Cena Slvie Prvnik, 3. kolo Slovenskho pohra, regin 1
Cena Slvie Prvnik, 3. kolo Slovenskho pohra, regin 1
SPB-TJ Slvia Prvnik Bratislava
Tenisov hala TJ Slvia Prvnik, Tematnska 5, Bratislava (Petralka) - 2020-02-16/2020-02-16
Cena Slvie Prvnik, 3. kolo Slovenskho pohra, regin 1
Participant List in Alphabetical Order
AthleteTargetCountryEventSession
B
BAGAR Oldřich5ASPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAHolý luk veteráni 21. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
BAJNOCIOVÁ Veronika9ALKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAZrakovo znevýhodnení kadetky1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
BALÁŽ Martin1ALKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
BALÁŽIK Bohumil6BLVZ - LK VEĽKÉ ZÁLUŽKladkový luk veteráni 23. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
BALCO Michal7BPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk chlapci do 14 rokov1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
BALCO Peter4BPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk veteráni1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
BARÁNKOVÁ Denisa2BLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky luk juniorky2. skupina OL, všetky vekové kategórie
BEINROHR Alex7ALKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý luk chlapci do 14 rokov1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
BEINROHR Ernest1CLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý luk muži1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
BOŠANSKÝ Jozef5DHAR - LK HUBERT ARROWSKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
BUJALKOVÁ Sofia6BPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk dievčatá do 14 rokov1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
C
CÁDER Tomáš4BBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk muži2. skupina OL, všetky vekové kategórie
CHUDÍK Marián4DHH3 - HORNÉ HÚŠČIE 3DHolý luk kadeti1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
D
DARÁZS Ladislav8AHAR - LK HUBERT ARROWSDlhý luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
DEÁK Karol5CHAR - LK HUBERT ARROWSKladkový luk veteráni 23. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
DEBNÁR Bohuslav8BSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVADlhý luk veteráni 23. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
DOSTÁL Dominik8CPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk chlapci do 12 rokov1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
DRAGÚŇ Martin2BLPK - LAPK ELÁNHolý luk muži1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
DRGOŇOVÁ Hanka10CSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOUOlympijsky luk dievčatá do 12 rokov 2. skupina OL, všetky vekové kategórie
DUBAŠÁK Marek3BBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk muži2. skupina OL, všetky vekové kategórie
DUBAŠÁK Martin3CBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
DUBČÁK Anton5CSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAHolý luk veteráni 21. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
DURNÝ Matúš5BLVZ - LK VEĽKÉ ZÁLUŽKladkový luk veteráni3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
DURNÝ ML. Matúš1CBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
F
FERKOVOVÁ Lucia8APET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk deti do 10 rokov1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
FRANCŮ Ondrej1CLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky luk juniori2. skupina OL, všetky vekové kategórie
G
GAJDZIK Peter2CSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
GÁL Peter5ALKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk veteráni3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
GALANDA Dušan5ASPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAOlympijsky luk kadeti2. skupina OL, všetky vekové kategórie
GÁLOVÁ Barbora4BLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk ženy3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
GAŽÍK Stanislav8CBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉHolý luk veteráni 23. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
H
HORVÁTHOVÁ Sára10BSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOUOlympijsky luk dievčatá do 12 rokov 2. skupina OL, všetky vekové kategórie
HURBAN Vladimír3DLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky luk muži2. skupina OL, všetky vekové kategórie
I
INGELIOVÁ Emma6DBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk kadetky2. skupina OL, všetky vekové kategórie
J
JANKOVIČ Peter6AACG - ARCHERY KLUB GERONIMO TRNAVAKladkový luk veteráni 23. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
JIRKU Ema6CBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk kadetky2. skupina OL, všetky vekové kategórie
K
KANÁS Juraj2DLVZ - LK VEĽKÉ ZÁLUŽKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
KENDERA Gustáv7ASPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAOlympijsky luk veteráni2. skupina OL, všetky vekové kategórie
KOMPAS Martin6DHAR - LK HUBERT ARROWSKladkový luk juniori3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
KOPECKÁ Adela Ester12ASNP - LK SUCHÁ NAD PARNOUOlympijsky luk deti do 10 rokov2. skupina OL, všetky vekové kategórie
KRÁTKY Pavel5BSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAHolý luk veteráni 21. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
KRUŽEL Branislav2APET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk muži1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
KRUŽEL Miroslav1AREF - REFLEX ŽILINAHolý luk muži1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
KRUŽEL Teodor12DREF - REFLEX ŽILINAOlympijsky luk deti do 10 rokov2. skupina OL, všetky vekové kategórie
KRUŽELOVÁ Anica8BPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk dievčatá do 12 rokov 1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
KUBÍČEK Libor3BLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
KUKLIŠ Ondrej2BLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
KUNDRACIK František4ALKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý luk veteráni1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
KUNDRACIKOVÁ Iveta4CLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý luk veteránky1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
KVALTÍN Anton1BLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
Ľ
ĽACH Jakub3CLPK - LAPK ELÁNOlympijsky luk muži2. skupina OL, všetky vekové kategórie
L
LAUKO Juraj8ASPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAOlympijsky luk veteráni2. skupina OL, všetky vekové kategórie
LELOVIČ Tomas12CSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOUOlympijsky luk deti do 10 rokov2. skupina OL, všetky vekové kategórie
LUČANIČOVÁ Zuzana2CLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky luk ženy2. skupina OL, všetky vekové kategórie
LUČENIČOVÁ Ester6CPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk dievčatá do 14 rokov1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
M
MACH Martin5DBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk kadeti2. skupina OL, všetky vekové kategórie
MACHÁN Maroš5BLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky luk kadeti2. skupina OL, všetky vekové kategórie
MARČIŠOVÁ Miriam3DSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAHolý luk ženy1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
MATÚŠOVÁ Katarína7ALKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk dievčatá do 14 rokov3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
MLINKOVICS Alex6AHAR - LK HUBERT ARROWSOlympijsky luk kadeti2. skupina OL, všetky vekové kategórie
MLINKOVICSOVÁ Edita3CHAR - LK HUBERT ARROWSHolý luk ženy1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
N
NÉMET Richard3ASPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAOlympijsky luk muži2. skupina OL, všetky vekové kategórie
NÉMET Vojtech4ASPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAOlympijsky luk muži2. skupina OL, všetky vekové kategórie
NÉMETHOVÁ Nina6BPET - I. SŠLK PETRŽALKAOlympijsky luk kadetky2. skupina OL, všetky vekové kategórie
O
ORAVCOVÁ Natália11DSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOUOlympijsky luk dievčatá do 12 rokov 2. skupina OL, všetky vekové kategórie
ORIHELOVÁ Lívia9ABAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk dievčatá do 14 rokov2. skupina OL, všetky vekové kategórie
OSTRADICKÁ Lucia11CSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOUOlympijsky luk dievčatá do 12 rokov 2. skupina OL, všetky vekové kategórie
P
PAŠKO Peter6CBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉKladkový luk veteráni 23. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
PLEVZA Jozef7CSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOUOlympijsky luk veteráni2. skupina OL, všetky vekové kategórie
POIZL Dominik1BLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky luk juniori2. skupina OL, všetky vekové kategórie
R
RADIČ Július5DPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk veteráni 21. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
REŤKOVSKÁ Adriana3BLKT - LUKOSTRELECKÝ KLUB TURIECHolý luk ženy1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
REŤKOVSKÝ Radovan1BLKT - LUKOSTRELECKÝ KLUB TURIECHolý luk muži1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
ROSTAS Kristína3ALKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý luk ženy1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
Š
ŠEDIVÁ Elizabeta4ALKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk ženy3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
ŠEDIVÝ Šimon3DLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
ŠEDIVÝ Vladimír1DLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
ŠIMKO Peter9DSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAOlympijsky luk veteráni 22. skupina OL, všetky vekové kategórie
ŠÍPOŠ Pavel9CLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky luk veteráni 22. skupina OL, všetky vekové kategórie
ŠKVARENINOVÁ Hana6APET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk dievčatá do 14 rokov1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
ŠTUK Jakub2DHAR - LK HUBERT ARROWSHolý luk muži1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
ŠULCOVÁ Miriam4CLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk ženy3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
S
SESTRIENKA Juraj2CLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý luk muži1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
SLÁDEK Tomáš1ALKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky luk juniori2. skupina OL, všetky vekové kategórie
SLANÝ Dušan8BBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk veteráni2. skupina OL, všetky vekové kategórie
SRDOŠ Viliam2ALKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
STOJKA Adam5CBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk kadeti2. skupina OL, všetky vekové kategórie
STOJKA Peter7BBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk veteráni2. skupina OL, všetky vekové kategórie
STOJKA Šimon10DBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk chlapci do 12 rokov2. skupina OL, všetky vekové kategórie
SZABÓ Viktor11ALKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky luk chlapci do 12 rokov2. skupina OL, všetky vekové kategórie
T
TOLLAROVIČOVÁ Adelka12BSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOUOlympijsky luk deti do 10 rokov2. skupina OL, všetky vekové kategórie
TÓTH Dáriusz7CHAR - LK HUBERT ARROWSKladkový luk chlapci do 12 rokov3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
TRAPEZANLIDIS Areti7BLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk dievčatá do 12 rokov 3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
V
VARGOVÁ Sofia2ABAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk juniorky2. skupina OL, všetky vekové kategórie
VELČÍK Michal4CLPK - LAPK ELÁNOlympijsky luk muži2. skupina OL, všetky vekové kategórie
VIDA Peter3ALKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
VRÁBEL Erik11BSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOUOlympijsky luk chlapci do 12 rokov2. skupina OL, všetky vekové kategórie
Ž
ŽIAK Ján1DPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk muži1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
ŽIAK Ján4DPET - I. SŠLK PETRŽALKAOlympijsky luk muži2. skupina OL, všetky vekové kategórie

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter