Cena Slvie Prvnik, 3. kolo Slovenskho pohra, regin 1
Cena Slvie Prvnik, 3. kolo Slovenskho pohra, regin 1
SPB-TJ Slvia Prvnik Bratislava
Tenisov hala TJ Slvia Prvnik, Tematnska 5, Bratislava (Petralka) - 2020-02-16/2020-02-16
Cena Slvie Prvnik, 3. kolo Slovenskho pohra, regin 1
Participant List group by Country
AthleteTargetCategorySession
ACG - ARCHERY KLUB GERONIMO TRNAVA
JANKOVIČ Peter6AKladkový luk veteráni 23. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ
CÁDER Tomáš4BOlympijsky luk muži2. skupina OL, všetky vekové kategórie
DUBAŠÁK Marek3BOlympijsky luk muži2. skupina OL, všetky vekové kategórie
DUBAŠÁK Martin3CKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
DURNÝ ML. Matúš1CKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
GAŽÍK Stanislav8CHolý luk veteráni 23. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
INGELIOVÁ Emma6DOlympijsky luk kadetky2. skupina OL, všetky vekové kategórie
JIRKU Ema6COlympijsky luk kadetky2. skupina OL, všetky vekové kategórie
MACH Martin5DOlympijsky luk kadeti2. skupina OL, všetky vekové kategórie
ORIHELOVÁ Lívia9AOlympijsky luk dievčatá do 14 rokov2. skupina OL, všetky vekové kategórie
PAŠKO Peter6CKladkový luk veteráni 23. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
SLANÝ Dušan8BOlympijsky luk veteráni2. skupina OL, všetky vekové kategórie
STOJKA Adam5COlympijsky luk kadeti2. skupina OL, všetky vekové kategórie
STOJKA Peter7BOlympijsky luk veteráni2. skupina OL, všetky vekové kategórie
STOJKA Šimon10DOlympijsky luk chlapci do 12 rokov2. skupina OL, všetky vekové kategórie
VARGOVÁ Sofia2AOlympijsky luk juniorky2. skupina OL, všetky vekové kategórie
HAR - LK HUBERT ARROWS
BOŠANSKÝ Jozef5DKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
DARÁZS Ladislav8ADlhý luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
DEÁK Karol5CKladkový luk veteráni 23. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
KOMPAS Martin6DKladkový luk juniori3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
MLINKOVICS Alex6AOlympijsky luk kadeti2. skupina OL, všetky vekové kategórie
MLINKOVICSOVÁ Edita3CHolý luk ženy1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
ŠTUK Jakub2DHolý luk muži1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
TÓTH Dáriusz7CKladkový luk chlapci do 12 rokov3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
HH3 - HORNÉ HÚŠČIE 3D
CHUDÍK Marián4DHolý luk kadeti1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
BAJNOCIOVÁ Veronika9AZrakovo znevýhodnení kadetky1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
BALÁŽ Martin1AKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
BARÁNKOVÁ Denisa2BOlympijsky luk juniorky2. skupina OL, všetky vekové kategórie
BEINROHR Alex7AHolý luk chlapci do 14 rokov1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
BEINROHR Ernest1CHolý luk muži1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
FRANCŮ Ondrej1COlympijsky luk juniori2. skupina OL, všetky vekové kategórie
HURBAN Vladimír3DOlympijsky luk muži2. skupina OL, všetky vekové kategórie
KUNDRACIK František4AHolý luk veteráni1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
KUNDRACIKOVÁ Iveta4CHolý luk veteránky1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
LUČANIČOVÁ Zuzana2COlympijsky luk ženy2. skupina OL, všetky vekové kategórie
MACHÁN Maroš5BOlympijsky luk kadeti2. skupina OL, všetky vekové kategórie
POIZL Dominik1BOlympijsky luk juniori2. skupina OL, všetky vekové kategórie
ROSTAS Kristína3AHolý luk ženy1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
SESTRIENKA Juraj2CHolý luk muži1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
ŠÍPOŠ Pavel9COlympijsky luk veteráni 22. skupina OL, všetky vekové kategórie
SLÁDEK Tomáš1AOlympijsky luk juniori2. skupina OL, všetky vekové kategórie
SRDOŠ Viliam2AKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
SZABÓ Viktor11AOlympijsky luk chlapci do 12 rokov2. skupina OL, všetky vekové kategórie
VIDA Peter3AKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA
GÁL Peter5AKladkový luk veteráni3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
GÁLOVÁ Barbora4BKladkový luk ženy3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
KUBÍČEK Libor3BKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
KUKLIŠ Ondrej2BKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
KVALTÍN Anton1BKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
MATÚŠOVÁ Katarína7AKladkový luk dievčatá do 14 rokov3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
ŠEDIVÁ Elizabeta4AKladkový luk ženy3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
ŠEDIVÝ Šimon3DKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
ŠEDIVÝ Vladimír1DKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
ŠULCOVÁ Miriam4CKladkový luk ženy3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
TRAPEZANLIDIS Areti7BKladkový luk dievčatá do 12 rokov 3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
LKT - LUKOSTRELECKÝ KLUB TURIEC
REŤKOVSKÁ Adriana3BHolý luk ženy1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
REŤKOVSKÝ Radovan1BHolý luk muži1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
LPK - LAPK ELÁN
DRAGÚŇ Martin2BHolý luk muži1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
ĽACH Jakub3COlympijsky luk muži2. skupina OL, všetky vekové kategórie
VELČÍK Michal4COlympijsky luk muži2. skupina OL, všetky vekové kategórie
LVZ - LK VEĽKÉ ZÁLUŽ
BALÁŽIK Bohumil6BKladkový luk veteráni 23. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
DURNÝ Matúš5BKladkový luk veteráni3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
KANÁS Juraj2DKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
PET - I. SŠLK PETRŽALKA
BALCO Michal7BHolý luk chlapci do 14 rokov1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
BALCO Peter4BHolý luk veteráni1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
BUJALKOVÁ Sofia6BHolý luk dievčatá do 14 rokov1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
DOSTÁL Dominik8CHolý luk chlapci do 12 rokov1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
FERKOVOVÁ Lucia8AHolý luk deti do 10 rokov1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
KRUŽEL Branislav2AHolý luk muži1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
KRUŽELOVÁ Anica8BHolý luk dievčatá do 12 rokov 1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
LUČENIČOVÁ Ester6CHolý luk dievčatá do 14 rokov1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
NÉMETHOVÁ Nina6BOlympijsky luk kadetky2. skupina OL, všetky vekové kategórie
RADIČ Július5DHolý luk veteráni 21. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
ŠKVARENINOVÁ Hana6AHolý luk dievčatá do 14 rokov1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
ŽIAK Ján1DHolý luk muži1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
ŽIAK Ján4DOlympijsky luk muži2. skupina OL, všetky vekové kategórie
REF - REFLEX ŽILINA
KRUŽEL Miroslav1AHolý luk muži1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
KRUŽEL Teodor12DOlympijsky luk deti do 10 rokov2. skupina OL, všetky vekové kategórie
SNP - LK SUCHÁ NAD PARNOU
DRGOŇOVÁ Hanka10COlympijsky luk dievčatá do 12 rokov 2. skupina OL, všetky vekové kategórie
HORVÁTHOVÁ Sára10BOlympijsky luk dievčatá do 12 rokov 2. skupina OL, všetky vekové kategórie
KOPECKÁ Adela Ester12AOlympijsky luk deti do 10 rokov2. skupina OL, všetky vekové kategórie
LELOVIČ Tomas12COlympijsky luk deti do 10 rokov2. skupina OL, všetky vekové kategórie
ORAVCOVÁ Natália11DOlympijsky luk dievčatá do 12 rokov 2. skupina OL, všetky vekové kategórie
OSTRADICKÁ Lucia11COlympijsky luk dievčatá do 12 rokov 2. skupina OL, všetky vekové kategórie
PLEVZA Jozef7COlympijsky luk veteráni2. skupina OL, všetky vekové kategórie
TOLLAROVIČOVÁ Adelka12BOlympijsky luk deti do 10 rokov2. skupina OL, všetky vekové kategórie
VRÁBEL Erik11BOlympijsky luk chlapci do 12 rokov2. skupina OL, všetky vekové kategórie
SPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA
BAGAR Oldřich5AHolý luk veteráni 21. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
DEBNÁR Bohuslav8BDlhý luk veteráni 23. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
DUBČÁK Anton5CHolý luk veteráni 21. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
GAJDZIK Peter2CKladkový luk muži3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
GALANDA Dušan5AOlympijsky luk kadeti2. skupina OL, všetky vekové kategórie
KENDERA Gustáv7AOlympijsky luk veteráni2. skupina OL, všetky vekové kategórie
KRÁTKY Pavel5BHolý luk veteráni 21. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
LAUKO Juraj8AOlympijsky luk veteráni2. skupina OL, všetky vekové kategórie
MARČIŠOVÁ Miriam3DHolý luk ženy1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
NÉMET Richard3AOlympijsky luk muži2. skupina OL, všetky vekové kategórie
NÉMET Vojtech4AOlympijsky luk muži2. skupina OL, všetky vekové kategórie
ŠIMKO Peter9DOlympijsky luk veteráni 22. skupina OL, všetky vekové kategórie

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter