Hoyt Lowlands Shootout Indoor 2019-2020 Stage 5 Hoyt Lowlands Shootout Indoor 2019-2020 Stage 5
HandBoogSchutterij Almere (HBSA)
Almere, from 19-01-2020 to 19-01-2020
Hoyt Lowlands Shootout Indoor 2019-2020 Stage 5
deelnemers gesorteerd op doel
 
Sessie 1
Doel
Sporter
Land / Vereniging
Land / Verenigingsnaam
De gebeurtenis
1AKLAASSEN Roy1312HBS ALMERECompound Heren
2AMEULEN VAN DER Roy1312HBS ALMERECompound Heren
2BSTAS-COUWENBERG Martine1103ROZEN VAN ORANJE HEEZECompound Dames
2CKAMP VAN DE Robert1230ABC TAXUS ARNHEMCompound Heren
2DBROEKHOVEN VAN Emma1034SINT SEBASTIAAN GOIRLECompound Dames
3AWARNARS Casper1312HBS ALMERECompound Heren
3BSTAS Hareld1103ROZEN VAN ORANJE HEEZECompound Heren
3CSNELDER Rik1230ABC TAXUS ARNHEMCompound Heren
3DVERLOUW Joost1016OUDE DOELEN ROOSENDAALCompound Heren
4AVERWOERDT Max1079LANDMANS EENDRACHT WANROIJCompound Heren
4BVEERMAN Maria1229ARTEMIS '79 UTRECHTCompound Dames
4CGROTENHUIS Henri1315ASV PRINS WILLEM ALEXANDER HULCompound Heren
4DDEPTULA Tanja2901BFHCompound Dames
5AJANSSEN Aurora1163E.H.S. VENLOCompound Dames
5BMULDER Vincent1229ARTEMIS '79 UTRECHTCompound Heren
5CLAZAREVIC Danijel1312HBS ALMERECompound Heren
5DDEPTULA Martin2901BFHCompound Heren
6ABERG - HOUFFELAAR VAN DEN Yvonne1236HBSV ASSUMBURG HEEMSKERKCompound Dames
7AKRIJGSMAN Kristian1312HBS ALMERERecurve Heren
7BWINKEL VAN DER Laura1098OGIO EINDHOVENRecurve Dames
7CMARTENS Cornelis1363ROBIN HOOD STEENWIJKRecurve Heren
7DHOEVEN VAN DER Yentl164KONINKLIJKE HERTOG VAN BRABANTRecurve Heren
8APANHUIJSEN Rens1312HBS ALMERERecurve Heren
8BHEIJMANS Annika1098OGIO EINDHOVENRecurve Dames
8CCROIX DE LA Bas1363ROBIN HOOD STEENWIJKRecurve Heren
8DDAMAN Patrik164KONINKLIJKE HERTOG VAN BRABANTRecurve Heren
9APLEITER Denzel1312HBS ALMERERecurve Heren
9BLUIJENDIJK Ernst1243MBSOV/NOORDKOP DEN HELDERRecurve Heren
9CBROEKSMA Gijs1363ROBIN HOOD STEENWIJKRecurve Heren
9DDEDEN Esther1312HBS ALMERERecurve Dames
10ADIJKSTRA Jesse1312HBS ALMERERecurve Heren
10BPARDOEL Ruud1006HKS ZOETERMEERRecurve Heren
10CBIJKERK Gerben1363ROBIN HOOD STEENWIJKRecurve Heren
10DANGEVARE Tobias1243MBSOV/NOORDKOP DEN HELDERRecurve Heren
11APOST Jasmijn1312HBS ALMERERecurve Dames
11BETTINGER VAN Axel1006HKS ZOETERMEERRecurve Heren
11CJONGMANS Jolanda1363ROBIN HOOD STEENWIJKRecurve Dames
11DRADEMAKERS Magali1172GRENSJAGERS BUDELRecurve Dames
12ADURRANT Gail1397S.V. ALPHEN ALPHEN AAN DEN RIJBarebow Dames en Heren
12BGROOT DE Shakira1045LANDMANS UNIE SCHIJNDELRecurve Dames
12CPOLS Jennifer1001FREDERIK HENDRIK DELFTRecurve Dames
12DHOLLANDER Ilona1241HS HILVERSUMRecurve Dames
13AHAAN DE Ron1249WATERLANDSCHUTTERS PURMERENDBarebow Dames en Heren
13BBOON Eoek1060ALLIANCE D'AMITIÉ ULVENHOUTRecurve Heren
13CSLOTEN VAN Cor1338HBS EMMELOORDRecurve Heren
13DEYS VAN Norbert1315ASV PRINS WILLEM ALEXANDER HULRecurve Heren
14AKUP Marijn1310GOJA SCHUTTERS CULEMBORGBarebow Dames en Heren
14BDODEMONT Remon1081ONS GENOEGEN NISTELRODERecurve Heren
14CWINKLER Yael1006HKS ZOETERMEERRecurve Dames
14DBOUWMANS Matthijs1229ARTEMIS '79 UTRECHTRecurve Heren
15AMULDER Judith1249WATERLANDSCHUTTERS PURMERENDBarebow Dames en Heren
15BKIJLSTRA John1236HBSV ASSUMBURG HEEMSKERKRecurve Heren
15CMOMIĆ Grozdana1003ARC ROTTERDAMRecurve Dames
15DZANDBERG Ester1363ROBIN HOOD STEENWIJKRecurve Dames
16ASCHUTTE Nico1357DE VRIJHEID ZUIDLARENBarebow Dames en Heren
16BTEMPELMAN Mary-Ann1312HBS ALMERERecurve Dames
16CBOER DE Joeri1391EEMSCHUTTERS WEDSTRIJD HV SOESRecurve Heren
16DSCHIPPER Niek1230ABC TAXUS ARNHEMRecurve Heren