2020 Arizona State Indoor Championships 2020 Arizona State Indoor Championships
Desert Sky Archers (DSA)
Ben Avery Shooting Facility, from 18-01-2020 to 26-01-2020
Participant List in Alphabetical Order
 
A - B
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
ABELMAN Colin8CDSARecurve Cadet MenRecurve Sat/Sun PM
ADKINS Preston7BTMOCompound Cadet MenCompound Sat/Sun AM
AINSWORTH Cailyn12DNONECompound Cadet WomenCompound Sat/Sun PM
ALIHODZIC Allen4ADSACompound Cub MenCompound Sat/Sun PM
AMUNDSEN Kiel6ADSACompound Cadet MenCompound Sat/Sun AM
ANDERSON Laurel7AAHQRecurve Cadet WomenRecurve Sat/Sun PM
ASHBY Jordon8ACKRecurve Cub MenRecurve Sat/Sun AM
AUSTIN Chris5CNONERecurve MenRecurve Sat/Sun PM
BABB Ronnie8DRCBCompound Masters 70 MenCompound Sat/Sun AM
BACHMAN Ryan5ADSACompound Junior MenCompound Sat/Sun PM
BACHMAN Tyler3BDSACompound MenCompound Sat/Sun PM
BALAJI Anith11ACKRecurve Bowman MenRecurve Sat/Sun AM
BARSELL Madison11ADSARecurve Cub WomenRecurve Sat/Sun PM
BECK Sawyer11BDCJCompound Bowman MenCompound Sat/Sun PM
BECKHAM Glen7CDSABarebow Masters 60 MenRecurve Sat/Sun AM
BEERY Brian2ACKBarebow Masters 60 MenRecurve Sat/Sun AM
BELZNER Caytie3APVACompound Master 50 WomenCompound Sat/Sun PM
BELZNER Steven8APVACompound Masters 60 MenCompound Sat/Sun PM
BENNETT Eric13CCKRecurve MenRecurve Sat/Sun PM
BETTS Mike4APAARecurve MenRecurve Sat/Sun PM
BONILLA Laelani7BPSERecurve Cadet WomenRecurve Sat/Sun PM
BORELLI Kolbe5BPATCCompound Cadet MenCompound Sat/Sun PM
BOVE Nathan11DCKBarebow Cub MenRecurve Sat/Sun PM
BRADENBERGER Karl8ACKCompound Masters 60 MenCompound Sat/Sun AM
BRANCH Amanda5DDCJCompound Cadet WomenCompound Sat/Sun PM
BREID Emma12CTMORecurve Cadet WomenRecurve Sat/Sun AM
BROWN Roland2AAACCompound Masters 70 MenCompound Sat/Sun AM
BRUNKO Hunter13ACKRecurve Cadet MenRecurve Sat/Sun PM
BRUNKO Ken9BCKBarebow Master 50 MenRecurve Sat/Sun PM
BRUNKO Ken11DCKCompound Master 50 MenCompound Sat/Sun PM
BRZEZNIAK Maria3BTMORecurve WomenRecurve Sat/Sun AM
BUCHER Rick9CAHQ/PAARecurve MenRecurve Sat/Sun PM
BUTTERFIELD Larry8BCKCompound Masters 70 MenCompound Sat/Sun AM
C - D - F - G
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
CALLAN Jeffrey6CAHQBarebow Masters 60 MenRecurve Sat/Sun AM
CANAN Clayton13BAHQRecurve MenRecurve Sat/Sun PM
CARLSON Chloe5CCKCompound Cadet WomenCompound Sat/Sun PM
CARTER Gaius10AAAECompound MenCompound Sat/Sun AM
CHRISTANSEN Olivia Rose6DPAARecurve Cadet WomenRecurve Sat/Sun AM
CLEGHORN Alexandra5DPVACompound Cadet WomenCompound Sat/Sun AM
COONS Scott9ACKBarebow Master 50 MenRecurve Sat/Sun AM
CORRIDORI Charles9DDSABarebow Master 50 MenRecurve Sat/Sun PM
CRONIN Brian2CTMOCompound Master 50 MenCompound Sat/Sun AM
CRONIN Deanna3BTMOCompound Master 50 WomenCompound Sat/Sun AM
CROWDER Noelle12CDSABarebow Cub WomenRecurve Sat/Sun PM
CUCHIARA Heather3CDSACompound WomenCompound Sat/Sun PM
DAVIS Morgan3DNONECompound MenCompound Sat/Sun PM
DWYER Michelle3DPAARecurve Master 50 WomenRecurve Sat/Sun PM
FAWCETT David3DTMOCompound Master 50 MenCompound Sat/Sun AM
FISK Patrick4BPAARecurve MenRecurve Sat/Sun PM
FISK Patrick11CAAACompound MenCompound Sat/Sun PM
FISK Peityn7DPAARecurve Cadet WomenRecurve Sat/Sun PM
FOCHT Jerod4CPAARecurve Junior MenRecurve Sat/Sun AM
FOCHT Kimberly3BPAARecurve Master 50 WomenRecurve Sat/Sun PM
FORD Jonah6ATMORecurve Junior MenRecurve Sat/Sun PM
FOSTER Bryan7APVABarebow MenRecurve Sat/Sun AM
FOTH Zachery8DDDRecurve Cadet MenRecurve Sat/Sun PM
FRANA Neil13CIOABarebow MenRecurve Sat/Sun AM
FRENCH Cooper4DPSECompound MenCompound Sat/Sun PM
FUREDAY Gundry6BDSARecurve Cadet MenRecurve Sat/Sun AM
FURMAN Robert4BAACBarebow Master 50 MenRecurve Sat/Sun AM
GANDHOKE Jasleen12APSERecurve Bowman WomenRecurve Sat/Sun PM
GARRA Jim4DCKCompound Master 50 MenCompound Sat/Sun AM
GARRA Seane9ACKCompound Cadet WomenCompound Sat/Sun AM
GATTON Jim1AAACLongbow Masters 70 MenRecurve Sat/Sun PM
GOLDSTEIN Solomon10BPSERecurve MenRecurve Sat/Sun AM
GOSNELL Heather2BAAARecurve WomenRecurve Sat/Sun PM
GOSNELL Ron9AAAARecurve Master 50 MenRecurve Sat/Sun PM
GRAHAM Lilly11ADSACompound Cadet WomenCompound Sat/Sun PM
GRANATA Richard2BTMOCompound Master 50 MenCompound Sat/Sun AM
GRUJICIC Tamara6CPVARecurve Cadet WomenRecurve Sat/Sun PM
GUTIERREZ Alexa13BTMORecurve Cadet WomenRecurve Sat/Sun AM
H - I - J - K - L
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
HANSEMANN Isabella13DGCUCompound Collegiate WomenCompound Sat/Sun PM
HASH David10CNONECompound Master 50 MenCompound Sat/Sun PM
HELMAN Haley11BCKCompound Cub WomenCompound Sat/Sun AM
HEMPLEMAN Ryann11BTMORecurve Cub WomenRecurve Sat/Sun AM
HEMPLEMAN Stacey5BTMORecurve WomenRecurve Sat/Sun AM
HENDRICKSON Stone10BALCCompound Cadet MenCompound Sat/Sun PM
HENSBERRY Kevin7ANONECompound MenCompound Sat/Sun AM
HICKS Kim5BDSACompound WomenCompound Sat/Sun AM
HOWARD Trinity6ATMOBarebow Cadet WomenRecurve Sat/Sun AM
HUEY Joseph7BCKRecurve Cadet MenRecurve Sat/Sun AM
IGUARAN Brooke13AAPABarebow Cub WomenRecurve Sat/Sun AM
JENSEN Whitney10CPVARecurve Junior WomenRecurve Sat/Sun AM
JONES Dylon12CDCJCompound Cub MenCompound Sat/Sun PM
KANG Andrew11CAACBarebow Cub MenRecurve Sat/Sun PM
KANG Derrick8AAACRecurve Cadet MenRecurve Sat/Sun PM
KEHLENBACH Morgan7CAAARecurve Cadet WomenRecurve Sat/Sun PM
KELLER Elisa9D3GCompound Junior WomenCompound Sat/Sun PM
KESTER Charlie4ARCBCompound Master 50 MenCompound Sat/Sun AM
KETTLEHUT Randy4ATMORecurve MenRecurve Sat/Sun AM
KIMPLE Drake11DCKCompound Cadet MenCompound Sat/Sun AM
KING Brianna11CPAABarebow WomenRecurve Sat/Sun AM
KIPPES Abigail12APATCRecurve Bowman WomenRecurve Sat/Sun AM
KIPPES Abigail12BPATCRecurve Bowman WomenRecurve Sat/Sun PM
KOLB Mikie13DCKCompound Bowman MenCompound Sat/Sun AM
KREBS Katie10DDSARecurve Cub WomenRecurve Sat/Sun PM
KREBS Kristine4CDSARecurve Master 50 WomenRecurve Sat/Sun PM
KRIEDLER Kaitlin12BDSACompound Cub WomenCompound Sat/Sun PM
LABEAU Diana3CDDRecurve Masters 60 WomenRecurve Sat/Sun PM
LABEAU Terry1DDDRecurve Masters 70 MenRecurve Sat/Sun PM
LALITH Madesh10CPVARecurve Bowman MenRecurve Sat/Sun PM
LARD Kelsey2CAAARecurve WomenRecurve Sat/Sun AM
LEVARIO Travis5ACKCompound Junior MenCompound Sat/Sun AM
LICKFELDT Cameron12CPATCCompound Cub WomenCompound Sat/Sun AM
LICKFELDT Cole11CPATCCompound Bowman MenCompound Sat/Sun AM
LORD Nicole10ADSACompound Junior WomenCompound Sat/Sun PM
LORD Stephanie4BDSACompound Master 50 WomenCompound Sat/Sun PM
LUI Celine12DPSERecurve Bowman WomenRecurve Sat/Sun PM
M - N - O - P - R
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
MARTIN Brandon13BRCBCompound MenCompound Sat/Sun PM
MCCAIN JimmyROSCompound MenCompound Sat/Sun PM
MEDINA Arturo9CAPABarebow Cadet MenRecurve Sat/Sun AM
MERRITT Ashlyn7AGCUCompound Junior WomenCompound Sat/Sun PM
MILLER David8CNONECompound Masters 60 MenCompound Sat/Sun AM
MILLER Elek13AUOFACompound Junior MenCompound Sat/Sun PM
MILLER Jena13BTMOCompound WomenCompound Sat/Sun AM
MILLER Travis2DTMOCompound MenCompound Sat/Sun AM
MIRICH Jackson10APFRecurve MenRecurve Sat/Sun AM
MORAN Bret3CNONECompound Masters 60 MenCompound Sat/Sun AM
MORAN Coral4CNONECompound Master 50 WomenCompound Sat/Sun AM
MORRIS Cameryn12BCKCompound Cub WomenCompound Sat/Sun AM
NAGEL Hp3CPAARecurve MenRecurve Sat/Sun AM
NEWBY Keith10DAZCompound Masters 60 MenCompound Sat/Sun PM
NIELSEN Patrick10ACKRecurve Cub MenRecurve Sat/Sun PM
O'BRIEN Ella10DCKCompound Cub WomenCompound Sat/Sun AM
OH Daniella13DPVARecurve Cadet WomenRecurve Sat/Sun PM
OH Matthew9CNONECompound Cub MenCompound Sat/Sun PM
ORTH Richard8CPVACompound Masters 70 MenCompound Sat/Sun PM
PARK Andrew5APSERecurve MenRecurve Sat/Sun PM
PATE Regan6CPSECompound Cadet WomenCompound Sat/Sun AM
PEARSON Becky9BFPACompound Masters 60 WomenCompound Sat/Sun AM
PEARSON Frank4BFPACompound Masters 70 MenCompound Sat/Sun AM
POLLEI Jordon4CNONECompound MenCompound Sat/Sun PM
POLLEI Tom6ANONECompound Master 50 MenCompound Sat/Sun PM
REED Aiden12A3GCompound Cub MenCompound Sat/Sun PM
REED Grace7CDSACompound Junior WomenCompound Sat/Sun PM
REUTER DavidDDCompound Cub MenCompound Sat/Sun PM
REUTER Kelly6BDDCompound Cadet WomenCompound Sat/Sun PM
RIST Brenson10BCKCompound Cadet MenCompound Sat/Sun AM
RODRIGUEZ Eleanor2APVARecurve WomenRecurve Sat/Sun PM
S - T - V - W
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
SCHLIEF Madison6DCKCompound Junior WomenCompound Sat/Sun AM
SCHRAND Mark2ATMOCompound MenCompound Sat/Sun PM
SEFRANKA Scott5AAAABarebow MenRecurve Sat/Sun AM
SHINN Ron3APAABarebow Masters 60 MenRecurve Sat/Sun PM
SILOS Riley5BSCVRecurve Junior MenRecurve Sat/Sun PM
SMITH Brenda2BPVABarebow Masters 60 WomenRecurve Sat/Sun AM
SMITH Shaylee10CDSACompound Cub WomenCompound Sat/Sun AM
SMITH Walt3ANONECompound Masters 60 MenCompound Sat/Sun AM
STAINS Katie6BAAARecurve Junior WomenRecurve Sat/Sun PM
STANFIELD Hunter12ACKCompound Bowman MenCompound Sat/Sun AM
STANFIELD Tyler6BCKCompound Cadet MenCompound Sat/Sun AM
STEINESS Harleigh9CCKCompound Cadet WomenCompound Sat/Sun AM
STEWARD Cameron8BNRARecurve MenRecurve Sat/Sun AM
STONECIPHER Chance5CPSECompound Junior MenCompound Sat/Sun AM
STONECIPHER Dakota10BPSERecurve Cub WomenRecurve Sat/Sun PM
STREEPER Hunter3ANONERecurve MenRecurve Sat/Sun AM
STRINGHAM Adam9DCKCompound MenCompound Sat/Sun AM
STROJEK Trevor9BPATCCompound Cadet MenCompound Sat/Sun PM
TERCERO Isabella13ADSACompound Cub WomenCompound Sat/Sun AM
TERSEY Kolin7CDDCompound Junior MenCompound Sat/Sun AM
TURINA Nicole8CUOFARecurve WomenRecurve Sat/Sun AM
VAN WHY Andrew9BAPABarebow Cadet MenRecurve Sat/Sun AM
VEIDMARK III Arvid4DDSABarebow Master 50 MenRecurve Sat/Sun PM
VEIDMARK III Arvid6CDSACompound Master 50 MenCompound Sat/Sun PM
VEIDMARK Reese6DDSABarebow Junior WomenRecurve Sat/Sun PM
VEIDMARK Reese7BDSACompound Junior WomenCompound Sat/Sun PM
WAGNER Bradley2DAACCompound Master 50 MenCompound Sat/Sun PM
WAGNER Thompson8BAACCompound Junior MenCompound Sat/Sun PM
WEBSTER John7DABFCompound Masters 60 MenCompound Sat/Sun AM
WESTIN Justin11BDCJBarebow Cub MenRecurve Sat/Sun PM
WONG Caitlin5CUARecurve Collegiate WomenRecurve Sat/Sun AM
WUNDERLICH Jenna12BAPABarebow Cub WomenRecurve Sat/Sun AM
Y
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
YEE Spencer6DDSACompound Junior MenCompound Sat/Sun PM