GWAS Indoor 2020
GWAS Indoor 2020
Grand Western Archery Society (GWAS)
Hutton Moor Leisure Centre, Weston-super-Mare, BS22 8LY, 17 Feb 2020
Participant List in Alphabetical Order
AthleteTargetCountryEventSession
2
2 SHAW Adam15C570 - CLEVE ACompound MenSes. 2
A
ANNALL James7A547 - BATH ABarebow MenSes. 2
B
BAILEY Charlotte10B1484 - B OF DANESFIELDBarebow WomenSes. 1
BAILEY Ian8C1484 - B OF DANESFIELDBarebow MenSes. 1
BALL Gary15A541 - WELLS CITY ACompound MenSes. 1
BARNETT Harry4D2100 - BITTON AAll JuniorsSes. 2
BARNETT Jacob10B2100 - BITTON AAll JuniorsSes. 2
BARNETT Jeannette1C2100 - BITTON ARecurve WomenSes. 1
BARTLETT Chris5D615 - DEVIZES BRecurve MenSes. 2
BAUGHAN Jemima 616 - KINGSTON ALongbow WomenSes. 1
BAUGHAN Lucy2A616 - KINGSTON ARecurve WomenSes. 1
BAUGHAN Steve11B616 - KINGSTON ALongbow MenSes. 1
BEECHER Andy11A577 - TOCKINGTON ALongbow MenSes. 2
BIRBECK Mike16A1554 - WELLINGTON BCompound MenSes. 1
BLAKE David5C540 - B OF MENDIPRecurve MenSes. 1
BRADLEY Matthew5D2370 - AVALON AAll JuniorsSes. 1
BROOKES Peter6B1554 - WELLINGTON BRecurve MenSes. 1
BROWN Neil4D1708 - GORDANO VALLEY ARecurve MenSes. 1
BURFITT Pauline18A603 - CHIPPENHAM ACompound WomenSes. 1
BUTLER John7B603 - CHIPPENHAM ABarebow MenSes. 2
C
CALLOW Jason14B72 - LLANDAFF CITY BRecurve MenSes. 1
CHAMPION Wayne14A77 - ST. KINGSMARK BCompound MenSes. 2
CHAUDHRY Saira2B662 - EXETER C OF ARecurve WomenSes. 2
COLE David7C547 - BATH ARecurve MenSes. 1
COOGAN BOURKE Aston1D1484 - B OF DANESFIELDAll JuniorsSes. 2
COTTRELL Ian10C1554 - WELLINGTON BBarebow MenSes. 1
COWLISHAW Nick4A548 - YEO BRecurve MenSes. 1
CURRAN Grace12B577 - TOCKINGTON AAll JuniorsSes. 2
D
DAVEY Luke5A1708 - GORDANO VALLEY AAll JuniorsSes. 2
DIXON Kevin9C1484 - B OF DANESFIELDBarebow MenSes. 1
E
EDWARDS Stuart9C54 - PEMBROKE C OF ALongbow MenSes. 2
ELKINS Sue2C541 - WELLS CITY ARecurve WomenSes. 2
ELSON Stephen4C1554 - WELLINGTON BRecurve MenSes. 2
EXCELL Mark8B605 - B OF LYTCHETTBarebow MenSes. 1
EXCELL-2 Mark7C605 - B OF LYTCHETTBarebow MenSes. 2
F
FAYERS Lisa17B2100 - BITTON ACompound WomenSes. 2
FAYERS Rob16D2100 - BITTON ACompound MenSes. 2
FERN Sarah2D1946 - MERE ABarebow WomenSes. 1
FLAY Ashley15D1708 - GORDANO VALLEY ACompound MenSes. 1
FOWLER Steve7D570 - CLEVE ABarebow MenSes. 1
FOX James9D541 - WELLS CITY ARecurve MenSes. 2
G
GARLAND Doug11B575 - B OF MINCHINHAMPTONLongbow MenSes. 2
GRASSIE Karen10A662 - EXETER C OF ABarebow WomenSes. 2
GRINNELL Jeff17A568 - CHELTENHAM ACompound MenSes. 1
GURNEY Leah17D2100 - BITTON AAll JuniorsSes. 2
H
HAZON David7A1708 - GORDANO VALLEY ARecurve MenSes. 1
HENDERSON Anthony10D541 - WELLS CITY ABarebow MenSes. 1
HINGSTON Keith11D660 - EXMOUTH ALongbow MenSes. 1
HINGSTON Myra11C660 - EXMOUTH ALongbow WomenSes. 1
HODGKINSON Alec14B541 - WELLS CITY ACompound MenSes. 2
HOLE Chris7D544 - BURNHAM C OF ABarebow MenSes. 2
HOLE Chris16D544 - BURNHAM C OF ACompound MenSes. 1
HOLROYD Pat4A1766 - GREAT RISSINGTON ARecurve WomenSes. 2
HONOUR Paul14D1766 - GREAT RISSINGTON ACompound MenSes. 2
HUGHES Catherine15D1380 - UNI OF EXETER ACCompound WomenSes. 2
HUMPHRIES Mark17B570 - CLEVE ACompound MenSes. 1
HUMPHRIES-2 Mark16C570 - CLEVE ACompound MenSes. 2
HUTCHINGS Martin6A545 - B OF INARecurve MenSes. 1
I
ILES Barry3C1484 - B OF DANESFIELDRecurve MenSes. 1
J
JARRETT Clive6C537 - SOUTH WANSDYKE ARecurve MenSes. 1
JOYCE Darragh13B544 - BURNHAM C OF AAll JuniorsSes. 2
JOYCE Molly12A544 - BURNHAM C OF AAll JuniorsSes. 2
K
KING Kevin13B1484 - B OF DANESFIELDRecurve MenSes. 1
KNOWLES Lee5B630 - NEWQUAY BRecurve MenSes. 2
KNOWLES Saffron6D630 - NEWQUAY BAll JuniorsSes. 2
KRAECHTER Louise18D541 - WELLS CITY ACompound WomenSes. 1
L
LANE Kevin9B1708 - GORDANO VALLEY ABarebow MenSes. 1
LANGHAM-PHILLIPS Clare17A618 - SUPERMARINE BCompound WomenSes. 2
LEDGERWOOD Thomas14C4 - ARCHERY GBRecurve MenSes. 2
LEVERIDGE Val11A538 - COASTAL ALongbow WomenSes. 1
LEWIN Anne18B538 - COASTAL ACompound WomenSes. 1
LEWIN-2 Anne18B538 - COASTAL ACompound WomenSes. 2
LITSTER Colin14A1708 - GORDANO VALLEY ARecurve MenSes. 1
M
MACEY Karen2D1246 - DEER PARK ARecurve WomenSes. 2
MACEY Kevin11C1246 - DEER PARK ALongbow MenSes. 2
MACEY Kieran3A1246 - DEER PARK ARecurve MenSes. 2
MARSH Lawrence3B575 - B OF MINCHINHAMPTONRecurve MenSes. 2
MATTHEWS Paul15A616 - KINGSTON ACompound MenSes. 2
MCCOMISH Isabella12C616 - KINGSTON AAll JuniorsSes. 1
MCCOMISH Richard13C616 - KINGSTON ALongbow MenSes. 1
MELDRUM Amelia 548 - YEO BRecurve Junior Women Under 16Ses. 1
MELDRUM Paul3A548 - YEO BRecurve MenSes. 1
MILLS Daniel6D1708 - GORDANO VALLEY AAll JuniorsSes. 1
MITCHELL Jacqueline 371 - HERTFORD C OF ARecurve WomenSes. 2
MITCHELL John7B1554 - WELLINGTON BRecurve MenSes. 1
MORTIMER David5A570 - CLEVE ARecurve MenSes. 1
MORTIMER-2 David5C570 - CLEVE ARecurve MenSes. 2
N
NILSEN Tony1B79 - LLANTARNAM ARecurve MenSes. 2
O
OHREN Stuart3B547 - BATH ARecurve MenSes. 1
ORME Mark3D618 - SUPERMARINE BRecurve MenSes. 2
ORME Michelle2A618 - SUPERMARINE BRecurve WomenSes. 2
P
PALMER Jack8D570 - CLEVE AAll JuniorsSes. 2
PALMER Paul1A547 - BATH ARecurve MenSes. 2
PARKER Alex15B1246 - DEER PARK AAll JuniorsSes. 2
PARRY Martin3C618 - SUPERMARINE BRecurve MenSes. 2
PENGELLY George16B541 - WELLS CITY ACompound MenSes. 1
PERRY Robin9B577 - TOCKINGTON ALongbow MenSes. 2
PINE Phoebe18A1246 - DEER PARK ACompound WomenSes. 2
PORTER Hannah6C538 - COASTAL ARecurve WomenSes. 2
PORTER Hannah13D538 - COASTAL ALongbow WomenSes. 1
PRATT Tim4B660 - EXMOUTH ARecurve MenSes. 1
PRIOR John4C618 - SUPERMARINE BRecurve MenSes. 1
Q
QUINTON Stephen 541 - WELLS CITY ALongbow MenSes. 1
R
REES Andrew8A539 - BALLANDS BBarebow MenSes. 2
REES Jane10D539 - BALLANDS BBarebow WomenSes. 2
REES Phillip8C662 - EXETER C OF ABarebow MenSes. 2
ROSE Phoebe13D1946 - MERE AAll JuniorsSes. 2
ROSS Janet4B541 - WELLS CITY ARecurve WomenSes. 2
RUDDOCK Peter12D544 - BURNHAM C OF ALongbow MenSes. 2
RUDDOCK Peter15C544 - BURNHAM C OF ACompound MenSes. 1
S
SCOTT Andrew16A654 - REDRUTH ACompound MenSes. 2
SCOTT Chloe18D654 - REDRUTH AAll JuniorsSes. 2
SHAW Adam15B570 - CLEVE ACompound MenSes. 1
SLIP Kathryn6B616 - KINGSTON ARecurve WomenSes. 2
SMITH Graham16B577 - TOCKINGTON ACompound MenSes. 2
SMITH Jon17C1807 - FROME TOWN ACompound MenSes. 1
SMITH Nick8D1807 - FROME TOWN ABarebow MenSes. 1
STEYTLER Nimue12A618 - SUPERMARINE BAll JuniorsSes. 1
STEYTLER William14C618 - SUPERMARINE BRecurve MenSes. 1
STRACHAN-STEPHENS Adam8A539 - BALLANDS BBarebow MenSes. 1
T
TEML Debbie18C577 - TOCKINGTON ACompound WomenSes. 1
TIPPETT Claudia10A570 - CLEVE ABarebow WomenSes. 1
TWIGG Sophie13A660 - EXMOUTH ALongbow WomenSes. 1
V
VENABLES Ron9D544 - BURNHAM C OF ABarebow MenSes. 1
W
WALKER-MATTHEWS Charlotte10C1336 - PURBECK ABarebow WomenSes. 2
WALKER-MATTHEWS James13A1336 - PURBECK AAll JuniorsSes. 2
WALKER-MATTHEWS William9A1336 - PURBECK AAll JuniorsSes. 2
WATSON Rachel1B568 - CHELTENHAM ARecurve WomenSes. 1
WELLS Hannah6A645 - LACETOWN AAll JuniorsSes. 2
WELSH Courtenay3D1484 - B OF DANESFIELDRecurve MenSes. 1
WELSH Eloise2B1484 - B OF DANESFIELDAll JuniorsSes. 1
WELSH Lia1A1484 - B OF DANESFIELDAll JuniorsSes. 1
WILLIAMS Jeff 69 - PENTREF BBarebow MenSes. 2
WILLIAMS Karen2C660 - EXMOUTH ARecurve WomenSes. 1
WILLIAMS Menna 69 - PENTREF BCompound Junior Women Under 18Ses. 2
WILLIAMS Scott12B660 - EXMOUTH ALongbow MenSes. 1
WINTER Ron 544 - BURNHAM C OF ABarebow MenSes. 1
WINTER Ron 544 - BURNHAM C OF ALongbow MenSes. 2
WOOD Jack17D660 - EXMOUTH AAll JuniorsSes. 1
WOODS Chris11D2166 - LEDBURY ACLongbow MenSes. 2
Y
YOUNG Kieran9A544 - BURNHAM C OF AAll JuniorsSes. 1
YOUNG-2 Kieran8B544 - BURNHAM C OF AAll JuniorsSes. 2

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter