JENIFER DavidCOACH
JURIN ElipCOACH
LOUIS SuCOACH
MEDI BIN MarauOFFICIAL
YEN SURIANI Binti SukartiCOACH
PTSPITAS
Name
Target
Event
Session
ARIEANNA ArabellaRecurve WomenSession 1
IYRFAN RAFYQYN Bin JumaatRecurve MenSession 1
MOHAMAD RASDAN Bin HamidRecurve MenSession 1
MOHAMMAD RUSYAIDI Bin AbdullahRecurve MenSession 1
MUMANNAD SAH IRWAN Bin RasidRecurve MenSession 1
SITI FHAIZRAH NURSUMAIYA Binti PakriRecurve WomenSession 1
SUNITAH Binti DeramanRecurve WomenSession 1
JAPAR SIDIK Bin AludinOFFICIAL
MOHD ARIFFIN Bin MadaaliCOACH
UMAR BIN Mohd JafarCOACH
RNURANAU
Name
Target
Event
Session
AQIB LOQMAN BIN NESARUDIN@ NasaruddinRecurve MenSession 1
AUNI FATHIYAH BINTI KADIR @ ImenisinRecurve WomenSession 1
DARIEN ELMER JoliusRecurve MenSession 1
DWEL OBED DasonRecurve MenSession 1
MARK DWAYNE SamsonRecurve MenSession 1
NORQISTINA BINTI NorbertRecurve WomenSession 1
NURUL AKWA Binti MatrauzeyRecurve WomenSession 1
SYAZA AMIRAH Binti SaimonRecurve WomenSession 1
DAUMIN BIN MarudinCOACH
NOR AZMAN BIN NAUTH @ Mohd NauthCOACH
RAHMAN BIN LamanteCOACH
SAMSON @ HENRY Bin YangaOFFICIALSession 1
STELLAH @ HAFSAH Binti FrancisOFFICIAL
SPTSIPITANG
Name
Target
Event
Session
AMIRA RAFA Binti SaidinRecurve WomenSession 1
MOHAMMAD SAUFI HAIKAL Bin SaidinRecurve MenSession 1
MOHD IZZ SYAHMI Mohd AmsyariRecurve MenSession 1
MUHAMAD ALI GANAFIAH BIN AbdulamitRecurve MenSession 1
NADHRAH BATRISYIA BINTI Mohd AmsyariRecurve WomenSession 1
NUR ARIFAH ALEEYA Binti Abd RahimRecurve WomenSession 1
NUR FAIQAH FIRZANAH BINTI Adbdul LatipRecurve WomenSession 1
SUWARDDI BIN AbdullahRecurve MenSession 1
MOHD AMSYARI Bin EmranCOACH
MUHAMAD FARID BIN Md ShukriOFFICIAL
ROSNANIE BINTI SharongCOACH
VIVIAN BINTI BakranCOACH
TWUTAWAU
Name
Target
Event
Session
CHE NURUL NURAIEN BINTI Che Mohd SyukryRecurve WomenSession 1
IZZAN ZAIDAN Bin AndersonRecurve MenSession 1
MOHAMMAD NABIL ARIFIN Bin SadudeRecurve MenSession 1
MOHD HAIKAL Bin FauzieRecurve MenSession 1
MOHD SYAFIQ BIN HJ. BUSTAMINRecurve MenSession 1
NUR WAZIRA IZZATI Binti JunaidiRecurve WomenSession 1
NURUL AZRENA Binti TaufiqRecurve WomenSession 1
SHARON CHUNG Yi WenRecurve WomenSession 1
JUNADI @ JUNAIDI Bin RimanOFFICIAL
LEE Kin LipCOACH
MURNI BINTI ManiCOACH
RAHIM MUBARAK Bin MohamatCOACH
SALAMAT B. JULASMAD @ AhmadCOACH