GWAS Indoor 2020
GWAS Indoor 2020
Grand Western Archery Society (GWAS)
Hutton Moor Leisure Centre, Weston-super-Mare, BS22 8LY, 17 Feb 2020
Participant List ordered by Target
TargetAthleteCountry NameEvent
Session 1
1AWELSH Lia1484 - B OF DANESFIELDRecurve Junior Women Under 18
1BWATSON Rachel568 - CHELTENHAM ARecurve Women
1CBARNETT Jeannette2100 - BITTON ARecurve Women
2ABAUGHAN Lucy616 - KINGSTON ARecurve Women
2BWELSH Eloise1484 - B OF DANESFIELDRecurve Junior Women Under 18
2CWILLIAMS Karen660 - EXMOUTH ARecurve Women
2DFERN Sarah1946 - MERE ABarebow Women
3AMELDRUM Paul548 - YEO BRecurve Men
3BOHREN Stuart547 - BATH ARecurve Men
3CILES Barry1484 - B OF DANESFIELDRecurve Men
3DWELSH Courtenay1484 - B OF DANESFIELDRecurve Men
4ACOWLISHAW Nick548 - YEO BRecurve Men
4BPRATT Tim660 - EXMOUTH ARecurve Men
4CPRIOR John618 - SUPERMARINE BRecurve Men
4DBROWN Neil1708 - GORDANO VALLEY ARecurve Men
5AMORTIMER David570 - CLEVE ARecurve Men
5CBLAKE David540 - B OF MENDIPRecurve Men
5DBRADLEY Matthew2370 - AVALON ARecurve Junior Men Under 16
6AHUTCHINGS Martin545 - B OF INARecurve Men
6BBROOKES Peter1554 - WELLINGTON BRecurve Men
6CJARRETT Clive537 - SOUTH WANSDYKE ARecurve Men
6DMILLS Daniel1708 - GORDANO VALLEY ARecurve Junior Men Under 12
7AHAZON David1708 - GORDANO VALLEY ARecurve Men
7BMITCHELL John1554 - WELLINGTON BRecurve Men
7CCOLE David547 - BATH ARecurve Men
7DFOWLER Steve570 - CLEVE ABarebow Men
8ASTRACHAN-STEPHENS Adam539 - BALLANDS BBarebow Men
8BEXCELL Mark605 - B OF LYTCHETTBarebow Men
8CBAILEY Ian1484 - B OF DANESFIELDBarebow Men
8DSMITH Nick1807 - FROME TOWN ABarebow Men
9AYOUNG Kieran544 - BURNHAM C OF ABarebow Junior Men Under 16
9BLANE Kevin1708 - GORDANO VALLEY ABarebow Men
9CDIXON Kevin1484 - B OF DANESFIELDBarebow Men
9DVENABLES Ron544 - BURNHAM C OF ABarebow Men
10ATIPPETT Claudia570 - CLEVE ABarebow Women
10BBAILEY Charlotte1484 - B OF DANESFIELDBarebow Women
10CCOTTRELL Ian1554 - WELLINGTON BBarebow Men
10DHENDERSON Anthony541 - WELLS CITY ABarebow Men
11ALEVERIDGE Val538 - COASTAL ALongbow Women
11BBAUGHAN Steve616 - KINGSTON ALongbow Men
11CHINGSTON Myra660 - EXMOUTH ALongbow Women
11DHINGSTON Keith660 - EXMOUTH ALongbow Men
12ASTEYTLER Nimue618 - SUPERMARINE BRecurve Junior Women Under 14
12BWILLIAMS Scott660 - EXMOUTH ALongbow Men
12CMCCOMISH Isabella616 - KINGSTON ARecurve Junior Women Under 18
13ATWIGG Sophie660 - EXMOUTH ALongbow Women
13BKING Kevin1484 - B OF DANESFIELDRecurve Men
13CMCCOMISH Richard616 - KINGSTON ALongbow Men
13DPORTER Hannah538 - COASTAL ALongbow Women
14ALITSTER Colin1708 - GORDANO VALLEY ARecurve Men
14BCALLOW Jason72 - LLANDAFF CITY BRecurve Men
14CSTEYTLER William618 - SUPERMARINE BRecurve Men
15ABALL Gary541 - WELLS CITY ACompound Men
15BSHAW Adam570 - CLEVE ACompound Men
15CRUDDOCK Peter544 - BURNHAM C OF ACompound Men
15DFLAY Ashley1708 - GORDANO VALLEY ACompound Men
16ABIRBECK Mike1554 - WELLINGTON BCompound Men
16BPENGELLY George541 - WELLS CITY ACompound Men
16DHOLE Chris544 - BURNHAM C OF ACompound Men
17AGRINNELL Jeff568 - CHELTENHAM ACompound Men
17BHUMPHRIES Mark570 - CLEVE ACompound Men
17CSMITH Jon1807 - FROME TOWN ACompound Men
17DWOOD Jack660 - EXMOUTH ACompound Junior Men Under 18
18ABURFITT Pauline603 - CHIPPENHAM ACompound Women
18BLEWIN Anne538 - COASTAL ACompound Women
18CTEML Debbie577 - TOCKINGTON ACompound Women
18DKRAECHTER Louise541 - WELLS CITY ACompound Women
Session 2
1APALMER Paul547 - BATH ARecurve Men
1BNILSEN Tony79 - LLANTARNAM ARecurve Men
1DCOOGAN BOURKE Aston1484 - B OF DANESFIELDRecurve Junior Men Under 12
2AORME Michelle618 - SUPERMARINE BRecurve Women
2BCHAUDHRY Saira662 - EXETER C OF ARecurve Women
2CELKINS Sue541 - WELLS CITY ARecurve Women
2DMACEY Karen1246 - DEER PARK ARecurve Women
3AMACEY Kieran1246 - DEER PARK ARecurve Men
3BMARSH Lawrence575 - B OF MINCHINHAMPTONRecurve Men
3CPARRY Martin618 - SUPERMARINE BRecurve Men
3DORME Mark618 - SUPERMARINE BRecurve Men
4AHOLROYD Pat1766 - GREAT RISSINGTON ARecurve Women
4BROSS Janet541 - WELLS CITY ARecurve Women
4CELSON Stephen1554 - WELLINGTON BRecurve Men
4DBARNETT Harry2100 - BITTON ABarebow Junior Men Under 16
5ADAVEY Luke1708 - GORDANO VALLEY ARecurve Junior Men Under 16
5BKNOWLES Lee630 - NEWQUAY BRecurve Men
5CMORTIMER-2 David570 - CLEVE ARecurve Men
5DBARTLETT Chris615 - DEVIZES BRecurve Men
6AWELLS Hannah645 - LACETOWN ARecurve Junior Women Under 16
6BSLIP Kathryn616 - KINGSTON ARecurve Women
6CPORTER Hannah538 - COASTAL ARecurve Women
6DKNOWLES Saffron630 - NEWQUAY BRecurve Junior Women Under 12
7AANNALL James547 - BATH ABarebow Men
7BBUTLER John603 - CHIPPENHAM ABarebow Men
7CEXCELL-2 Mark605 - B OF LYTCHETTBarebow Men
7DHOLE Chris544 - BURNHAM C OF ABarebow Men
8AREES Andrew539 - BALLANDS BBarebow Men
8BYOUNG-2 Kieran544 - BURNHAM C OF ABarebow Junior Men Under 16
8CREES Phillip662 - EXETER C OF ABarebow Men
8DPALMER Jack570 - CLEVE ABarebow Junior Men Under 12
9AWALKER-MATTHEWS William1336 - PURBECK ALongbow Junior Men Under 14
9BPERRY Robin577 - TOCKINGTON ALongbow Men
9CEDWARDS Stuart54 - PEMBROKE C OF ALongbow Men
9DFOX James541 - WELLS CITY ARecurve Men
10AGRASSIE Karen662 - EXETER C OF ABarebow Women
10BBARNETT Jacob2100 - BITTON ABarebow Junior Men Under 16
10CWALKER-MATTHEWS Charlotte1336 - PURBECK ABarebow Women
10DREES Jane539 - BALLANDS BBarebow Women
11ABEECHER Andy577 - TOCKINGTON ALongbow Men
11BGARLAND Doug575 - B OF MINCHINHAMPTONLongbow Men
11CMACEY Kevin1246 - DEER PARK ALongbow Men
11DWOODS Chris2166 - LEDBURY ACLongbow Men
12AJOYCE Molly544 - BURNHAM C OF ALongbow Junior Women Under 14
12BCURRAN Grace577 - TOCKINGTON ALongbow Junior Women Under 16
12DRUDDOCK Peter544 - BURNHAM C OF ALongbow Men
13AWALKER-MATTHEWS James1336 - PURBECK ABarebow Junior Men Under 16
13BJOYCE Darragh544 - BURNHAM C OF ARecurve Junior Men Under 16
13DROSE Phoebe1946 - MERE ABarebow Junior Women Under 18
14ACHAMPION Wayne77 - ST. KINGSMARK BCompound Men
14BHODGKINSON Alec541 - WELLS CITY ACompound Men
14CLEDGERWOOD Thomas4 - ARCHERY GBRecurve Men
14DHONOUR Paul1766 - GREAT RISSINGTON ACompound Men
15AMATTHEWS Paul616 - KINGSTON ACompound Men
15BPARKER Alex1246 - DEER PARK ACompound Junior Men Under 14
15C2 SHAW Adam570 - CLEVE ACompound Men
15DHUGHES Catherine1380 - UNI OF EXETER ACCompound Women
16ASCOTT Andrew654 - REDRUTH ACompound Men
16BSMITH Graham577 - TOCKINGTON ACompound Men
16CHUMPHRIES-2 Mark570 - CLEVE ACompound Men
16DFAYERS Rob2100 - BITTON ACompound Men
17ALANGHAM-PHILLIPS Clare618 - SUPERMARINE BCompound Women
17BFAYERS Lisa2100 - BITTON ACompound Women
17DGURNEY Leah2100 - BITTON ACompound Junior Women Under 14
18APINE Phoebe1246 - DEER PARK ACompound Women
18BLEWIN-2 Anne538 - COASTAL ACompound Women
18DSCOTT Chloe654 - REDRUTH ACompound Junior Women Under 14

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter